Pavasaris 2024

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Pavasaris 2024

Standartinė Ignas » 25 Kov 2024 20:47

bisonas rašė:
09 Sau 2024 14:39
Paukštukas rašė:
14 Bal 2021 20:59
Vakar spėjau prieiti dar prie kelių: Celeste iš didžiulio 2 metrų krūmo liko per sprindį-du - labai nuraudonavo, pakirpus - išdžiuvę šakos. Senas visai išpjoviau prie pat žemės. Angliškos - sumažėjo iki gero sprindžio, neblogai išsilaikė Ballerina (rausva ir raudona), be menkiausių nuostolių rosa rugosa Savel, Sointu, spinosissimaTove Jansson (šios žiedus labai nekantrauju pamatyti, antri metai ji pas mane). Dar liko neapeitų. Keistai atrodė dauguma nukentėjusių: viršutinė šakų dalis žalia ir sprogstanti, apatinė - kaip kuri šaka, o šakų vidurinė ilgio dalis - ruda arba padžiūvusi. Bendrai, nemažai šviesiai žalių, viduje padžiūvusių šakų. movex
Sveiki,

kaip planuojat šiam pavasariui ruoštis? Iš anksto kažką darote? Papasakokit apie savo prieš-pavasarinę rutiną :)
Užvedu naują temą, gal dar yra kas lankosi iš senųjų forumiečių? :) Aš niekaip nesiruošiu iš anksto. Rožių nedengiu jau ne vienus metus, aišku kai kurios peržiemoja gerai, kitos prasčiau. šiemet prastai peržiemojo dauguma Lens rožių ir labiausiai gaila kad Cornelia nušalo, nors jau ne vieną žiemą puikiai peržiemojo visiškai nedengta. Rožės jau nugenėtos ir laukiu šiltenių orų, kad galėčiau pabarstyti trąšų (džiovintos galvijų granulės).
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
bisonas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 29 Bir 2020 08:42

Re: Pavasaris 2024

Standartinė bisonas » 16 Bal 2024 12:01

Ignas rašė:
25 Kov 2024 20:47
Sveiki,
akustinės sienelės
kaip planuojat šiam pavasariui ruoštis? Iš anksto kažką darote? Papasakokit apie savo prieš-pavasarinę rutiną :)
Užvedu naują temą, gal dar yra kas lankosi iš senųjų forumiečių? :) Aš niekaip nesiruošiu iš anksto. Rožių nedengiu jau ne vienus metus, aišku kai kurios peržiemoja gerai, kitos prasčiau. šiemet prastai peržiemojo dauguma Lens rožių ir labiausiai gaila kad Cornelia nušalo, nors jau ne vieną žiemą puikiai peržiemojo visiškai nedengta. Rožės jau nugenėtos ir laukiu šiltenių orų, kad galėčiau pabarstyti trąšų (džiovintos galvijų granulės).
O yra kažkokia priežastis, dėl ko nebedengi? Tiesiog neverta ar tingi?

Skelbti atsakymą

Grįžti į