Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 07 Sau 2015 11:54

Tamsiais žiemos vakarais labai gera pažiūrėti vasaros nuotraukas. Kai kuriomis, savo pirmųjų, seniausiųjų rožių, augaliukų, gyvenusių ir žydėjusių ketvirtą sezoną, noriu pasidalinti su Jumis.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Regina » 07 Sau 2015 12:05

Oooooo! Kokiais grožiais šiandien pamalonino mus Rudenėlis <3 <3 <3 Pakvipo vasara (sun) (sun) (sun) (flower) (flower) (flower) Puiku (like)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Jūratė » 07 Sau 2015 12:05

Labai gražu pas jus! <3 kokios vešlios rožės! (like) (like) (like)
kokia ta geltona rožė? kaip mūras šakos!

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė LoretaA » 07 Sau 2015 12:15

Man tai nepakartojamas baltos rožės, rykštenės ir tos baltos smulkiais žiedais, panašios į bobramunį, gėlės derinys. Rykštenė prie rožės viduriukų, "bobramunio" maži žiedai atsvara rožės stambiems. Toliau - veigėla malkų fone, super atrodo, o rožinė rožė virš stogo (gal Rosa Centifilia) ir apsilaupiusių dažų fone - net silpna kaip gražu. Taip pat "nekilmingi" vilkdalgiai tujų fone (like) (like) (like) Vienu žodžiu - puikus sodas (flower) .

Vartotojo avataras
Janina
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 22 Bir 2014 10:38
Miestas: Joniškis

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Janina » 07 Sau 2015 12:30

Nuostabios rožės, o jau kvepia kaip... <3 . Neužuodžiat? Negali būti (xixi) . (flower)

Vartotojo avataras
Janina
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 22 Bir 2014 10:38
Miestas: Joniškis

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Janina » 07 Sau 2015 12:32

Aš jau laukiu vasaros (sun) (sun) (sun) . (flower)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė klevo lapas » 07 Sau 2015 13:10

tikrai užuodžiu :) puikus žydėjimas!!!
ak, koks trumpas (ir visokiais darbais užimtas) būna tas vasaros sezonas... ;(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė LoretaA » 07 Sau 2015 13:25

Na čia dabar, man tai žiemos sezonas labai trumpas ;) Nespėju kaip reikiant net atsikvėpti, nudirbti "naminių" suplanuotų darbų, žiūrėk ir vėl prasidėjo 9 mėnesių vasara (makeup) .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Jūratė » 07 Sau 2015 13:34

LoretaA rašė:Na čia dabar, man tai žiemos sezonas labai trumpas ;) Nespėju kaip reikiant net atsikvėpti, nudirbti "naminių" suplanuotų darbų, žiūrėk ir vėl prasidėjo 9 mėnesių vasara (makeup) .
(like) (like) (like) Aš jau pagalvojau, kad laikas pradėt rinktis pomidorų veisles, jau dairaus į augalų katalogus :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 07 Sau 2015 14:29

Visada, kai pažiūriu žydinčio kiemo nuotraukas, pakvimpa vasara, o kai žiemą pro langą matosi apdengti kupstai, kartais pagalvoju: nejaugi tikrai taip buvo?
Geltona rožė Arthur Bell. Stropuolė, darbštuolė, pirmoji pradeda džiuginti, paskutinė baigia. Žydi tris kartus!
Baltoji vijokline Iceberg , žydinti pakartotinai gausiai. Prapuldžiau ankstesnio sezono nuotrauką, ten buvo tikras sniego kalnas. Šiais metais jai saulutę jau užstojo iškeltas namo stogas,tiesioginiai spinduliai tik po pietų , tai ir žiedų mažiau, ir lapų, ir dėmėtumas aplankė... Mažos baltos gėlytės - vaistinis skaistenis. Sėjasi kaip pasiutusios, kai kur palieku, kai kur raunu. Man jos gražios, bet kvapas nepatinka, kai palieti. Kaimynė šaukia - rauk piktžoles! :D
Rausvoji pirkta kaip Louise Odier, bet manau ne ji. Galvojau apie Centifoliją, bet ji vienąkart žydinti, taip? Maniškė kartoja, ne taip gausiai, bet pakankamai. Po žiemos mėgsta apsimesti negyva, tokie pilki stiebai, kad tikrai pradedu nerimaut, kad susalo, sprogsta vėliau už visas. Bet kai sužydi, kai pakvimpa...
Aš kažkada rašiau, kad labai džiaugiuosi , kad turim žiemą ir vasarą. Nėra kada tinginiaut, žiemą ruošiesi vasarai, rudenį džiaugiesi, kad pailsėsi nuo darbų. Kiek ataušti, jau lauki , nekantrauji, kada diena pailgės,jau norisi žemelę pačiupinėt.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Gema » 07 Sau 2015 20:44

Mačiau savo akim, pakeliui pas Reginą, gaila, kad l.trumpai, bet tikiuosi, kad pavyks ilgėliau pasidžiaugti Rudenėlio rožynu. Rožių dydis ir sveikata - kaip ne šio pasaulio, kaip sako anglai. Ir tai vidury Utenos! Labai džiaugiuosi, kad ir čia turim ką aplankyti, kur seilę pavarvinti!

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Virginija » 07 Sau 2015 22:21

Rožės labai vešlios, nuostabūs vasaros vaizdai <3 . Ir tamsusis bijūnas labai gražus. Ačiū, kad priminėt vasarą, dar nekantriau lauksim :)
Vaistinis skaistenis man labai patinka, netgi kvapas :) , deja, pas mane jis menkai tepasisėja, per sausa.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė DaliaRaimonda » 07 Sau 2015 23:00

Iš tiesų labai vešlios ne tik rožės, bet ir kitos gėlės :) Matomai šeimininkė jas myli ir gerai prižiūri. Smagu vasarą prisiminti.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Gema » 08 Sau 2015 07:53

Labai mėgstu skaistenį, bet niekaip nepavyksta prisijaukinti. Jis, beje, turėtų lengvinti migreną, įeina į naujų lietuvaičio Prancūzijoje sukurtų vaistų sudėtį.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 08 Sau 2015 11:55

Ačiū visoms, užsukusioms į mano kiemelį čia, forume. Ypatingai džiaugiuosi, kad nepatingėjot parašyti atsiliepimų. Aš, nors pažiūriu viską, ką parodot, tiesiog tyliai grožiuosi, na nemoku emocijų reikšti raštu. Kol prisiruošiu, jau lieka tik smagiai skaityti jūsų komentarus :) .
Gema,malonu, kad prisiminėt trumpą viešnagę, prašau užsukti į svečius vėl ir vėl. Visos prašom! Apie rožių sveikatą ir vešlumą stiprokai pasakyta, na, bet skųstis negaliu, kurios auga, tai auga. Nors ir labai myliu, ir prižiūrėt netingiu, bet labai daug reiškia dirvožemis. Galiu sulyginti žvyro-smėlio ir juodžemio- molio dirvas, skiriasi kaip diena ir naktis. Žydėjo gėlės ir lengvoj žemėj, ant kalniuko( rožių neauginau), bet darbo daug daugiau. Jau vien laistymas... (devil)
Na gal maniškį skaistenį prisijaukintumėt :D , jo pilna visur. Labai prisimenu iš vaikystės, visuose darželiuose būdavo. Kad nuo migrenos tinka esu skaičiusi,jei patiktų kvapas, jau būčiau išbandžiusi. Kita vertus, vaistai neskanūs ir turi būti :D .

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Gema » 08 Sau 2015 15:40

Rudenelis rašė:Ačiū visoms, užsukusioms į mano kiemelį čia, forume. Ypatingai džiaugiuosi, kad nepatingėjot parašyti atsiliepimų. Aš, nors pažiūriu viską, ką parodot, tiesiog tyliai grožiuosi, na nemoku emocijų reikšti raštu. Kol prisiruošiu, jau lieka tik smagiai skaityti ...
Rudenėli, taip gražiai reiškiat savo mintis, kad Jūsų žodžiais sunku patikėti!

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė LoretaA » 08 Sau 2015 19:24

Būtent! Ir aš lygiai tą patį pagalvojau, kaip ir Gema (yes) .

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 09 Sau 2015 10:47

:$ :$ :$

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė lelijele » 09 Sau 2015 17:29

Puikus Rudenėlio sodas. Man tai labai graži raudona (prie Bangos voljero) ir ta kur ant sandėliuko lipa, ir langelis tas labai fainas. Įkalbinėjom su Gema, kad reikia nufotografuot ir pasidalin tuo grožiu. Viskas labai gražu ir su nepaprastai didele meile prižiūrėta. Nuostabu, kad nė vieno vabalėlio ar kirmėlaitės įkandimo niekur nėra, jokio grybuko nė pėdsako nesimato. Galima įtart, kad mieste jie negyvena :) . Labai ačiū už grožį.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 10 Sau 2015 12:28

Puiki atmintis! Net šuns vardas neišsitrynė. O kaip su rožių vardais, taip pat išlieka?
Su vabalais tai kaip čia pasakius. Pavasarį nupurškiu nuo pjūklelio, kol jo dar nesimato, nes vieną birželį turėjau "grožėtis" ne žiedais, o juodomis viršūnėmis. Paskui grikinukai,
bronzinukai žiedus niokoja, tuos tai skraidinu, aišku vėl grįžta. Amarai ,su voratinkline erke susikaut nesugebu. Yra keli krūmai atokaitoj, juos ir niokoja, ypač sausą vasarą. Va bičių pavasarį tai pasigendu, kai žydi trešnė, tylu. Bet kai pakvimpa šimtametė liepa, svaigsti ir nuo dūzgimo. Jos tikriausiai iš toli atskrenda.

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė lelijele » 11 Sau 2015 07:08

Rožių vardai ne taip gerai išlieka. Mat juos tariant liežuvį, dažniausiai, gali nusilaužt. O čia toks lietuviškas gražus vardas. Pažįstu dar vieną tos pačios veislės kalaitę Vėtrą, gal ir Bangą atsiminiau nes tinka viena prie kitos. O šiaip atmintis eilinė :D .

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Esmiralda » 11 Sau 2015 15:48

Aš retsykiais telefone paskaitinėju forumą, bet pagaliau ir kompiuteriuką išsitraukiau, kad pasigrožėti Rudenėlio rožėm :) Labai gražu, kiek žiedų, kokie dideli ir vešlūs krūmeliai (flower) (flower) (flower) Net irisai, ir tie didžiulėm kupetom suaugę ir taip gausiai žydi (like) Kol kas galiu tik stebėtis iš kur tiek žiedų, nes mano rožytės žydėjo tik pirmą vasarą :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Platelių rožė » 11 Sau 2015 15:51

Nuostabios ir mylimos rožės :) O jau Aisbergas <3 ... Sušildė Jūsų rožių sodas šią žvarbią ir vėjuotą žiemos dieną :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 11 Sau 2015 18:01

Platelių rožė rašė:Nuostabios ir mylimos rožės :) O jau Aisbergas <3 ... Sušildė Jūsų rožių sodas šią žvarbią ir vėjuotą žiemos dieną :)
Kaip džiugu, kad pasišildėt :) . Jūsų sode buvau daug daug kartų, o pirmas vaizdas, kurį dabar prisiminiau, tai akmeniniai laiptai, apaugę levandomis (flower) .

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 11 Sau 2015 18:11

Esmiralda,juk žinai, antrą vasarą žiedų bus jau daug, o trečią, ketvirtą - jūra. Aš parodžiau savo pačias pirmąsias, "senutes" :D , 3-4 metų. Dar Gebruder Grimm tokio pat amžiaus yra, bet šitie broliukai tokie ryškūs, kad pasikuklinau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į