Platelių rožės kiemelis

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 15 Lie 2012 20:15

Paveikslėlis
picture hosting

Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas.
Rabindranatas Tagorė

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Regina » 15 Lie 2012 20:53

Kaip gražu <3 <3 <3
Platelių rože, čia Jūsų rankų darbas?

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 15 Lie 2012 21:08

Meilė rožėms prasidėjo pasodinus pirmąjį erškėtį į gyvatvorę. Lydijos Freimane žiedai išsiskleidė 2009 m. birželyje. Vėliau gyvatvorę papildė kitos gražuolės: Ritausma, Mrs.Anthony Waterer, Platelių rožė, Schneekoppe..

PaveikslėlisPaveikslėlis

Naujesnės rožės jau kėlėsi arčiau namų, buvo sodinamos gana spontaniškai ratu, taip pat prie terasos. Ir dabar jau ryškėja tokio "sodinimo būdo" klaidos. Šiemet pirmą kartą visos rožės peržiemojo be didesnių nuostolių. Ačiū forumo rožininkams už žinias ir naudingus patarimus!

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Planuose laukia dar daugiau rožių ir sunkaus darbo, bet džiaugsmas kurį suteikia rožių žiedai atperka visus sunkumus.

mama Rūta ir dukra Ieva

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 15 Lie 2012 21:12

Taip, čia dukters tapyba ant senos lentos :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė DaliaRaimonda » 16 Lie 2012 07:30

Jau pradedant dukters tapyta lenta ir Tagorės žodžiais- viskas tobula. Nuostabus rožynas, erškėčių gyvatvorė, laiptai su levandomis... tikrai turite nepaprastą grožių pajautimą ir meilę viskam, kas gyva :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Gema » 16 Lie 2012 11:42

Platelių rožė rašė:Paveikslėlis
picture hosting

Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas.
Rabindranatas Tagorė
Apipaišius senus lentgalius tokiom grožybėm jau beveik ir pragyventi iš jų galima būtų!!! (like) (like) (like)

Gal duktė juos mugėse pardavinėja? Labai gražu.
Paskutinį kartą redagavo Gema 16 Lie 2012 15:15, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 16 Lie 2012 16:03

Didelis dėkui visoms :$ , nuotraukose vaizdas labiau koncentruotas, o tikrovėj daugiau betvarkės (xixi) . Ne visos mūsų rožės yra sveikuolės. Puola ir miltligė, ir dėmėtumas - purškiam, skabom .. o DaliaiRaimondai ačiū už patarimą purkšti alumi, tikrai padėjo :)
Lentas tapau tik laisvalaikiu, iš tiesų esu freskų restauratorė. Mama taip pat menininkė, daro medines skulptūras.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 17 Lie 2012 07:08

Nuo tokių pagyrų ir išpuikti galima (xixi) . Čia mūsų pirmoji patirtis ir pažintis su augalais, nuo asfalto perėjus į savo žemės sklypelį. Juk dar prieš penkerius metus nei sodo nei kaimo neturėjom , taip pavydu buvo į kitus žiūrėti :$

Keletas sustabdytų akimirkų.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 17 Lie 2012 07:17

Mūsų kraštovaizdis - Siberijos pelkė prie namų, gal kiek ir į Sibirą panašu :D

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 17 Lie 2012 07:39

Šaunu , kad įkūrėt forumą , kad galima bendrauti, dalintis idėjomis ir matyti tokį grožį..

Mūsų abiejų darbeliai
PaveikslėlisPaveikslėlis

Geros dienos :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Nijola » 17 Lie 2012 08:04

Platelių rožė rašė:Šaunu , kad įkūrėt forumą , kad galima bendrauti, dalintis idėjomis ir matyti tokį grožį..

Mūsų abiejų darbeliai
PaveikslėlisPaveikslėlis

Geros dienos :)
Kaip gi vardas jūsų angelės? man pažiūrėjus į ją toptelėjo vardai : Nakties ramybės angelė, Namų dvasia, Ramybė :D
labai graži, tokią agelę mielai įkurdinčiau namuose, tegu vylioja namams darną ir ramybę ;)

Audrone
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 12 Rgp 2011 18:04
Miestas: Kaunas

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Audrone » 17 Lie 2012 18:56

Platelių rožė rašė:Nuo tokių pagyrų ir išpuikti galima (xixi) . Čia mūsų pirmoji patirtis ir pažintis su augalais, nuo asfalto perėjus į savo žemės sklypelį. Juk dar prieš penkerius metus nei sodo nei kaimo neturėjom , taip pavydu buvo į kitus žiūrėti :$

Keletas sustabdytų akimirkų.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Foto - tikrai sustingdo pačias gražiausias akimirkas...

Audrone
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 12 Rgp 2011 18:04
Miestas: Kaunas

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Audrone » 17 Lie 2012 18:57

Platelių rožė rašė:Meilė rožėms prasidėjo pasodinus pirmąjį erškėtį į gyvatvorę. Lydijos Freimane žiedai išsiskleidė 2009 m. birželyje. Vėliau gyvatvorę papildė kitos gražuolės: Ritausma, Mrs.Anthony Waterer, Platelių rožė, Schneekoppe..

PaveikslėlisPaveikslėlis

Naujesnės rožės jau kėlėsi arčiau namų, buvo sodinamos gana spontaniškai ratu, taip pat prie terasos. Ir dabar jau ryškėja tokio "sodinimo būdo" klaidos. Šiemet pirmą kartą visos rožės peržiemojo be didesnių nuostolių. Ačiū forumo rožininkams už žinias ir naudingus patarimus!

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Planuose laukia dar daugiau rožių ir sunkaus darbo, bet džiaugsmas kurį suteikia rožių žiedai atperka visus sunkumus.

mama Rūta ir dukra Ieva
Kaip kvepia levandomis takelis... Nuostabu

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 17 Lie 2012 19:57

Ačiū visiems (flower) tokių gerų atsiliepimų gavom metams į priekį :D
Nijole, angelo vardas "Nakties muzika". O buvo drožiamas klausantis nuostabaus kompozitoriaus - Michael Hoppe kūrinių skirtų fleitai :

http://www.youtube.com/watch?v=cTvgmZv0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

O levandų visada norėjom turėt labai daug, visos užaugintos iš sėklyčių ir jos tiesiog klesti mūsų žvyryne (xixi) .Žiemą turim daug sniego , tai jų ir nedengiam.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė LoretaA » 17 Lie 2012 20:23

Paklausiau muzikos, peržiūrėjau darbus, pasivaikščiojau rožyne, pasėdėjau ant laiptelių ir niekur nebenoriu eiti ...

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 17 Lie 2012 20:59

Kartais tiek nedaug tereikia :) . Loreta, o Jums ar lieka laiko džiaugtis tuo ką sukūrėt? Lenkiam galvas prieš Jūsų darbštumą.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Gema » 18 Lie 2012 05:14

LoretaA rašė:Paklausiau muzikos, peržiūrėjau darbus, pasivaikščiojau rožyne, pasėdėjau ant laiptelių ir niekur nebenoriu eiti ...
Loreta, aš irgi niekur nenoriu eiti, nors wia būnu 24 ha per parą. VIsiškai suprantu tuos senolius, apie kuriuos dar neseniai rašydavo, kad visą gyvenimą iš kaimo nėra kojos iškėlę. Man irgi visko užtenka savo 9 ha. Net ir maisto iš tiesų į parduotuvę nebūtina važiuoti, galima būtų autolavke pasitenkinti. KItų prekių atveža kurjerių tarnybos:)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė LoretaA » 18 Lie 2012 06:19

Nesupratot manęs - iš Platelių rožės kiemelio niekur nenoriu eiti..., iš savo taip pat, nors jis man ir nepatinka |( ir džiaugtis juo nėra kada ...

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Gema » 18 Lie 2012 07:12

Kitoms - iš jūsų, esu tikra!!!, nesinori išeiti :D
Paskutinį kartą redagavo Gema 18 Lie 2012 13:31, redaguota 1 kartą(us).

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Rita » 19 Lie 2012 08:14

Ačiū už kompozitoriaus Michaelio Hoppe muziką.Sykį klausiausi pas sūnų kažkurio kūrinio fleitai,bet taip nesužavėjo,o dabar su vyru taupom po vieną kurinį ir turėsim trylika nuostabių vakarų :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 19 Lie 2012 20:30

M.Hoppe puikus ne tik kompozitorius , bet ir žmogus. Kartą Hamburge susipažinom ir iki šiol bendraujam. Dalinamės kūryba ir vis gaunam naujų įrašų. Rita, o Jūs renkat tik kūrinius fleitai?

Vilma , o Jūsų peizažai pritrenkiantys <3 gyvenat tikram kurorte , išpuoselėtoj aplinkoj (flower)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Rita » 20 Lie 2012 06:50

Įsivaizduoju,kaip malonu ir įdomu bendrauti su tokiu žmogumi,paprastai ,išsilavinę žmones būna labai paprasti ir nuoširdūs :) .
Mes nerenkam jokios muzikos,mūsų sūnus yra rimtos muzikos garbintojas ir iš savo kelionių po pasaulį parsivežantis po perliuką :) Mes taip pat gaunam pasiklausyti,jei tik norim :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 26 Lie 2012 17:16

Šiuo metu žydi tik vienas kitas rožių žiedas, bet jau karaliauja lelijos. Pas mus pirmi metai kai pasodinom keletą lelijų ir štai kas gavosi:

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

ir dar (xixi) ...

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Regina » 26 Lie 2012 20:33

O gavosi labai gerai :) (like) Ir žiedų visai ne vienas kitas - po balkonu vien žiedai :) Kas ten tokia žydi?
Ir kam ta pašaipėlė prie tapytų lelijų ;) - gražu, bet vistiek man gražiausia ištapyta lenta <3

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Platelių rožės kiemelis

Standartinė Platelių rožė » 27 Lie 2012 07:37

Regina, pirmoji nuotrauka daryta dar nepasibaigus pirmajai rožių žydėjimo bangai. Ten Paul's Himalayan musk, šiemet žydėjo pirmą kartą.Deja ne taip ilgai kaip norėtusi, Flamentanz pasodinta greta žydėjo kur kas ilgiau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į