'Tuscany Superb'

Kilusios iš prancūzinės rožės (R. gallica). Vakarų Europoje žinoma jau prieš 1500 m.

Moderatorius: LoretaA

Skelbti atsakymą
Nijola

'Tuscany Superb'

Standartinė Nijola » 13 Rgs 2010 19:21

‚Tuscany Superb‘ rožė yra sportas arba daigas ‚Tuscany‘ rožės, kuri žinoma nuo 1837m Anglija.
Rožės aukštis siekia 1,5-1,8m, krūmas įsikeroja apie metrą pločio. Lapai matiniai tankiai apauga šakas. Žiedai nėra dideli pusiau pilnaviduriai, kai išsiskleidžia matosi žiedadulkės ir geltonas viduriukas. Žiedlapiai širdutės formos, žiedo spalva burgundiško vyno spalvos. Kvapas švelnus geriausiai juntamas anksti ryte. ,Tuscany Superb‘ žydi 4-6 savaites žiedai paeiliui skleidžiasi kekėse.
Šios rožės nedengiu. Ligoms atspari.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Papildymas:
Labai puikiai atlaikė 2010m žiemą (-34 šalčio).Po žiemos visos šakos buvo rudos ir atrodė negyvos, bet skubėti genėti nereikia. Šakos puikiai atsprogo ir gražiai žydėjo birželio mėnesį .
Sveika rožė neserga, tinkama auginti ekologiškai. Iš šios rožės žiedlapių buvo virta rožių žiedlapių uogienė, labai skanu :)

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 'Tuscany Superb'

Standartinė Ignas » 13 Rgs 2010 19:56

Sodinta šį pavasarį, gana gausiai žydėjo, po to gerai augo, ir vis dar auga :) Labai graži rožė, man jos ir žiedai ir lapai patinka :lol: Tiesa nepastebėjau kad kvepėtų.

Tuscany Superb
Paveikslėlis Paveikslėlis
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: 'Tuscany Superb'

Standartinė Arijana » 16 Spa 2010 15:57

Jau tas žiedlapių barchatas...ach... Tai viena iš tų rožių, prie kurių atsisėdu ar atsiklaupiu ant pievos ir tiesiog akimis glostau kiekvieną žiedą. Nuostabi rožė.

PaveikslėlisPaveikslėlis

Nijola

Re: 'Tuscany Superb'

Standartinė Nijola » 16 Spa 2010 19:48

Arijana, kaip aš tave suprantu (yes) (yes) (yes) šios rožės žiedų grožis, spalva kvapas - užburia (yes) (yes) (yes) (yes)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Tuscany Superb'

Standartinė LoretaA » 18 Sau 2011 19:35

Paveikslėlis
Saulėje vargsta ši mano rožė. Pasodinau ne per toliausiai trešnę, laukiu kada nors kokį pavėsiuką ji suteiks 'Tuscany Superb -ui' :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Tuscany Superb'

Standartinė Virginija » 08 Sau 2012 21:07

Paveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlis

Puiki rožė.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Tuscany Superb'

Standartinė Regina » 17 Sau 2016 09:30

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į