Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 08 Lap 2011 18:25

Taip, šių pirštinių kainos įkandamos, bet jos turi trūkumą - visos yra per didelės. Aš turiu jas, gerai saugo nuo spyglių, tačiau nors mano rankos tikrai yra didelės, man jos visą laiką krenta :(

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė RožėDD » 09 Lap 2011 11:06

aistejukas rašė:Prisipažinkite |( kas išpirko visas pirštines rožėms(6 dydžio) iš Schateling parduotuvės |( Esu didžiai pasipiktinus (swearing)
Buvau Schetelig parduotuvėje penktadienį. Teiravausi konkrečiai pirštinių rožėms, o ir pagal paieškos žodžius rodo, kad ten turėtų būti, tačiau apie tokias net negirdėjusios (konsultavo ne pardavėja, bet supratau, kad parduotuvės vedėja). Net klausė kaip jos atrodo. :? Paaiškinau, pagūžčiojo pečiais ir tiek...
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 10 Bal 2012 09:39

„Litexpo“ per baldų parodą nusipirkau sekatorių, panašų į čia pavaizduotus: http://www.golden.lv/products-ru/garden-clippers/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; (atrodo, kad maniškis yra trečias, nes rankena tikrai ne plastikinė, o aliumininė). Net išsižiojau, kai pamačiau, kokias šakas jis gali nukirpti. Nemokėsiu tiksliai nupasakoti, pagal kokį principą jis ten veikia, bet kerpant storas šakas, kokių 2,5 cm, gali kirpti per kelis paspaudimus, pakerpi, atleidi, vėl kerpi, bet ta jėga, kuri jau buvo panaudota, tarsi užsifiksuoja. Tokiu būdu per kelis paspaudimus nukerpa kuo storiausias šakas ir labai lengvai, nereikia jėgos. Savaitgalį su tėčiu išbandėm, labai patiko, tai gavau įpareigojimą dar vieną suveikti. Tiesa, nežinia, koks jo tvirtumas, kaip tėtis sako, kuo sudėtingesnis įrenginys, tuo nepatvaresnis. Kai rankoj laikai, neatrodo toks tvirtas ir patikimas kaip japoniški profesionalūs sekatoriai, bet reikia panaudoti ilgiau, pamatysim.
O aš kaip tik ir ieškojau, kuo būtų galima lengvai iškirpti storas senas rožių šakas, nes su įprastais sekatoriais man sunku tai padaryti, daug jėgos reikia. Šį sekatorių planuoju tam ir naudoti, o šiaip genėti, žinoma, patogiau su japoniškais.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 10 Bal 2012 09:57

Turėjau, tiksliau dar tebeturiu šį sekatorių - kažkada toje pačioje parodoje pirkau (xixi) Nebrangus, lyginat su japoniškais, bet deja nėra toks nuostabus, kaip išgirtas. Žodžiu, sekatorių daug, bet tikras tik vienas ;) Storom šakom naudoju Fiskars dviem rankom valdomą sekatorių - tada kirpti lengva ir patogu.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 18 Bal 2012 07:40

Nusipirkau dar vieną kaltinį japonišką sekatorių (vidurinis). http://www.staliausirankiai.lt/index.ph ... sekatoriai" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Išbandžiau genėdama brolienės rožes - labai smagu buvo :) Švariai kerpa tiek labai plonas šakeles 1- 2 mm, tiek storas. Šiandien važiuosiu savas genėti (:|

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 18 Bal 2012 08:06

Aha, šie sekatoriai labai smagūs (yes) Tebeturiu mažiausiąjį, o tas, kur dabar pamestas, regis, buvo vidurinis. Tokį pat dar kartą teko pirkti (:| – gaila, kad jį atvežė tik vakar (išsibaigę buvo), kai jau po genėjimo.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 18 Bal 2012 08:32

Rūta, ieškokit kaip duonos to sekatoriaus - nuodėmė tokius mėtyti.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 18 Bal 2012 08:41

Žinau, Loreta :( Na ir kaina, žinoma... Kai tas, kas pametė, sužinojo, kiek kainavo, sako, geriau nė į rankas nebūtų ėmęs. Na ką padarysi, gal dar atsiras. Labai tikėjausi, kad naujasis atkeliaus iki genėjimo, užtat ir užsakinėjau, bet atsitiko kitaip.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 04 Geg 2012 04:18

Gal kas įsigijote pienių ravėtuvą, Fiskars lygtai reklamavo. Ar jis pateisino lūkesčius?

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rasa » 04 Geg 2012 06:39

Aš pernai Ermitaže nusipirkau už kelis litus tokį elementarų raudoną pienių ravėtuvą, ir baisiai patenkinta :) Tada dar nupirkau tokį patį mamai, irgi patenkinta
Aš įsivaizduoju, kad kalba eina apie tokį siaurą siaurą ilgą kastuvėlį |( (gal Fiskars turi kokį, kuris pats eina ir iškasa jas (xixi) ?)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 15 Geg 2012 08:32

Savaitgalį išbandžiau naują įrankį – akumuliatorines žolės žirkles. Rožių auginimo vejoj vienas neprivalumų, kad aplink plotelius vešliai auga žolė, o jei nenori, kad su „trimeriu“ būtų gerokai patrumpinta ne tik žolė, bet ir rožė, tenka pasikliauti rankelėmis. Ir apraudavom, ir peiliu trumpindavom tokią žolę, tik jau, žinoma, jokio dailumo :$ Tikrai alinantis ir rankas ištampantis darbas tas žolės rovimas (:| Žolės žirklės kaip plaukų kirpimo mašinėlė :D Patogu prieiti po nulinkusiomis šakomis ar ten, kur „trimeris“ nė neprieitų, pvz., viduryje tarp trijų rožių krūmų, na ir kitose sudėtingose vietose ar ten, kur norisi didesnio dailumo. O dirbti visai nesunku, o net, sakyčiau, smagu :) Žodžiu, likau patenkinta.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 15 Geg 2012 08:48

Kiek laiko veikia pakrautas?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Regina » 15 Geg 2012 09:10

Kažkokį turiu ir aš, bet nenaudoju, nepasiteisino. Mano žolė būna tokia didelė, jos tiek daug, kad jis tuoj paspringsta ir išsikrauna. Nors perkant sakė, kad labai geras daiktas.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 15 Geg 2012 09:11

Veikia apie 100 min., t. y. nepilnai dvi valandas. Tik dvi valandas be perstojo sunku išzulinti :D Galima krauti bet kada, nereikia laukti, kol išsikraus, nuo to baterija nesigadina. Padirbai pusvalanduką ir padėjai krauti, per tą laiką kuo kitu užsiėmei. Greitai vėl iki pilnumo pasikrauna, vėl padirbi, vėl pakrauni. Aš taip ir dirbau priešokiais nuo kitų darbų.
Maniškis štai toks: http://www.bosch-irankiai.lt/boschlit_d ... category=3" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
nijea
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 02 Bir 2011 20:38

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė nijea » 15 Geg 2012 10:15

Rūta rašė:Veikia apie 100 min., t. y. nepilnai dvi valandas. Tik dvi valandas be perstojo sunku išzulinti :D Galima krauti bet kada, nereikia laukti, kol išsikraus, nuo to baterija nesigadina. Padirbai pusvalanduką ir padėjai krauti, per tą laiką kuo kitu užsiėmei. Greitai vėl iki pilnumo pasikrauna, vėl padirbi, vėl pakrauni. Aš taip ir dirbau priešokiais nuo kitų darbų.
Maniškis štai toks: http://www.bosch-irankiai.lt/boschlit_d ... category=3" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
pasidžiaugsiu ir aš - turiu panašias žirkles jau penkti metai (tik mano vienos iš pirmųjų http://www.bosch-irankiai.lt/boschlit_d ... category=3" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; ), man labai patinka, puikiai pjauna, lengva ir patogu transportuot (kas man ypač aktualu) tik minusas, kad su laiku silpsta akumuliatorius, tuo pačiu ir veikimo laikas, o akumuliatoriaus nauju nepakeisi... (smoke)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rita » 15 Geg 2012 10:45

Aš taip pat turiu panašias žirkles labai seniai,net neįsivaizduoju kiek metų,gal kokie 8,bet mano "Gardena" firmos,kainavo virš 100lt. kažkur,esu labai patenkinta,labai gera mankšta :) ,mūsų žirklės dar turi ilgą rankeną,kurią galima įstatyti ir vaikščioti net nepasilenkiant,bet aš jos nei sykio nenaudojau,man geriausia atsitupus dirbti.Pradžioj tai buvo tiesiog stebuklas,bet dabar,kaip Nijea sako,apsilpes akumuliatorius ir jau neaštrios,bet vyras pagaląsti žada,tai vėl bus kaip per sviestą (xixi) .

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 15 Geg 2012 11:14

Rita rašė:mūsų žirklės dar turi ilgą rankeną,kurią galima įstatyti ir vaikščioti net nepasilenkiant,bet aš jos nei sykio nenaudojau,man geriausia atsitupus dirbti.
Na va, gerai, kad nesusigundžiau rankena. Pagalvojau, kad juk ir perku jas sunkiau pasiekiamoms vietoms, kur geriausia ropom :D Na po darbo patariama išvalyti, sutvarkyti prietaisą, specialiu purškalu peilius nupurškiau. Tikiuosi, ilgai tarnaus :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Tadas » 15 Geg 2012 13:45

Rūta rašė:Veikia apie 100 min., t. y. nepilnai dvi valandas. Tik dvi valandas be perstojo sunku išzulinti :D Galima krauti bet kada, nereikia laukti, kol išsikraus, nuo to baterija nesigadina. Padirbai pusvalanduką ir padėjai krauti, per tą laiką kuo kitu užsiėmei. Greitai vėl iki pilnumo pasikrauna, vėl padirbi, vėl pakrauni. Aš taip ir dirbau priešokiais nuo kitų darbų.
Maniškis štai toks: http://www.bosch-irankiai.lt/boschlit_d ... category=3" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Kol naujas akumuliatorius pageidautina dirbti iki išsikrovimo jo,nes kuo toliau tuo dažniau reiks krauti jei ne iki išsikrovimo dirbama.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 15 Geg 2012 13:53

Ačiū, Tadai, už pastebėjimą, turėsiu galvoje :) (yes) Dėl to, kad nereikia laukti, kol visai išsikraus, ne pati sugalvojau, buvo instrukcijoj parašyta :) Bet aš tikrai nieko neišmanau apie techniką :D

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 18 Bir 2012 11:36

Mano pažįstama nusipirko Moki veži rusišką sekatorių - kerpa kaip japoniškas, o kainuoja 26 lt :D

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 11 Spa 2012 14:31

Šiame puslapyje galima prisižiūrėti kokias atramas galima įnagingiems žmonėms ir patiems pasigaminti :)
http://www.schmid-gartenpflanzen.de/ros ... ankgitter/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 11 Spa 2012 14:36

Kaip tik norėjom paklaust apie obeliskus. Jūsu nuotraukose matėm, kad keletą turit. Ar Lietuvoj pirkot, ar iš užsienio siuntėtės? :) Kol kas rožes buvom paramste bambukinėm atramom, bet tai laikinas dalykas ...

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 11 Spa 2012 14:43

Platelių rožė rašė:Kaip tik norėjom paklaust apie obeliskus. Jūsu nuotraukose matėm, kad keletą turit. Ar Lietuvoj pirkot, ar iš užsienio siuntėtės? :) Kol kas rožes buvom paramste bambukinėm atramom, bet tai laikinas dalykas ...
Mano obeliskai buvo pirkti Jisk parduotuvėje, bet niekam tikę labai plono metalo ir netvirti, greit sulužo surudijo, neverta jų pirkti, na gal vienam dviem tik sezonams.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 11 Spa 2012 15:23

Matėm prekiauja tokiais obeliskais ebay internetinėj parduotuvėj. Tik iš nuotraukos sunku suprast ko jie verti , ačiū už perspėjimą (flower)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 11 Spa 2012 15:31

Platelių rožė rašė:Matėm prekiauja tokiais obeliskais ebay internetinėj parduotuvėj. Tik iš nuotraukos sunku suprast ko jie verti , ačiū už perspėjimą (flower)
Jeigu pardavėjas aprašinėja prekę atkreipkit dėmesį iš ko pagaminta ir į metalo storį (virbų diametrą ar panašiai).

Skelbti atsakymą

Grįžti į