Emilijos rožynas

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Emilija
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015 19:25

Emilijos rožynas

Standartinė Emilija » 05 Vas 2020 10:42

Ši "žiema" paskatino mane atsiversti vėl šį forumą ir tai yra pirma mano žinutė, nors prisijungusi esu seniai ir perskaičiau beveik viską, ką radau :)
Vis buvo įdomu, kai elgiatės tokią "žiemą" su rožėmis. Aš vis dar neuždengus, stebiu orų prognozes ir jau atvirai sakant nebeturiu ūpo jas kloti |( Nes jau pavasaris visai čia pat! Esu susmaigsčiusi lankus, ant kurių dengiu medžiagą, bet kol kas taip viskas ir stovi. Apgenėjau rožes prieš porą savaičių ir jaučiuosi kaip kokioj Anglijoj (xixi)
Taigi matau, kad ne aš viena esu neuždengusi rožių. Net nenuėmiau nuo atramų vijoklinių ("The Lady of The Lake, Graham Thomas, Chiristine Helene, Lyykefund). Taigi jau laukiu pavasario ir tikiuosi neužšals iki -15 kaip vienais metais kovo mėnesį... Esu visai nieko prieš žiemas, tokias kaip Anglijoje, tačiau visgi neramu.. ne tokiam klimate gyvenam!
Taigi prisistatymui įkeliu kelias fotografijas iš mano sodo vasarą. Labai jau laukiu tokio vaizdo..
Prikabinti failai
DSC_3009.jpg
DSC_2929.jpg

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Žiema rožyne

Standartinė Paukštukas » 06 Vas 2020 08:55

Labai gražūs vaizdai, Emilija (like) <3
Visuomet žaviuosi vaizdais, kai susodintos grupėje tik vienos veislės rožės (man deja pritrūksta drausmės :$ ). Kokios rožės taip gražiai atrodo prie lysvių?
P.S. aš kai kurias saviškes taip pat tik vasario 4 d. daugiau simboliškai apklojau eglišakiais ir pušų šakomis. Labiau nuo saulės, nei nuo šalčių.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Žiema rožyne

Standartinė Rudenelis » 06 Vas 2020 09:21

Puiku, Emilija! Labai gražu (flower). Nors tik dvi nuotraukos, jos labai daug pasako. O rožes vienoj eilėj bandysiu atspėti - Qeen of Sweden?
Labai gaila, bet mūsų forumas snūduriuoja. Tikriausiai didžioji dauguma mūsų pasidavė sparčiam, labai dažnai klaidingam informacijos srautui facebook- e, lengvam, paviršutiniam bendravimui. Čia ir nuotraukas kelti sudėtingiau. Bet kas nori, tas sugeba matau :) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Žiema rožyne

Standartinė Regina » 06 Vas 2020 09:47

Aha, ir man panašu į Qeen of Sweden. Nuostabiai atrodo tokia gyvatvorė <3 <3 <3 Viršutinėj nuotraukoj rožynas-gėlynas taip pat labai gražus (like) O pumpurų!!! Įdomu būtų pamatyti daugiau tokio stilingo sodo nuotraukų.

Emilija
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015 19:25

Re: Žiema rožyne

Standartinė Emilija » 08 Vas 2020 07:52

Ignas rašė:
06 Vas 2020 20:54
yra vijoklinių arba tokių kurias kaip vijoklines galima augint ir nereikia dengti, aišku mes renkamės pagal žiedus ir dažniausiai tos atsparios šalčiams ne tokios jau populiaros :) bet jei ir toliau tokios žiemos bus tai ir Jums nereiks prilenkinėt ir dengti vijoklių :D
Rožė-vijokliukas yra 'Etoile Pourpre' (R. gallica officinalis X Etoile de Hollande) ir ji tikrai didesnė auga nei paminėtas aukštis 150 cm HMF. Turiu ją keli sezonai, kokios 4 žiemos žiemojo nedengta ir viskas su ja buvo gerai, bet ir žiemos buvo be ilgalaikių stiprių šalčių kelis metus iš eilės. Daugiau foto čia:
(...)
Tik dar negenėjau nes ir taip kai kurių pumpurai matosi didėja, dar palauksiu ir gal kovą jei orai geri bus, genėsiu.
Mano vijoklinėms ši yra trečia žiema. "Christine Helene" ir "Lykkefun" nedengiau nė vieną žiemą, jos gan atsparios. Ir iš tiesų man jos nuostabios! tikrai nenusileidžia grožiu Austino rožėms. Planuoju įsigyti daugiau, nes noriu dengti jomis tvorą. Austino dengiau dvi žiemas, tik va šią nedengiau. Austino vijoklinių pernai nenuiminėjau nuo stulpo, o apvyniojau kartu su atrama. Kadangi buvo dar nedidukės, ir žiema nešalta, tai veikė gerai, nežinau kaip teks elgtis kitais metais, kai jau bus nemažos. Gal ir veiks mano šitas metodas.
Rudenelis rašė:
06 Vas 2020 09:21
Puiku, Emilija! Labai gražu (flower). Nors tik dvi nuotraukos, jos labai daug pasako. O rožes vienoj eilėj bandysiu atspėti - Qeen of Sweden?
Labai gaila, bet mūsų forumas snūduriuoja. Tikriausiai didžioji dauguma mūsų pasidavė sparčiam, labai dažnai klaidingam informacijos srautui facebook- e, lengvam, paviršutiniam bendravimui. Čia ir nuotraukas kelti sudėtingiau. Bet kas nori, tas sugeba matau :) .
Ačiū! Taip, čia Queen of Sweden gyvatvorė. Pernai birželio žydėjimas buvo tokio nuostabumo, kad atrodė kaip iš David Austin katalogo <3 Iš viso praeitą vasarą rožių žydėjimas buvo nepaprastas. Mano gėlynams yra 4-5 metai.
Šiaip šitas forumas yra puikus! Labai daug naudingos informacijos radau, kai įsirenginėjau rožynus, tikrai džiaugiuosi. Tik vis neprisijungdavau. Nesu linkus labai ten dalintis sodo vaizdais, bet reikia gi pasisveikinus parodyt, kas pas mane darosi gėlynuose.
Čia nuoroda, kur daugiau fotografijų: https://photos.app.goo.gl/GPEQ8utxNeWjPVak6. Nesu didelė mėgėja dalintis privačiom erdvėm :$ Nebemoku kelti normaliai čia nuotraukų, tai tenka suktis taip :) prieš gerą dešimtmetį buvau tokių forumų profesionalė :B bet pamiršau jau kaip ten viskas veikia, labai seniai nebenaudoju tokio formato.
Gėlynais esu patenkinta, tik va sodo kiemo bendras dizainas mane erzina, nepatinka. Bet šį pavasarį (tikiuosi) žadu pertvarką, tai vėl bus gėlynai nebegražūs kokį porą metų |( , nes teks kilnoti rožes, sodinsiu naujų, plėsiu gėlynus.
Paskutinį kartą redagavo Emilija 23 Vas 2020 11:00, redaguota 1 kartą(us).

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Žiema rožyne

Standartinė Gema » 08 Vas 2020 17:18

Jūsų rožynas, Emilija, labai rimtas, nuotraukos puikios, o dalinatės juk tarp savų, tokių pačių ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Emilijos rožynas

Standartinė LoretaA » 10 Vas 2020 12:22

Aš atskyriau Emilijos rožyną nuo "Žiema rožyne", nes pas Emiliją nuostabi vasara (sun) ir puikus rožynas (flower) .
Emilija, Jus galite keisti savo rožyno vardą į kokį tik patinka - aš tik perkėliau ji ten, kur jis ir nusipelno būti.

Vartotojo avataras
Vilma_K
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 11 Geg 2011 14:47
Miestas: Kaunas

Re: Emilijos rožynas

Standartinė Vilma_K » 10 Vas 2020 13:31

Nerealaus grožio Emilijos sodas. Mane tai žavi tokie sveiki augalai. Man tai visiška nepasiekiamybė.

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Emilijos rožynas

Standartinė Ignas » 11 Vas 2020 19:35

Pritariu visiems, Emilija, Jūsų sodas labai gražus ir man patiko pasižvalgyti po nuotraukas (like)
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Emilijos rožynas

Standartinė Virginija » 12 Vas 2020 14:45

Puikios rožės <3 , smagu, kad nudžiuginote ir mus :) . Tikėsimės, kad parodysite ir savo gražuolių naują žydėjimą (flower) .

Šaunu, kad kad forume vis dar atsiranda naujų rožininkių (nors Emilija jau kaip ir ne naujokė), ko gero, "rožių virusas' Lietuvoje vis dar plinta. Nors ir nėra teigiamas dalykas, gal ir klimato kaita prisideda prie rožių populiarumo.

Emilija
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015 19:25

Re: Emilijos rožynas

Standartinė Emilija » 23 Vas 2020 10:59

LoretaA rašė:
10 Vas 2020 12:22
Aš atskyriau Emilijos rožyną nuo "Žiema rožyne", nes pas Emiliją nuostabi vasara (sun) ir puikus rožynas (flower) .
Emilija, Jus galite keisti savo rožyno vardą į kokį tik patinka - aš tik perkėliau ji ten, kur jis ir nusipelno būti.
Ačiū! Tik dabar pamačiau perkeltą savo žinutę. Gerai! Lai būna čia :) ačiū visiems už komentarus! Planuoju dar didinti gėlynus, tuo pačiu aišku daugės ir rožių.
Vilma_K rašė:
10 Vas 2020 13:31
Nerealaus grožio Emilijos sodas. Mane tai žavi tokie sveiki augalai. Man tai visiška nepasiekiamybė.
Ačiū labai! Dėl augalų sveikumo net nežinau ką atsakyti. Nieko ypatinga nedarau, nei chemijos daug naudoju, netgi atvirkščiai stengiuosi naudoti kiek įmanoma mažiau ir kontaktines, o ne sistemines. Gal padeda, kad gėlynas mišrus ir kenkėjai pasimeta ką pulti :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Emilijos rožynas

Standartinė Jūratė » 27 Vas 2020 16:45

labai gražu <3 Ta Queen of Sweden eilutė kaip iš D. Austino katalogo <3

Skelbti atsakymą

Grįžti į