'Schloss Ippenburg'

Išvestos kryžminant Hybrid Perpetuals su arbatinėmis (Tea) rožėmis.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

'Schloss Ippenburg'

Standartinė DaliaRaimonda » 05 Kov 2012 10:25

Nuostabi arbatinė hibridinė rožė išvesta Alain'o Meilland'o Prancūzijoje 2006 m. Tai rožė iš "Provence rose"serijos. Prancūzijoje ji daugiau žinoma kitu pavadinimu "Prince Jardinier". O Rusijoje ji parduodama kaip "Aleksandr Puškin". Rožės selekcijai buvo panaudotos "Wimi" x "Rauge Meilland" rožių sėklos. Taip pat "Margaret Merril" rožės žiedadulkės.
Šios rožės žiedai nepaprastai dideli (iki 14 cm.), žiedlapiai stori, kas yra būdinga visoms AH rožės. Žiedas pilnas, kimšte prikimštas žiedlapų. Žydėjimo metu žiedas pilnai atsiveria tik per didžiuosius karščius. Žiedai visada skleidžiasi be problemų, net ir vėsiu, lietingu oru. Rožė įspūdinga savo spalva. Ji turi rausvą vidinį švytėjimą, kas žiedą padaro įdomesniu. Išoriniai žiedlapiai vos rausvi ar baltai rausvi (priklausomai nuo oro), tačiau žiedlapiai arčiau žiedo centro- sodriai rausvi. Žiedas stipriai kvepiantis, kvapas primenantis senovines rožes. Toks kvapas tikrai nėra dažnas tarp AH rožių. Rožė visą sezoną gausiai žydi.
Krūmas siauras (70 cm.), labai augus ir stiprus. Antroje vasaros pusėje pas mane pasiekė ir pralenkė nurodytą aukščiausią 130cm. ribą. ir tikrai siekė apie 150 cm. Šios rožės lapai stambūs, tamsiai žali, blizgantys. Rožė atspari ligoms.
Rožė įvairiose parodose pelnė trylika įvairiausių apdovanojimų. Tarp apdovanojimų už nuostabų kvapą, bronzos, sidabro bei aukso medalių (Gold Standard) yra labai svarbūs ADR ir Merit setifikatai (Certificates of Merit).

PaveikslėlisPaveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į