Vasara rožyne

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 23 Rgs 2014 19:40

"Vasarinė" nuotrauka. Susiporavo su viendiene.
Paveikslėlis

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Vasara rožyne

Standartinė Paukštukas » 23 Rgs 2014 20:00

Tiesiog puikūs žiedai ir spalvos <3 Karšta vasara rudeny :)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Vasara rožyne

Standartinė Alinda » 27 Rgs 2014 18:18

Žydi vasaros pradžioje pirkta Nahema. Maniškės spalva tamsesnė,nei esu mačiusi nuotraukose intrnete.bet jau vėlokas ruduo ir saulė ne tokia karšta. Gal kas auginate šią rožę? Rusų forume tai dauguma augintojų bėdavoja,kad šakos storos ir todėl sunk rudenį prilenkti. Maniškė maždaug 50cm aukščio ir tokio pat pločio.Šį rudenį dar nebus problemų su dengimu.

Paveikslėlis

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Vasara rožyne

Standartinė Alinda » 11 Bir 2015 13:02

Norėčiau paklausti ,kaip jūsų rožės atlaiko sausrą ir tokią saulę? Mano Mme Isaac Pereire žiedai jau baigia iškepti,panašu .kad kai kurie nespėję net išsiskleisti.Bandau gelbėti kasdien užpildama po kibirą vandens ,bet nepadeda (:|

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Vasara rožyne

Standartinė Gema » 11 Bir 2015 15:50

Dabar kaip tik raviu rožes, drėgmės per akis: mulčuota, gana giliai sodintos ir aplink žolė nenupjauta. O rimtų žiedų dar neturiu, nėra kam kepti.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Vasara rožyne

Standartinė Virginija » 11 Bir 2015 17:01

Pas mane kaip Palangoj (mad)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Vasara rožyne

Standartinė Rudenelis » 11 Bir 2015 19:54

Alinda rašė:Norėčiau paklausti ,kaip jūsų rožės atlaiko sausrą ir tokią saulę? Mano Mme Isaac Pereire žiedai jau baigia iškepti,panašu .kad kai kurie nespėję net išsiskleisti.Bandau gelbėti kasdien užpildama po kibirą vandens ,bet nepadeda (:|
Man tai čia kažkaip galai nesueina: kibiras vandens, +17-20 laipsnių dieną, naktimis mažiau 10-ies, tiesa, saulė stipri, vėjas. Ar tikrai žiedai neišsiskleidžia dėl sauros? Mano Mme I. Pereire šiemet kvailioja prisiauginusi pumpurų su žalia akim viduriuke, kai kurie žiedai net su kuokštais. Pumpurai didžiuliai, daug, net vyrų akys užkliuvo, o žiedai vidutiniai, nenori plačiai skleistis. O pas jus ar jau žydėjo normalūs, gražūs žiedai? Tiesa, dar Louise Odier niekaip neišvynioja pumpurų, kažkokie pasišiaušę. Pas mane jau reikia lietaus, bet ne tiek, kad reikėtų laistyti rožes. Net pietinėj namo pusėj augančios dar negavo gerti, bet žiedai gražūs, dideli (Crown Princess Margaret, Chipendale).

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 12 Bir 2015 05:45

Sausa ir pas mane - kažkiek laistau, bet tikrai ne po kibirą kasdien kiekvienai - išbūčiuotų mane rožės (xixi) . Didžioji masė dar tik Dievulio laistytos. Švieži kurmiarausiai drėgni - iš to darau išvada, kad dar nėra tragedija, nors žemės paviršius kai kur kaip asfaltas. Žolės mulčiavimui neturiu :( Žiedų šiemet tikrai nemažai deformuotų ir nepriklausomai nuo veislės, galimas dalykas Jūsiškės madam tame ir yra problemos. Jeigu žiedai nedeformuoti, vadinasi kažkas graužia šaknis - labai gerai pažįstamas vaizdas :(

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Vasara rožyne

Standartinė Alinda » 12 Bir 2015 08:20

Ačiū ,kad pasidalinote savo pasvarstymais :) . Tai dabar ir aš galvoju,kad toks suvargęs Mme Isaac Pereire vaizdas gal ne nuo drėgmės trūkumo,o karščio ir vėjo ? Po kibirą vandens ji tikrai gauna mažiausiai penkis kartus per savaitę ,nes auga šalia "vandens banko' :) . Gal išsiplovė visos maisto medžiagos? Auga ji pietinėje pusėje ir kepa nuo ryto iki vakaro .O kaip su šaknim ,tai negaliu pasakyi,nes lapai tai gražūs.Pumpurų ji tiesa prisiauginusi laaaabai daug. Pilnai neišsiskleidė, neišsisuko tik patys pirmieji (kur buvau įdėjusi foto) pumpurai.Bet visi kiti žiedai man atrodo normalūs.Dabar ką tik nufotografavau.Vienas mano nuomone normalus,o keletas nuliūdusių. Nuotraukoje jie gal ir neatrodo blogai,bet šiaip tai lyg pavytę.

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 12 Bir 2015 08:37

Nematau problemų :P Šiaip madam tokie sunkūs pumpurai, kad karštyje koteliai nelabai juos išlaiko - gal dėl to Jums pasirodė, kad kažkas negerai. Tiek daug laistant, galima ir skystų trąšų į kibirą įpilti. Viskas su ja gerai :)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Vasara rožyne

Standartinė Alinda » 12 Bir 2015 09:21

Valioooo (bravo) (flower) . Ačiū Jums ,Loreta ,už pagydytą rožę <3 .

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 12 Bir 2015 09:31

Prašom :B
Baikit juokus - ramiai žiūrėkit į tokius niekus ir viskas bus gerai :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į