Labai įdomu būtų sužinoti ką naujo išgirdot, ką išmokot seminare?
Taip pat labai įdomu kokie rūpesčiai ''užpuola'' rožininkus pavasarį, nors manau tai daugiau malonumai nei rūpesčiai


Moderatorius: DaliaRaimonda
viskas teisinga Loreta ir su tavimi visiškai sutinku, tik aš masčiau ne apie blogiausią variantą. Jei juodos šakos apipelyje tai manyčiau ji visą žiemą jau nuo rudens drėgmėje, arba nesumedėję šakos pašalo/nušalo ir dabar pelyja. Tokias šakas teisingai reik kirpti ir žiųrėti, bet anksti dar, dabar reik vėdinti.koala rašė:Kirpčiau ir žiūrėčiau koks medienos vaizdas - ji viską ir pasakys - verta terliotis ar ne. Be abejo, jeigu paviršinis pelėsis, tai netgi ir be previkūro pelėsis išnyks kai vėjai pasivaikščios, bet jeigu išlindo pelėsis po tai kai pats stiebas papūvo, tada jokia priemonė nepadės.
Seminaras vyko apie tris valandas, taigi santrauką padaryti labai sunku![]()
Faktas, jeigu jau rožės pradėjo pelyti - reikia jas vėdinti, juo labiau, kad tą padaryti galite. Vėdinti, tai praverti galus, jeigu eglišakiai ant agrodangos, juos nuimti ir kilstelt pačią agrodangą.
Sausio mėnesį tikrai buvo neužšalusi žemė (nežinau negarantuoju, kad visur gal vietomis) bet kasant žemė lengvai kasėsi, įšalo nebuvo, o po vasario mėnesio šalčių ko gero užšalo.koala rašė:Gal nusišnekėsiu, bet man atrodo tie lapeliai gali būti užaugę, kai buvo gana šilta sausio mėnesį. Įtariu, kad ir žemė tada nebuvo įšalusi.
Stačias muturiuoti tikrai neverta. O prilenkt tikrai įmanoma ir netgi visai nesunkupikta voverė rašė:Labai nepergyvenu,tik galvoju gal neverta jų taip muturiuoti ,gal geriau iš rudens apkirpti ir durpėm ir keliais eglišakiais užmesti,nes tiek eglišakių privarėm ,o naudos jokios. Kaip jas prilenkti ,neįsivaizduoju jos gi nuluš