Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 04 Spa 2012 09:35

Labai meistriškai pašalinot (like) , nes atrodo kaip tikras medis. Beje ir pūkenis labai paaugo nuo pavasario (sun)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 04 Spa 2012 09:48

O čia tai bent - nuoširdžiai apstulbusi. Pūkenis iš tiesų paaugo nemažiau kaip du kartus, bet, kad tą pastebėjot <3 Kalbant apie pūkenį, šį pavasarį aš jį padalinau į dvi dalis (perkirpau žemės paviršiuje esančią, vadinčiau įsišaknyjusią šaką) ir vieną dalį ketinau rudenį (dabar) persodinti. Nes jam jau tikrai daug metų ir jis visiškai neaugo. Aš jo nekaltinu, tiesiog galvojau iškasiu vieną dalį ir pasodinsiu kitoje vietoje, gal nors ten tai atskirtai pusei bus geriau. Bet kadangi jis šitaip ištįso - paliksiu kur yra ir nieko nejudinsiu.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 07 Spa 2012 20:06

Raudonasis spalis.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 17 Spa 2012 11:10

Kokios „skanios“, šokoladinės spalvos <3 Loreta, klausiu kaip ir Reginos apie jos panašią rožę - kokia rožė penktoje nuotraukoje? Tokia rudeniška ir išraiškinga spalva :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 17 Spa 2012 11:39

'Tess of the D'Urbervilles' - labai gera tamsios raudonos - bordo spalvos angliška rožė. Žydi labai ilgai ir labai gausiai, labai ilgai laikosi nenukritę žiedlapiai, lyginant su kitomis angliškomis labai atspari lietui - rekomenduoju (štai kiek daug labai (xixi) , o juk nesu angliškų rožių fanė ) . Gal tik ši rožė nėra subtili, jau kai žydi tai kekėmis ir kamuolias.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 17 Spa 2012 12:20

Pritariu viesiems Loretos "labai" :) Dėl subtilumo galiu ginčytis, bet jau seniai supratau, kad didžiausias Loretos širdies skausmas ir rūpestis rožyne - tai per didelis žiedų kiekis :D :D :D
Pavadinkim šitą rožę ne subtilia, o prabangia :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 18 Spa 2012 09:24

Buvo įtarimas, kad jūsų abiejų rudeninius sodus puošia būtent Tesė :) Keista, bet rudenį net norisi to ryškumo. Loreta, sakei, kad tau 'Angela' rudenį būna skaudžiai ryški, o aš nuo jos ryškumo negalėjau atplėšti akių :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 18 Spa 2012 09:46

Ir dabar galiu pasakyti - nepatinka man rudeninė rėkianti "Angelos" spalva. Tai nieko panašaus į Tesės prislopintą, sodrią spalvą. Rožinė taip pat gali būti švelni ir elegantiška - "Angelai" to labai tūksta.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 18 Spa 2012 10:07

Na tai skonio skirtumas :) Abi rožės gražios :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 18 Spa 2012 11:48

Pas Loretą,kaip visada rožės nuostabios,net ir rudenį,o Tess of the D'Urberviles nuostabi.Aš taip pat norėčiau labai pagirti šią rožę,nes pas mane ji vienintėlė apsipylusi žiedais/jos dvi/,tik mano siekia 2,5-3metrus šakos,nežinau,kiek dar augs |( Jau rašiau,nežinau,ką daryti,norėčiau žemesnių,jau visos baigia pasiekti namo stogą,reiks stogą kelti (xixi) Dar noriu parašyti vieną šios rožės savybę-vazoje laikosi labai ilgai,išsilaikė nuskinta dešimt dienų/labai gerai atsimenu,nes labai reikėjo staigiai žiedo ant stalo,griebiau patį pirmą pasitaikiusį,nes trūkdė įvažiuoti nulinkusi šaka į garažą (xixi) /,o,kai reikėjo po dešimties dienų merkti kitas gėles,to gailėjau dar išmęsti <3.
Man šiuo metu dar labai gražiai žydi Rosarium Uetersen,labai sodri,turtinga spalva,net nepanaši,kaip vasarą,nesuprantu,kodėl rudenį toks grožis spalvų |( Net mano labiausiai nemėgstama Benjamin Britten išgražėjo,apie šią galvoju,gal todėl,kad aplink niekas nežydi,o ji viena/dvi/ karaliauja,tiesiog gražuolė,o,gal ir jos spalva pasikeitė :D
Atsiprašau,Loreta,kad Jūsų sode prišnekėjau tiek :)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rasa » 18 Spa 2012 12:11

Rita rašė:nesuprantu,kodėl rudenį toks grožis spalvų |( Net mano labiausiai nemėgstama Benjamin Britten išgražėjo,apie šią galvoju,gal todėl,kad aplink niekas nežydi,o ji viena/dvi/ karaliauja,tiesiog gražuolė,o,gal ir jos spalva pasikeitė :D
Visų augalų žiedų spalvos į vasaros pabaigą pradeda ryškėti, ir kuo toliau, tuo ryškiau. Taip yra dėl mažėjančios temperatūros, mažiau kaitrios saulės, o ir pigmentuose vyksta visokios cheminės reakcijos dėl žemesnių temperatūrų
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 18 Spa 2012 12:34

Rita rašė:o Tess of the D'Urberviles nuostabi.Aš taip pat norėčiau labai pagirti šią rožę,nes pas mane ji vienintėlė apsipylusi žiedais/jos dvi/,tik mano siekia 2,5-3metrus šakos,nežinau,kiek dar augs |( Jau rašiau,nežinau,ką daryti,norėčiau žemesnių,jau visos baigia pasiekti namo stogą,reiks stogą kelti (xixi)
Rita, o jūsų rožės auga saulėje ar pusiau pavėsyje? Kuo rožei mažiau saulės, tuo ji labiau tįsta. Mano Tesė visai nedidelė, palyginus su jūsų - maždaug mano ūgio. O štai rožė 'Duke of Wellington', kurios aukštis deklaruojamas iki 1,2 m net nesuprantu kokio aukščio šaką išmetė, gal apie 3 m, nes labai jau aukštai virš mano galvos. Ši pasodinta pusiau pavėsy - pusę dienos jai saulę užstoja kaimynų daržinė. Matomai nusprendė praaugti tą daržinę (xixi)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 18 Spa 2012 13:04

Auga Rytų pusėje,nemažai gauna ir pietinės saulės,nežinau,kas joms darosi,pas mane visos raudonos rožės,kurios auga prieš namą didžiūlės,visi klausia ,kokios čia rožės,niekur tokių nematę,jau mane nervuoja :D Ir pas marčią tokias užauginau (xixi) visos angliškos virš dviejų metrų.Dabar pas mus aktualiausia tema,ką reiks su jomis daryti,senelis aiškina,kad jis visas nukirps,jei dengiant netilps į jo standartinius šiltnamiukus,o mažasis anūkas siūlo man jas kirpti pusiau ir sodinti visą kiemą,nes senelis nebepyks ir bus pas jį labai gražu,gal taip ir padarysiu :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 21 Spa 2012 19:19

Štai ir ruduo įpusėjo.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 22 Spa 2012 06:51

Loreta, kokia rožė trečioj nuotraukoj taip gausiai žydi? Tokia graži, drėgmės nesugadintais žiedais. Lapų nerasta, vien žiedai (flower) Tau turėtų nepatikt tiek daug žiedų (xixi) (xixi) (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 22 Spa 2012 07:14

Taigi, kad lapų nerasta - nereiks skabyti (xixi) . Nežinau jos pavadinimo, aš ją vadinu "Arijana". Kadangi dabar tai vienintelė rožė taip gausiai žydinti švelniais rožiniais žiedais, visai man patinka ir neatrodo per gausiai :P Beje, vasarą ji žydėjo taip, kad nors ir buvo lapai - jų nesimatė :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 22 Spa 2012 11:17

Loreta, o šeštoj nuotraukoj antram plane prie 'degančio' krūmo kas ten, irisų statūs lapai?
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 22 Spa 2012 11:22

Prie "degančio krūmo" (lanksvos), jukų lapai. Kažkada buvo mintis jas iš ten išrauti, bet dabar jau turiu ir be jų rovimo kuo užsiimti :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė RožėDD » 22 Spa 2012 13:07

Ačiū. Tai reiškia jukų. Gausu jų ten, todėl efektingai atrodo.
Klausiu, nes turėjau irisus su nuostabiai pilkšvu lapų atspalviu ir niekuomet nesergantys, be to vėduokliški, stori. Jau pasiilgau jų, bet tikiuosi po kurio laiko, kai atsiras vietos jie pas mane sugrįš :)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 22 Spa 2012 13:13

Šios jukos, kadangi auga šalia rožių, yra dengiamos ir joms tas labai patinka (pamenu kaip atrodydavo po žiemos nedengtos).
Sibirinių irisų labai gražūs lapai, jie neserga (daugeliu atveju) ir net dabar atrodo labai gerai.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 22 Spa 2012 14:19

Man labai patinka ketvirta nuotrauka - toks paslaptingas vaizdas, lyg prieblanda, lyg mėnulio šviesa ant žolės kristų

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 22 Spa 2012 19:39

Na priešpaskutinėj nuotraukoj tai toks romantiškas ir paslaptingas sodas... Fantastika <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 28 Spa 2012 20:34

Trys "rožytės", kurias kažkaip reikės nuleisti iš maždaug trijų metrų aukščio :?
Paveikslėlis
Spalvota žiema :)
PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 29 Spa 2012 08:09

Užjaučiu, Loreta ;) Turiu ir aš kelias tokias gigantes, baisiausia, kad jos siaubingai dygliuotos (hit) Kitoms aš smarkiai nukirpau kasas, tai didelių problemų nebus :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 29 Spa 2012 08:28

Negaliu kirp, reikia palikti |( . Vidurinė - Blairii Nr.2. Ne tik, kad reikia palikti, bet ir apkutoti kaip įmanoma kruopščiau. Siaubingai kabinėjasi. Kaupiuosi morališkai: prieinu, apžiūriu ir sakau jai - nieko tokio, ne tokia tu ir didelė (xixi).

Skelbti atsakymą

Grįžti į