Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Koalos „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 16 Gru 2011 08:17

Vis skaičiuoju metus,negi per tris su puse metų taip galėjo viskas pasikeisti |( Kiekvieną dieną vis atrandu stebūklus :) Labai patinka Koalos rožyne draugės rožininkės,jų veidai švyti,jos laimingos,jų hobis vienodas,joms gera kartu :)

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: Koalos „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Laiminga » 05 Sau 2012 10:39

pamačiau ir apstulbau. Loreta, jūsų sodas svaiginantis. Labiausiai džiugina rožių vešlumas, žiedų kokybė ir gausa. Neįtikėtina, kad jūs dirbdama pastovų darbą, viena sukūrėt tokį didelį rožių sodą. Puiku

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Koalos „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Aleksandra » 15 Sau 2012 15:42

:)
Koks grozis jusu roziu sode :) kokie platus ir sveiki krumai. Kiek daug kitu augalu. Panasu pas Jus ten daug vietos, o tai reiskia kad visada bus darbo rankoms ir ne tik :) Sekmes ir sveikatos kuriant toki grozi :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 17 Vas 2012 08:28

RožėDD rašė:Koala, o kuo ir ant ko rašote prie rožių žymas (juodas skrituliukas, baltom raidėm)? Užkliuvo akis už šios detalės. :?
Nepraėjo ir du mėnesiai radau klausimą :) Rašau (rašymo priemonė) padrožtu, taip kad galas būtų platus plokščias, pagaliuku ant skardinių, norimos formos "blynelių". Juos kerpu iš dažytos skardos atraižų su skardos kirpimo žirklėmis. Nesvarbu kokios spalvos skarda, ją dažau ne mažiau kaip du kartus juodais dažais skirtais išoriniam (lauko) naudojimui metaliniam paviršiui. Raidės rašytos baltais, tokios pat rūšies, dažais.

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 17 Vas 2012 09:48

Loreta A rašė:
RožėDD rašė:Koala, o kuo ir ant ko rašote prie rožių žymas (juodas skrituliukas, baltom raidėm)? Užkliuvo akis už šios detalės. :?
Nepraėjo ir du mėnesiai radau klausimą :) Rašau (rašymo priemonė) padrožtu, taip kad galas būtų platus plokščias, pagaliuku ant skardinių, norimos formos "blynelių". Juos kerpu iš dažytos skardos atraižų su skardos kirpimo žirklėmis. Nesvarbu kokios spalvos skarda, ją dažau ne mažiau kaip du kartus juodais dažais skirtais išoriniam (lauko) naudojimui metaliniam paviršiui. Raidės rašytos baltais, tokios pat rūšies, dažais.
Dėkavoju už atsakymą (sun) Geriau vėliau nei niekada... |)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 29 Bal 2012 21:15

Karšta. Viskas skleidžiasi ne dienom, o valandom.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Gema » 30 Bal 2012 04:46

Netikiu! :? (no) Toks įspūdis, kad pro tuos Siesikus teka Golfo srovė. |(

Pas mane dar tik ankstyvieji narcizai žydi, pradeda žydėti raktažolės (tiesa rutulinė pražydo jau l. seniai, pati pirmoji), baigia nužydėti krokai. Tulpių tik vienos pumpuras spalvą jau rodo.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 30 Bal 2012 07:02

Įdomiausia, kad vienos iš vėlyvesnių papūginės tulpės jau pražydo, kai tuo tarpu kai kurios ankstyvesnės, bent jau vakar dar nežydėjo. Gaila, kad taip viskas kartu, tuoj viskas ir baigs :( Nors tada jau rožės žydės :)

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė vilmis » 01 Geg 2012 19:49

Panašu, kad nuo karščio vėlyvosios tulpės sukvailiojo. Bet kokie dideli jacintų ir raktažolių kupstai! :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 02 Geg 2012 06:41

Žamai lenkiuosi visiems už tokias nuostabias pagyras. Kas pas mane buvo, matė kaip pas mane "tobula" :D :D :D - ypač šį pavasarį :$ :$ :$

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 02 Geg 2012 07:03

Loreta, baik kuklintis, nesuprantu, kokio tobulumo viršūnės tu sieki, bet man pas tave viskas puiku.
Buvau šį pavasarį, na ir ką? Po tavo nupasakojimų tikėjausi, kad nebus nė kojos kur pastatyt per šakas, grumstus, kupstus, kurmiarausius ir visokias kitokias šiukšles. O iš tikrųjų - visur tvarkinga, išgrėbstyta, surinkta (netvarką padarėm mes su Nijole :D :D :D ), jokių kurmiarausių būčiau nepastebėjus, jei nebūtum parodžius. O tuo metu dar beveik niekas nežydėjo, tik kelios tulpytės ir krokai (flower)
Taigi, Loreta, nekabink žmonėms makaronų, viskas pas tave labai gražu, o kai sužydės rožės - bus tiesiog nuostabu :) <3 (flower)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Nijola » 02 Geg 2012 13:05

:D :D :D kai buvau pas Loretą niekur neužkliuvau nepargriūvau ir tikrai tos netvarkos aš niekur nemačiau |( |(
Tik sode Loreta privertė klūpoti :D (yes) prie jos pasodintos kiekvienos rožės turėjau priklaupti :D

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Aistė » 02 Geg 2012 13:53

Na tai jeigu kiekvienas dar ir pasimeldžia prie kiekvienos rožės, tai viskas aišku kodėl taip gražiai viskas žydi :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 02 Geg 2012 13:58

Geras :D :D :D

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 03 Geg 2012 07:30

:D Jo, taikliai čia Aistė...

Loreta, o Jūs tulpes iškasinėjat žiemai? Tokie kiekiai <3
Buvau nusprendusi šiemet per kolekcininkus prasilėkti tulpių žydėjimo metu. Jau truputį vėloka. Bet mane ypatingai žavi pilnavidurės ir papūginės (jei šios neišsigimsta).
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 03 Geg 2012 07:50

Iki praeito sezono iškasdavau, praeitą vasarą iškasiau dalį. Iškastos ir rudenį pasodintos tulpės atrodo neblogai, deja tos kurios liko neiškastos, man atrodo virusuotos ar kokių gyvių apgraužtos. Taigi išvada paprasta - iškasti reikia ir geriausia sodinti į kitą vietą. Šią vasarą būtinai trūks - plyš kasiu ir jau nebesodinsiu į tą pačią vietą, nors taip gražu kai kieme žydi.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 14 Geg 2012 19:22

Kai nežydi rožės :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 14 Geg 2012 19:31

Na tikrai, Loreta, pietuose gyveni :) (sun) Net ir irisai žydi (flower)
Labai gražios tulpytės pirmoj nuotraukoj <3 Kokios?
O tas visaip negražiai išvadintas apynys fonui labai tinka ;) :) Labai gražus pavasaris pas tave. Čia šį savaitgalį toks gražus oras Siesikuose buvo?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 14 Geg 2012 19:42

Tulpytės mažutės visai palei žemę turėjo būti raudonos, o yra štai tokios - pamiršau kaip vadinasi šių tulpių grupė - gal Dausa parašys :$
Šeštadienis buvo labai vėjuotas bet saulėtas, o sekmadienis ir saulėtas ir gražus :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 14 Geg 2012 20:18

Viskas nuostabiai gražu <3 Mane taip pat labai sužavėjo tos tulpytės ir būtent ta spalva,kaip gerai,kad jos ne raudonos (xixi) ,nors ir raudonos gražu (flower)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Aleksandra » 14 Geg 2012 21:11

pasakiskai grazu :) ir nuotraukos puikios :)

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė dale » 14 Geg 2012 22:11

Labai grazu :$ :$ :$

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė mamaviete » 15 Geg 2012 05:35

Gal Siesikuose tikrai klimato atsilimas? |( Tokia ziedu ivairove vienu metu! O dar net nevasara! Smagu!

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Laiminga » 15 Geg 2012 06:50

gal galėtumė, Loreta, daugiau papasakot apie katalpą. Ji mano trokštamas augalas, tačiau pirmametė pernai rudenį po pirmo rudeninio rūko (visi lapai nurudo) ir ji neatsigavo. Gal ją reikėjo apdengti. Man atrodo stebuklas, kad jūs ją tokią didelę išauginot

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 15 Geg 2012 06:59

Katalpa pasodinta sekančiais metais po sodybos nupirkimo - 2006 m. pavasarį. Per vasarą paaugo, buvo apie 1,3. Žiemai apvyniojau popieriumi, bet ... pavasarį neišsprogo. Kadangi darbų kaip visada begalės aš jos neiškasiau. Kažkur vasaros vidury man vyras sako - tavo katapulka :D auga. Pyktelėjau - kaip galima tyčiotis, bet nuėjau pažiūrėti. Pasirodo akurat - iš šaknų atžėlė ir vėl per vasarą pasiekė anosios, numirusios aukštį. Žiemai nieko nedariau, galvojau tikrai nušals. Ji nenušalo, tik patys galai neišsprogo ir nuo to laiko mes kiekvieną pavasarį su vyru stebimės, kaip toks medis gali augti pas mus. Persikas nušalo, forsitijos nušalo (šiemet iki žemės), obelaitės koloninės gerokai apšalo, o jis vos galiukus, maksimum 10 - 15 cm neišsprogsta, o ir tie būna atsišakoję, nereikia šakos trumpinti, tik atsišakojimą iki pagrindinės šakos nukerpi ir viskas. O auga fantastiniu greičiu - juk šis medis augo tik 4 sezonus ! :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į