Puslapis 11

Forumo taisyklės

Parašytas: 08 Rgs 2010 23:00
Admin
Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “Lietuvos rožininkų draugija ::: Diskusijos” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “Lietuvos rožininkų draugija ::: Diskusijos” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “Lietuvos rožininkų draugija ::: Diskusijos”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.

Re: Forumo taisyklės

Parašytas: 12 Kov 2015 10:45
EditaS
As is vis nerandu kur galeciau rasyti. ;(

Re: Forumo taisyklės

Parašytas: 12 Kov 2015 11:20
LoretaA
O apie ką norėjote rašyti? Gal bendromis jėgomis rasime?
Šalin ašaras - juk pavasaris už lango :) (sun)

Re: Forumo taisyklės

Parašytas: 10 Vas 2016 13:26
Rūta
Šiais metais kaip niekad mūsų forumas praturtėjo rožių veislėms skirtomis temomis :) Labai ačiū visiems, kas rašote ir keliate savo nuotraukas – tai tikrai mums visiems nepaprastai vertinga informacija :*

Tik būtų nedidelis prašymas – prieš kurdami naują rožei skirtą temą pasitikrinkime sąraše, ar jau nėra jai sukurtos temos. Pasitaiko, kad temos ima dubliuotis. Žinoma, jas paskui galima sujungti, bet visa tai papildomos laiko ir darbo sąnaudos, ar ne? :)

Sąrašas yra čia http://www.roziudraugija.lt/forumas/vie ... f=89&t=177" onclick="window.open(this.href);return false; Nuostabu, kiek daug rožių čia jau yra aprašyta (like)

Iš anksto nuoširdus dėkui! (flower)