Puslapis 11

'Souvenir de la Malmaison'

Parašytas: 30 Spa 2013 09:37
Ignas
Keista, kad ši rožė neturi savo temos čia :? Viena iš mano mėgstamiausių rožių (nors turbūt apie visas taip rašau :D ), žydi gausiai iki pat šalnų, auga labai gerai, nors krūmas neaukštas, žiedai dideli, labai skaniai kvepia.
Ši rožė išvesta Jean Béluze, Prancūzijoje, 1843m. Nors HMF rašo, kad ji užauga iki 185cm aukščio ir pločio, pas mane ji labai kompaktiška, nebuvo didesnė kaip 50cm aukščio. Kaune puikiai žiemoja ir nedengta. Vienintelis minusas, jei rudenį daug lyja, suserga dėmėtlige, tačiau vasarą problemų nebūna.

Paveikslėlis

Re: 'Souvenir de la Malmaison'

Parašytas: 30 Spa 2013 11:38
Rita
Man taip pat ši rožė labai patinka :)Krūminė dar mažytė/pernykščio rudens/bet labai gerai pasirodė nepaprastai gražūs žiedai ir malonus kvapas :)
Su vijokline nežinau,ką reiks daryti,ji tiek šįmet užaugo,kad šakos siekia jau balkoną ir tiek jų daug,vyras visą laiką nervuojasi,kad nepavyks jos sutalpinti ant žemės,/šalia azalijų eilė/,o aš vis viliuosi,kad gal pavyks,juk šakos labai liaunos ir beveik bespyglės :) Žydėjo labai gausiai ir nepaprastai gražiai,negalėjau apsispręsti ,kuri man gražesnė ar ji,ar Gloire de Dijon,abi nuostabios :)