Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 25 Geg 2011 10:18

aš tokias knygas perku internetu, taip pigiau gaunasi. Šitą enciklopediją turiu, tik senesnio leidimo, o ar skiriasi info viduj - sunku pasakyt, nelyginau. Maniške labai džiaugiuos, tikra atgaiva akims :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 25 Geg 2011 10:42

Aš taip pat turiu labai gerą enciklopediją-Dalią Raimondą,ko nežinau,tuoj klausiu ir iš karto gaunu išsamų atsakymą (xixi)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 25 Geg 2011 10:58

O kokie jūs :D Visi knygomis apsikrovę tik informaciją "semiatės" :D

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 25 Geg 2011 17:29

Taip :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 27 Geg 2011 12:42

http://www.bociany.ittv.pl/aplet/index_wmp.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 27 Geg 2011 14:25

Tadas rašė: http://www.bociany.ittv.pl/aplet/index_wmp.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
čia gal tiesioginė transliacija? :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 27 Geg 2011 14:27

Pagal laikrodį, kuris yra kairiame kampe, tikrai taip. Aš labai gerai buvau pataikiusi, kai vienas iš tėvų maisto atnešė. Tik gaila, kad vienam gandriukui bus amen - žymiai mažesnis ir prie maisti paskutinis :( Ko norėt - net penki viso |(

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 27 Geg 2011 17:09

Sunkiai tuos penkis išaugins. Visko gali būti, kad patį mažiausią patys gandrai iš lizdo išmes :( . Labai įdomu stebėti filmuotą vaizdą, nes vaizdą iš apačios ar iš toliau kiekvieną dieną galiu stebėti. Per sklypą nuo mūsų gandrai turi lizdą. Jau daug metų. Pradžioje visi kaimynai labai džiūgavom ir vis pranešinėdavome gandriškas naujienas vieni kitiems: ar matėte mūsų gandrai parskrido, ar matėte lizde tiek ir tiek gandriukų :) . Bet mes nė vienas nebuvome pasiruošę žiauriems gamtos dėsniams. Gal prieš tris metus gandrai pradėjo išmetinėti gandriukus. Per dvi savaites išmetė tris, paskutinio jau tikrai paaugusio ir matomai pačio didžiausio nebepajėgė išmesti. Bet vieną rytą visi pamatėme kraupoką vaizdą. Per gandralizdį persvėręs galvą gulėjo gandriukas. Jo baltas kaklas ir galva tamsiame gandralizdžio fone atrodė kraupiai. Svarbiausia, kad vaizdas matomas iš visur net sėdint valgomajame už stalo. Gandralizdis taip aukštai, kad jokia tarnyba nesugebėjo iki jo pasiekti. Taip buvo iki rudens, kol užsnigo. Gandrai atskrisdavo į lizdą ir vis bandydavo snapais jį pakelti, bet plėšėsi tik plunksnos... vaizdas tragiškas. Dabar net nebesidžiaugiame gandrais. Pasižiūrime, praskrenda pro pat- gražu, bet vėl bijome natūralios gamtos.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 29 Geg 2011 08:33

"Sibirka" paskelbusi (papildomą) turimų parduoti dar likusių rožių sąrašą. Ir žinoma pardavimo laiką.

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Šiokiadieniai

Standartinė dale » 29 Geg 2011 21:30

Sveika Dalia-Raimonda,
gal galiu gauti pavartyti, pamatyti sia knygute? parasyk man i e-maila: dasat@aap.lt. :) :) :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 02 Bir 2011 11:28

Na dar noriu sugrįžti prie katžolių temos.
Buvau užsisakius pas Rasą nemažai katžolių,bet ,nuogastaujant marčiai,kad gal jas myli katės,paprašiau Rasos pakeisti į levandas,bet keturias pasilikau sau,kad pamatyti,kaip jos atrodo.Kai jau reikėjo sodinti,įkišau pas marčią/kokia ragana ta anyta/,aišku ne specialiai,bet jau aš pas save bijojau perdaug margumyno,o pas marčią dar truko keletos augalų.Tai dabar jų kiemą pradėjo lankyti gražiausias viso rajono katinėlis,jis labai išauklėtas,neina prie gėlyčių,bet labai grožisi ,atsitupes netoliese.Visi laukia,kada jam nervai truks,vaikams iš viso džiaugsmelis toks gražus gyvunėlis apsigyveno,o marti sako,kad jiems labai smagu stebėti (xixi)
Rasos labai geros gėlės,jau dauguma žydi,kaip gražu,viskas taip mėlyna:ir šalavijai,ir katžolės,ir snapučiai"Orion",sibiriniai vilkdalgiai,pasaka (flower) ,labai laukiam rožyčių žiedelių ,kai kuriuos dar nepražydusius netyčia nuskynėm |(

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 02 Bir 2011 11:57

Stebiu aš vis tas savo katžoles (yes) tačiau kol kas jokio katinų gulėjimo nepastebiu ;) nors katinų aplink nemažai turime. Tai arba čia tokie katinai, kuriems katžolės nerūpi, arba čia paprasčiausias mitas.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 02 Bir 2011 12:09

Aišku,kad mitas,viskas čia labai gerai :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 02 Bir 2011 12:13

kad ne mitas tai faktas, aš gi pasakojau..... negaliu nuleist ant žemės katžolės su vazonėliu, nes iš kart katinas prisistato. dabar auga pakelta ant lauko palangės, gan aukštai, tai ramu :)
ir reaguoja tik vienas katinas, katei dzin... (drunk)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 02 Bir 2011 12:16

tai ar jis voliojasi? ar tik grožisi? gal šiaip, estetas (xixi)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 02 Bir 2011 12:44

Nesivolioja,tik grožisi :) Gal ir estetas,bet jau čia labai sutapimas (xixi) Jis ir pats toks gražuolis,aš tų veislių nežinau,bet toks dūminis su juodu,trumpu kailiuku,mėlynom akytėm,o jau pasaitėlis ant kaklo :D odinis su monograma,oi,oi,jam gal gėda voliotis |(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 02 Bir 2011 12:57

Siamo katinas :)
Va tokis:
http://www.google.lt/imgres?imgurl=http ... CBsQ9QEwAA" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 02 Bir 2011 13:10

Maniškis graužia šakutes, iš gražaus krūmelio liko dvi apgraužtos šakelės, kitų visai neliko, tačiau ji labai sparčiai bando atželt :)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 02 Bir 2011 13:38

Sodininkas, vadinasi, žino, kad katžoles reikia genėti :D
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 02 Bir 2011 13:51

Panašus į siamo,bet kažkoks truputį netoks,tokiom ilgesnėm kojytėm,labai grakštus,marti sako,gal Rusijos mėlynasis,tokios mes ten žynovės |(

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 02 Bir 2011 13:54

Per kiemą pereina būriai katinų (bandžiau skaičiuoti kiek mačiau, bet pamečiau skaičių - viso rajono magistralė (xixi) ), bet katžolei "Six hills giant" nieko nedaro.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 07 Bir 2011 10:46

Šiandien darbe pasimerkiau puokštę Reines de Violettes, kaifuoju nuo kvapo, spalvos ir apskritai - vaizdo <3 :D

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Paukštukas » 07 Bir 2011 14:24

Rasa rašė:Stebiu aš vis tas savo katžoles (yes) tačiau kol kas jokio katinų gulėjimo nepastebiu ;) nors katinų aplink nemažai turime. Tai arba čia tokie katinai, kuriems katžolės nerūpi, arba čia paprasčiausias mitas.
Džiaugiuosi ir aš, kad kaimynų katinai nuo pasodintų katžolių Walker's Low nealpsta :D Matyt, juos pilnai tenkina anksčiau pasirinktos aktinidijos (vyrišką aptvėriau tinklu, nes labai apkramtė) ir kažkodėl mėgiamos "pasižymėjimo vietos" po snapučiu "Rachel's Rhapsody" bei kadagiu Tamariscifolia (devil)
Ačiū Rasai! Iš jos įsigyti augalai visi sėkmingai auga, ypatingai minėtos katžolės ir šalavijai (like)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 09 Bir 2011 22:11

Ar auga pas ką aktinidija,ar pasitaikė kad vietoje vienos uogos augtu kekė kaip pas vynuogę .Šiais metais viena šaka iškrėtė tokį šposą
Paveikslėlis

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Paukštukas » 09 Bir 2011 23:35

Mano jaunos, auga nuo praėjusio pavasario, tad nieko dar negaliu pasakyti. Kates vyriška vilioja tai tikrai, nuo rožių ir gėlynų atitraukia :)

Užrakinta

Grįžti į