Reginos rožės (Molėtų r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 05 Rgs 2011 08:01

Regina, ir praeitais metais tokiu metu labai intensyviai augo. Ir nieko - peržiemojo. Tiesa buvo apgraužtos, ar net visai sugraužtos, bet, kiek žinau, nei viena nežuvo.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 05 Rgs 2011 09:47

Va, kaip gerai, kad Koala mane nuramina :) (sun) :*
Kruopščiai dengsiu, kad nenušaltų, padėsiu "maisto", kad pelės nesugraužtų - kiek bus žiedų kitą vasarą! (flower) (flower) (flower) (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 05 Rgs 2011 14:19

Alan Titchmarsh, Princess Alexandra of Kent, Grace
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Eglantyne, The Alnwick Rose, Evelyn, Queen of Sweden
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė RožėDD » 05 Rgs 2011 18:02

Regina,

Užsisakiau "Princess Alexandra of Kent", kaip ji?
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 05 Rgs 2011 19:40

"Princess Alexandra of Kent" puiki rožė. Įspūdingo dydžio žiedai ant labai ilgų, tvirtų žiedkočių. Jei nelyja ir ne vėjas - žiūri į viršų, bet vis tiek kartais neišlaiko milžiniško žiedo svorio ir išlūžta su visu ilgu žiedkočiu arba su visa šaka, jei ant jos ne vienas žiedas. Tuomet būna ką pamerkt ;) Pamerkta laikosi labai ilgai. Klasikinės formos pumpuras skleidžiasi pamažu, kol pavirsta didžiuliu, labai pilnaviduriu žiedu. Žiedlapiai tvirti, stangrūs, lietus jų visiškai negadina. Šilta sodriai rožinė spalva, ryškesnį viduriuką supa šiek tiek šviesesni išoriniai žiedlapiai. Krūmo forma man nepatinka. Vazos formos, retas, šakos pasvirusios į šonus, bet ant žemės negula. Lapija taip pat nėra tanki. Auginu tik antrus metus, taigi, turiu viltį, kad ji subręs ir išgražės. Neaukšta, apie 80 cm. Žydi labai gausiai ir beveik be pertraukos.

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė RožėDD » 06 Rgs 2011 07:30

Labai ačiū.
Hmm (smoke) , jaučiu, kad pakoreguos sodinimo vietą. Labai jau norėjau reprezentacinėje zonoje tuos 6 vnt. susodinti. Kad vazos formos, tai man labai patinka, elegantiška. Bet jei sakote, kad pasiduoda vėjo gūsiams... :? ir mažai lapų turinti, tai reikia pagalvoti ar nesusodinti jų į vieną plotą ir aprėminti buksmedžiais |( Vieta būtų pietų pusėje, tikiuosi pernelyg žiedai neišbluks, nes 'Souvenir du Dr. Jamain' pasislėps už tujų, o joms šansų nėra.
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 06 Rgs 2011 13:40

"Jubilee Celebration" - viena iš mano favoričių (flower) Man ji taip patinka, kad nusprendžiau pasisodint ir balkone <3 Pažiūrėkit, kaip kruopščiai, tvarkingai, galima sakyt - juvelyriškai - sudėlioti jos žiedlapiai. Žinau, kad tai skonio dalykas, kad ne visiems patinka toks "storas" žiedas :D Šalia ne ką "lieknesnė" "Mme Isaak Pereire", bet jos žiedlapiai susukti jau visai kitaip.
"Princess Alexandra of Kent" žiedas taip pat primena baroko ar rokoko stiliaus damos sijoną :D
O štai "Wildeve" jau visiškai kitokia - lengva, grakšti, perregima

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rūta » 06 Rgs 2011 13:44

Regina, pastaruoju metu tu mus tiesiog lepini svaiginančiais žiedų vaizdais ir tiesiog „gurmaniškais“ aprašymais :* (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 06 Rgs 2011 13:51

Ko gero reikės kada nors tą "Jubilee Celebration" pasisodinti ;)
Regina galėtų Austinui rožių aprašymus kurti - pardavimai, neabejotinai, žymiai išaugtų :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 06 Rgs 2011 14:00

Džiaugiuosi, kad jums patinka mano rožės :) , perduosiu joms tai- tegu dar labiau stengiasi žydėt ;)
Prisipažįstu, kad ir aš nesu visai abejinga komplimentams :$ :$ :$ Ačiū :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Tadas » 06 Rgs 2011 15:52

Regina rašė:"Jubilee Celebration" - viena iš mano favoričių (flower) Man ji taip patinka, kad nusprendžiau pasisodint ir balkone <3 Pažiūrėkit, kaip kruopščiai, tvarkingai, galima sakyt - juvelyriškai - sudėlioti jos žiedlapiai. Žinau, kad tai skonio dalykas, kad ne visiems patinka toks "storas" žiedas :D Šalia ne ką "lieknesnė" "Mme Isaak Pereire", bet jos žiedlapiai susukti jau visai kitaip.
"Princess Alexandra of Kent" žiedas taip pat primena baroko ar rokoko stiliaus damos sijoną :D
O štai "Wildeve" jau visiškai kitokia - lengva, grakšti, perregima
Nuostabios rožės (flower) (flower) (flower)

Ir tik dabar supratau delko auginu rožes :D ,po Reginos jų aprašymo :) (šutka)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 06 Rgs 2011 16:02

Jokia čia ne "šutka" - tai visai rimta ;)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 06 Rgs 2011 20:27

Vėl ir vėl dedu "Crocus Rose" nuotraukas. Man ji viena iš gražiausių, o gal ir gražiausia iš šviesių, beveik baltų rožių. Labai gražios formos aukštas krūmas nusagstytas nuostabiais žiedais. Žiedų nei per daug, nei per mažai - lygiai tiek, kad krūmas atrodytų labai elegantiškai. Žiedai labai subtilūs tiek savo forma, neprarandančia žavesio visose skleidimosi ir žydėjimo stadijose, tiek spalva, kuri varijuoja nuo labai švelniai persikinės, abrikosinės, kartais vos įžvelgiamos citrininės ar vos vos rausvos žiedo centre iki pieno baltumo. Kaip koketiškai atlinksta išoriniai žiedlapiai <3
"Pegasus" - taip pat labai puiki šviesi (bet ne iki baltumo) rožė. Žydi labai gausiai. "Grace" būna ir sodresnė, nei šitoj nuotraukoj, bet saulėtu oru išblunka labai greitai.
"Pat Austin" - visai kito stiliaus rožė, ekstravagantiška spalva siekianti atkreipt dėmesį į save :D Išoriniai žiedlapiai atlėpsta kaip drambliuko ausytės :D Kaip jau rodžiau - vienas krūmas pražydo beveik baltai |(

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė opera » 07 Rgs 2011 20:14

Aš jau užsisakiau Jubilee Celebration. Kiek prisimenu, Murka, visada ją labai girdavo.
Žaviuosi, Murka, tavo rožėmis ir aprašymais. Įdomu skaityti tokius vaizdingus ir taiklius, o tuo pačiu ir informatyvius apibūdinimus.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rita » 08 Rgs 2011 07:59

Pernai aš vis stebėjausi,kai gyrė"Jubilee Celebration",pas mane ji buvo menkutė,liaunom šakelėm,mažais žiedeliais,gal tik spalva nuostabi.Šįmet aš jos beveik nepastebėjau per pirmą žydėjimą,bet per antrą ji taip išgražėjo,iškėlė galvą,apsipylė nuostabiais žiedais,kad aš tik prieš ją stovėjau ir negalėjau atsigrožėti, nuostabi <3.
Dabar labai noriu "Crocus Rose",bet kur ją gauti,negi dėl poros rožių darysi užsakymą,Regina labai moka sužavėti,nuostabi rožė.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Aivė » 08 Rgs 2011 08:18

Regina, bet juk Jusu ziedai ir nuotraukytes nuostabios <3 O as mokau fotografuot Auto rezimu :D
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 18 Rgs 2011 20:50

Paul Neyron, Mrs. John Laing, Stanwell Perpetual, Ghislaine de Feligonde
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 19 Rgs 2011 06:43

Kaip man patinka Reginos rožės ir nuotraukos, o labiausiai, kad nebereikia žiūrėti į vyruką be smegenų ir platų baltą užpakalį :D
Ar labai dideli Polo žiedai pas tave? Šiuo metu tai viena iš sveikiausų rožių pas mane ir žiedai kaip bijūnų.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 19 Rgs 2011 14:20

Visokių gabaritų moteriškės ir vyrukai ir man žiauriai atsibodo :D :D :D
Taip, Polo žiedai (tiksliau - vienas žiedas ;) ) tiesiog gigantiški, misterio Džono - taip pat :) , bet Polo dydžiu jis, aišku, neaplenkia. Gaila, kad neturėjau kuo skersmenį išmatuot. Puiku, kad stiebas storas, tvirtas. Žodžiu - kaklas tvirtai laiko galvą aukštai iškeltą :) Įdomu, ar taip bus, kai krūmas bus didelis ir žiedų bus daug.

Rudenį labai išaugo ir sustiprėjo Wildeve
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Skleidžiasi Lady Emma Hamilton ir L.D.Braithwaite
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 19 Rgs 2011 16:06

Ir nuotraukos ir rožės (like) Kaip matau, nuotraukos apkarpytos :) Liuks (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 19 Rgs 2011 18:39

Nieko aš nekarpiau, tingėjau, tiesą sakant kažką bandyt :$ Kaip pavyko nufotkint - tokias ir įdėjau

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė vilmis » 19 Rgs 2011 19:01

Gerai pavyko nufotografuoti ;) Gražūs rudeniniai žiedai.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 19 Rgs 2011 19:33

Labai gražūs besiskleidžiantys 'Redoute' žiedai, išsiskleidę tampa truputį netvarkingi. Koalos dovanota mažutėlė poliantinė iš sėklytės ūgtelėjo ir gražiai žydi (flower)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

'Centenaire de Lourdes' šią vasarą nelabai gausiai žydėjo, o rudeniop labai išbujojo, sukrovė daug pumpurų. 'Benjamin Britten' ryškūs žiedai šviečia iš tolo, bet drėgni ir vėsūs rudeniniai orai labai greitai juos sugadina. Iš tolo atrodo gražiai, o iš arti tik šviežiai išsiskleidę žiedai gražūs. Nuostabaus grožio 'Abraham darby' pumpuras
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 19 Rgs 2011 20:03

Niekaip negaliu susilaikyt dar kartą neįdėjus 'Crocus Rose' nuotraukų - tokia ji man nepaprastai graži <3 <3 <3
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė mamaviete » 19 Rgs 2011 21:16

Na, as ikritau i foruma biski ilgesniam laikui- tai vaizdai tiesiog kvapa gniauzia! Nuostabu pas Jus, Regina! O del CROCUS ROSE- tai antrinu Jums (like) . As ja tik si pavasari pasisodinau, bet jau kai ji prazydo- tai vis kede prie jos nesiojausi- tokia ji man zavi buvo, vis norejos kuo ilgiau salia jos buti. Viena zieda nusikirpau ir pasimerkiau, kad net troboje ja regeciau, ir tada aptikau, kad sios rozes ziedas spindi kaip perlamutras...

Skelbti atsakymą

Grįžti į