Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rita » 06 Geg 2011 12:27

Ačiū,Nijole,už sekatoriaus nuorodą,nusipirkau ir aš ,labai patenkinta.Niekam neduosiu.
Eisiu į IKI pirkti Rūtos pagirtų pirštinių,viską ir aš turėsiu :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Jūratė » 06 Geg 2011 13:41

Rūta, o tu su tom pirštinėm tik prie rožių? ar ir ravi ir kitus darbus dirbi? Aš panašias tokias nusipirkau, bet man jos laiko max 2 mėnesius (gal ir tiek nelaiko). Taip, jos stipresnės už kitas, kur kokius 3 lt kainuoja ir taip pat būna dengtos kažkokia guma (senukuose pilkos, baltos būna), tos tai iš vis greit pareina :)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė mamaviete » 06 Geg 2011 13:54

Jei biudzetas leidzia- pabandykite SHETELIG parduotuvese esancias dailias pirstinaites- ju delnine dalis ir pirstai dengti silikonu, labai smagios, tiesiog prilimpa! Ir tarnauja ir prie roziu, ir ravejimui, ir malkas gali nesiot :) 14 lt , berods , kainuoja. Ir kas svarbiausia- yra dydziu pasirinkimas! Maximoje buvo panasiu, kinietisku... bet tai nepalyginsi- ranka iskart suprakaituoja, ir kiek laikys, neaisku

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 09 Geg 2011 07:43

Jūratė rašė:Rūta, o tu su tom pirštinėm tik prie rožių? ar ir ravi ir kitus darbus dirbi? Aš panašias tokias nusipirkau, bet man jos laiko max 2 mėnesius (gal ir tiek nelaiko). Taip, jos stipresnės už kitas, kur kokius 3 lt kainuoja ir taip pat būna dengtos kažkokia guma (senukuose pilkos, baltos būna), tos tai iš vis greit pareina :)
Ne, ne tik prie rožių, o ir visus kitus darbus dirbu, kur pirštinių reikia. Ir tėtis mielai pasiskolina prie medžio darbų :) Tiesa, vienoj iš sodo parduotuvių analogiškos pirštinės, na viens prie vieno, tik etiketė skiriasi, kainuoja apie 18 Lt.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Aistė » 25 Geg 2011 14:56

Prisipažinkite |( kas išpirko visas pirštines rožėms(6 dydžio) iš Schateling parduotuvės |( Esu didžiai pasipiktinus (swearing)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kaip sodinamos rožės?

Standartinė RožėDD » 18 Spa 2011 10:30

Rūta rašė:Išties savaitgalis buvo labai tinkamas rožėms sodinti. Per sekmadienį pasodinom dvidešimt aštuonias. Kaip per vieną dieną tai, manau, nėra jau taip blogai. Svarbiausia, kad pasodinom visas iš Sibirkos gautas rožes, nė viena neliko laukti kito savaitgalio. Kam reikia iškasti daug duobių, patarčiau nepagailėti geram kastuvui. Mūsų duobių kasėjas patvirtino, kad naujai nupirktas modernesnis kastuvas darbą paspartino maždaug trečdaliu. Šįkart sodinimui gavau arklio mėšlo – tai kaimynų Sartis mus apgerbė :D Be mėšlo į duobes maišiau ir drėgmę sugeriančių granulių, kurios turėtų padėti lengviau ištverti sausras, o per liūčių sezonus turėtų apsaugoti nuo užmirkimo. Tai eksperimentas, žiūrėsiu, ar pasiteisins.
Rūta, o koks tas kastuvas? Gal toks su siauresne ir pailgesne nei įprastai galva?

Ir dar klausimas. Kokios rožės žiedas pas Jus avatare? Labai labai šiltas.
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Kaip sodinamos rožės?

Standartinė Rūta » 18 Spa 2011 10:45

Nežinau, dėl platumo, nelabai ką nusimanau apie kastuvus |( Regis, neplati ta galva. Tik būtinai reikia žiūrėti, kad būtų smailėjantis kastuvas, o ne plokščias, kokius kartais parduoda. Dar jo rankena išlenkta, patogiau paimti, iškelti žemes. Mes pirkom „Fiscars“ kastuvą, „Senukuose“ kainavęs per 100 Lt, bet buvo nupigintas (akcijos-atrakcijos) iki 72 Lt. Iš pradžių, kai pamatėm tų kastuvų kainas, tai iškart apsisukau ir sakau, na jau ne, kastuvo už 100 litų tai jau nepirksim, o paskui geriau apsižiūrėjom, apčiupinėjom, pagalvojom, kad nupirksim vieną geresnį, o kitą už 20 Lt. Ir tas už 20 Lt neblogas, kai abu pagalandom, bet tas brangesnis vis tiek našesnis, ergonomiškesnis.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Kaip sodinamos rožės?

Standartinė Virginija » 18 Spa 2011 11:49

Rūta nepaminėjo svarbiausio dalyko - Fiskars kastuvai yra su metaline rankena, reiškia stiprūs ir kas svarbiausia moterims - lengvi, be to, tikrai aštrūs. Turim ir Fiskars kastuvą su ilgesne "galva", tas jau sunkesnis, bet ypač tinkamas augalams iškasinėti persodinant.
RS forume man atrodo kažkas įkyriai reklamavo Fiskars gaminius.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Kaip sodinamos rožės?

Standartinė Rita » 18 Spa 2011 12:06

Ir aš noriu pagirti Fiskars kastuvą.Mes pirkom seniai,bet aš su jokiu kitu ir nebekasu,jau seniai atsipirko,labai geras kastuvas,siūličiau kol akcija Senukuose būtinai nusipirkti :)
Tas kitas kastuvas,apie kurį klausia Rožė yra naudojamas melioracijos darbams arba,kai reikia iškasti kokį labai siaurą ir gylų griovelį,aišku,viskas prie ūkio įsigadija,jei tik yra galimybė įsigyti,bet Fiskaras lenkia visus <3

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Kaip sodinamos rožės?

Standartinė Rūta » 18 Spa 2011 12:16

antosė rašė:Rūta nepaminėjo svarbiausio dalyko - Fiskars kastuvai yra su metaline rankena, reiškia stiprūs ir kas svarbiausia moterims - lengvi, be to, tikrai aštrūs. Turim ir Fiskars kastuvą su ilgesne "galva", tas jau sunkesnis, bet ypač tinkamas augalams iškasinėti persodinant.
RS forume man atrodo kažkas įkyriai reklamavo Fiskars gaminius.
Taigi sakiau, kad nesuprantu apie kastuvus :D Dėl to lengvumo, tai man nepasirodė tas kastuvas labai lengvas, gal net sunkesnis, bet dėl metalinės rankenos, jis nesuluš, ilgai tarnaus.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Virginija » 18 Spa 2011 13:04

na, neteisingai parašiau, kotas - metalinis.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė DaliaRaimonda » 18 Spa 2011 16:42

Bet Fiskars kastuvas tikrai geras :) . Ir aš su jokiu kitu nebekasu. Kartą reikėjo pakasti su kitu, atrodo, kad kasti nebemoku (xixi) , tad vasarą, kai blaškausi tarp dviejų sklypų, Fiskars kastuviukas pastoviai mašinos bagažinėje. Aplamai man jų gaminiai patinka :)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė mamaviete » 27 Spa 2011 09:55

Si savaitgali jau pradesiu ruost rozes ziemai, teks namazai lapu pakarpyt. Noreciau pasiteiraut, ka naudojat sekatoriaus dezinfekavimui, nes Koalos mineto boro tirpalo vaistinese nebera- nebegamina |( Gal panaudot truputi skiesta naminuke? (nors jos stiprumo tai nezinau)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 27 Spa 2011 12:09

Lapus karpydama aš sekatoriaus nedezinfekuoju. Tiesą sakant aš ir lapų nekarpau (xixi) , tik išskirtinais atvejais kai jie pažeisti miltligės. O naminukė tiks, nes ji tikrai stipresnė už degtinę, apie 50 procentų būna :) Manau, skiest nereikia.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 04 Lap 2011 19:26

Štai jos

PaveikslėlisPaveikslėlis

Kažkada buvau įdėjusi RS forume nuorodą, bet dabar jau neveikia.
Na, visgi nukentėjo, bet šį kartą, kaip rusės sako - "požalela sebia liubimuju" :D Šiaip naudojau genėjimui.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 04 Lap 2011 19:33

Aš jas atsimenu :) puikios pirštinės (like)
O kas ten RS neveikia |(

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 04 Lap 2011 19:37

Ta sena nuoroda jau pirštinių nerodo :) Tiksliau- tokių ( rožininkams)atrodo neturi :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 04 Lap 2011 20:25

Radau jūsų pirštines :
http://www.homedepot.com/webapp/wcs/sto ... oreNum=121" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 04 Lap 2011 20:39

Matosi, kad geros pirštinės. Žinoma, kaina nemaža, bet saugant rankas manau verta tokias įsigyti. Reika panarstyti internete, gal kur pigiau yra :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 04 Lap 2011 20:41

Bijau, pigiau nebus, bus tik brangiau :
http://www.bionic-glove.co.uk/index.php ... ucts_id=24" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 05 Lap 2011 07:51

Pirštinės iš tiesų geros. Gal kas tokias užsakinės, tai ir aš norėčiau jungtis prie užsakymo :)
Žiūriu jūs Antose turite gerų dalykėlių rožėms :D . Mane sudomino jūsų erškėčio laikiklis (poskiepio temoje). Kokio aukščio jis ir kur jų galima įsigyti?

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 05 Lap 2011 08:05

Aš taip pat prisijungčiau prie užsakymo :) labai geros pirštinės.

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 05 Lap 2011 11:55

O štai čia oficialus tų pirštinių gamintojų puslapis (kaina tokia pat kaip Koalos nuorodoje). Įdomu ar siunčia į Europą:
http://www.bionicgloves.com/shop/?id=38 ... rUV-fRAbX8

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 07 Lap 2011 16:55

Švediška internetinė parduotuvė (berods siunčia visur) pardavinėja štai tokias pirštines rožininkams:

http://www.floralinnea.se/mjuk-roshandske-lyx.html

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Dausa » 08 Lap 2011 17:42


Skelbti atsakymą

Grįžti į