Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 23 Vas 2011 14:44

as lauksiu SIBIRKOS roziu, bet jau viska apmokejau, tai nezinau, ar imanoma, bet laisvai galiu priimt kazkieno uzsakyma kaune

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 23 Vas 2011 18:33

NU ir operatyvumas (bravo) Tik prasitark,o jau ir sarašėlis yra (bravo) Nežinau net kurio rožininko didžiausi nuopelnai, bet spėju, kad Tado (flower) Tai žemai lenkiuosi ir žinoma dovanoju visiems nusipelniusiems po Paveikslėlis :)

raskila
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 17 Rgs 2010 18:52
Miestas: kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė raskila » 23 Vas 2011 20:03

Na, tikrai siame forume jauciasi didziuulis geranoriskumas, operatyvumas. Dar net nelabai tikejausi greito atsakymo. Dekoju mamavietei (flower) (flower) (flower) . Parasiau Jums asm. zinute.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 25 Vas 2011 10:08

Šiandien jau sapnavau pavasarį <3 Kad iįėjus į kiemą neberadau nei kruopelytės sniego, tik daug daug šunų š..... :D Ir taip gėda buvo prieš kaimynus, kad čia nesusitvarkiau savo kiemo, :( :Do aš jiems bandau aiškinti, kad vakar sniego buvo tai iki kelių :D Bet šiandien pasižiūrėjus prognozes (:| nuotaika dingo. Žadėjo jau nuo tračiadienio pliusiuką dienomis, o dabar žiūriu nė velnio :? Naktimis iki -18, dienomis minusas. O jau taip norisi to pavasario ;(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 25 Vas 2011 10:49

Taip... Pavasario jau pasiilgta skausmingomis formomis. Ir rožių............. Visa laimė, kad ant lango darbe turiu kambarinės rožės įšaknydintą augaliuką, tai juo besirūpindama, purkšdama, laistydama bent jam galiu skirti susikaupusią meilę rožėms :) Nors augaliukas dar tik sprindžio dydžio, dar nežinia kada žydės, bet vien žiūrint į ROŽĖS lapelius, spygliukus, ūgliukus širdyje darosi šilta :)

Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 25 Vas 2011 16:33

(flower) Norėčiau patarimo :$ Rašo,kad levandos,katžolės mėgsta laidžią , drenuotą dirvą(tą ir pati pastebėjau,nes mano levanda numirojo per vasarą,o katžolė dar neaišku),bėda ta ,kad mano žemė gana sunki,suslūgusi ar kaip čia pasakyti.Katilėlį pasodinau ir tas kabinosi, kabinosi,bet nunyko.Saulės toj vietoj daug ,bet dirva sunki,drėgnoka, kaip man tą žemę palengvinti |( ,rožėm lyg tinka,gerai auga,bet kitos iš pradžių lyg gražiai auga,bet po to nyksta.Gal kokio smėlio papilti :B

(sun) (sun) (sun) (sun) :*

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 25 Vas 2011 17:06

Žemę pagerinti galima, pridedant smėlio, nurūgštintų durpių ir komposto.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 25 Vas 2011 21:39

Ačiū (yes)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 26 Vas 2011 20:51

Studijuoju Евгений Писарев : Розы. Энсиклопедия -2009 г.,laba idomu :) Popierinis varijantas yra popierinis,nesulyginsi su internetu. :)
Ačiū Rūtai (flower)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 28 Vas 2011 12:50

Rūta rašė:
aistejukas rašė:O aš vis dar apsvarstymuose dėl rožių, noriu kelių iš Sibirkos, "Angelos" ir 'Rosarium Uetersen', bet siųstis tik dvi rožes kažkaip :? Gal kas iš Vilniaus nori irgi kelių? Susikoperuotumėm?
Aistiejuk, aš kelias siųsiuosi ir aš iš Vilniaus :) Galėsiu priglausti taviškes prie savo užsakymo :)
Gavau iš Dovilės atsakymą, kad mums rezervuotos 'Angela' ir 'Rosarium Uetersen' :B Taigi belieka laukti pavasario (sun) o paskui jau galėsi sodinti (flower)

Tadai, pritariu, popierinės knygos kažkaip geriau į galvą lenda nei internetas (yes) :D

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 28 Vas 2011 21:08

Rūta rašė:
Rūta rašė:
aistejukas rašė:O aš vis dar apsvarstymuose dėl rožių, noriu kelių iš Sibirkos, "Angelos" ir 'Rosarium Uetersen', bet siųstis tik dvi rožes kažkaip :? Gal kas iš Vilniaus nori irgi kelių? Susikoperuotumėm?
Aistiejuk, aš kelias siųsiuosi ir aš iš Vilniaus :) Galėsiu priglausti taviškes prie savo užsakymo :)
Gavau iš Dovilės atsakymą, kad mums rezervuotos 'Angela' ir 'Rosarium Uetersen' :B Taigi belieka laukti pavasario (sun) o paskui jau galėsi sodinti (flower)

Tadai, pritariu, popierinės knygos kažkaip geriau į galvą lenda nei internetas (yes) :D
(dance) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance)

šiandien kaip tik apie tai pagalvojau (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) Kaip ten rožytės (dance) (dance) Uch negaliu. Atsigausim po rinkimų ir pulsim planuoti, kur tas rožytes sodinti. Ačiū už pastangas, ačiū už geras žinias (sun) (sun) (sun) (sun)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 01 Kov 2011 01:15

Su pavasariu, tuo, kur kalendoriuje, o gal ir ne tik (sun)
http://www.youtube.com/watch?v=h7FmsNQy ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 01 Kov 2011 10:41

Kolegė nusipirko 2 bilietus į Demis Roussos koncertą balandžio 14 d. koncertą Vilniuj, mokėjo po 86 lt . Bet eit nebegali ir nori parduot bilietus po 70 lt (jei labai kas norėtų - galima derėtis :D)
Jei kas susidomėtų - parašykit, prašau, į až ;)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 01 Kov 2011 12:44

Sigita rašė:Su pavasariu, tuo, kur kalendoriuje, o gal ir ne tik (sun)
http://www.youtube.com/watch?v=h7FmsNQy ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Ačiū Sigitai :) Valio kovui (dance) (dance) (dance)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 02 Kov 2011 18:27

Sveiki,

Ne į temą, bet apie augalus :D. Nepamirškit uždengti spygliuočių nuo saulės. Šiandien apžiūrėjau spygliuočius, deja keli jau pagedę, tikiuosi spejau bent jau išgelbėti nuo visiško nudegimo (:|

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 02 Kov 2011 20:03

Aistiejuk, geras priminimas :) Aš savo tėvus, dėkui Dievui, gal prieš mėnesį prikalbėjau apsukti. Ir nežinau, kaip jiems tai būtų pavykę, jei neturėtume 4 metrų pločio agrodangos, kur nuo rožių dengimo liko. Pernai labai apdegė, negražūs buvo... :(

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Ignas » 09 Kov 2011 19:37

Kiekvieną pavasarį ant pietinės palangės žydi Metrosideros excelsa, vienas iš mano mėgstamiausių medelių namuose :D

Paveikslėlis

Rasa už šį fejerverką esu dėkingas tau :) Ir žadėjau kokią vėsamėgę orchidėją, jei persigalvojai ir nori ko nors į savo oranžeriją parašyk į až ;)
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 09 Kov 2011 21:04

Ignas rašė:Kiekvieną pavasarį ant pietinės palangės žydi Metrosideros excelsa
O kas tai lietuviškai?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 09 Kov 2011 21:57

Na ir grožis, Ignai... :)

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Ignas » 09 Kov 2011 23:02

Koala, vlkk.lt rašo du pavadinimus mirùtė ir pūkmirtė tik man tie lietuviški pavadinimai šiuo atveju atrodo (stupid) :D
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 10 Kov 2011 06:20

Ignas rašė:mirùtė ir pūkmirtė tik man tie lietuviški pavadinimai šiuo atveju atrodo (stupid) :D
Lietuviški augalų pavadinimai daugeliu atveju skamba juokinga - ir iš kur jie juos traukia |(
Bet nuotrauka, Ignai, tai fantastiška <3 , ir augalas labai jau gražus tikrai (O orchidėjos atsisakysiu, ačiū, tai jau praeitas etapas, nebeapžioju visko ir taip. :$ )
Man visi tie mirtiniai su pūkučiais labai simpatiški. Sekantis etapas, Ignai, Callistemon ;)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 10 Kov 2011 08:49

Vaje, prastai žiemą varėm... |( Sugrįžo :D Bet mums tai tik į naudą, nes kaip vakar perskaičiau mažojoje knygelėje apie krūmines rožes, jei nėra sniego, niekas neišgelbės rožių nuo apšalimo. O šalčių dar gali būti. Tai jau geriau ir sniego tegu būna.
Beje, Estijoje, dar gilių giliausia žiema. Buvau beveik pietuose, netoli Latvijos ir Rusijos sienų (netoli Pskovo ežero). Tai ten sniego pakelėse aukščiau negu mašinos viršus, tokie gūbriai suversti. Labai labai daug sniego, jokių atlydžių, sninga, sninga. Žodžiu, kaip gilų viduržiemį. Ir rožės, kur vasarom prie namų būdavo, dingusios, nemačiau styrančių krūmų. Vadinasi, vis dėlto prilenkta.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 10 Kov 2011 09:13

Rūta rašė:Vaje, prastai žiemą varėm... |( Sugrįžo :D Bet mums tai tik į naudą, nes kaip vakar perskaičiau mažojoje knygelėje apie krūmines rožes, jei nėra sniego, niekas neišgelbės rožių nuo apšalimo.
Prisiskaitei ir gąsdini mus dabar :D Ne tokius šalčius matėme, manau, jau tokių baisių nebus. Mūsų rožės kietos ir nebaisus joms 10-15 laipsnių šaltis :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 10 Kov 2011 09:26

Ne, ten tikriausiai didesni šalčiai turimi galvoj -30 ir panašiai :)

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 10 Kov 2011 10:28

Rasa rašė:.....Man visi tie mirtiniai su pūkučiais labai simpatiški. Sekantis etapas, Ignai, Callistemon ;)
Callistemon bent jau pas mane žydėdavo vasarą. Žiedai primena šepetėlius buteliams plauti :D

Užrakinta

Grįžti į