Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Paukštukas » 17 Bal 2011 21:14

Rūta, ir aš nesitikėjau gauti (smoke) Užpildžius anketą gavau po kokių 3 savaičių.
Šianden buvau užsukusi į sodinukų mugę Vilniuje, prie Banginio. Pora prekeivių turėjo ir rožių. Vienas jų sakė, kad netoli Nemenčinės augina šiltnamyje. Užklausiau, kokių turi ne AH, sakė: va, čia vijoklinės, viena yra labai reta vijoklinė, raudona... :)
Smagu šypsotis naujokui, kai yra toks šaunus LRD kolektyvas ir forumas! (flower)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 18 Bal 2011 08:48

Paukštukas rašė:Rūta, ir aš nesitikėjau gauti (smoke) Užpildžius anketą gavau po kokių 3 savaičių.
Šianden buvau užsukusi į sodinukų mugę Vilniuje, prie Banginio. Pora prekeivių turėjo ir rožių. Vienas jų sakė, kad netoli Nemenčinės augina šiltnamyje. Užklausiau, kokių turi ne AH, sakė: va, čia vijoklinės, viena yra labai reta vijoklinė, raudona... :)
Smagu šypsotis naujokui, kai yra toks šaunus LRD kolektyvas ir forumas! (flower)
Gal galima plačiau, kas kur kaip kada, gal kokį kontaktą turite? Nesu girdėjusi, kad kažkas čia augintų rožes, nors pati gyvenu šitame kašte (bandit)

Jugi
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 03 Kov 2011 11:00
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jugi » 18 Bal 2011 09:05

Sveiki,
Ir aš kalbėjau su juo, vizitinę davė - vakare galėsiu parašyti kontaktus. Bet jis namie nelabai prekiauja, Kalvarijų turguje būna sakė.

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 18 Bal 2011 09:52

Jugi rašė:Sveiki,
Ir aš kalbėjau su juo, vizitinę davė - vakare galėsiu parašyti kontaktus. Bet jis namie nelabai prekiauja, Kalvarijų turguje būna sakė.
Aš apie jį esu girdėjusi, kad jis augina rožes nežinau ar teisybė, bet kad Kalvarijų turguje jis prekiauja jau senai tai tiesa, neikada nepirkau iš jo tai nieko ir pasakyt negaliu ir nežinau koks pas jį asortimentas.

Jugi
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 03 Kov 2011 11:00
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jugi » 18 Bal 2011 10:09

Nijole rašė:
Jugi rašė:Sveiki,
Ir aš kalbėjau su juo, vizitinę davė - vakare galėsiu parašyti kontaktus. Bet jis namie nelabai prekiauja, Kalvarijų turguje būna sakė.
Aš apie jį esu girdėjusi, kad jis augina rožes nežinau ar teisybė, bet kad Kalvarijų turguje jis prekiauja jau senai tai tiesa, neikada nepirkau iš jo tai nieko ir pasakyt negaliu ir nežinau koks pas jį asortimentas.
Na aš kelias susigundžiau nusipirkti, bet dėl visa ko susodinau į vazonus, nes matėsi, kad pats nelabai žino, kur kokia veislė, tai pirma noriu pamatyti, ar tikrai tos, kurias pirkau :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 18 Bal 2011 20:36

Paukštukas rašė:Šianden buvau užsukusi į sodinukų mugę Vilniuje, prie Banginio. Pora prekeivių turėjo ir rožių. Vienas jų sakė, kad netoli Nemenčinės augina šiltnamyje. Užklausiau, kokių turi ne AH, sakė: va, čia vijoklinės, viena yra labai reta vijoklinė, raudona... :)
Smagu šypsotis naujokui, kai yra toks šaunus LRD kolektyvas ir forumas! (flower)
O taip... :D Nemirtinga frazė - graži raudona :D :D :D Aš pas Elijošių savo pirmąsias taip rinkausi, o apie forumą sužinojau daug vėliau, kai suvokiau, kad įsitaisiau rožių, o kaip prižiūrėt, tai nežinau :D ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 27 Bal 2011 17:37

Lapojamės, žydim ir džiaugiamės :) Su pavasariu (flower)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 27 Bal 2011 18:50

Koks gražus pavasaris <3

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Šiokiadieniai

Standartinė dale » 27 Bal 2011 19:16

nuostabu :) :) kada pas mane taip bus.....

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 27 Bal 2011 21:08

vaje <3 <3 <3 nuostabūs vaizdai, labai labai gražu!!! O kiek jacintų, raktažolių!!!!!! Kokia gėlytė 5 nuotraukoj?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 28 Bal 2011 19:52

5 nuotraukoje- plūkės (anemone).

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 01 Geg 2011 20:41

Kaip greit gamtoj viskas keičiasi :) Kas kasdien mato savo augalus, gal labai to ir nepastebi, o aš kiekvienąkart po prabėgusios savaitės negaliu atsistebėt ir atsgėrėt besikeičiančia gamta<3 Tokia gaivi visur žaluma, tokia gyvybė, visuose kampeliuose gyvenimas verda. Nuo varlių kurkimo net prūdas kunkuliuoja, tik atskridęs gandras jas trumpam nutildo :D , prie kiekvieno inkilo vanėnai linksminasi, gegutė kukuoja iki užkimimo :D Toks džiaugsmas apima bežiūrint ir beklausant, gaila, kad pavasaris toks trumpas

Rožės per savaitę neįtikėtinai didelės užaugo (flower) Sparčiausiai auga iki žemės nupjautos angliškos - kai kurių nauji ūgliai jau sprindžio didumo, o prieš savaitę dar tik sprogt buvo pradėję.
Labai džiaugiuosi savo naujomis augintinėmis, atvykėlėmis iš Serbijos - visos gyvos, visos sveikos, tokia ilga kelionė joms visai nepakenkė. Visos gražiai sprogsta, kai kurios jau nemažus ūgliukus išaugino, lapukus išskleidė.
Nupurškiau visas Čempionu, dabar lapeliai gražiai mėlynai dėmėti :) Galima ramiai purkšt ir sulapojusias, tikrai nenudegins net ir gležnučių lapukų.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 02 Geg 2011 07:12

Taip,nuostabi Gamtos didybė.Aš šeštadienį važiavau į savo tėvyškę Biržus,aplankyti Mamos ir močiūčių kapų ,visą laiką žiūrėjau pro langą ir gėrėjausi pavasario žaluma,toks gaivumas,tokia graži žaluma,o jau berželių fone tamsiai žalios eglės,tai tiesiog verčia širdį spurdėti,tokia laimė,toks gerumas...
Aš savo rožes matau kiekvieną dieną,bet jos ir stebina kiekvieną dieną,per dieną paaugę,pralinksmėje <3 ,o aš einu ir einu apie jas ratais ir vis galvoju,ką čia dar padarius :).Visi augalai labai greit auga,viskas žydi,taip gražu.Mano serbės taip pat visos prigijo,visos leidžia ugliukus tik kai kurios dar menkutės,bet ,žinant,kad tokios geros jų šaknys,tikrai viskas bus gerai :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 02 Geg 2011 07:33

koala rašė:Lapojamės, žydim ir džiaugiamės :) Su pavasariu (flower)
Iš Koalos nuotraukų taip ir dvelkia tuo pavasariniu grožiu... Ne veltui sakoma, kad pirmosios gėlės, tas pirmasis grožis suteikia tiek daug džiaugsmo, kad jo pakanka visus metus (flower) :) Toks džiaugsmas užplūdo širdį bežiūrint, tokia giedruma, kad nors ir pavėluotai, bet būtinai noriu padėkoti, kad pasidalijot :)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 02 Geg 2011 07:41

Pavasaris tikrai puikus! O dar ir lyti pradejo! Nuostabu (like) nes musu kaimuke tai jau gerokai pradziuvoir dregme tikrai reikalinga, aisku rozes tai prilaistytos , nes jos mano rupestis nr-1.Keliauninkes is Serbijos laikosi tikrai neblogai, tik viena is 24 kol kas nerodo gyvybes (MARTA) bet nenusimenu, tikiu , kad atsigaus ir suzaliuos (flower) Labai smagu paganyt akis i Loretos hiacintus, nes as pastaruoju metu kaime mazokai buvau, tai juos radau jau pilnai prazydusius ir pradejusius dziuti :( Bet bundanti gamta tikrai daro stebuklus- viska meti ir uzvertes galva dziaugiesi zaluma, pauksciu balsais, man atrodo kad jau ir savo kadra- juodaji strazda- svilpaujant girdejau <3 O dar vargsai gandrai, nusprende isikurti ant musu stulpo- net kiausini padejo, kuris, aisku, ant zemes ;( Neiseina jiems ten savarankiskai pasistatyt busto- dauguma saku iskrenta, nors jie vis nesa ir nesa... Negana to, dar trys gandrai kovoja del to stulpo . kazin, jei bandytume dabar iskelt gandralizdi, ar dar padetume mes gandrams? Bandysim skambint elektrikams, nes negerai- laidai apraizgyti sakomis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 02 Geg 2011 13:25

Jeigu, Jūsų Martha neatsigaus, aš rudenį būtinai kitą užsakysiu - labai graži rožė :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 02 Geg 2011 20:22

Šio vakaro laimikis - pirmieji pumpurai, kitose nuotraukose nei tai tulpynas su rožėmis, nei tai rožynas su tulpėmis (xixi)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 02 Geg 2011 20:34

Oho!
Kokia gi čia rožė tokia ankstyva? Spartuolė :)
Mano net balkone augančios pumpurų dar neaugina, nors kasdien bėgu ieškot, vis tikiuosi kokią užuomazgėlę pastebėt :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 02 Geg 2011 20:38

Queen of Bedders. Aš apie ją rašiau, kai rinkomės serbes. Rudenį išlupau iš žemės ir įmečiau į vazoną, nes mažutė, mažutė - nedidesnė už sprindį ir žydi visą vasarą. Bet dirvoje su gigantėmis, jai tikrai ne vieta :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 02 Geg 2011 20:42

Labai reikėtų man tokios balkone (flower)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 02 Geg 2011 21:17

Maniškės balkone leidžia pumpurus kaip pašėlusios, tokios visai dar mažutės, o jau pumpurus leidžia |( Žodžiu, nuskabau aš tuos pumpurus. Kaip paskaičiau dabar, gal ir kvailai darau, bet kad jos dar tokios...

Tiesa, mano kambarinė rožytė darbe irgi vos įsikabinus į gyvenimą tuoj pat pradėjo pumpurus po vieną leisti - silpnutė, mažutė. Tai gal tokius penkis pavienius pumpurus skirtingu laiku nuskabiau - užtat per tą laiką ji taip suvešėjo, tokią puokštę dabar man paruošusi, o ir pati jau ant palangės netelpa.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 03 Geg 2011 06:27

Rūta, žiūrėčiau pagal situaciją, jeigu yra pakankamai šakelių, palikčiau didesnius kelis pumpurus, mažesnius išskinčiau, jeigu viena šakelė - išskinčiau visus pumpurus. Nebijok, Rūta, leisk joms žydėti, viskas bus gerai - šaknys juk geros, rožes matai kiekvieną dieną ir jeigu ko trūks - pastebėsi tuoj pat :) . Juk tam ir auginame rožes, kad jos žydėtų - nebūkime Mirtišėmis :D
Reginos Captain Christy yra AH rožė, todėl pirmiausia užsiaugins stiebus, o tik paskui sukraus pumpurus, o Rūtos tai "čainikai" kurie nelabai ir augina šakas - žydi ant trumpučių šakelių :) Apie angliškas aš nelabai, bet kiek pamenu, jos žydi vėliau už senovines.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 03 Geg 2011 07:17

Ačiū, Koala :) Čia, matyt, aš morališkai nepasiruošus, kad jos jau gali tuoj žydėti :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Geg 2011 12:09

Šiandien Kalvarijų turguje mačiau gal neįprastą kabančią gėlę - rožę. Pasodinta į tipinį nelabai didelį į gilų vazoną svyranti nedidelė rožytė raudonais pilnaviduriais nelabai dideliais žiedais. Iš lapų sprendžiant – kiniečių giminės. Labai panašiausi buvo kaip šios http://www.rosarian.com/graphics/images ... nksiae.jpg - labai ilgi. Pagalvojau, nebloga idėja vietoj pelargonijų ar surfinijų kabančias rožes auginti, tik įtariu, būtų vienam sezonui - jei savašaknės, lauke būtų nelengva išsaugoti.

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Arijana » 14 Geg 2011 09:27

Šiandien pusryčiams radau Austino katalogėlį pašto dėžutėje (makeup) .Labai smagu pavartyti, aišku, internetinaime jo puslapyje gal daugiau informacijos, bet vistiek-vartyti puslapius kas kita. Be to patogu kaime turėti. Yra vieno rožyno schema, tai kas dar planuoja-labai verta pažiūrėti. Ai, foto kitos, nei internetiniame puslapyje,gal tik keletas tokių pat.

Užrakinta

Grįžti į