Vasara rožyne

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Vasara rožyne

Standartinė Paukštukas » 17 Bir 2012 23:12

Labai gražu <3 Jei mano kiemas toks būtų, vasarą ko gero į namus kojos nekelčiau (yes), tik permiegot :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Rita » 18 Bir 2012 06:53

Paveikslėlis,Paveikslėlis
Ačiū :)
Rože DD,'Altisimmo" :)
Snaputis Rasos,"Orion",visi daugiamečiai Rasos,tik vilkdalgiai Dariaus.Aš ir pati nesuprantu,kodėl taip gerai auga,pas kaimynę visai neauga,nors tą pačią dieną sodinom ir žemė panaši,gal padeda paukščių mėšlas,kurio dedu į duobes? :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė RožėDD » 18 Bir 2012 16:57

Eik tu sau.... Nu tikrai.... Va dabar įžlibinau... Ot nustebinot, nes ir aš ją auginu antri metai ;)

Labai sveikos pas jus rožės atrodo, tikriausiai tuo pačiu paukščių mėšlu maitinat? Davė ir man kaimynė viena, užraugiau, bet nesiryžtu kol kas laistyt :?
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Rita » 18 Bir 2012 17:09

Jo,aš rožes du kartus tręšiu granuliuotu paukščių mėšlu/neraugiu,padarau griovelį apie augalą ir paberiu saujelę/ir du kartus kompleksinėm trąšom rožėms,dažniausiai Schultz /vieną kartą laistau,vieną kartą tręšiu biriom/,rudenį tręšiu monokalio fosfatu,tikrai kol kas labai gerai atrodo,viskuom patenkintos :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė RožėDD » 18 Bir 2012 17:15

Matyt teks saviškes po pirmojo žydėjimo palepinti :?
Labai dėkoju už info. Pradėsiu nuo tręšimo įsisavinimo, o kai puls kenkėjai tai ir jiems porciją atseikėsim ;)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Aistė » 18 Bir 2012 20:40

Visoms norėjau bendrai parašyti pagiriamąjį žodį <3 Loretos sodas, kaip visada akinantis. Rožių didumas, žiedų įvairovė, echhh,,, labai labai gražu. Laimingos sodas irgi labai gražus. Baltasis sodas vertas didelių liaupsių. Reginos ir Virginijos labai gražios rožės, bet labai prašom pasirodyti dažniau ;) Suprantu per darbų kiekį greičiausiai retai tenka prie kompiuterio prisėsti (:|

Tadai, Nijole, o kur jūsų grožybės :| Dar ir Operos, Vilmio pasigedau, lyskit iš po krūmų :D Kukuska,Gullbe, auuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!

O darbų tikrai nemažėja, o tik daugėja (swearing) arba aš jau nepaslenku :D Bet rožės džiugina kiekviena diena, jų vis daugiau ir gausiau žydi <3 Reikės ryt vėl su fotoaparatu prasinešti, ir Jums įvertinimui pateikti :)

Loreta, dėl Barono, tai jisai ne visai jau priekyje gėlyno, greičiau iš šono, bet iš tam tikro kampo matosi beveik visas krūmas (jeigu jį galima pavadinti krūmu) bet manau nusprendžiau, jisai keliaus rudeniop į sodybą, ten kur nors įtupdysiu (makeup) nors jisai pas mane jau gal 4 metai, ir tikrai atrodo turėjo suaugti į krūmą, bet nė velnio (no)

Ačiū už pagiriamąjį žodį rožėms ir nuotraukoms, visada malonu gauti truputuką liaupsių :$

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 18 Bir 2012 21:14

Šiandien nelabai turėjau laiko prisėsti ir nuodugniai pažiūrėti kas ko per savaitgalį prifotografavo.
Nuostabus Ritos "mėlynasis" sodas, vien ko laipiojančios hortenzijos žiedai verti, o jau snapučių mėlis - ir aš tokių noriu :$ Rita, skundėtės vietos stoka, o dar toks pievos plotas nepanaudotas (xixi)
Kalbant apie rožę "Altissimo", kažkodėl galvoju, kad tai ne "Altissimo", o "Amadeus". Nežinau, kurią pirkote, bet iš nuotraukų, kuriose ši rožė truputį per tolį, kad gerai įžiūrėti, bet man kyla toks įtarimas. Abi rožės nuostabios, abi žydi pakartotinai, tai didelio skirtumo nėra kurią auginti. Kaip "Altissimo" ji per daug žiedlapių turi - man taip atrodo :? Dar patyrinėjau nuotraukas ir radau antroje nuotraukoje vieną šaką rožės "Altissimo", bet iš abiejų pusių tos šakos, tai man rodos kitos rožės |(

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė Rasa » 19 Bir 2012 05:59

Rita rašė:Snaputis Rasos,"Orion"
Pafilosofuosiu dabar :P Atrodo, jau nemažai metų dirbu su augalai, kaip jau minėjau, 'Orion' auginu gal dešimt... ir vis nuotraukose ar kituose soduose pamatau tokius skirtingus tokių pažįstamų augalų veidus. Sibirkoje mačiau 'Orion' pusantro metro aukščio, pas Ritą - kaip laipiojantį augalą. Išvada- vieno gyvenimo per mažai, kad sužinotum viską apie vieną augalą, o jų yra tūkstančiai :?
Rita, tikrai labai gražu <3
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Aistė » 19 Bir 2012 07:44

Rita, pasižiūrėjau mėlynąjį rožyną, fantastika <3 tikrai labai gražu <3 reikia ir man to snapučio :D Beje, ta raudonoji tikrai panaši į Amadeus :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Vasara rožyne

Standartinė Nijola » 19 Bir 2012 07:48

Aistė rašė:Tadai, Nijole, o kur jūsų grožybės :| Dar ir Operos, Vilmio pasigedau, lyskit iš po krūmų :D Kukuska,Gullbe, auuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!
Mano sodas žydi net braška <3 bet jis jau visų išsžiūrėtas ir matytas :D žinoma jis kitoks negu buvo, gyvenimas eina tiesiog lekia sodas irgi gyvena savo gyvenimą, o aš šalia jo- sodo.
Aš labai džiaugiuosiu jusų visais sodais, tyliai pavartau pasidžiaugiu, pas visus labai skirtingi sodai, ir labai individualūs <3
Gražūs mūsų sodai ,gražūs žmonės gyvena tuose soduose ir mūsų Lietuva labai graži :D <3

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Aistė » 19 Bir 2012 07:52

Nijolė rašė:
Aistė rašė:Tadai, Nijole, o kur jūsų grožybės :| Dar ir Operos, Vilmio pasigedau, lyskit iš po krūmų :D Kukuska,Gullbe, auuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!
Mano sodas žydi net braška <3 bet jis jau visų išsžiūrėtas ir matytas :D žinoma jis kitoks negu buvo, gyvenimas eina tiesiog lekia sodas irgi gyvena savo gyvenimą, o aš šalia jo- sodo.
Aš labai džiaugiuosiu jusų visais sodais, tyliai pavartau pasidžiaugiu, pas visus labai skirtingi sodai, ir labai individualūs <3
Gražūs mūsų sodai ,gražūs žmonės gyvena tuose soduose ir mūsų Lietuva labai graži :D <3
Vis tiek galėtumėt kartais palepinti mus savo grožiu ;) man atrodo, kad rožės kiekvieną dieną vis kitokios <3

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Rita » 21 Bir 2012 14:44

Paveikslėlis

Atrodo vis tik "Altisimmo" :)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Vasara rožyne

Standartinė Sigita » 22 Bir 2012 14:30

Neturiu kruopščiai suplanuoto ir išpuoselėto rožyno, kokį turi Virginija, Loreta, Laiminga ir kitos, mano rožės auga tiesiog pievoj :$ Noriu pasidžiaugti, kad gana gerai ištvėrė žiemą, ir parodyti tas, kurių dar nespėjo sudoroti stirnos.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Sigita 23 Bir 2012 00:06, redaguota 1 kartą(us).

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė Gema » 22 Bir 2012 16:29

Koks fonas rožėms, Sigita, žadą atėmė!!!

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė RožėDD » 22 Bir 2012 20:00

<3 Kas dar kuo įdomiau nustebins <3 ? Jaučiu su laiku siurprizų sulauksime daug.
Nu čia tai didelis netikėtumas, matant tokius vaizdelius...
Kai pas Loretą važiavome, tai Jūratė baksnojo pirštu, Sigita, jūsų valdų link. Labai teatrališkos pirmoji ir antroji fotkės (sun)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Vasara rožyne

Standartinė DaliaRaimonda » 23 Bir 2012 08:00

Sigita, juk ne viskas visur turi būti išpuoselėta :) . Gražios rožės nuostabiame fone <3

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Vasara rožyne

Standartinė Rita » 23 Bir 2012 20:05

Sigita,aš nieko nežinau apie vietą,kur auga Jūsų rožės,bet jausmas nenusakomas,labai gera žinoti ir matyti,kad apie tokias vietas galvojama,svajojama,dirbama,kuriama :) Linkiu Jums ir Jūsų šeimai svajonių išsipildymo (sun)

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė vilmis » 24 Bir 2012 10:07

Pas jus žiedų daugiau nei pas mane ;) Bet po truputį, po vieną kitą ir pasirodo visos 117 (šiai dienai) veislės.
Jei parodysiu šią nuotrauką tai paklausit - o kur rožės? :D

Paveikslėlis

O rožės dar tik rodosi ir niekur neskuba:

Paveikslėlis
Priekyje dvi "Rose de Rescht", o toliau kampe guli “Tour de Malakoff”, po bijūnu “Wrams Gunnarstorp” (šias abi ir parodau žemiau)
Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis
Čia reikia akylai žiūrėti. Iš dešinės į kairę: “Mme Zöetmans”, "Pink Leda", "Leda" ir "Marysa".
Paveikslėlis
“Mme Zöetmans”

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
“Camaieux”, "Viridiflora", "Mutabilis"

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Vasara rožyne

Standartinė Tadas » 24 Bir 2012 21:16

Likučiai po žiemos :)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Vasara rožyne

Standartinė Regina » 24 Bir 2012 21:18

Sakyčiau, visai ne prasti likučiai :) (like) (flower)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė RožėDD » 24 Bir 2012 21:20

Kad man tokius likučius (makeup) :D
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Vasara rožyne

Standartinė Jūratė » 25 Bir 2012 10:49

Kokie "likučiai" pas Tadą! <3 Ar pirmoj nuotraukoj fone Commandant Beaurepaire? Niekad nemačiau pas save tokio gausaus žydėjimo, nors krūmas užauga ir nemažas. Nemoku aš jo genėt. Priauga labai tankia šakų, pavasarį genėjau ir formavau jį, bet matyt visisškai neteisingai, nes vėl auginasi naujus ūglius, kurių tiek, kad uodas nosies neįkištų, dar pjūklelis ypač buvo pamėgęs, bevei visus ūglius teko nukirpt pažeistus. Taip, kad žiedų teturiu vieną kitą....

Sigita, rožės ir aplinka - viskas nuostabu! <3 O kaip gražiai Reine des Violettes išlinkusi!!!

Pas Vilmi miniatiūrinė pasakų oazė (like) <3 Ar kaimynai pagiria (ar iš pavydo apsimeta, kad nemato :D) ? ;)

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė vilmis » 25 Bir 2012 12:38

Tadai, išgyvenusios rožės atrodo puikiai ;) Vešlios ir žiedų daug. Nenusiminkit ir planuokit ką sodinsit rudenį.
Jūratė rašė:..Pas Vilmi miniatiūrinė pasakų oazė (like) <3 Ar kaimynai pagiria (ar iš pavydo apsimeta, kad nemato :D) ? ;)
Pagiria, pagiria :D Nuolat ką nors randu stovint ir žiūrint kai atvykstu (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 25 Bir 2012 20:14

Vilmantai, bijau, kad Marysa "suvalgys" ir Ledą, ir Pink Ledą, ir dar ką nors kas ten netoliese pasodinta - vis tik tai labai didelė rožė. Gal ir nematyti iš nuotraukos bet ji užima maždaug 2,5 x 2 m plotą.
Paveikslėlis

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Vasara rožyne

Standartinė mamaviete » 28 Bir 2012 21:10

Sveiki visi ir visos! Pargrizau namo porai dienu is savo kaimo, tai nors trumpam ilindau pas Jus :) O cia tiek ziedu! Bet ir as jau esu laiminga, nes turiu savo ROZIU DEBESI <3 Paveikslėlis Ir dar mazesniu debeseliu :) Kai busiu laisvesne- butinai parodysiu :) Ir Jus idemiai apziuresiu ;) Sekmes visiems!

Skelbti atsakymą

Grįžti į