LaimIngos rožių sodas

Moderatorius: Jūratė

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Laiminga » 21 Lie 2016 12:57

4 nuotraukoj. Nušalo matyt, nes didžioji dalis šakų po žiemos buvo negyvos, o likusios palaipsniui nudžiuvo. Buvo to kampo puošmena gal kokius 6 metus. Ypač rudenį dėl skaisčiai raudonų lapų ir žiemą dėl briaunuotų šakų. Nusipirkau naują iškart. :)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Paukštukas » 21 Lie 2016 13:52

Labai įspūdingas sodas! (flower) (flower) (flower) Mintyse sukasi asociacijos su aukštąja mada.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Regina » 21 Lie 2016 19:14

Tikrai išskirtinis sodas! Stilingas, rafinuotas, vaizdai kaip iš katalogo - nepaprastai žavinga <3 <3 <3

P.S. Jūrate, ačiū, kad suteikei ir mums galimybę nors akies krašteliu žvilgterėt į šį nuostabų kampelį :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Jūratė » 22 Lie 2016 08:08

oi Regina, mano nuopelnai čia mažiau nei minimalūs :D Nuotraukos mano Miglės, ji irgi sako, kad ten yra ojoj dar kiek daug ką fotografuot. Sakė, kad labai labai gaila, kad nenufotografavo meškučių (Inga žino, apie ką aš ;), gal ji pati turėtų nuotrauką to grožio :) ).
O sodas tikrai išskirtinis; mūsų visų sodai gražūs, bet turi būti (gali ir nebūti, tai ne prievolė) jame kažkas, kas padaro jį išskirtiniu, nes tik augalų gausa - nėra išskirtinumas. Džiugu, kai sodo šeimininkas turi pajautimą ir talentą tam išskirtinumui kurti (sun)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Aistė » 24 Lie 2016 12:48

Turbūt pasikartosiu, bet čia kažkas daugiau nei WOW <3 <3 <3 <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Vilma_K
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 11 Geg 2011 14:47
Miestas: Kaunas

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Vilma_K » 26 Lie 2016 08:13

Tikrai be galo gražus ir įdomus sodas. O iš kur tokie subtilūs mažosios architektūros elementai?

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė ZanetaGa » 13 Rgp 2016 16:40

Labai labai gražu!
Norėjau paklausti: kaip žiemoja robinijos pa jus? Aš pasodinau prieš č metus rudenį ir iš po antrosžiemos (šį pavasarį) vainikam amen :( Šaknys matyt gyvos nes laukiniu ūglius leidžia - bet ks man iš jų ...
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Gema » 15 Rgs 2016 07:10

Labai ELEGANTIŠKAS sodas! Originalus. Puikus skonis!!! Pasirinkta aiški koncepcija ir niekur nenukrypta į šoną - sukuria vientisumo, išbaigtumo įspūdį.

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: LaimIngos rožių sodas

Standartinė Laiminga » 16 Rgs 2016 08:44

Mielosios, ačiū už pagyras. Neslėpsiu, kad glostot man širdy. Bet sau esu labai negailestinga ir matau daugybę tobulintinų dalykų. Gal sode ir yra įdomiausia dalis - tai nuolatinė kaita ir tobulumo paieškos. Didžiausia problema ta, kad sodui augant, iš esmės keičiasi kai kuriems augalams augimo sąlygos. Labai sunku su tuo suspėti.

Dėl robinijų. Joms jau kokie 7-6 metai. Smulkios šakelės apšąla kiekvienais metais, aš jas stipriai geniu. Šiemet buvau didžiam nerime, nes nušalo visi vainikai. Palikau praktiškai tik kuolus, nes įžvelgiau lendančius ūgliukus. Tačiau laimei jos atžėlė ir kaip niekad buvo gražios. Bet rizika jas prarasti egzistuoja kiekvienais metais.

Pati jau beveik sodo nefotografuoju dėl nuotraukų kokybės ir kad pačiai labai jau nusibodo vis tas pačias vietas fotografuoti. Bet dėl robinijų verta pasikartoti. Ir dar Jūratės matytas prieskonių ir vaistažolių šabarkštynėlis tapo labiau tvarkingas. https://www.facebook.com/inga.sidlauski ... nref=story" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą

Grįžti į