Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 26 Rgp 2019 06:32

Kaip visada pas Virginiją - nuostabiausi augalai, puikiausi žiedai <3 <3 <3
Jei ne rožės - tai lelijos, viendienės, jurginai ir dar daug, daug įvairiausių kitų :) O jurginai tai kaip mūro siena, net pelė sunkiai parsmuktų ;)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rudenelis » 27 Rgp 2019 11:54

Žinau, Virginija, kad raudonieji jurginai labai dideli, bet koks tada tvorelės aukštis? Arba ji maža, nors neatrodo, arba jurginai milžiniški (like) (flower) . Viskas labai gražu. Tik galvoju, kažko tai trūksta. Ogi rožių! Galit ir nerodyti vistiek jas mintimis matau. Ir kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad be jų jau negaliu...

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 27 Rgp 2019 19:49

Ačiū, Regina ir Rudenėli. Jurginai tikrai už mane gerokai didesni (mane turbūt dar atsimenat :D ). O rožių tai man tikrai netrūksta (no) :) , bet šiuo metu labiau džiugina kiti žiedai ir kvapai :) .

Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 28 Rgp 2019 07:43

Virginija, o kur žiemoja jūsų brugmansija?

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 29 Rgp 2019 07:25

Žiemojo rūsyje. Aišku, problema, bet kvapas nuostabus.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 29 Rgp 2019 08:36

Ir dar klausimas - matau, kad ji ne vazone. Žiemai pasodinat į vazoną? Seniau aš taip darydavau. Šiemet ir vasarą laikau vazone, tai net žydėt neketina.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Esmiralda » 29 Rgp 2019 08:45

Miela Virginija, nepaliaujat stebinti <3 <3 <3
Brugmansijų nei mačiusi, nei uosčiusi nesu, nei žinočiau pavadinimą pamačiusi.
Kokia nuostabi augalų įvairovė! Išties daug ko ir ypač įkvėpimo galima iš Jūsų pasisemti!
Ačiū Jums ❤️😘🌹🌹🌹

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 31 Rgp 2019 20:39

Ačiū, Esmiralda. Brugmansijų ir uostyti nereikia, nes vakarais kvepia visas kiemas, tik todėl ir auginu.
Regina, pagelbėjot man, kaip tik sukau galvą, ką su ja daryti, ar išgyvens, jei rudenį pasodinsiu į vazoną. Šiemet pasodinau į žemę, nes pernai irgi panašiai nutiko kaip ir Jums, buvo tik vienas žiedas. Tik dabar ji tokia didoka, kaip reikės pasodinti :? .

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 07 Rgs 2019 20:44

Vėlyvas grožis... Paveikslėlis

Ir bitutėms paskutiniai džiaugsmai...

Paveikslėlis Paveikslėlis

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 24 Vas 2021 15:16

Atsakau Nijolei čia, jau per daug į Reginos rožes įsiterpiau.
Pakvipo pavasariu, ir atgijo visų sodininkų norai ir svajonės. Dar tik vasaris, tačiau koks bebūtų kovas, vistiek nuotaikos bus pavasarinės.
Souvenir de la Malmaison Cl. šiltamyje jau beveik nugenėta, dar reikės pakoreguoti. kai pririšinėsiu, Tik pašvies saulė ir ji kaip mat pradės sprogti. Rožės mėgsta šilumą, bet sodindama ją šiltnamyje tokio augumo nesitikėjau, juolab, kad ji savašaknė. Aišku, žydėjimo metu labai džiaugiuosi, bet vasarą ji užima kokį penktadalį šiltnamio ir susitvarkyti su ja sunku. Nežiūrint to, kartais pagalvoju, kad vertėtų dar pora pasisodinti ir beveik lauko rožynų galima atsisakyti :D :$ . Iki šios žiemos vis dar turėjau Gloire de Dijon (nežinau, kaip šįkart peržiemojo, nes uždengiau silpniau) ir, kaip ir Nijolė, turėjau mintį persodinti ją į šiltnamį. Jei bus gyva, taip ir padarysiu, su sąlyga, kad pasižadės tiek neišbujoti kaip S.M. :D .
Nijole, norams ir svajonėms termino nėra :) (su įgyvendinimu kiek prasčiau).

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Nijola » 25 Vas 2021 10:56

Dėkui kad, atsakėt (yes) taip svajonėms galiojimo termino nėra, galima vėl ir vėl apie tą patį pakol išsipildo :D bet kažkoks būna toks laikinumo jausmas, ir pagalvoji ko gi tam žmogui reikia? kada gana, taip noriu niekur neskubėti iš lėto mėgautis ir žiema ir pavasariu, bet kažkas atlekia ir pradeda tave stumti, reikia to ano, ir dar kurią čia dieną galvojau kuo aš skyriausi kai man buvo 40m nuo tada kai buvo 50m šendiena žinau, noriu vis lėčiau gyventi ;) tai vat dauguma sako kad su metais ateina tinginys, bet aš manau kad ne, mes turim noro ir veikti ir daryti ir džiaugtis, tik tai norim daryti lėtai neskubant būnat tame veikime :) nu visai aš čia nuklydau :D manau kad dar pabandysiu auginti tas norimas rožes šiltnamyje, ir gal bus diena kai pakviesiu į svečius - kas ti žino :D ir dar tokia mintis kilo kad šiltnamyje geriau būtų tvarkytis su rambleriais o ne su climberiais :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Nijola » 25 Vas 2021 10:59

Virginija labai norėčiau aplankyti jus, jusų sodą, gal pavasarį prašausi į svečius - žinau nemandagiai bet labai prašausi (xixi) (xixi)

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 25 Vas 2021 20:44

Nijole, labai malonu, visada prašom :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Esmiralda » 25 Vas 2021 20:56

Kaip norėčiau kartu su Nijole pas Virginiją :$
Pas visus norėčiau, be proto pasiilgau žmonių, ypač rožininkų ir rožių <3 (bravo) (sun) (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 26 Vas 2021 08:21

Virginija rašė:
24 Vas 2021 15:16
Iki šios žiemos vis dar turėjau Gloire de Dijon (nežinau, kaip šįkart peržiemojo, nes uždengiau silpniau) ir, kaip ir Nijolė, turėjau mintį persodinti ją į šiltnamį. Jei bus gyva, taip ir padarysiu, su sąlyga, kad pasižadės tiek neišbujoti kaip S.M. :D
Virginija, vis dar turite Gloire de Dijon <3 Nuostabu, kad sugebėjot ją išsaugoti! Rožininkė profesionalė (like) Tikiuosi, kad ir šią žiemą ji sėkmingai pas Jus peržiemojo. Labai graži rožė, pas mane žuvo po antros žiemos, iki šiol jos gailiuosi, bet dar kartą nesiryžau pirkti.

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 27 Vas 2021 14:45

Esmiralda, ir man visada smagu su rožininkėmis pabendrauti (yes) , tikėsimės, kad bus tokia galimybė.
Regina, neklestėjo ir pas mane Gloire de Dijon, bet dengdavau ją dar ir " asmeniškai" bendrame rožyne. Deja, šiemet visas rožes dengiau silpniau, nesitikėjau tokios žiemos, rezultatai išaiškės vėliau.
Pas mus dar daug sniego, bet vakar jau vos neapsiverkiau (tik kad nepadėtų) - kieme puoselėjau "pagalvinę" tują, augo jau 15 metų, deja, beveik visos šakos nulūžę, formos jau nebus :( .

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Esmiralda » 27 Vas 2021 18:50

Spygliuočių, visžalių tikrai labai gaila. Šią žiemą jie smarkiai nukentėjo, kas guli išsižergę, kas aplūžę smarkiai, ypač kalninės pušys. Kai kurios šakos kad ir nelūžo, bet nuo linkimo įskilę, tai tik vėliau pamatysim ką dar reikės nupjauti.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Virginijos sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Gema » 01 Rgp 2021 16:06

Virginija, turbūt nepamenate, kaip man padovanojote R. Hybrid spinosissima, kuri pagal viską turėtų būti Double White. Nuostabaus grožio ir neparastai kvepiantis erškėtis, pražysta pats pirmas ir ilgai žydi vienišas, visas kitas rožes aplenkęs. Krūmas didelis, vešlus, Kai prie jo einu, visada mintyse Jūsų vardas - Virginija!

O štai šios vasaros rezultatai - https://www.loretagemaphotography.com/f ... phicprints (xixi) (dance) (flower)

Skelbti atsakymą

Grįžti į