Puslapis 11

Charles Lawson

Parašytas: 28 Sau 2016 13:04
Elena
Paveikslėlis Paveikslėlisbred by Lawson (Scotland, 1853).
Hybrid Bourbon, Hybrid China.
Pasodinau vienuoliktais metais, be problemų prigijo ir labai gražiai ūgtelėjo. Tryliktais buvo suaugusi į gražų didelį krūmą pilną žiedų,( pernai teko persodinti(dėl dujų trasos) šią vasarą atrodė liūdnoka, matomai prisiaugino per daug žiedpumpuriu, dėl to vyto žiedai, kurių nebesugebėjo išmaitinti dėl gerokai apkapotų šaknų persodinant. Sunku prilenkti dengimu, žiemoja gerai, šiaip puiki, augi rožė, tik kažkiek nervina žemyn svyrantys žiedai.

Re: Charles Lawson

Parašytas: 28 Sau 2016 13:40
Regina
Dar reikia pridurti, kad pakartotinai nežydi. Pas mane ji užaugo didelė, virš 2 m. Man prisilenkė labai lengvai, jei nekreipsim dėmesio į tai, kad baisiai badėsi :D Paskutinę nuotrauką įdėjau tam, kad daugmaž matytųsi ūgis - ji paskutinė kairėje.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Re: Charles Lawson

Parašytas: 29 Sau 2016 06:57
LoretaA
Labai gražios nuotraukos ir rožė labai graži. Man ji primena Paul Ricault - ir žiedų forma panaši, ir žiūri abi žemyn, bet tas visai netrūkdo, juk rožė labai aukšta. Vienais metais buvo baisingai pasiligojusi, taip, kad neapsikentusi iškirpaus visas senas šakas. Net nežinau kodėl taip, nes daugiau tokių blogybių nepasitaikė. Prisilenkia be problemų. Galvoju, kad Jūsų, Elena, sunkiai prisilenkė, nes nukirptos šakos buvo per trumpos, o šiaip ji pati tiesiog virsta. Su šia rože šiemet eksperimentuoju, tik po žaliu tinklu žiemoja. Savaitgalį, jeigu nepamiršiu, pažiūrėsiu kaip atrodo.

Re: Charles Lawson

Parašytas: 01 Vas 2016 18:09
LoretaA
Pažiūrėjau - labai gražiai atrodo, bet žiema tik įpusėjo, o dabartiniai orai visai nedžiugina.