Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 16 Rgs 2010 10:13

Šokoladą galėsim valgyti visi :lol:
Pro šalį važiuosiu tik spalio vidurį :D jei būsit dvare, tai nors 3 minutėm užsuksim :D

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 16 Rgs 2010 10:29

Žinoma, būsim, tik žodis 'dvaras' nelabai atitinka tikrovę, reikėtų sakyti 'griuvėsiuose' :lol: Nors su vyru juokaujam, kad baudžiavą savo noru einam, bet dvaro išties mažai telikę.

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 16 Rgs 2010 12:25

Ne ne ne, aš tikrai nežinau tiek rožių kad būčiau teisi, tik tokios spalvos rožių yra mažai ;)
O kad patinka pačiai nepilnavidūrės rožės pamenu iš pokalbio kai buvome susitikę vakarėlyje Tegu viskas pražysta rožėmis ;)
:) ;)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 16 Rgs 2010 13:29

Sigita rašė:... (nuotraukoje akivaizdžiai matyti mulčiavimas žole :lol: )...
Sigita, šitoj tavo nuotraukoj mulčiavimą žole galima tik nuspėti ;)
O mano daugumoj paskutinių nuotraukų tas žolės mulčas labai akivaizdžiai matosi, daug kur matosi didelės piktžolės, o kai kur - žemė apie rožes kaip arimas :lol: :lol: :lol:
Taigi, tas kažieno pastabas aš prisiskyriau sau :lol:
Bet man patinka mulčiuot žole, patinka su pincetu neišravėtas rožynas, patinka ROŽĖS :) O jos, perfrazavus visiems žinomą posakį, ir pelenuose žiba :D

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 16 Rgs 2010 14:00

Na, pastabą apie arimą priskyriau sau ir tik sau:lol: Palei griuvėsius dar ir plytų nuotrupų pribyra. Štai Jūratė atvažiuos ir pašiurps, ir piktžolių rasti galima, ir žolę ne visada laiku spėjam nušienauti, nors, regis, nesėdim rankų susidėję :roll:

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 16 Rgs 2010 14:07

marš greit ravėti! ir visą šieną nuo rožių nurinkt, o tai atvažiuos komisija (t.y. Jūratė), velnių išrašys... :lol: :lol: :lol:
juokina mane tas jaunimas su savo sterilumu, o kartais ir siutina :? :x Reiškias, senstu, pakantumo mažėja :lol: nors gal jei auginčiau iš viso tris AH rožes vejoj (ne pievoj! kaip kad dabar pas mane yra), tai tikrai aplink jas tik gražiai supurentą žemę užlaikyčiau :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 16 Rgs 2010 14:07

Numirsiu :lol: Visas pastaba prisiskyriau sau... ir kiekvienas iš mūsų taip padarė, kaip matyt :lol: Pastabos - geras dalykas, bet didaktiškas visažiniškas tonas - ne ;)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 16 Rgs 2010 19:43

Sveiki visi ir visos :D . Tikriausiai primsite į savo ratą, nors AH auginu nemažai :lol: . Jei ne- tai trinkit mane :x

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Ignas » 16 Rgs 2010 19:56

Sveika Dalia :) Smagu kad radai kelią, manau niekas nesiruošia trint lauk :!: Taip kad teks užsibūti čia :lol:
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 16 Rgs 2010 20:31

Džiugu, kad netrinat :D . O informacija apie jus labai greitai sklinda :lol: . Sveikinu visą LRD "kūrybinę grupę" su tikrai dideliu darbu :D .

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 16 Rgs 2010 20:34

Prieš 5 minutes panaši mintis pradėjo rutuliotis. Ačiū - dabar galiu bandyt aiškesnį planą pasidaryti.

Dalia Raimonda - smagu jus čia matyti!

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 16 Rgs 2010 20:37

DaliaRaimonda rašė:Džiugu, kad netrinat :D . O informacija apie jus labai greitai sklinda :lol: . Sveikinu visą LRD "kūrybinę grupę" su tikrai dideliu darbu :D .
:roll: :o :lol: :? :?
Gero naudingo būvimo kartu ;)

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Arijana » 18 Rgs 2010 12:46

Sveiki, rožininkai. Ir aš čia atbėgau :lol: .Sėdžiu kaime, vėjas švilpia , ugnis spragsi,rožės vis žydi(Bad birnbach ir Angela). Geeeera :D .

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 18 Rgs 2010 12:54

Arijana rašė:Sveiki, rožininkai. Ir aš čia atbėgau :lol: .Sėdžiu kaime, vėjas švilpia , ugnis spragsi,rožės vis žydi(Bad birnbach ir Angela). Geeeera :D .
Oi kaip tau gerai ;) aš labai labai džiaugiuosi tave skaitydama :D :lol: gero tau pasisėdėjimao ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 18 Rgs 2010 19:16

laba, Arijana :)
kaip man trūksta namie židinio...... :(
o aš šiandien labai daug nuveikiau: svečiuose, augalų mugėj buvau, dvi rožes pasodinau (viena buvo sodinama žvyre ir akmenyse, tai duobę kasiau ojojoj....), žolę pjoviau, ką dar?... :lol: su dukra pyragą baigiam iškept, einu baltos kavos daryt :mrgreen:

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Arijana » 18 Rgs 2010 20:53

Jūratė rašė:laba, Arijana :)
kaip man trūksta namie židinio...... :(
o aš šiandien labai daug nuveikiau: svečiuose, augalų mugėj buvau, dvi rožes pasodinau (viena buvo sodinama žvyre ir akmenyse, tai duobę kasiau ojojoj....), žolę pjoviau, ką dar?... :lol: su dukra pyragą baigiam iškept, einu baltos kavos daryt :mrgreen:
:lol: Pas mane kaime senoviškas pečius, o ne židinys(1870 metais židinių kaimuose niekas nestatė :lol: ).

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 18 Rgs 2010 21:16

metai įspūdingi :D
mano vyras nori koklinio pečiaus, o aš noriu matyt ugnį :lol: Dabar noriu surast geriausią variantą - 2 in 1 :lol: nežinau net , ar toks variantas įmanomas, kad sujungtų pečiaus ir židinio privalumus...

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 18 Rgs 2010 22:16

Man rodos, kad įmanomas - stiklinės durelės kokliniame pečiuje :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 19 Rgs 2010 08:42

Jūratė rašė:metai įspūdingi :D
mano vyras nori koklinio pečiaus, o aš noriu matyt ugnį :lol: Dabar noriu surast geriausią variantą - 2 in 1 :lol: nežinau net , ar toks variantas įmanomas, kad sujungtų pečiaus ir židinio privalumus...
Gal čia kokių minčių kils:)
http://www.mukhin.ru/stroysovet/stove&h ... 5_1_4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://ognepechka.ru/karta-sayta.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 19 Rgs 2010 14:35

Jūratė rašė:metai įspūdingi :D
mano vyras nori koklinio pečiaus, o aš noriu matyt ugnį :lol: Dabar noriu surast geriausią variantą - 2 in 1 :lol: nežinau net , ar toks variantas įmanomas, kad sujungtų pečiaus ir židinio privalumus...
Įmanomas, mes pernai pasidarėm va tokį:
http://www.78.lt/image.php?id=7F4E_4C960C3D&jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.78.lt/image.php?id=B593_4C960F82&jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Būtent, norėjau kaimiško koklinio pečiaus su "zeliku" ir "kūchnia", ir dar- kad ugnis matytūsi, ir sienutė į kitą kambarį būtų, tai čia jau 4 in 1 gautūsi :lol: dureles tokias radau ir pirkau Kaune; kitur kažkaip tokių nebuvo (buvo visokių panašių, bet man netiko). Esam patenkinti, o ir ugnis puikiai matosi pro tokį langelį, tikrai pakankamai :) beto, pro tą stiklą kaitra smagiai spinduliuoja, kas yra privalumas palyginus su geležinėm durelėm.
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 19 Rgs 2010 14:50

labai įspūdingai atrodo pečius, pažiūrėjau nuotraukas ir pagalvojau noriu į kaimą, vienkiemį į mišką :)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 19 Rgs 2010 15:21

Nijole rašė:labai įspūdingai atrodo pečius, pažiūrėjau nuotraukas ir pagalvojau noriu į kaimą, vienkiemį į mišką :)
Pasiimk ir mane, ką? o tai vyras sako, kad man teks dar palaukt, kol vaikai užaugs :roll: tskant, mažiausiai 12 metų :cry:

O krosnis tokia pas mus kaime buvo, nu tip top. Kaip sako, viskas kas nauja yra gerai užmiršta sena... Aš apie tokį 'mūriuką' (čia tas koklinis gabaliukas šalia pečiaus) tai svajoju kiekvieną žiemą :roll:
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 19 Rgs 2010 16:08

Savaitgalio poilsis kaime :D
Gimsta naujas rožynas
PaveikslėlisPaveikslėlis
Darbų išvakarės (penktadienis) - "...purpurinis vakaras varva..."
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 19 Rgs 2010 18:46

Rasa rašė: Aš apie tokį 'mūriuką' (čia tas koklinis gabaliukas šalia pečiaus) tai svajoju kiekvieną žiemą :roll:
Labai geras daiktas, tik turi vieną "minusiuką"- jau kai susirangai ant jo, tai nulipt beveik neįmanoma :lol: tas suolelis taip ir traukia.. Bala nematė, greičiau ta žiema ateitų, ir paantrinsiu Nijolei- jau pasiilgau aš kaimo, ugnelės ir pūgos už lango.. bet dar trys mėnesiai pliurzės iki to :?
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 19 Rgs 2010 19:00

..ir per tuos tris mėnesius pliurzės galima labai daug rožių pasodinti :lol:

Užrakinta

Grįžti į