Puslapis 11

Cinderella

Parašytas: 30 Sau 2014 16:59
Virginija
Cinderella, kitas pavadinimas - Cinderella Fairy Tale - krūminė Kordes (2003) rožė, nors gali būti ir nedidelė vijoklinė rožė, nes krūmas išauga iki 2 m aukščio. krūmo plotis įvairiuose šaltiniuose nurodomas tik 70 cm, bet pas mane tai plati rožė -apie 1, 5 m pločio. Švelniai rausvi gražūs žiedai nedidelėse kekėse - senovinio stiliaus, dabar vadinami nostalgiškais. Pirmasis žydėjimas -gausus, po nedidelės pertraukos žydi kiek kukliau. Žiedai kvepia obuoliais, atradau tai netikėtai, kvapas malonus, vidutinio stiprumo. Lietingu metu viršutiniai žiedlapiai kiek apipūva. Krūmas šakotas, tvirtas, geriau tiktų sodinti antrame plane, lapai tamsiai žali, blizgūs. Rožė labai sveika. Kaip ir kitos vijoklinės rožės lengvai dauginama auginiais.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 07:43
Jūratė
koks grožis!!! Ačiū, Virginija, už aprašymą!
o kaip ji žiemoja, ar uždegta gerai išsilaiko, ar būna praradimų?

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 08:04
LoretaA
Vakar bandžiau surasti gražią šios rožės nuotrauką - nepavyko.
Pas mane žiemoja idealiai, bet ji užsidengia su daugybe kitų rožių didžiuliame šiltnamyje. Kai reikia prilenkti, pamačiusi vos ne rankos storumo šakas, galvoju, kad nepavyks, bet visada pavyksta. Praėjusį pavasarį pačias storiausias šakas išpjoviau pjūkliuku. Palyginimui galiu pasakyti, kad prie pagrindo, jos šakos storesnės nei Alchymist-o, bet žymiai trumpesnės. Prismeiginėju dvejais, maždaug 1,4 m ilgio "smeigtukais" apverstos U formos :)

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 08:10
Regina
Pamatau tokias gražias nuotraukas ir - nooooooooriu :D Paskui paskaitau, kad prilenkt beveik neįmanoma ir noras dingsta (xixi)
Klausimas ne į temą - Loreta, kaip tau pavyksta įsmeigt tokio ilgio vielas? Aš džiaugiuosi, jei bent 30 cm į žemę pavyksta įkišt

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 08:17
LoretaA
Treniruojuos (xixi) . Pasigirdama :B , galiu pasakyti, kad kai atvažiuoja sūnus padėti dengti agroplėvelę, ir mums kur nors kampuko tos plėvelės pritrūksta, jam nepavyksta vielos giliau įbesti (tada mažiau agroplėveles reikėtų) praktiškai nei centimetro (xixi). Raitydama rožes ir darydama atramas, visada labai gerai jaučių pečių liniją (xixi)

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 09:03
Jūratė
Loreta, įdėk, prašau, tokias nuotraukas šios rožės, kokias turi. Ar teisingai supratau, kad esmė ne nuotraukos kokybėje, o kad rožė neatrodo gražiai? Bet kokiu atveju, būtų labai gerai gauti kuo pilnesnę info. Ačiū :)

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 09:08
LoretaA
Ten nėra nei kokybės, nei žiedų grožio. Jeigu prašai - būtinai įdėsiu. O Reginai tikrai nepatariu sodinti šios rožės, juk Regina lietaus krašte gyvena. Pas mane sausa ir tai ji nesiskleidžia. Net ir neapipuvusi stovi su vos prasižiojusiais burbulais. Dabar suolas toje vietoje, o už jo tokia nereprezentacinė rožė.
Tiesa, kam dėti, gali ir čia pažiūrėti:
http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.209550" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Nors ir daug balsų turi, bet jokio grožio aš nematau.

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 09:17
Regina
Loreta, tu labai išranki ir priekabi (xixi) Puikiausia, nuostabiausia rožė ir nuotrauka <3 O ar man jos reikia - tai jau kita kalba (xixi)

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 09:23
Jūratė
viskas gerai, Loreta su ta rože ir nuotrauka :) Pas Virginiją ji turbūt turėjo labai sausas dienas skleistis, kai buvo užfiksuota, nes stipriai išsiskleidę, beveik plokšti žiedai. O tokių nuo lietaus apipūvančių žiedų galima rasti ir pas daugiau rožių, bet mes vis tiek jas auginam. Pvz., Mme Knorr dabar į galvą staiga atėjo pavadinimas, ir daugiau galima tokių rasti.

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 09:37
LoretaA
Nieko gero su ja nėra - ko gero tai geriausias jos vaizdelis. Antrąjam žydėjimui vėl būna sukrauta begalė žiedų, kurie net nebando skleistis. Man tik darbas nurinkti supūvusius bumbulus (devil).

Re: Cinderella

Parašytas: 31 Sau 2014 12:38
klevo lapas
na bet nuotraukos nuotaika, kompozicija ir rožės joje – nuostabios <3
Pripažinkite, Loreta!

Re: Cinderella

Parašytas: 03 Vas 2014 17:55
LoretaA
Radau ir šių metų Cinderellos nuotrauką - pirmame plane. Žiedai tarytum ir neapipuvę, bet ir neišsiskleidę. Pamenu, ištisai švietė saulė - gal net ir per daug :? Jeigu ji skleistųsi kaip pas Antosę, būtų fantastiška rožė. Pumpurų visada be proto - grožio, deja, jokio.
Paveikslėlis

Re: Cinderella

Parašytas: 03 Vas 2014 18:12
Jūratė
Įdomu, ar pas Virginiją ji turi kokį nors stogelį? Man tokia mintis toptelėjo, gal kas apsaugo kiek nuo lietaus ir nuo kaitrios saulės pridengia?..

Re: Cinderella

Parašytas: 04 Vas 2014 09:08
DaliaRaimonda
Mūsų pokalbį pratęsiu, taip kad nepasimestų :D
Loreta rašė:
"Paskaičiau, kad Cinderella ir pas Jus Dalia Raimonda nesiskleidė, o vasarą tikrai buvo sausa ir labai karšta, pagalvojau, kad jai kaip tik vandens stigo. Gal dar pakeisiu apie ją nuomonę, gal jai priežiūros pritrūko".

Loreta, aš rašydama apie ją dabar, taip pat pagalvojau, kad jai trūko drėgmės ir gal būt trąšų. Kaip tik praeitą vasarą rožių nelaisčiau ir antroje vasaros pusėje betręšiant rožes, tam rožynui kur ji auga, ir pritrūkau trąšų. Pabėriau tik šiek tiek...
Juk rožė galinga, reikia jai ir drėgmės, ir valgyti kažko |( Žiedai buvo smulkesni, nors jų iš tiesų buvo labai daug. Ir jie niekaip nenorėjo skleistis. O kai užlydavo tai apipūdavo, tuomet aš juos nukirpdavau, o rožė vėl naujus žiedus kraudavo. Ir taip visą antrą vasaros pusę. Užpraeitą vasarą rožė daug geriau žydėjo. Nebuvo jokių problemų nei su žiedų neišsiskleidimu, nei su žiedų puvimu.

Re: Cinderella

Parašytas: 20 Vas 2016 22:19
DaliaRaimonda
Kartais aš keikiu tuos nespėjusius išsiskleisti ir supuvusius žiedus, o kartais tiesiog pamirštu tai ir grožiuosi nuostabiu jos žydėjimu.

PaveikslėlisPaveikslėlis

Re: Cinderella

Parašytas: 21 Vas 2016 08:08
Rudenelis
Puiki!