Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 17 Lap 2010 08:29

Nėra taip blogai, kaip atrodo iš šalies - mes sveiki, nieko nepavogė, tik paranoja gali prasidėti. Vyrui liepiau įjung signalizaciją kai mėgot ėjom :D |( bet jis dar sveikas ir manęs nepaklausė.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 17 Lap 2010 09:28

Bet kodėl nejungėte signalizacijos naktį? Tikriausiai nuo vagių dar nesate tikrai nukentėję (aišku, to nelinku). Bet daugelis vagysčių įvykdomos būtent naktį, kai žmonės sau ramiausiai miega. Signalizacija tam ir yra, kad ją jungtumėme, žinoma jei pas jus padarytas tas saugomas "perimetras". Kai saugomos visos lauko durys ir visi langai, o tu gali po namus vaikštinėti kiek nori. Svarbu nieko į lauką vedančio neatidaryti. Mano dvejus draugus apšvarino naktį. Kol jie antrame aukšte ramiai miegojo ir nieko negirdėjo. Po to galvojo, gal gerai, kad ir neišgirdo, juk neaišku, kaip viskas būtų tada pasibaigę...

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 17 Lap 2010 10:56

Koala, turbūt vertėtų apie šią situaciją manyti kaip apie švelnų perspėjimą,- jokia nelaimė kaip ir neįvyko, o laiko ir noro dabar tikrai gerai apsisaugoti turite. Ar čia angelai sargai, ar likimas, ar dar kaip pavadinti, bet likot sveiki gyvi ir dabar žinote, ką daryti :)
Man tai paranoja jau prasidėjusi. Kelias dienas nebuvom kaime, radau išsikastą vieną rožę. Nėra taip, kad jos labai gaila- bet kai pagalvoju- o kas bus toliau? Juk tvoros neturime, anei jokių signalizacijų, galima sakyti vienkiemis pas mus.. O aš susimaniau, kvaiša, rožynus daryti (stupid) Visko mesti ir toliau tyruose gyventi labai nesinori, bet sodinti tam, kad kažkas laisvai pasiimtų kas gražiausia.. :( bet vistiek planuosiuosi ir sodinsiu toliau. Atsivežėm dujinį puštalietą, mašiną pradėjom statyti kluonan taip, kad iš pirmo žvilgsnio nesuprastum, ar yra kas sodyboje ar ne. Būna, kad lieku sodyboje viena, išsijungiu šviesas, žiūriu pro langą ir galvoju- nu tu tik ateik, "rožių vagie" (bandit) Dar darysime spąstus prie rožių, su pelėkautais ir garsiniais šoviniais, tam laikui kai nebūnam kaime (xixi) nors aš norėčiau su ašariniais (devil) Taigi čia visiška paranoja :D
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 17 Lap 2010 12:49

Aš taip pat labai susinervinau perskaičiusi Koalos žinutę. Turiu ir aš šitą bėdą - niekada nežinau, ką rasiu arba ko nerasiu atvažiavusi. Kai sudaužė langą, pasiguodžiau, kad tik vieną. Mano vyras taip pat pasiryžęs visokioms akcijoms, planuoja įsigyti bent dažasvydžio šautuvą, bet aš stabdau, nes žinau, kad po to gali ne tik keršyti, bet ir paduoti į teismą, jei kokią mėlynę įstatys. Anot mano vyro, nieko neveikimas reiškia kvietimą ateiti ir niokoti, bet kokie nors aktyvesni veiksmai tokių žmonių atžvilgiu taip pat nieko gero neduoda, kartą nutvėrėm mūsų malkas vagiančią kompaniją, kol laukėm policijos, išklausėm pamokslą, kad patys esam kalti, per daug matomoj vietoj malkos išverstos, sugundėm dorus žmones nusikalsti, o kai pamatė vyro rankose beisbolo lazdą, pareiškė, kad tai draudžiamas ginklas, teko skambinti advokatei ir klausti, ar turim teisę ja mosuoti :D Ir nieko nelaimėjom, jie valstybei sumokėjo baudą, o mums jokių nuostolių nepadengė, bet jei juos būtų pasodinę, šiandien su baime laukčiau išeinančių iš kalėjimo. Nesakau, kad nereikia priešintis, bet gyvenant vienkiemy ar nuošaliau reikia pasverti visus 'už' ir 'prieš'. Jei nutversi kokį vaikėzą vagiantį, turi labai švelniai su juo elgtis, nes jie savo teises žino geriau nei mes savąsias. Apvogė mus jau ne kartą, ir vagis žinom, bet ką iš jų paimsi, nepilnamečiai, tėvams nerūpi, o jei pranešim policijai, prisigėrę ateis keršyti. Vis ketinam įsigyti internetinę stebėjimo sistemą, bet kai pagalvoju, kiek rožių galima už tą sumą nusipirkti, susilaikau :D Žinoma, jei pradės rožes rauti, bus labai skaudu, ne tiek dėl pinigų, kiek dėl įdėto darbo ir to grožio, kurio nebepamatysiu (devil) Deja, sunkmečiu visokie padugnės ypač suaktyvėja, kol nesusiduri, atrodo, kad jų nė nėra šalia tavęs, bet, kai susiduri, apima depresija :( Visada buvau labai liberali ir gailestinga asocialiems žmonėms, bet dabar gailesčio mano širdyje tokiems lieka vis mažiau, deja... Zebenkstiejka, norėčiau Jus įspėti, kad vagys užklupti gali būti pavojingi, vienai geriau nesusitikti su jais akis į akį.

Linkiu nepasiduoti paranojai ir depresijai,nes tai vis tiek beprasmiška. Džiaukimės, kad dauguma rožių dygliuotos :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 17 Lap 2010 13:14

Vagiliaudavo malkas ir. Kai nusibodo ėmiausi drastiškų priemonių. Tuo takučiu kur per tvorą nešdavo malkas buvo pakasta lenta su vinimis,na panašiai kur jogai guli :) Ir ką,vieną dieną radau glėbį gulinčių malkų ir ....Aišku drąstiška ,bet veiksminga bent tam laikui kol koja sugijo. Matyt juos tik grabo lenta išauklės. Auklėjom kolektyviai,nepadeda,kaip vogė viską taip ir vagia. Policija buvo iškviesta,na kol laikė buvo ramu.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 17 Lap 2010 14:15

Vienkiemyje ar atkampesnėj vietoj šiais laikais tikrai nejauku... Nors ir anksčiau panašiai buvo. Mano tėvai prieš kokius septynerius metus persikėlę gyventi į kaimą nė kelių mėnesių ramiai nepagyveno - namus apšvarino. Ir tikriausiai ne kokie tolimi niekšeliai, o kažkur iš pašalės.... - pažino tėčio mašiną artėjančią ir dėjo į ratus. Teisybės surasti nė nesitikėk, o jau apie turto atgavimą tai nė svajot nėr ko. Tada į namus įsivedė signalizaciją. Na o kiek metų štai traktoriuko vagystė... Tada tai jau tikrai paranoja buvo. Tėvai buvo sumanę pirtelę statyt, bet dabar persigalvojo - statys tvorą.

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 17 Lap 2010 15:16

nu labai jau cia pesimistiskai skamba! Ikvepsit ir man paranoja- musu sodyba taip pat vienkiemyje! Turiu ir as tu baimiu, bet stengiuos mastyt pozityviai., tuo labiau kai ten per vasara vienai tenka but. Jei ateitu vogt ar uogu pasiskint- tai dar cukraus reiktu pridet. Va butu visai blogai, jei vidun lauztis pradetu- pagalbos neprisisauktum.Telieka galvot NU KAS CIA PAS MANE EIS? |(

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 17 Lap 2010 15:40

Na, kartais vienkiemy saugiau nei didmiesty, juk iki vienkiemio sunkiau atkakti ;) O gyvenimo gamtos glėby žavesys (flower) (bug) (rain) (sun) ir baimes (bandit) atperka (dance)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 17 Lap 2010 19:48

Sigita rašė:Zebenkstiejka, norėčiau Jus įspėti, kad vagys užklupti gali būti pavojingi, vienai geriau nesusitikti su jais akis į akį.
Tikrai laukan nelysčiau, jei ką kieme pamatyčiau, skambinčiau policijai. Nu ką aš viena padaryčiau..? Aplamai, kai lieku viena sodyboje, dažniausiai sėdžiu troboj užsirakinus, nejauku man vienai |( Oi kaip verkiant reik tvoros.. bet finansiškai nelabai realu dabar. Man keista, kad pavogė tik vieną, anglišką, rožę, bet ji tiesiog buvo vienintelė, kuri jau šią vasarą parodė savo grožį ir daug žydėjo. Pagalvojau, kol nebus tvoros (t.y. iki kito rudens ar žiemos), sodintis rožes bet.. neleisti joms žydėti. Kad niekam nekilų "lišnos" pagundos. Beto, tik pasodintoms rožėms, kiek esu skaičius, kartais specialiai neleidžia žydėti, kad jos sustiprėtų. Gal čia ir kvailystė- toks planas, bet nežinau ko griebtis (smoke)
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 19 Lap 2010 12:54

Ech, bet juk kaip gaila būtų kirpti žiedus rožių, kurios jau gali žydėti. Ir pačiai jais nesigrožėti... Tikiuosi, neteks tokių priemonių imtis :) Žydėti paprastai neleidžiama pirmametėms rožėms, o jeigu perki iš Sibirkos rožyno, tai jau visos būna antrametės, vienąkart jau žiemojusios. Tokioms jau tikrai galima žydėti. Ypač, jei sodini iš rudens, o jei tų pačių metų pavasarį - ir dar jei sunkiai prigyja - tai sezono pradžioj geriau patausot jų jėgas...

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 19 Lap 2010 17:37

Taip, nežinau, ar nervai išlaikys žiedus kirpti (:| Nors pagalvojus kad kas gražiausia bus, tą išsikas, irgi nervai nelaiko. O gėlynų darymą atidėti iki kol tvora bus, irgi nesinori.. Bet šiaip įdomu dėl pačių rožių, ar toks dalykas joms kaipnors galėtų pakenkti.
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 19 Lap 2010 22:16

Aš suprantu jus, man taip pat yra visokių nutikimų nutikę, bet niekada negalvoju, kad nesodinsiu vien dėl to, kad man iškas, kasė mano rododendrus, išlaužo ir išskina rožes, taip, pyksu burnojuosi bet nepuolu galvoti vien tik kad bus blogai, taip gaila darbo jėgų pinigų, bet ką man dabar mesti savo gyvenimą pomėgius ir atsisėsti ant suoliuko semkas gliaudyt ???? Aš dažnai sau sakau nu ir pasprokit, bet manęs neiveiksit (dance)
Taip reikia imtis priemonių, bet jei iškasė vieną rožę iškarpyti visų kitų rožių žiedus, niekada, vien tik dėl to, kad nei aš nematyčiau nei kiti, ne aš taip negalėčiau :?
Aš bendroje teritorijoje esu pasodinusi 10 rožių ir ką nei viena neauga, arba išsikasa arba ošką taip pariša kad ji viską nuryja, ir ką? pasakiau, gavau atsakymą -mums nereikia tavo grožiuo :D bet aš šį rudenį dar pasodinau (ass) ir žiūrėsim kas ką nugalės ar aš nustosiu sodinti ar ji nustos ožką rišti :D manau jai be šansų :D :D
Va ko man labai gaila tai, kad kaimynistėje augo gražus trijų metrų krūmas R. caninos apsišvarino nukirto :( pas mus viską iškapoja, pasodins kokį nors kadagį :D o kad tas erškėtis tiek metų augo :(

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 19 Lap 2010 22:35

Nijole, puikus Jūsų požiūris (like) , išties negalima pasiduoti nevilčiai ar pesimizmui, rožininkams tiesiog nedera :B O kartą pradėjus sodinti rožes sustoti juk neįmanomą (xixi) . O sodinam, kad žydėtų (flower) . Tik aš niekaip nepajėgiu suvokti, kaip rožes auginantis žmogus gali jas vogti :? Ar pirkti pavogtą rožę... Tiesiog netelpa galvoj (no)

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Elena » 20 Lap 2010 09:24

Noriu pasidžiaugti, kad iki šiol galėjau sodinti už savo sklypo ribos, niekas nesikėsino į mano erškėčius, putinus ,ožekšnius ir daugiametes gėles, Tik dabar neramu, nes kur anksčiau buvo įvardinta kaip parko zona(ten auga mano pasodintas pušys, eglėšs, beržai , kaštonai, klevai, erškėčiai ir kiti gražūs krūmai ir medžiai, dabar atiduota savininkams, kaip grąžintina žemė. Tai išvada tokia, kad turėsiu susitaikyti jeigu bus išpjauti jau 20 metų augantis medžiai ir ar liks kas nors iš mano triūso. Aišku, kad apmaudu, bet nieko negaliu padaryti.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 25 Lap 2010 07:50

Ar matot, kas mūsų laukia jau labai greitai :(
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=38951253" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 25 Lap 2010 08:10

Blogiau ir nesusapnuosi :( Viskas iššals - augalai juk neprisitaikė :(

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 29 Lap 2010 13:44

Na ar labai sušalot :D Maloni vėsuma iki kaulų skverbiasi :D kad nesustingti į kaulą reik pastoviai (dance) pratimus tokius daryti (dance) (dance) (dance) (dance)

Tai ar baigėm darbus susietus su rožėmis (makeup) :D dabar galim skaityt, piešt ir užsiimti kitais mielais širdžiai darbais ;)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 29 Lap 2010 17:21

Nijole rašė: Tai ar baigėm darbus susietus su rožėmis (makeup) :D dabar galim skaityt, piešt ir užsiimti kitais mielais širdžiai darbais ;)
Darbus susietus su jau esamomis rožėmis baigėm. Dabar beliko ilgais žiemos vakarais regzti planus, kaip užvaldyti pasaulį (t.y.: bandyti esamam žemės sklype susiprojektuoti dar vieną kitą naują rožyną.. (devil) (flower) )
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 29 Lap 2010 19:27

Man liko ant dviejų rožynų dar po vieną sluoksnį dangos užmesti. Bet taip šiandien šalta ir taip vėjas pučia, kad neaišku, gal ryt reikės eiti pas kaimynus ir susirinkti savo rožių užtiesalus :D . Atrodo gerai pritvirtinau, bet ... ryte bus aišku ar tikrai gerai |(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 30 Lap 2010 09:18

Labas rytas visoms ir visiems. Ką gi, darbai rožyne baigti, atėjo naujas sezonas :) Nepaisant šalčio, su sniegeliu kažkaip linksmiau ir jaukiau gyventi, ne taip niūru kaip purviną lapkritį :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 30 Lap 2010 09:49

Labas visiems :)
Man tai toks oras visai nepatinka, šalta vėjuota, šendiena Vilniuje iš ryto ištisas vienas didelis "kumštis' :D ir man visai toks oras nekelia nuotaikos (drunk)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 30 Lap 2010 09:55

Pas jus ten Vilnaius krašte, turbūt prisnigta, o pas mus nieko to sniego nuo savaitgalio nepadaugėjo. Ir man nepatinka toks oras. Į darbą važiavau paskui mašiną kurios numeris BRR .. . - taip ir jaučiuosi :D Nors darbe mes galime sėdėti, kaip vienas darbuotojas atsakingas už šildymą netyčia pasakė vietoje "su maudymukais" - "be liemenukų" (xixi)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 30 Lap 2010 09:58

Šaltis man irgi ne prie „dūšios“, bet kai sėdi šiltame kabinete, už lango balta, gražu, tai ir pamiršti, kaip varganai iki darbo kaseisi :D

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 30 Lap 2010 10:12

O aš ką tik džiaugiausi ir toliau džiaugiuosi, koks nuostabus oras šiandien :) Vėjo jau nebėr, visur balta ir šviečia saulė, ko dar benorėti?

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 30 Lap 2010 10:32

antosė rašė:O aš ką tik džiaugiausi ir toliau džiaugiuosi, koks nuostabus oras šiandien :) Vėjo jau nebėr, visur balta ir šviečia saulė, ko dar benorėti?
Šilumos :D pavasario, ilgesnės vasaros, ilgesnio sezono, daug ko galima norėt, kai aš noriu, aš gyvenu :D kai nenorėsiu nieko tai nei sniegas nei šviečianti saulė bus nemalonūs :D
Taip sutinku, kai saulė šviečia linksmiau ;)

Užrakinta

Grįžti į