Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 25 Bir 2012 12:50

vilmis rašė:Žiedų vandenynas (like) Manau, Jūrate, tau reikia keisti vyrą :D T
jezau, gerai, kad vyras šito forumo neskaito :D :D :D
ačiū visiem už gražius žodžius (flower)

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė dale » 25 Bir 2012 18:01

grazus ziedai ir nesiplesti tiesiog neimanoma....tik pirmyn :) :) :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Virginija » 25 Bir 2012 18:16

vilmis rašė: Manau, Jūrate, tau reikia keisti vyrą :D :D
....atai Antosė su Rita mano vyrą palaiko |( :D:D:D[/quote]

Taigi Jūratė turi puikų vyrą, kuriam gaila žmonos, nenori, kad ji per daug dirbtų :) O gal ji vyrą primiršo per rožes ;) :)

Vilmi, neišbandęs čia niekada nesužinosi, kaip ten yra :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė LoretaA » 25 Bir 2012 19:49

Su Jūratės sodu pažįstama senai. Kiekvienais metais jis keičiasi, tobulėja, gražėja. Pamenu dar visai nedidukes rožes prie įvažiavimo, o dabar tiesiog rožių alėja, nes kitoje pusėje, kiek atsimenu, Hansos pasodintos. Ir daugiamečiai taip puikiai įsipaišo, kad tik mokytis ir mokytis :) Nuostabus sodas <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Aistė » 25 Bir 2012 21:04

Labai gražu ir skoninga <3 <3
Nereikia vyro keist, reikia jį pergudrauti :D Vyras į darbą, rožę pasodini, kita diena vyras į darbą, tu vėl kokią rožę pasodini :D ir t.t. Na mano bent jau nepastabus, tai aš neturiu su tuo problemų (xixi)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė DaliaRaimonda » 26 Bir 2012 19:37

Reikia nuteikti vyrą, kad rožės tai grožis :D
Jūrate, pas tave nuostabu <3 . Jau vien įvažiavimas liaupsių didelių tikrai nusipelno. Labai tobulai atrodo iš abiejų pusių. Katilėlis tikrai kažkoks gigantas. Gal pavadinimą tikslesnį jo turi?
O plėskis tiek, kiek pajėgi apeiti ir aptvarkyti viską :) .

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Platelių rožė » 08 Rgp 2012 12:14

Šiltas straipsnis ir puikios nuotraukos "Sodo spalvose" <3 . Stovi dvi rožininkės , kaip sesės , pilnos gerumo. Labai gerai nuteikia tokios staigmenos :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 23 Rgp 2012 15:34

Raudonuoja jau uogos ir vėl žydi "Hansa" ir Rosarie del‘Hay
Paveikslėlis
Abraham Darby vėl su žiedais
Paveikslėlis
Astrid LIndgren nenustojo žydėt visai
Paveikslėlis
John Davis irgi varo be sustojimo
Paveikslėlis
Leonardo Da Vinci irgi visa žieduose, tik neturiu foto...
ir dar keletas yra, kas ypač džiugina širdį, tik nepavyko nufotografuot :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Rūta » 24 Rgp 2012 07:33

Puošnūs žiedai ir rožės sveikos <3 'Hansa' ir 'Rosarie del‘Hay' kaip pakartotiniam žydėjimui tikrai gausiai žydi ir dar pumpurų kiek (flower)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Gema » 24 Rgp 2012 07:42

Jūrate, o Abrahamo D. nerišat? Čia taip gražiai nusvirę žiedai. Maniškis dar jaunas, tai jei neriščiau stačiai, nematyčiau žiedo.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 26 Rgp 2012 17:04

Ne, šito Abrahamo nerišu, matyt kartu su kitom rožėm ir daugiamečiais augant vieni kitus prilaiko. O kitur auga vienas sau krūmas, visai vakarinėj pusėj, tai to šakas tikrai reik parišt, nes kitaip vėjas išlaužytų. Pastarasis jau pakartotinai peržydėjo ir daugiau pumpurų nėra.

audra
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012 09:05
Miestas: Utena

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė audra » 14 Rgs 2012 09:31

Jūrate, o kokias rožes patartutumėt derinti palei tvorą,man jūsų vaizdai pakerėjo,taip spalvinga. <3 Nenoriu vien tujų gyvatvorės (devil) ,nors iš vienos pusės apsisodinau :$ , o kita pusė dar tuščia.. |(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 14 Rgs 2012 12:17

audra rašė:Jūrate, o kokias rožes patartutumėt derinti palei tvorą,man jūsų vaizdai pakerėjo,taip spalvinga. <3 Nenoriu vien tujų gyvatvorės (devil) ,nors iš vienos pusės apsisodinau :$ , o kita pusė dar tuščia.. |(
Labai sunku ką patart kitam (yes) , tujos irgi gerai, nesu prieš jas nusistačius, jos, kai suaugs, gražų foną, t.y. pagrindą sudarys. Tiesiog žiūrėčiau į rožių aukštį ir palei tvorą sodinčiau visas aukštas. Dar priklausomai kiek nuo tvoros galit skirt pločio tom rožėm, jei sodinsit tik vieną eilę, tai rinkčiausi pakartotinai žydinčias (nors pas mane dažniausiai yra atvirkščiai), jei prieky dar bus numatyta vieta ir žemesnėm rožėm, tai nepabijočiau ir vieną kart žydinčių. Man ypač patinkantys deriniai (didelių rožių) tai - Alchymist ir Mme Isaac Pereire (pastaroji dar ir gausiai žydi pakartotinai), Erinnerung an Brod ir Mme Hardy (šios žydi tik vieną kartą). Daugelis senovinių galėtų tikti kaip antro plano rožės, tik reiktų nepamiršt, kad jei prie jų nurodomas nemažas ūgis, tai jos tikrai tokios didelės ir būna. Jei galit leist didelėm rožėm augt laisvai, t.y. šakas nerišt stačiai, o palikt laisvai krist, tada jos bus nusagstytos žiedais, labai gražiai atrodys. Tik su žolės pjovimu truputį tada sudėtinga. Tokiose vietose mes pjaunam žolę dviese - vienas laiko šakas, kitas su žoliapjove dirba. Bet užtat paskui rezultatas ypač džiugina :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2012 12:37

Galima ir vienam nusipjauti žolę, tik į rankas paimi ilgesnį pagaliuką su juo pakeli rožių ar kitų daugiamečių šakas ir nupjauni žolę su žoliapjove ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 14 Rgs 2012 13:04

žinoma, kad įmanoma, tik tai labai ilgai užtruktų. Pas mus vienas laiko su pagaliu (be pagalio čia niekaip, ir pageidautina, kad būtų ilgokas ir labai tvirtas), o kitas pjauna :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė LoretaA » 14 Rgs 2012 13:09

Drįsčiau prieštarauti dėl "pagaliuko". Kokio ilgio pagalį beimčiau aš negaliu atkelti pvz. Complicata" (nors tai ir ne didžiausia rožė) šakų, jeigu pjaunu žolę viena (šiemet viso ploto niekada ir nepjoviau). Aš darau taip: imu storą vielą 8 mm diametro, šakas nustumiu ir įsmeigiu šį ilgą apie 2 metrų virbą, kad jos nesugrįžtų. Kai nupjaunu tą vietą kur gulėjo šakos, tada šakas perstumiu į nupjautą plotą ir pjaunu toliau. Toks pjovimas atima daug laiko, geriausia, vis tik dviese. Pasiėmei ilgu kotu purentuvą nagais į viršu, užkabinai pluoštą šakų, pakėlei, o kitas nupjauna, po to sekantį pluoštą.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 14 Rgs 2012 13:12

gera diskusija, aš kaip tik neseniai galvojau, kad reikia rožininkų užklaust, kaip jie išsprendžia šį reikalą.

audra
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012 09:05
Miestas: Utena

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė audra » 14 Rgs 2012 15:37

Paveikslėlis[/url] [url=http://postimage.org/image/p89nydql7/]Paveikslėlis

na pas mane vietos nėra daug,6 arų sklype neką prisodinsi ir dar dviem eilėm :) Tikriausia viena eilė gautųs...beabejo, patiktų ilgai žydinčios...baigiu akis nuvarvint besirinkdama iš sibirkos rožes ir vis neapsisprendžiu |( Man labai patiko jūsų deriniai (like) ,kokios ten rožės gražuolės (flower)? Labiausiai man žavi senovinės,david austino...tik Sibirkoj nemačiau kad būt ilgai žydinčių pvz tamsiai raudonų į violetinę, kaip jūsų nuotraukoj.Galvojau pavasario lauksiu,bet gal nebeištversiu (mad)

audra
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012 09:05
Miestas: Utena

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė audra » 14 Rgs 2012 16:03

ai nepataikau inkelt visų,per daug pratryniau.Čia kur buvo nuotraukytė balta rožė su violetinė.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 14 Rgs 2012 21:25

Audra, aš tuos derinius jau paminėjau ankstesnėj žinutėj ;)

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė opera » 30 Spa 2012 17:52

Įdomu sužinoti, kaip šiemet atrodė ir jautėsi John Davis. Prisižiūrėjusi ankstesnių metų nuotraukų, aš taip jį pasisodinau.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 04 Bir 2013 09:19

Vis nėra laiko nufotografuoti sodo, pora nuotraukų savaitės senumo ir kelios šio ryto. Marguerite Hilling visame gražume, tik ryte dar žiedai buvo susiskleidę, o dieną visas krūmas tiesiog švyti :) . Nevada metais jaunesnė ir smulkesnė, bet ir stengiasi nepasiduot...
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Rita » 04 Bir 2013 09:40

Ojei,kaip Jūratė nuostabiai pražydo <3 <3 <3 Nuostabiai gražu (flower) :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė LoretaA » 04 Bir 2013 10:41

Viskas tiesiog žėri <3 <3 <3 ir vabalų nėra :)
Tiesą sakant bijojau, kad Marguerite Hilling bus pašalusi, nors ir rašei, kad peržiemojo iki šakų galiukų. Ji mėgsta apsimesti, kad viskas tvarkoje, o paskui užsilenkia. Džiaugiuosi (flower) (flower) (flower).

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 04 Bir 2013 11:26

Ačiū ačiū (flower) Vabalų truputį yra, 2-3 kas kart nuėjus randu, ir tai tik ant dviejų rožių (beveik visus randu ant Nevados), kai pradės žydėti kitos, jų bus gerokai daugiau, dabar sėdi jie tyliai ir partizanauja (bug) (bandit)

Skelbti atsakymą

Grįžti į