Reginos rožės (Molėtų r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 28 Bir 2016 08:20

Ačiū, merginos :* :)
Neatostogauju ir apskritai šiemet mano buvimas kaime labai apribotas dėl įvairių šeimyninių aplinkybių. Grožėjimuisi laiko praktiškai nėra, na, o su darbais kažkaip beveik susitvarkiau (dance) (neskaitant apleistų senovinių rožių)
Jūrate, per tokį pragarišką karštį ravėti būtų tikra savižudybė! Tuo metu nugaros tikrai sunkai nelenkiau, bet kol skyniau braškes ir nukirpau keletą nužydėjusių šakelių, ji suspėjo bjauriai nudegti ir iki šiol skauda :(

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė lelijele » 28 Bir 2016 08:28

Trūksta žodžių Regimam grožiui nusakyt. (like)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 28 Bir 2016 12:02

Esmiralda rašė:... supratau, kad visai neturiu rožių, reikės vėl rudenį užsakinėti (xixi)
Esmiralda, man rodos, kad pas tave tikrai rožių yra labai daug :) Bet jos dar labai jaunos. Suaugs, sustiprės, subujos ir bus fantastiškas vaizdas <3 <3 <3 O jei dar ir stirnas su zuikiais sutramdysi, tai bus tiesiog puiku (like) Manau, kad jau ir dabar labai gražu, tik kažkodėl nuo mūsų tą grožį slepi ;)

Na, o rožių, be abejo, visada būna mažai, visada kažko dar trūksta :D

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 29 Bir 2016 09:39

Reginai ir jos rožėms jau visi komplimentai seniai išsakyti... <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 29 Bir 2016 13:47

Pernai dėl stipraus "surūdijimo" iki žemės nupjauta Alba "Maxima" kažkodėl žydi ant pirmamečių ūglių :?

Paveikslėlis

Taip šiemet atrodo neravėtų, blogai nugenėtų, vėjo išguldytų, nepakeltų, nepririštų, žiemą nedengtų ir neprilenktų senovinių rožių alėja :(

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Regina 09 Geg 2018 11:38, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė lelijele » 29 Bir 2016 14:06

Žinoma parištos ir nuravėtos atrodo gražiau, bet nepergyvenkit, svarbu, kad jos išgyveno ir žydi. Bus laiko - kitiems metams parišit. O nuravėt dar ir šiemet suspėsit.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 29 Bir 2016 14:20

Išgyveno visos, tik kai kurių sveikata prastoka. O kai kurios iš visų jėgų stengiasi pasipuošti bent vienu kitu žiedeliu :) Atkreipkit dėmesį į priešpaskutinę nuotrauką - po genėjimo liko 5 cm stimburiukai, o ji žydi :)
Žiemos neištvėrė dvi floribundinės, nors buvo normalai uždengtos - R.des Cisterciens ir Honey Milk.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 29 Bir 2016 17:16

Visai ir neblogai atrodo, kai tiek "ne" - pieva pasipuošusi prašmatniais žiedais. Rožių ir moterų niekada neperprasti - nukirpsi iki žemės, o ji žydi, o kitą kartą gali išlikusios šakos nežydėti :) . Džiaukis ir neraukyk kaktos ;)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 29 Bir 2016 18:25

Reginos senovinių alėja labai panaši į mano senovinių plotelius (xixi)
Keletas stangresnių stovi pačios, o prancūzaitės guli pievoj...
Labai gražiai atrodo nukirptųjų rožių miškas naujų šakų (like) Kitais metais vėl bus kupetos žiedų (flower) (flower) (flower) Aš pagaliau taip pamilau senovines, kad sau pasižadėjau jas nuravėti, visokiais būdais ginti nuo stirnų ir kitą pavasarį pakelti. Labai norėčiau jomis kitais metais pasidžiaugti, o ne sukti šalin akis iš gėdos ... Nors žiūrint į Reginos rožes pievoj - labai gražu, o vat savos žolės kažkodėl akis bado. Reikia išmokti ir į savas taip pat nerūpestingai su pasigėrėjimu žiūrėti <3

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rudenelis » 01 Lie 2016 08:13

Labai gražu ir ramu. Daugiau niekada nepergyvensiu dėl nedengtų Reginos rožių, nes matau, kad joms nė motais. Jau galvojau pusė sodo nebus, o čia - pora krūmelių :D . Optimistė šeiminikė, optimistės rožės. Būkit ir toliau tokios stiprios ir gražios! (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 04 Lie 2016 08:14

Ačiū už linkėjimus, Rudenėli :*
Būti optimiste mane priverčia gyvenimas, o rožės tikriausiai iš prigimties yra optimistės :)
Jau pradėjau ravėti. Siaubingai sausa, žemė sukietėjusi kaip akmuo, 15 minučių trukęs lietus atgaivino, bet tik vos vos sudrėkino.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 07 Lie 2016 12:29

Mano lelijos dar tik pradeda skleistis. Dauguma jų dar jaunos, pirmametės, turi tik po vieną žiedstiebį. Pernai susižavėjau, o šiemet prisodinau daug :)
Rožės jau beveik nužydėjo, dabar džiaugsiuosi lelijomis <3

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Regina 09 Geg 2018 11:40, redaguota 1 kartą(us).

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Elena » 07 Lie 2016 13:36

O ... Regina jau ir įkėlusi savo lelijas, labai įdomi geltona su strazdanėlėm, lyg saulutės nubučiuota, ir jaučiu sentimentus baltom lelijom, bet pas mane jos linkusios apsirgti, o kaip pas Jus..
Ką darėte, kad įkėlėte vėl mažas nuotraukas.?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 07 Lie 2016 14:26

Virginija patarė pasinaudoti sena postimage versija :) Apačioj parašyta "Return to the old site"

Man baltos lelijos taip pat labai patinka. Parašiau ir pagalvojau, kad kitokių spalvų patinka nė kiek ne mažiau :D
O tos baltos ant ilgų, plonų kotelių - tai, man rodos, yra tos senovinės, vadinamos "juozapinės". Pasodinau beveik prieš dešimt metų, šiemet pražydo pirmą kartą.

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Elena » 07 Lie 2016 18:09

Ačiū, grįžau į senąją versiją.
Mano senovinės baltos irgi nelabai skuba žydėti, ši vasara ko gero išimtis, žydi daugiau nei pusė šių lelijų ir kol kas neserga.

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 07 Lie 2016 18:39

:) jau sakiau pasistengsiu būti santūresnė su pagyrom...bet neįmanoma. <3 <3 (sun) (flower) (sun) Ir vėl labai gražūs ir augalai ir nuotraukos "iš geros akies" pamatytos. Ačiū Regina. Aš irgi turiu keletą lelijų sodelyje, :) bet mielai fotografuoju kaimynių močiutėlių :))) pas jas daug ir labai jau gražios. Bet vat man forume nuotraukos nesideda..tik į krūmus su mano auginimu :)). Tai nusprendžiau,kad būsiu žiūrėtoja daugiau,nei augintoja. Facebooke dar įdedu,o čia džiaugsiuosi Jūsiškėmis :)) Tikiuosi,kad niekas nesupyks.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 07 Lie 2016 20:16

Elena, o kuo serga lelijos? Pernai niekuo nesirgo, šiemet taip pat nepastebėjau jokių ligų požymių. Tik vabalai kai kurių beveik visus lapus surijo.

Ačiū, Vilma :) Be reikalo Jūs ir kitos žiūrėtojos-skaitytojos nieko neparodot. Man labai norisi ir įdomu pamatyti, ką augina kitos gėlininkės.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 08 Lie 2016 03:39

Labai gražu (flower) (flower) (flower)
Ir aš įsimylėjau lelijas <3
Man ypač gražios tos baltos vamzdžiažiedės <3 <3 <3
Jos turbūt Lilium Candidum, kurių nepavyko pavasarį užsisakyti. Reikia jų ieškotis rudenį, nes sodinamos rudenį.

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Elena » 08 Lie 2016 06:42

Elena, o kuo serga lelijos?
Esant drėgnam orui gali susirgti grybine liga-puviniu, ypatingai mėgsta apsirgti tos baltos, senovinės..

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 08 Lie 2016 13:32

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Regina 09 Geg 2018 11:41, redaguota 1 kartą(us).

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 08 Lie 2016 13:36

<3 <3 <3

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rudenelis » 08 Lie 2016 15:28

Jūsų rožių, lelijų, raganių ir visų pievų grožio nesugadina joks lietus, jokia sausra, jokie vabalai.

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 08 Lie 2016 20:19

Pritariu Rudenėliui visu šimtu procentų :))) Kas per alyvinės "žvakės" 5-je nuotraukoje? Na nereali kompozicija!!! O kokios gražios margos rožės!! 12, 13 nuotraukos-tiesiog svajonių rožės!!!

Regina, mano visas rožynėlio plotas......... :D (dance) maždaug ..kiek apima Jūsų viena nuotrauka su keletu krūmų (xixi) ir dar Pilaitės smėlyje..tik duobėse pilta normali žemė rožėms. Tai krūmų didelių negaliu įauginti,nesižiūri dailiai, atrodytų kaip šabakštynėlis. Išvis galvojau,kad gausis dvimetėm..maždaug. Bet jos auga kai kurios 4,kai kurios 5 metai. Ir pažydi visai gražiai. O jei dar pasakysiu...kad tas rožynėlis prie daugiabučio..tai išvis viskas aišku pasidarys :) Šiaip kaimynai labai saugo, net šunį pririšus geriau nebūtų. Bet kartais kažkas vis tiek "pageni", ypač tas,kur kekėmis pražįsta ir dar rankomis..be sekatoriaus..tai randu nulaužtą ir nedalaužtą..labai graudu būna.. ;( Bet aš vis tiek auginu, gėrio vis tiek daugiau, tik nereikia nuleisti rankų.
Pernai sodelyje keletą pasodinau,bet irgi rūgštoka žemė ten ir nedaug jame būnu. Nors šįmet gražūs krūmai, gal kas gausis :)
Vat vieną ką reikėtų Jums padovanoti,-tai kolkvicija,nemačiau pas Jus. Labai gražus krūmas ir žydi vos ne mėnesį visas gražia rožine spalva,auga iki 3 m ir gan greit, nebijo šalčių.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 10 Lie 2016 21:28

Pas Reginą - tikras svajonių sodas <3 <3 <3
Vilma, o Jūsų rožynas Pilaitėje prie daugiabučio gal prie Pilaitės prospekto ir Karaliaučiaus sankryžos, prie mėlyno-geltono namo ?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 11 Lie 2016 06:32

Ačiū visoms :*
Vilma, kad kuriat grožį prie daugiabučio, tai didžiausia pagarba Jums (handshake) Meilė augalams nugali visus sunkumus.

5 nuotraukoje veronikūnai su pentiniais.

Skelbti atsakymą

Grįžti į