Pavasaris rožyne

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė Regina » 25 Geg 2012 12:14

Loreta, ką reiškia "susilydę"? Matau puikų žiedą ir normalų pumpurą. Ar čia pernykštė nuotrauka?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė LoretaA » 25 Geg 2012 12:23

Taip, čia pernykštė. Pumpurai ir šių metų yra normalūs, o kai pradeda skleistis ir stovi tokie vos prasiskleidę, žiedlapių galiukai susiratę, kaip lygintuvu brūkštelta. Ar nesi pas save niekada mačiusi?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė Regina » 25 Geg 2012 12:33

Žinau tuos "išsilydžiusius" pumpurus. Mano Falstafas labai mėgsta tokius augint. Bet šiemet, kaip jau sakiau, jis neturi jokių - nei normalių, nei išsilydžiusių :( Nei vienas krūmas iš trijų.

Vartotojo avataras
nijea
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 02 Bir 2011 20:38

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė nijea » 25 Geg 2012 13:09

Regina, Nijole, Jūrate, LoretaA, ačiū merginos už mintis (flower) :)
man irgi arčiausia dūšios tas variantas, kad čia nieko nėra... o dėl foto, tai jos tikrai labai neaiškios, aš net pati, mačius kaip viskas atrodo realiai- susikėlus iš fotiko nuotraukas pradžioj nelabai ką įžiūrėjau, todėl rašydama pirmą postą jų net nedėjau, paskui kuo daugiau nagrinėjau, tuo lyg ir aiškesnės jos man darėsi :D tai va, ir įmečiau...
realiai lapukai absoliučiai skiriasi - ne tik spalva, bet ir forma, faktūra, net šakelės iš tų poros šakų pumpurėlių jau daugiau ūgtelėję...
taip, tai 'Souvenir du Dr. Jamain' - galvoju, kad tie kur foto matosi rausvesni, daugiau matiniai lapukai jos ir yra, o žymiai smulkesni, skaidriai žali, blizgūs - man neaiškūs... |(

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė Rita » 28 Geg 2012 11:37

Pas mane jau žydi rožės <3 "Darcey Busell" pirmoji,kaip ir pernai,"Dauble Delight","The Generous Gardener",dauguma angliškų, turbūt,sužydės šią savaitę (flower).
Ant vienos rožės lapų atsirado kelios juodos dėmės,vis pasirodo po kokį lapsūkį,amarų dar nebuvo šįmet,thu,thu,thu,rožės nepaprastai gražios,labai džiaugiuosi/kol kas/,purškiau šįmet Čempionu,vėliau Aktara,dabar purkšiu nuo demėtligės :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė Jūratė » 28 Geg 2012 12:56

Linkėjimai Kasiopėjai - jos dovanota savašaknė Bouquet Parfait šįmet pirmą kartą nenušalo šakų. Nuotrauka daryta prieš savaitę
Paveikslėlis
<3

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė rajonas » 31 Geg 2012 14:41

Sveiki, gal kas galėtų pasakyti, ar tai aklieji, ar "riebieji", ar normalūs ūgliai? teasisn Georgia priaugino daugybę tokių su šluotomis galuose, stiebai gerokai storesni už kitus, nekeliančius įtarimo. Vakar praskleidusi vieną šluotą radau lyg ir pumpuriuką, kitose nieko panašaus nėra. Ar tuos stiebus kirpti, ar dar palikti? Bandau prikabinti nuotrauką[img=http://s16.postimage.org/8escsdt81/rasos.jpg]

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė Regina » 31 Geg 2012 16:21

Kiek sugebu įžiūrėt - tai normaliausi jauni ūgliai ir nieko nereikia jiems daryt. Augs, kiek norės, gali būti ir labai ilgi, paskui žydės. Dar vėliau sumedės, o kitą vasarą šakosis. Gal šakosis ir šiemet, kai nukirpsit nužydėjusius žiedus

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė LoretaA » 31 Geg 2012 19:32

Ir man šios šakos visiškai normalios, tik reikėtų jas apačioje apjuosti (gal ir apjuosta), nes vėjas jas gali išlaužti.

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Pavasaris rožyne

Standartinė rajonas » 01 Bir 2012 06:22

Ačiū, jie tokie stori, kad net nepažinau (xixi) gal iš gero gyvenimo tokie švystelėjo (xixi) Kadangi kirpti nebereikia, tai būtinai apjuosiu. geros dienos visiems (flower)

Skelbti atsakymą

Grįžti į