Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
pakalnute
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 12 Bal 2016 17:46

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė pakalnute » 05 Lie 2020 08:03

Oho, kokie vešlús krūmai.Pas mane irgi rubuiliukês šiemet, nes palepinau arklio mėšlu.
Graži sodyba, daug erdvės. Dar vis sodinat naujų rožyčių? Aš jau sustojau. Îsiaugo krūmai, padaugėjo darbo prie jų, tai man kol kas gana.
Purškimas darot, ar jau ligos ir kenkėjai nebeîveikia tokių galingų krūmų?

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Arijana » 05 Lie 2020 12:08

Keli metai naujų rožių nesodinau, šįmet tik persodinau iš vazono kelis metus augintą maximinę, šįmet sustresavusi, tai foto nėra, kitais metais turėtų būti labai nebloga. Prie namo rožės purkštos, o kaimo- kaip Dievas duos, jokių purškimų nebuvo- nespėjam🤭. Bet rezultatai neblogi. Dar vienas momentas dėl purškimų- kai buvo laikas purkšti, tada pats paukštelių perėjimas, lizdelių begalės, inkilų irgi begalė, tai kaip man tuos mažylius nuodyti, širdis neleidžia, gi taip gražiai musinukės nuo rožių pačių viršūnėlių amarus renka. Praeinu vakare, pirštais perbraukiu kur jau baisiai aplipę, sutraiškau ir viskas.
Išvada-jei pergyvenat dėl dviejų dėmelių ant lapo ir penkių amarų-pasodinkite daugiau 50 rožių- manau tai kiekis, nuo kurio įvyksta psichologinis lūžis, nebešokinėji paniškai apie kiekvieną šakelę, viskas tvarkosi tarsi savaime.

pakalnute
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 12 Bal 2016 17:46

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė pakalnute » 06 Lie 2020 07:00

Aš purškiau vieną kartą kokteilį padariusi ir nuo vabalų ir nuo ligų. Nes pamačiau, kad liksiu ne tik be žiedų, bet ir be augalų. Labai miltligė buvo agresyvi šiemet. Profilaktiškai buvau neapdorojusi nuo ligų iš pavasario. Tai teko gelbėti. Dėmėtumas man jau nėra toks baisus , palyginus su miltlige.
Šio sezono atradimas man buvo tręšimas mėšlu. Labai pasiteisino. Dar gerai lietaus gavo, tai žiedai buvo kaip bliūdai kai kurių.
Lauksim antros bangos. Turiu ir slaptą norą, kad būtų ateinanti žiema tokia pat nešalta ir aš tada nedengčiau savo rožių.
O jums būna taip, kad atsisakot kokios tai rožės, nes tiesiog esat abejinga jai, ar čia jau nepadoru taip mąstyt?

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Arijana » 06 Lie 2020 09:41

O taip, pas mane prie namų miltligė tikrai agresyviai plito, teko purkšti. Kaime to nėra. Ypač stiebinė "Balerina" šįmet neatspari miltligei. O dėl abejingumo- tikrai daug esu iškasusi, nes nelipo- rose dėl recht, Jack Cartier, centifolia, velchenblau, dar nemažai, kurių nebepamenu.

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė ZanetaGa » 06 Lie 2020 18:50

Kosmosas kaip gražu <3 <3 <3
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Jūratė » 07 Lie 2020 07:10

Nuostabūs rožynai! Ir visko tiek daug <3 Labai graži raganė prie arkos, man raganės - neišsipildžiusi svajonė, kažkodėl nenori jos pas mane augti visai, tai gražu į kitų sodus pažiūrėt <3 (sun)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Esmiralda » 07 Lie 2020 12:55

Labai ačiū, kad pasidalinot, neapsakomai gražu <3 <3 <3 <3 <3 Įsivaizduoju kokia atgaiva ir pabūti, ir pasidarbuoti tokiame sode (flower) (flower) (flower)
Paskutinį kartą redagavo Esmiralda 07 Lie 2020 17:48, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Regina » 07 Lie 2020 16:14

Ačiū, Arijana, užgerų emocijų pliūpsnį :* Labai gražūs abu sodai - ir prie namų, ir kaime. Nuostabios rožės <3 O arka virš vartelių - tai išvis be žodžių <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Arijana » 07 Lie 2020 21:37

Jūrate, man nesitiki, kad neauga pas jus raganės, mačiau nuotraukose ot grupės lelijos vešlios, gražios, jos gi lepesnės dirvai mano nuomone. Gal tiesiog nepasisekė kelis kartus. Nusipirkite pvz. Grunwald-pas mane pernai įkelta foto prie mūrinės sienos, tamsi. Ši raganė išvis neužmušama ir labai augi, gausiai žydi. Dar labai gera ant tų vartelių Prince Charles, irgi gajus augalas. O pvz. Kelly Moser kur šįmet visą langą uždengė žiedais, yra foto, tai ji "adaptavosi" prie vietos gal kokius 4-5 metus. Tik nepradėkite nuo pilnavidurių-man jos tik nuotraukose waaauuu, o natūroje labai šiaip sau, greitai tiesiog sunyksta.

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Arijana » 07 Lie 2020 21:41

Kaip smagu, pakelia nuotaiką jūsų komentarai, bet dar labiau džiaugiuosi, kad forumas po truputį kvėpuoja, nemiręs, vis diskusija šiokia tokia vyksta. Aš labai pasiilgau jūsų visų nuotraukų, kai prisijungi ir nežinai nuo kur pradėti žiūrėti, pilna prikelta grožybių būdavo. Aš kelsiu vis nuotraukas, gal ir jus vėl užkrėsiu aktyvinti forumą 😉.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Jūratė » 08 Lie 2020 11:28

Ačiū, Arijana, kad dalinatės! Kažkada pirkau raganes, tame tarpe buvo General Sikorsky ir Blekytny Aniol (Blue Angel), rinkausi visas kaip labai artsparias ir neužmušamas, tai tos abi paminėtos vos vos dar gyvos, po kelias bloznas šakeles išleidžia, generolas kasmet nuo vytulio išnyksta, paskui vėl pasirodo... Vienintelės, kurios dar auga, tai smulkiažiedės

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Arijanos rožynas (Panevėžio r.)

Standartinė Rudenelis » 09 Lie 2020 13:06

O, čia atgaiva akims ir sielai (flower) (flower) (flower) .

Skelbti atsakymą

Grįžti į