Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 07 Geg 2018 09:41

Rinkausi pagal spalvas. Priėjau išvados, kad mūsų sąlygoms gražūs deriniai iš paveikslėlių, t.y. kad kartu pražystų, nelabai gaunasi. Žinoma, yra bendros tendencijos - vienos ankstyvos, kitos vėlyvos, bet visvien sunku. Mano pievoj vienos žydi, kitų tik pumpurai - tame nevienodume irgi be galo daug žavesio ir natūralumo.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Esmiralda » 07 Geg 2018 10:20

Neapsakomas grožis <3 <3 <3 <3 <3
Tikrai verta rudenį padirbėti dėl tokio nuostabaus vaizdo (bravo) (bravo) (bravo)
Tikrai tikrai rudenį vėl sodinsim (dance) (dance) (dance)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 07 Geg 2018 10:28

Ačiū, Esmiralda!!! Jeigu aužvažiuotum mėšlo, tai pamatytum! :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Esmiralda » 07 Geg 2018 10:46

Ačiū, Gema, jei pavyks prikalbinti krovėją ir vežėją - mielai atvažiuočiau :$

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 07 Geg 2018 11:02

Paveikslėlis

Kurių tulpių turiu po nedaug (pvz., dovanotos) sodinu į plastmas. vazonus, žiemai įkasu darže, pavasarį ištraukiu. Tą patį darau su lelijomis, hiacintų ir žydrių kompozicija, keliais narcizais. Man šis metodas labai pasiteisino. Paskui įstatau į gražų terakotos vazoną. Man labiausiai patinka klasikinio stiliaus terakotos vazonai. Norėčiau tų gražiųjų vazonų turėti daugiau, bet finansiškai neišgaliu, Senukuose tokių nemačiau. Aušra sakė kur yra pigiai, bet iki ten nerandu nuvažiuoti (tai toloka) parapijoje nerandu norinčių bendraminčių :)

Vazonai bražu terasoje, ten, kur kieta danga, išgrįsta ir išbetonuota, smėlis ar žvyras, panašiai kaip šiltuose kraštuose, kur akmenuotos žemės, sausa - tradicija iš ten ir atkeliavusi. Net skaičiau, kad regis Ispanijoje, gal ne visuose reginuose, jeigu ką nors prie namų augini, turi mokėti mokestį, todėl niekas neaugina net gėlių. Taip daroma vandens taupymo sumetimais.

Ant žemės, ant žolės sodinti būtų nelogiška, kaip kartą man pasakė kraštovaizdžio architektė, nes jeigu žemė, tai reikėtų ir sodinti.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Regina » 07 Geg 2018 11:52

Labai gražus tavo sode, Gema, pavasaris - spalvingas, linksmas, pakeliantis nuotaiką <3 <3 <3 Norisi voliotis po tą žolytę tarp narcizų ir uostyti, uostyti <3 ...

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 07 Geg 2018 12:09

Ačiū, Regina! Kai fotkinu, tą ir darau - voliojuos po žolytę :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 09 Geg 2018 19:09

Papildžiau savo galeriją pavasarinio sodo vaizdais - http://www.happyloner.org" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;, jeigu rasite laisvą minutėlę (flower) ;) (dance)

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Rūta » 10 Geg 2018 11:26

Nepaprasta! <3 <3 <3 O jau pievelė su tulpėmis... (angel) (angel) (angel)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Regina » 10 Geg 2018 12:03

Neapsakomai gražu <3 <3 <3

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 10 Geg 2018 12:21

Ačiū, Rūta ir Regina! (flower) Kai rinkau tulpių spalvas mišiniui, rinkausi iš vėsių spalvų, kurios atlieptų obelų žiedų atspalvius, praedant pumpurais. Taip ir gavosi! O dar ta pavasarinė žolė šviesi, gaivios žalios spalvos. Ir tuos metalinius sodo baldus irgi rinkausi baltos spalvos būtent obelų žydėjimui. Jie ir kitu metu puošniai atrodo, bet dabar - kaip balti žiedai. Esu labai patenkinta šiuo savo sumanymu. Sodinčiau daugiau, tokio paties mišinio sode, tai būtų buvusi tarsi pavasarinio sodo atramos taškai, bet, deja, nėr pinigų, dar valdžia gerokai nurėžė (aš ne prieš mokesčius, bet esu prieš, kai juos nuskaito nuo ir taip mažų pajamų), todėl savo mažąjį rojų keliems metams paliksiu, su priežiūra, žinoma. Čia pirmą kartą oficialiai pranešu, kad rudenį išsikraustau į Angliją, dabar mokausi internetu, mokykla įsipareiogja trejis metus rūpintis mano karjera. Tikiuosi užsidirbti pensiją, kurios Lietuvoje beveik negausiu. Nesutinku gyventi taip, kaip nori priversti mūsų valdžia, kuri žmogų su mažomis pajamomis stumia į skurdą. Tai jau ne! Feisbuke apie tai nerašau, nes ten prisijungusių daug kamynų - kaime kol kas nenoriu dėl įvairių priežasčių, todėl feisbuke prašau apie tai neužsiminti, o kas pažįstate mano parapijiečius, jiems apie tai neužsiminti.

Taip pat labai prašau neaimanuoti ir kaip nors kitaip jausmingai nereaguoti. Smarkiai mokausi (savo naują kursą ir fotografiją), verčiu knygą ir fotografuoju, todėl ir į klausimus atsakyti kol kas negaliu.

O vasarą labai tikiuosi, kad galėsiu pasikviesti į svečius ir parodyti savo sodą, nors dar ne visai subrendusį, bet neblogos formos. Vėliau nežinia kada bus tokia galimybė, jeigu Džiuljetai, kuri rūpinsis juo man išvykus, pavyks išsaugoti bent rėmus.

Tai štai ir prisipažinau. Kas skaitėte mano tinklaraštį (anglų k.), labai korektiškai tylėjote, tai didelis dėkui (flower)
Paskutinį kartą redagavo Gema 11 Geg 2018 16:15, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė LoretaA » 10 Geg 2018 13:15

Neaimanuosiu, bet paskaičiau ir toks liūdesys apėmė ...

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 10 Geg 2018 13:23

Loreta, šitaip, deja, jaučiasi visa Lietuva - ir išvykstantys, ir pasiliekantys. Aš net rimtai apsirgusi buvau, kai pamačiau, kiek nuo manęs valdžia nuskaitė ir kiek paliko, ir kai suvokiau, kad turiu išvažiuoti. Dabar jaučiuosi gerai ir visiškai rami. Galvoju tik apie tai, kas gero manęs laukia. Gegužės 18 d. sulauksiu Anglijoje anūkytės :), mokausi labai įdomaus dalyko (psichologijos) ir grožiuosi pavasariu :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Rūta » 10 Geg 2018 13:53

Tylėjome, tylėjome, tik su Linute abi labai nelinksmai pakalbėjome...

Gerai, kad pati žvelgi į viską šviesiai ir matai perspektyvą – o ji visiems yra, tik kartais žmonės taip susikremta ir įsigilina į save, kad tiesiog nemato nieko aplinkui. Gema, Tavo potencialas ir galimybės yra tokios didžiulės, kad visur Tau viskas bus puiku. Tik apskritai liūdna dėl tokios situacijos...

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Esmiralda » 10 Geg 2018 14:39

Gema, labai labai Tave suprantu, ir palaikau bet kokį Tavo sprendimą. Labai gražus tas angliškas straipsniukas, kaip ir viskas ką parašai (like) Turi ryškų gebėjimą vaizdžiai, užburiančiai, įtraukiančiai aprašyti ir dar meniškai nufotografuoti. Dažnai stebiuosi tautiečių kantrumu ir valdžios besotiškumu. Kuo daugiau žinai - tuo liūdniau...Nežinau kaip išgyvena kiti, bet mes taip pat susikūrėme savo Rojaus kampelį, kuriame atitolstame nuo pasaulio psichozės, neteisybės, kur gali užsimiršti apie mūsų skaudžią "laisvę". Nežinau ar laikai tikrai sunkėja, ar pamačius daugiau laisvesnio pasaulio pasikeitė supratimas, bet galiu tik palaikyti Tavo sprendimą ir žaviuosi Tavo energija!
Ir labai džiaugiuosi ir sveikinu, kad tapsi močiute (flower) (flower) (flower) Žinau, koks smagus tam ruošimasis, pokytis mintyse ir širdyje <3 <3 <3
Sėkmės Tau ir labai tikiuosi susitikti žydinčiuose soduose (flower) (flower) (flower)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 10 Geg 2018 16:12

Labai ačiū, Rūta, Linute, Esmiralda!!! Ir visoms bei visiems, gal nebyliai atsiliepiant ;) Jaučiuosi tarsi savos genties būčiau palaikoma :D (flower)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Jūratė » 11 Geg 2018 07:33

Nemanau, kad mes Gemą išlydėsim ir ji kažkur prapuls, ir nieko apie ją negirdėsim, ir nematysim. Bus fotografijos, aprašymai. Turėsim savo korespondentą Anglijoje ir lauksime rožinių įspūdžių iš ten. Gema, į kurią Anglijos vietą išvažiuoji? leisim kurį laiką apsiprasti, įsikurti. Kai dabar galima padirbėjus rasti lėktuvų bilietų už 10-30€, tas atstumas nieko vertas. Galbūt pasiderinę pavyktų susiorganizuoti kokią nedidelę kelionę ir Gemą aplankyti ten. Seniai svajojau pamatyti kelis Anglijos sodus, gal kažkada ateis laikas, kai vėl norėsiu tai padaryti. Gema, mano brolis Kembridže (tiksliau Kembridžo priemesty, bet čia nesvarbu), jei lankysiesi ten ir reikės pernakvot, sakyk, paderinsim
Geriausios sėkmės, Gema!

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 11 Geg 2018 07:50

Ačiū, Jūrate! Aš irgi panašiai galvoju! (dance) Kur vyksiu kol kas nežinau. Jeigu turėsiu darbą, tai pagal darbą - labai norėčiau miestelyje ar bent jau nedideliame mieste, kad būtų paprasčiau ištrūkti į gamtą. Jeigu darbo neturėsiu, važiuosiu arčiau sūnaus, prie Lamanšo sąsiaurio, Vakarų Sasekso grafystėje. Kembridžą turėsiu minty :) (flower) (sun) :)

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Virginija » 11 Geg 2018 10:39

Kaip tik ir aš taip pagalvojau, kad Gema niekur nedings ir , tikėsimės, turės laiko parašyti ir į forumą. Vakar perskaičius Gemos žinutę, aišku, pasidarė liūdna apskritai dėl pačios problemos, bet žaviuosi Gemos drąsa ir ryžtu nepasiduoti. Be abejo, ji tikrai įgyvendins visus savo planus, tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje. Visokeriopos sėkmės ir neišsenkančios energijos!
Na, bet dar neatsisveikinam, dar lauksim nuostabių Gemos sodo ir gamtos vaizdų :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 11 Geg 2018 10:49

Ačiū, Virginija :* :) (flower) (sun)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Rudenelis » 11 Geg 2018 11:45

Gemos širdis visada buvo Anglijoj. Ar ne taip? Jos saulėlydžiai,saulėtekiai, augalai, žmonės, knygos... Viskas! Dabar ir anūkėlė. Nė kiek nesistebiu pasirinkimu. Linkiu sėkmės. Jėgų ir užsidegimo tikrai užtektinai turite. Manau čia mažesnė avantiūra, nei miesto vaikui įsikurti vienkiemyje. Išmokti apsieiti su gyvuliais ir augalais, paskui dar mokyti ir patarti kaimo žmonėms kaip tai reikia daryti. Manau, ko imsitės, pavyks puikiai, o patarimų prašys ir anglai.
Bet vistiek noriu apsiverkt...

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 11 Geg 2018 13:51

Ačiū, Rudenėli! :* Tik patikslinsiu - Anglijoje yra tik pusė mano širdies, kita pusė čia, LT. Niekada nenorėjau gyventi užsienyje, nors galimybių buvo ne viena. Tiksiuosi, kad anglai manęs klausys :D Nors tai tokia brandi tauta, ką aš ten galėsiu jiems naujo pasakyti :) Svarbu, kad priimtų, kad išgyvenčiau :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Regina » 14 Geg 2018 07:25

Ką čia daugiau bepridursi, viskas jau pasakyta... Nors Anglija ne pasaulio pakrašty, o šiais laikais ir pakraštys jau ne taip baisu, nors Gema tikrai neprapuls, bet vis tiek labai liūdna :( Ir dėl Gemos, ir dėl kitų, ir dėl pačios Lietuvos...
Kaip ir Virginija, nepaprastai žaviuosi tavo, Gema, drąsa ir ryžtu (like) (handshake)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 14 Geg 2018 13:13

Ačiū, Regina :* Aš irgi labai liūdžiu dėl Lietuvos ;(

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Gemos sodas „sibire“ (Utenos r.)

Standartinė Gema » 29 Geg 2018 07:01

William III (Pimpinellifolia) - specialiai pasodinau pačiame sodo gale, kad, eidama žiūrėti pirmųjų žiedų, turėčiau pereiti per visą dar nežydintį sodą!

https://plus.google.com/u/0/photos/phot ... 2965820914" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

(P.S. Į postimage net su cc raidelėmis man nepavyksta įkelti!)

Skelbti atsakymą

Grįžti į