Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė klevo lapas » 01 Kov 2013 11:57

ar turit kas, ar geras jisai? http://www.llp.lt/FISKARS/Sodo-darzo-ir ... nimis.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ar iškart pirkt „šustresnį“? :?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 01 Kov 2013 12:55

Neturiu ir jau neieškau geresnio, nes ko gero kažin ar ką rasiu už japoniškus, kurie pirmoje žinutėje parodyti. Didesnis man smagesnis už patį mažiausią - lengviau kirpti storesnes šakas. Gal dar kada patį didžiausią pasidovanosiu :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė DaliaRaimonda » 01 Kov 2013 13:14

Fiskars sekatoriai nėra labai smagūs darbui, nors kiti jų gaminiai yra iš ties geri.

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Dausa » 01 Kov 2013 13:57

Man Fiskars sekatoriai smagūs, gal geri pakliuvo. Girdėjau, kad jų gaminių geriau nepirkti ,,Senukuose", nes skirti Rusijos rinkai.

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Tadas » 01 Kov 2013 14:23

Padovonojo Fiskariuką,esu labai patenkintas,smagus.IKi 1cm kerpa puikiai,pjūvis lygus neatsišerpėtojas.Storesnėm silpnokas.Aišku čia priklauso nuo dydžio.
Japonišku(tas kur su keičiamom geležtėm) nesu labai patenkintas,pjuvis gaunasi atsišerpėtojas.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė DaliaRaimonda » 01 Kov 2013 15:17

Na va kaip skirtingai. Man Fiskars sekatoriumi kerpant pjūvis gaunasi nelygus ir atsišerpėjęs. Aš naudoju kažkokį šveicarišką sekatorių, nors vis žadu sau pasidovanoti vidutinio dydžio japonišką.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 01 Kov 2013 15:33

Tadas apie kitokį japonišką šneka, nei aš. Maniškis paprastas, rūdijančio plieno, jokių spalvų apart juodai-rudai- pilkos. Tokį apie kurį kalba Tadas, senai nenaudoju - man jis netikęs. Tiksliau - naudoju, bet tik ne rožėms genėti.

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Tadas » 01 Kov 2013 15:36

http://www.staliausirankiai.lt/index.ph ... sekatoriai" onclick="window.open(this.href);return false;" " šitie kur ištisiniai,kaldinti turėtu būt labai geri. Pas mane yra dar nuo senų laikų rusiškas ištisinis,,laba geras.

Nušperinau Loretos nuotrauką (angel) ,tai va kur raudonas ,nelabai.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė klevo lapas » 01 Kov 2013 16:38

ačiū visiems už nuomones. forumas ir vėl pagyvėjo :) labai norėjosi pirmą pavasario dieną kažką tokio nuveikt
(įsigyt)! žinokit, ėmiau šitą http://www.llp.lt/FISKARS/Sodo-darzo-ir ... nimis.html" onclick="window.open(this.href);return false;
nes pasirodė smagus, tvirtas, ir... ne toks brangus, kaip japoniški išgirtieji: bijau ir aš kartą kitą krūmuose pamest ar pan., mat kartais vaikštau be galvos... (angel)
bus smagaus „čak čak“ (xixi)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė RožėDD » 01 Kov 2013 16:48

Labai norėčiau to ištisinio :?
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė DaliaRaimonda » 01 Kov 2013 17:08

klevo lapas rašė:ačiū visiems už nuomones. forumas ir vėl pagyvėjo :) labai norėjosi pirmą pavasario dieną kažką tokio nuveikt
(įsigyt)! žinokit, ėmiau šitą http://www.llp.lt/FISKARS/Sodo-darzo-ir ... nimis.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
nes pasirodė smagus, tvirtas, ir... ne toks brangus, kaip japoniški išgirtieji: bijau ir aš kartą kitą krūmuose pamest ar pan., mat kartais vaikštau be galvos... (angel)
bus smagaus „čak čak“ (xixi)
Visi mes tikriausiai turime bent po du sekatorius. Tad, ir jūs pradėsite nuo šito kurį išsirinkote. Po kiek laiko, jei nepateisins lūkesčių- nusipirksite dar vieną :)
Rože ir aš tokio norėčiau.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rasa » 01 Kov 2013 17:24

Tadas rašė:Nušperinau Loretos nuotrauką (angel) ,tai va kur raudonas ,nelabai.
O štai man Felco tikrai pasiteisino, jau nepamenu kiek metų naudojuosi. Prieš tai turėjau Gardena, tai nepalyginsi
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė lelijele » 09 Vas 2014 11:40

Nusipirkau tokį šiupeliuką žalioj stotelėj. Tik 9 Lt mokėjau. Tikiuosi nenulūš su pirmu smeigimu į žemę. Kraštas ir viršūnė aštrūs. Kitas kraštas dantukais irgi aštriais išgaląstas.Buvo dar tradicinės suapvalintos formos irgi aštrus, bet pasirinkau šitą. Jis siauresnis tai pasirodė, kad bus patogiau nuo kelmo kokiam plenciukui atskirt ar pienei arti gėlės išdigusiai iškrapštyt.
Prikabinti failai
šiupeliukas2m.jpg
įrankis1
šiupeliukas2m.jpg (15.53 KiB) Peržiūrėta 19914 karus(ų)
šiupeliukas1m.jpg
įrankis
šiupeliukas1m.jpg (20.25 KiB) Peržiūrėta 19914 karus(ų)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 25 Vas 2014 12:33

Aš panašų įrankį turiu iš geresnio metalo ir jau eilę metų jis man nepakeičiamas yrankys dirbant sode, labai patogu.
http://www.staliausirankiai.lt/index.php?page=hori_hori" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

atsiprašau pas mane vat šie yrankiai (bet nedaug suklydau, tik šie pigesi) :D
http://www.staliausirankiai.lt/index.php?page=hori-hori" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 25 Vas 2014 12:45

Tas japoniškas iš tiesų fantastiškas - laiko puikiai, tik patrumpėjo maždaug 1,5 cm - nudilo. Bet nuo to prastesnis netapo.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 01 Geg 2015 20:45

LoretaA rašė:Žiemą, skaudančia širdim pirkau purkštuvą "Solo". Ilgai galvojau kokios talpos ir išsirinkau 15 litrų. Buvo mintis pirkti 20, gerai, kad atsitokėjau. Vis tik užpildytas 15 litrų sveria apie 20 kilogramų. Stovinčio ant žemės aš neužsimetu ant nugaros. Pirmiausia turiu pasistatyti ant stalo, tada ant nugaros. Kur link lenkiu - kas turitę daug rožių, kad ir kaip gaila būtų pinigų - nusipirkitę. Paprastai visą rožyną nupurkšdavau per kokias 5 valandas - tai čia tik pavasarį kai lapų mažai, dabar nupurškiau per nepilnas 1,5 valandos (kadangi skysčio liko tai dar ir vyšnias bei slyvas prasiėjau). Viso pasidariau 30 litrų šmero. Pirmiausia susitaupo daug laiko skysčio užpilymui ir kas svarbiausia - visiškai negaištamas laikas pumpavimui, nes ir purški ir pumpuoji tuo pačiu metu :)
Šiandien, purkšdama rožes (~200 št.) su litriniu purkštuvėliu, svajojau apie Loretos Solo.

Loreta, kaip jis atlaikė laiko išbandymus? Ar dar veikia?

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 01 Geg 2015 20:52

Tadas rašė:http://www.staliausirankiai.lt/index.ph ... sekatoriai" onclick="window.open(this.href);return false;" " šitie kur ištisiniai,kaldinti turėtu būt labai geri. Pas mane yra dar nuo senų laikų rusiškas ištisinis,,laba geras.

Nušperinau Loretos nuotrauką (angel) ,tai va kur raudonas ,nelabai.
Paveikslėlis
Jau seniai turiu tą juodąjį. Fantastiškas daiktas. Labai patogus laikyti ir puikiai kerpa. Negaila nė vieno už jį sumokėto lito. Užrišau trumpą raudoną kaspinėlį, kad geriau matytųsi kur pasidėjus.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 02 Geg 2015 09:34

Taip šis sekatorius nuostabus (dance) , iš staliaus įrankių dar nusižiūrėjau dirvožemio peilį ir vaistažolių pjautvėlį. Mačiau vienoj laidoj , kad levandas pjautuvu pjauna ir labai susidomėjau, kažin ar toks tiktų ? Levandų pas mus kasmet tik daugėja, šiemet dar apie šimtą daigų ant palangės auga ir su sekatorium visas apeit tampa vargo vakariene.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 04 Geg 2015 06:34

Ką patartumėt įsigyjant savaeigę žoliapjovę (man būtų geriau el., nes tyliai dirba, laidų turiu). Man žolę nupjauna su ta "lazda", bet labai dažnai samdyti negaliu. Su savaeige, galvoju, pati gal dažniau rožyną apeičiau.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 11 Geg 2015 06:22

Iš karto galiu patarti - pirkit be laidų - benzinine. Užsiknisit su jais - nebent turit kas juos nešios ir traukys iš po vejapjovės. Pati turiu benzininę stumdomą. Tepalus pasikeičiu pati, o jeigu ne kinietiška, nieko daugiau jai daryti ir nereikia. Tik žiemai būtina visą benziną išbirbinti, nepalikti nei lašo, kartais žvakę pakeisti ir viskas. Ir su trimeriu pati pjaunu, vėl gi nieko ten sudėtingo nėra. Tik reikia į benziną tepalo pilti tiksliai pagal instrukciją ir būtinai nepamiršti to padaryti.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rita » 11 Geg 2015 07:02

Pritariu Loretai,jau su laidais tai baisus vargas,nebent reikėtų porą metrų nusipjauti žolės :) Su benzinine-vienas malonumas,mes visi konkuruojam,visi norim pjauti :) Aišku,mūsų valdos ne tokios kaip Jūsų,bet apeiti apie rožes,tai tikrai malonus darbas,kada žoliapjovė normali.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 11 Geg 2015 09:50

Ačiū už pasidalinimą. Visgi šiemet žoliapjovės dar nepirksiu. Žmogų samdau žolei nupjauti, nes tiesiog man rankų neužtenka ūkyje :D

Pasidžiaugsiu: aš kaip Loreta - užsimerkiau ir užsisakiau nugarinį purkštuvą Solo (kartu su Bosch žoliapjove kraštams). Šiomis dienomis laukiu pristatant.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Gema » 10 Bir 2015 08:23

Nusipirkau Bosch žolės žirkles ir nieko nesuprantu: braukiu ir greičiau, ir lėčiau, bandžiau ir trumpą, ir aukštesnę žolę, nekerpa, tik sušukuoja žolę. Be to l.sunkiai stumiasi jungiklis, net pirštą skauda. Instrukcijoje nieko nerašo nei apie žolės aukštį, nei rūšį. Ko aš nesupratau?

http://www.bosch-irankiai.lt/beilt/Cate ... catid=2917" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Regina » 10 Bir 2015 08:35

Kažkada ir aš buvau tokį gavus dovanų. Pabandžiau vieną kartą ir kažkur voliojasi iki šiol. Įsivaizduoju, kad tinka švelniai, gležnai vejų žolytei kokį išsikišusį kuokštelį nupjauti, bet ne mūsų normalioms kaimiškoms viksvoms :D

Vartotojo avataras
nijea
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 02 Bir 2011 20:38

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė nijea » 10 Bir 2015 09:08

Gema rašė:Nusipirkau Bosch žolės žirkles ir nieko nesuprantu: braukiu ir greičiau, ir lėčiau, bandžiau ir trumpą, ir aukštesnę žolę, nekerpa, tik sušukuoja žolę. Be to l.sunkiai stumiasi jungiklis, net pirštą skauda. Instrukcijoje nieko nerašo nei apie žolės aukštį, nei rūšį. Ko aš nesupratau?

http://www.bosch-irankiai.lt/beilt/Cate ... catid=2917" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Turiu tokias. Vienas jau supjoviau, pernai ar užpernai pirkau antras - man labai patinka, pagrinde pjaunu tik kruopščiai prižiūrimą veją, bet visai neprastai ima ir aukštą pagulusią žolę, bet tokiai man gaila ir laiko ir žirklių, o ir didesnių plotų su jomis nenupjausi - labai jau siauras pjovimo ruožas ir akumuliatoriaus veikimo laikas ribotas...

Matyt Jums bus kliuvusios su broku, nes jungiklis pas mane tai labai lengvai vaikšto. Tiesa, mano be ilgos rankenos.

Skelbti atsakymą

Grįžti į