Kurmiai ir graužikai

Moderatorius: DaliaRaimonda

Vartotojo avataras
Regina

Re: Kurmiai ir graužikai

Standartinė Regina » 09 Bal 2019 11:47

Manau, kad tai buvo pelėnas, nes vandens žiurkė turėtų būti didesnė. Labai panašus į šitą

https://lt.wikipedia.org/wiki/Paprastasis_pel%C4%97nas

O jau vikrumas! Net mirktelt nespėjai ir dingo. Tikrai nebūčiau pagailėjus to niekadėjo. Man rodos,kad ir dabar graužia rožių šakas prie žemės, kai kurios tulpės ištisais ploteliais iki žemės nugraužtos.

Rudenelis

Standartinė Rudenelis » 09 Bal 2019 13:55

Ir pas mane su tulpėm tas pats. Pamatai tik kad apvyę lapai. Giliau pakasus randu žemėj nukirstus stiebus ir landą kaip kurmio. Katinas tik koją sukišęs vis pakrapšto, pašėlioja aplink ir tuo pasibaigia. Tie požeminiai tuneliai gilokai, nes kai kalu kuoliukus rožėms parišti, iš pradžių kalasi normaliai, o paskui tiesiog prasmenga.

Vartotojo avataras
Esmiralda

Standartinė Esmiralda » 09 Bal 2019 14:05

Panašų kad mūsų žiemą dengiami svogūninėmis gėlytėmis apkaišyti rožynai graužikams tikras “all inclusive” - ir šiltai peržiemoti, ir nemokamas maitinimas (mad)

Vartotojo avataras
Esmiralda

Standartinė Esmiralda » 10 Bal 2019 14:25

Pasirodo net pelės dabar išmanios pasidarė, iškasiau tris krepšelius, kuriuose buvo pasodintos tulpės - o ten tik šaknelės likusios, svogūnų nė kvapo ;(

Vartotojo avataras
ZanetaGa

Standartinė ZanetaGa » 09 Bir 2019 10:00

Pas mane pelenu pilna... gailejau gailejau, bet augalai lyst i zeme pradejo, tai vaziuosiu ‘dovanu’ pirkt... 🙈
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Skelbti atsakymą

Grįžti į