Puslapis 11

Palaukit, o kaipgi Rojaus sodai?

Parašytas: 13 Bal 2011 16:00
Moon
Tai kur renkasi tikrieji rozininkai? KA tik aptikau si foruma, ir esu labai nustebusi, matau kad daug nicku gyvena ir cia ir Rojaus soduose, tai kad nedubliuoti pokalbiu cia ir ten, kuri foruma jus laikote esminiu? Juk lyg tai pagrindinis zmoniu srautas nukreiptas i rojaus sodus? Visi neziniukai ten traukiapatarimu, laukia naujoviu, ar jus taip nemanote? Ar sitas forumas kaip "private club", daugiau asams, o anas visiems mirtingiesiems? Nu kazkaip susibalamutinau (bandit)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 13 Bal 2011 16:19
LoretaA
Jums rinktis ;) Aš skaitau ir rašau abiejuose :) O kas čia tuos žmonių srautus kur kreipia :D Nepastebėjau |(
Jeigu jums pavyko prisiregistruoti, vadinasi ir jus esate asas :D
O ką aplamai reiškia asas rožių auginime |( Nemanau, kad kas nors iš mūsų gali visais klausimais pasakyti - reikia daryti taip ir taip, kitaip bus blogai. Aš tai tik į vieną klausimą taip galių atsakyti - sodinant rožes Lietuvoje, skiepo vieta turi būti ne mažiau kaip 5 cm po žemėmis, kitaip gerai nebus. Visa kita yra diskusijų ir bandymų objektai ieškant optimaliausią ir sau tinkamiausią variantą.
Jus šį forumą atradote, bet jis juk nebuvo užslaptintas ;) Kiek atsimenu ir Nijolės, ir Elės paraše yra nuorodos. Tik tie kurie skaito paskutines žinutes, galėjo jo nerasti ;)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 13 Bal 2011 17:12
Moon
Na bet Koala, su visa pagarba, negi jusu neuzknis konsultuoti neziniukus apie ta pati per kelis forumus, vistiek juk susikaupia siokia tokia istorija, kai gali "pasiusti" naujoka paskaityti dvidesimt temu atgal (xixi)
O vis delto vos apziurejus cia kelias temeles galiu speti jog si foruma mylite labiau - juk net savo sodo vaizdelius cia demonstruojate! :) o tai jau laaabai daug manau. Na kagi, palieku vyra be vakarienes ir puolu skaityt ka cia praziopsojau (xixi)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 13 Bal 2011 17:36
Jūratė
palikt vyrą be vakarienės rizikinga, paskui bus piktas ir neleis rožių sode sodinti :D
o jei rimtai, tai kuo daugiau visur skaitysit, tai tik į naudą - daugiau žinosit. Tik bet kokiu atveju Jūsų, o ne kažkieno kito, patirtis Jums bus pati geriausia ;)

(handshake)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 14 Bal 2011 08:15
Rita
Ojei,kas ta Moon? Dar nemačiau tokio nemandagaus lankytojo,kaip galima klausinėti kitų,kas jiems geriau,kodėl rašo ir aiškina,koks kieno reikalas,čia asmeninis kiekvieno reikalas.Jei jau atrado naują adresą,tai tegu skaito ir džiaugiasi,o ne stebisi.koks tų žmonoų keistumas,aš tiesiog negaliu suvokti (devil)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 14 Bal 2011 08:31
vilmis
Rita - nereikia piktintis ;) Moon tiesiog domisi kas yra kas. Ne visi turi laiko ir skaito visus forumus - tenka rinktis.
Moon: rojaus sodai ko gero daugiau neformalių plepesių forumas - užėjai paskaitei, paklausei, o čia draugijos,t.y. žmonės bendrauja ne tik virtualiai, bet ir susitinka seminaruose ar pan. Skaityti ir klausinėti galima (o ir reikia) visur :)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 14 Bal 2011 08:41
Rita
Ačiū,Vilmi už pastabą,čia aš - (stupid)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 14 Bal 2011 09:05
Moon
Aha, dekui VISIEMS uz nuotaikas ir nuomones :) randu vis daugiau skirtumu tarp siu forumu ;)

Re: PAlaukit, o kaip gi Rojaus sodai?

Parašytas: 14 Bal 2011 09:47
Nijola
Mes išaugom, pasakyčiau taip :) nei pabėgom nei slėpėmės tik subrendom, plačiau skleisti žinias apie rožes :) ir ne tik forume dalinamės informacija, pagrindiniame puslapyje rašome straipsnius. Rengiam seminarus, suitikimus, ir paskui įspūdžiais pasidaliname vėl puslapyje. Mes čia turime daug erdvės, laisvės ir manau tikrai Lietuvos rožių mylėtojai nusipelnė turėti tik savo erdvę ;)
Kiekvienas mylintis rožes, ir ne tik jas, laukiamas čia, ir visai nesvarbu jei jums labiau patinka RSF, ar dar kuris forumas, svarbu tai, kad jūs rastumėte tai ko ieškote, svarbu, kad pas jus augtų ir klestėtų rožės.
Gerų rūpesčių jums -rožynuose :)

Re: Palaukit, o kaipgi Rojaus sodai?

Parašytas: 15 Spa 2017 18:41
Elena
Atsinaujina Rojaus Sodai. :)

Re: Palaukit, o kaipgi Rojaus sodai?

Parašytas: 15 Spa 2017 18:46
Jūratė
Elena rašė:Atsinaujina Rojaus Sodai. :)
O geras! Gal ir visa sukaupta informacija bus išlikusi...