Westerland

Šiai grupei priskiriamos labai vešlios, krūmu ar plačiai augančios rožės, žydinčios pakartotinai ir netinkančios jokiai kitai modernių rožių grupei.

Moderatorius: Rūta

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Westerland

Standartinė Virginija » 05 Vas 2014 14:54

Na,visgi , kaip ir tikėjaus, daug kas augina ir mėgsta šią rožę :)
Be abejo, turint ribotą plotą, galima suabejoti, ar sodinti tokią pačią rožę, nors ji ir patiko, - juk tokia gausybė įvairių rožių ir kasmet pristatoma dar naujų <3 Bet užsiauginti savašaknę visada pravartu. Bandykit, su šia tikrai pasiseks :) .

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Westerland

Standartinė lelijele » 05 Vas 2014 18:54

Turiu ir aš Westerland (nors be pavasario jau negaliu garantuot ar turiu). Skonis rožėms kaip ir viskam, mano manymu, yra kintantis dalykas. Buvo laikai kai stverdavom kas papuolė, nes nelabai ko buvo. Tada pas mane atsirado pirmoji Westerland.Auginau nukirpdama, supildavau kaupą durpių, sukraudavau kalną eglišakių. Žodžiu "tarybišku" supratimu auginau. buvo žiauriai graži.Žiedų spalvos keičiasi, kiek pažydi tiek gana. Ar iššuto ,ar iššalo, bet prapuolė. Po kiek laiko vĖl atsirado. Pirkau kita, pasirodo papuolė ta pati, bet man jau kitos spalvos gražesnės. Nu negi mesi tegu auga.Tik šiemet besirūpindama jauniklėmis į ją numojau ranka ir palikau likimo valiai, Tik gink Dieve be tikslo ja atsikratyt (vietos tai beveik du ha). Auginkim kas kam patinka ir Džiaukimės viena kitos sėkmėmis.

Vartotojo avataras
Janina
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 22 Bir 2014 10:38
Miestas: Joniškis

Re: Westerland

Standartinė Janina » 06 Rgp 2014 06:30

lelijele rašė:Turiu ir aš Westerland (nors be pavasario jau negaliu garantuot ar turiu). Skonis rožėms kaip ir viskam, mano manymu, yra kintantis dalykas. Buvo laikai kai stverdavom kas papuolė, nes nelabai ko buvo. Tada pas mane atsirado pirmoji Westerland.Auginau nukirpdama, supildavau kaupą durpių, sukraudavau kalną eglišakių. Žodžiu "tarybišku" supratimu auginau. buvo žiauriai graži.Žiedų spalvos keičiasi, kiek pažydi tiek gana. Ar iššuto ,ar iššalo, bet prapuolė. Po kiek laiko vĖl atsirado. Pirkau kita, pasirodo papuolė ta pati, bet man jau kitos spalvos gražesnės. Nu negi mesi tegu auga.Tik šiemet besirūpindama jauniklėmis į ją numojau ranka ir palikau likimo valiai, Tik gink Dieve be tikslo ja atsikratyt (vietos tai beveik du ha). Auginkim kas kam patinka ir Džiaukimės viena kitos sėkmėmis.
Pavydžiu baltai tokių plotų. Yra kur įsisukti su rožėmis. (dance) (dance) (flower) (flower)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Westerland

Standartinė Virginija » 06 Rgp 2014 10:45

Žiauriai graži ir dabar :D

Paveikslėlis Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Westerland

Standartinė Rudenelis » 19 Lap 2014 16:33

Paveikslėlis Paveikslėlis [Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Westerland

Standartinė Regina » 19 Lap 2014 21:10

Ach, kaip aš pasiilgau karštų vasaros spalvų (sun) Puiku <3

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Westerland

Standartinė Platelių rožė » 19 Lap 2014 21:31

Labai mielas derinys su ragane :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Westerland

Standartinė Rudenelis » 20 Lap 2014 13:41

Tikriausiai ir aš pasiilgau vasaros spalvų, bet kad dabar būtų pavasaris, gal nenorėčiau. Kažkaip tingėčiau vėl viską nuo pradžių daryti - kasti, purenti, sėti...Dar ne. Ir džiaugiuosi, kad mes turim 4 metų laikus,vienas už kitą gražesnius. O pavasariop net delnai niežti, kaip norisi vėl visko imtis.
Raganė Mrs.Cholmondeley, ji gražiai žiūrisi ir su Angela, augančia iš kito šono, ko nepasakysi apie Westerland ir Angelos kaimynystę. Čia pirmoji mano klaida, bet jos netaisau ir tiek.
O dabar stengiuosi jas matyti atskirai, o rožėms nė motais spalvų nederinemumas, jos labai gražiai sutaria :D .Nors sodinta 2m atstumu, bet kažkaip priartėjo viena prie kitos.

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Westerland

Standartinė Nijola » 03 Gru 2014 09:02

O man niekada nesisekė su šia rože, ji augo pas mane gal nuo 2000m jau nepamenu, šį rudenį aš jos atsisakiau, nemačiau aš jos tokio grožio kaip aukščiau nuotraukose :( nei vienais metais taip gausiai nežydėjo |( vietoje geroje augo |( bet matyt mūsų bio laukai nesutapo (xixi)

Skelbti atsakymą

Grįžti į