Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Virginija » 30 Rgs 2012 20:03

Paskutinėj nuotraukoj turbūt veronikūnas? O kas tas įspūdingas medis?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 06:33

Medis - puošmedis, paskutinėje nuotraukoje blakėžudė - jos aukštis virš 2 metrų. Žolės atrodo žymiai, žyyyyymiai geriau už rožes :P Man kaip ir Rasai, rudenį norisi viską išrauti ir užsodinti žolėmis :) Rožių mano nuotraukose kaip ir nėra |( . Šeštadienį buvo fantastinis oras ir nelyjo, vakar lyjo.

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Laiminga » 01 Spa 2012 06:40

kaip gera, kad rudenį taip pat galima atrasti tiek grožio.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 01 Spa 2012 07:00

Taip,Loreta,apžavėjo Rasa žolėmis,mane jos taip pat šiuo metu keri,dairausi,kur čia dar kokią įkišti :D O mano šeima dalį rožių paaukotų dėl žolių |(

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Pavasaris » 01 Spa 2012 07:14

Alsptu nuo suoruolių <3 <3

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė mamaviete » 01 Spa 2012 08:14

Loreta , pas Jus , kaip visada- net ne pasaka, o rojus <3 Dievas Jums atlyginima galetu moket (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 08:24

Ačiū už TOKIAS pagyras, bet nėra taip gerai. Medis iš ties traukia žvilgsnį, tik galėtų būti žymiai didesnis, o visą kita lapais apnešta. Vieną dieną išgrėbiau, kitą dieną jų prinešė dvigubai daugiau - taip ir liko šiukšlynas. Nesuku dėl to galvos, juk tam ir yra ruduo, tik gaila veltui sugaišto laiko |( .

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 01 Spa 2012 08:29

Nėra žodžių, Loreta <3 Koks šviesus, gražus, taurus ruduo Tavo sode. Ir nuotraukos kaip visuomet labai gražios <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Platelių rožė » 01 Spa 2012 09:05

Labai įspudingas puošmedis <3 Sako, kad prancūzės rudenį po puošmedžiu geria kavą , nes lapeliai prieš nukrisdami pakvimpa karamele. Įdomu ar pas mus jis kvepia ..

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 09:21

Puošmedį pasodinau prisiskaičiusi apie grožybes, bei kvepiančius nukritusius lapus. Uosčiau daug sykių nuo to laiko kai pasodinau mažiuką - nieko neužuodžiau |( Gal reikia puošmedžių giraitės, ar bent puošmedžių alėjos. Sako, kad nukritę drėgni lapai jais perbridus kvepia. Bandžiau parpuolus ant žemės uostyti - nieko. Gal kada, kai bus didelis medis, o aš jau gyvensiu sodyboje, pavyks užuosti :) Ir "dega" jis pirmus metus. Pamačiau - apstulbau. Mano nuotraukos neatspindi net pusės žavesio :) Klevai labai gražu, bet šis medelis man panašus į Feniksą :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Platelių rožė » 01 Spa 2012 12:36

Kelinti metai Jūsų gražuoliui? Mūsiškis tik šiemet pasodintas - nei dega, nei kvepia :D Gal dar ir nuo klimato sąlygų priklauso.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 12:44

Ko gero penkti.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 18:45

Rožės.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 01 Spa 2012 19:06

Puikios, išraiškingos rožės! (flower) Bet aš vistiek grįžau prie puošmedžio nuotraukų <3 Loreta, gal turi nufotografavusi tuos neįtikėtinai gražios formos ir spalvos lapelius iš arčiau? Ieškau nuotraukos savo darbo interneto svetainei - švietimo darbuotojus pasveikinti su Mokytojo diena, noriu rudeninių lapų :) Žinoma, parašytume nuotraukos autorę (yes)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 19:15

Deja, su lapeliais nieko nesigavo - tik tokia, nesufokusuota |( .
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 01 Spa 2012 19:20

Labai graži, persmelkta tarsi užburiančio žibėjimo... <3

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė mamaviete » 01 Spa 2012 19:56

o trecioj nuotraukoj- gal Marta? Labai panasi i manaja |( ziedeliai svyti, o lapu tai kaip ir nerasta... Tai , turbut, labiausiai sirgusi roze si sezona :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 01 Spa 2012 20:19

Ne, ne Marta, nežinau šios rožės vardo. Ji pas mane vadinasi "Arijana" - šiemet jau antra "kadencija" lapų susirgo ir nukrito, pernai buvo beveik sveikuolė. Beveik visos rožės šią vasarą pas mane labai sirgo.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 02 Spa 2012 03:26

Loreta,labai ačiū už gražias nuotraukas ir pažintinę kelionę po savo sodą,o tai net nemačiau puošmedžio pas savo kaimynus,nors beveik kiekvieną savaitę stoviu ant suolo ir plepu su kaimyne per tvorą apie rožes prie pat kokių 3 metrų puošmedžio,kurio niekada nesu "mačiusi".Dabar žiūriu ir negaliu atsistebėti,kaip aš jo nemačiau :D ,juk jis toks gražus :) /kaimynė sakė,kad pas ją taip pat šįmet pirmi metai,kai taip gražiai pradėjo rausti/,aišku,nuo Jūsų medelio toli gražu dar,bet vistiek gražus :) Bus proga gerti arbatą,ir ko tik nesužinai tame forūme |(

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 04 Spa 2012 06:26

Rodė man vieni dendrologai Babtyno-Žemaitkiemio dvare kaip puošmedžio lapeliai kvepia. Visų pirma jie kvepia ne karamele, o žemuogėmis, o norint užuosti jų kvapą reikia rankose patrinti lapelius. O jei nekvepia, vadinasi ne tokia veislė.

O kas liečia žoles, tai man nė viena jų neprilygsta rožėms. Rožės laukuose savaime neauga, o žolių kiek nori (makeup)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 04 Spa 2012 06:40

Nesutinku, kad žolės neprilygsta rožėms. Tiesiog kiekvienam savas laikas: birželį rožių metas, dabar be jokios abejonės žolių, jurginų, medžių. Kurgi rožių grožis šiuo metu? Net žiūrėti nesinori - kabo apipūvę žiedlapiai pilni vandens. Jeigu pradėčiau iš naujo ir turėčiau tokią patirtį, (nors ir menką) kokią dabar turiu, auginčiau tik vieną kartą žydinčias rožes. Yra pakankamai nuostabių augalų žydinčių rudenį ir be rožių.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 04 Spa 2012 06:50

O aš, jei turėčiau mažai vietos, niekada nesodinčiau nei vienos vienąkart žydinčios rožės. Ankstyvą, sausą rudenį rožės puikiausiai atrodo. O kai prasideda dargana ir šalnos, tai jau joks augalas nuostabiai neatrodo. Bet čia tik mano asmeninė nuomonė. Nemėgstu rudens. Ruduo man gražus tik nuotraukose arba sėdint šiltame kambaryje ir žiūrint per langą (xixi)
Loreta, perkelk mano samprotavimus iš savo sodo kur kitur :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 04 Spa 2012 06:56

O kam juos perkelti? Tiesiog puiku, kad kiekvienam kitaip atrodo, todėl ir sodai pas mus tokie skirtingi :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 04 Spa 2012 07:02

O, kad pas mane būtų bent apipuvę :D Nors skųstis negaliu žydi ir P.Alexandra of Kent ir Cornelia, Altissimo dar kelios pumpurus sukrovę... bet vien žolių be rožių nenorėčiau. Man gražiausia kai jos draugauja su rožėmis, pvz. soruolė ar kraujalakė, bet šiaip, tai... Pas mane rožės visai nesirgo (išskyrus pora, kurios užmirkusios), todėl krūmai ir dabar žali lapuoti, o žolės ką...nieko. Tuoj nugels, nuruduos, išdžius, dar labiau išsiplės ir tiek (devil) . Aišku, žolė žolei nelygu. Va toks pentinius ar vienmetė gaurė, kurie šiuo metu dar vis žydi - visai kas kita. Jie bent jau alergijos man nesukelia :P

Tiesa, dėl puošmedžio. prisiminiau, kad ir karamele kvepiančių yra, bet gal medžiai labiau, o žemuogėmis kvepiantys, tai man krūmus labiau priminė. Beje, sakė ir arbatą galima iš šakelių išsivirti.
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 04 Spa 2012 07:20

Kai tik pasodinau savo pirmąsias rožes ir aš rašiau, kad pas mane sveikos - taip ir buvo. Dabar kai jų daug, deja taip nėra.
Geltonos žolės taip pat gražu. Nors rašydama "žolės", turėjau galvoje varpinius augalus, kurie ne taip jau ir plečiasi.
Puošmedžiai nėra krūmai. Tik jų yra dvi lytis, moteriški augina daug kamienų (pas mane moteriškas, kuriam mažiukui pašalinau nemažiau 10-ties kamienų, palikau tris), vyriški mažiau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į