Rožyne žiema - 2010/2011

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožyne žiema - 2010/2011

Standartinė LoretaA » 15 Kov 2011 13:07

Šių : Rose de Rescht, Jacques Cartier gali būti nuo saulės nudegusios šakos. Taigi šis rudumas kol kas nieko nereiškia :) Mano Violacea saulės ir vėjo gairinama, taip pat, rudom šakom. Bet ir pernai tokiom buvo ir nieko - žydėjo :)

Nijola

Re: Rožyne žiema - 2010/2011

Standartinė Nijola » 15 Kov 2011 13:13

Mielieji rožių mylėtojai, labai anksti krapštot rožes, suprantu kad niešti nagai ir atrodo taip bus greičiau, greičiau pavasaris ateis :D
taip kai kur ntirpo sniegas, o kai kur dar tokios pusnys sniego kad atrodo negreit ištirps.
šiomis dienomis saulė spigina stipriai, nudenginėti rožių negalima, nudegins saulė, dar naktys šaltos didelė kaita temperatūrų.
Ir vėdiname rožes žinoma jei to reikia, tik visišai atšilusias, nuo ko vėdinti dar nėra juk dienos metu nebuvo +20 dar žemė neatšilus.
Jūratei Rose de Rescht ir Jacques Cartier rudos nuo saulės, šios rožės ir būdamos rudos atsprogsta, kantrybės, kai sprogs pumpurai ir matysi.
Dabar šiuo metu, geriau reiktų pusnyse jei rožės po pusnimis padaryti angas, kad oro patektų po sniegu.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožyne žiema - 2010/2011

Standartinė Jūratė » 15 Kov 2011 13:15

na nors dėl dviejų rožių vilties yra :)
taip pat tokios rudos šakos pas New Dawn. ji buvo prilenkta, bet niekuo neužklota. žiūrėsim, ką ji atšilus man pasakys :D

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Rožyne žiema - 2010/2011

Standartinė Rita » 16 Kov 2011 16:32

Norit,parašysiu stebūklą su tuo pavasariu.Mūsų kieme jau pavasaris ,sniego nėra,tik kur ne kur maži lopinėliai pagal tvorą šiaurinėje namo pusėje,pietinėje viskas dygsta,tiesiog alsuoja pavasariu.Pradengiau rožių tuneliukų galus,rožės gražios,žalios,smagumėlis!Pasižiūrėjau į sulaužyto šiltnamiuko vidų/žiema krito nuo stogo didžiūlė sniego lavina/-ten džiaugsmo mažiau,daug kas įtartina,reiks laukti tikro pavasario :( Na sakau, eisiu pas sūnų patikrinti /mes gyvenam toje pačioje gatvėje,toje pačioje gatvės pusėje tik per vieną namą/,o pas jį-amžino įšalo žemė,ant šiltnamiukų sniegas,kieme sniegas,baisu net ką judinti,nieko ir nejudinau.Tai čia tas mano stebūklas,tai ką jau tada kalbėti apie skirtingas klimato zonas Lietuvoje? (smoke)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožyne žiema - 2010/2011

Standartinė DaliaRaimonda » 16 Kov 2011 20:04

Rita, tikrai nereikia palyginimui nė skirtingų Lietuvos vietovių. Pas mane prie namo sienos (saulė tik pirmoje dienos pusėje)- pavasaris. Nuo rožių nuėmiau pakavimo politileną, liko tik agrodanga. O vat naujajame rožyne, saulė nuo ryto iki beveik vakaro, o sniego dar begalės. Suledėjusius luitus tik numečiau ir kampus politileno kai kur pakėliau. Žiema tik baiginėjasi ten.

Nijola

Re: Rožyne žiema - 2010/2011

Standartinė Nijola » 16 Kov 2011 21:29

O ką man sakyti :D rožyne net buksmedžių dar nesimato, buksmežių aukštis 30cm jei nedaugiau, tiek sniego :( taip norėtūsi kad jis ten daugiau ir greičiau tirptų |(

Skelbti atsakymą

Grįžti į