'Flammentanz'

Šios grupės rožės išvestos pakartotinai kryžminant smulkiažiedes laipiojančias (Hybrid Multiflora ir Hybrid Wichuriana) su arbatinėmis hibridinėmis, floribundinėmis ir kitoms grupėms priklausančiomis rožėmis.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

'Flammentanz'

Standartinė Ignas » 21 Bir 2013 17:54

Kordes išvesta ir 1955 pristatyta rožė, kurią turbūt visi pažysta, nes Lietuvoje nuo seno turbūt viena iš dažniausiai pasitaikančių laipiojančių rožių veislių, Kaune tai kur pasisuksi, ten raudonuoja krūmas. Ir ne veltui, nes jos atsparumas šalčiui puikus - ilgos šakos puikiai peržiemoja nedengtos, nereikia nei prilenkinėti. Nepasakyčiau, kad ji pas mane serga, tačiau bent jau nuo vabzdžių pavasarį nupurkšti reikia, o po to problemų nėra. Žiedai susitelkę žiedynuose, kartais žiedyną sudaro 8-10 žiedų, kurie silpnai kvepia. Gausiai žydi vieną kartą kaip ir rašo HMF, bet po pirmojo gausaus žydėjimo, vasarą kartais pasirodo vienas kitas žiedas. Užaugina uogas :) pas mane auga kaip krūmas, bet pas kaimynę suformuota lanku, gyvai atrodo tikrai įspūdingai, sunku nuotraukoje tikrą vaizdą perteikti.
Paveikslėlis Paveikslėlis

Iš kitos pusės:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Flammentanz'

Standartinė Rita » 22 Bir 2013 08:51

Tikrai,nuostabi,tikra gražuolė ir kaip gi jos neauginti :) <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Flammentanz'

Standartinė Regina » 13 Sau 2016 15:26

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Flammentanz'

Standartinė LoretaA » 13 Sau 2016 20:01

Nuostabiai dera prie senų, nuo laiko papilkėjusių sienų <3 .

Skelbti atsakymą

Grįžti į