Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 05 Spa 2011 12:56

Na, yra dar žiedų, dar norėtų žydėti, bet...jau ruduo...Tačiau pro kai kurias negali praeiti - nepasiduoda :)
Paveikslėlis -Ulmer Munster puokštė
Paveikslėlis

Paveikslėlis- simpatiškoji Guirlande de Amour

Ankstesnėse nuotraukose dauguma angliškų rožių, bet rudeniop žiedai gal kiek kitokie-
Bonica, Charles Austin?, Mary Rose, Lady E.H.< The Pilgrim,
Graham Thomas, JAck Cartier, NOID rambleris, A Shropshire Lad, The Dark Lady,
Barock, Gertrude Jekyll, Hyde Hall, Sekel, Mme Isaac Pereire, Alan Titchmarsh.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 05 Spa 2011 13:20

Nusipirkite žurnalą "Rasos",nuostabūs du straipsniai-Rasos .Ačiū,Rasa <3

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Spa 2011 09:57

Širdelei pradžiuginti :) http://player.vimeo.com/video/27920977? ... rait=0href" onclick="window.open(this.href);return false; (su muzika).

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė RožėDD » 13 Spa 2011 10:46

Rūta rašė:Širdelei pradžiuginti :) http://player.vimeo.com/video/27920977? ... rait=0href" onclick="window.open(this.href);return false; (su muzika).
Kaip gyva ir žaisminga <3 (sun)
Ačiū. Tokiai apniukusiai dienai kaip tik (yes) (like)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 17 Spa 2011 19:30

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 17 Spa 2011 19:44

Graži rožių ir raganių puokštė. :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 18 Spa 2011 06:36

Ačiū už tokius gražius linkėjimus <3 .Labai praskaidrino rytą (flower)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 18 Spa 2011 06:46

Puokštė kaip iš paveikslo <3 Labai gražu, dėkui! :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 18 Spa 2011 10:02

Sigita, ačiū už tokius linkėjimus :) .Tikrai labai graži puokštė :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė RožėDD » 18 Spa 2011 10:23

Dalia Raimonda, kaip gera vėl Jus girdėti (sun) <3
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Elena » 18 Spa 2011 10:34

Paveikslėlis

Čia parodau Audronei kokią raganę šiandien pasiunčiau. Yra nekaprizinga, neserga, atramos reikia, reikia žiemai pamulčiuoti šaknis, sodinti; virš šaknų turi būti 5-10 cm.žemės kauburėlis.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 18 Spa 2011 10:49

RožėDD rašė:Ir dar klausimas. Kokios rožės žiedas pas Jus avatare? Labai labai šiltas.
RožeDD, tai 'Dainty Bess' žiedas, labai graži rožė. Tik nuotrauka ne mano, o fotografės Susan Serra, dievinu jos nuotraukas <3 Ir šios rožės kol kas neturiu. Kol kas :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 18 Spa 2011 12:15

RožėDD rašė:Dalia Raimonda, kaip gera vėl Jus girdėti (sun) <3
Pagaliau po trijų savaičių "bastymosi" po Europą, esu namuose ir labai gera :D Bet dar prie rožių nelendu, tik paskutinius žiedus nusiskyniau, pasimerkaiu. Oi kaip gražu namuose <3 . Kol kas parnešinėju kaktusus ir kitas gėles iš lauko į rūsį :P .
Kiek pastebėjau šiose savo kelionėse rožės Ispanijoje, Prancūzijoje ir Italijoje jau atrodo rudeniškai. Nors labai šilta 27-29C, ir oras visai nebūdingas tokiam metų laikui. Pavieniai žiedai, reti (be lapų) krūmai. Padrinde auginamos AH roės. Viešose erdvėse- floribundinės ir krūminės. Tik Ispanijoje Gala namuose muziejuje (Salvadore Dali žmona ir mūza) pasodintos senovinės vijoklinės rožės. Bet jos labai jau suvargę ten...
Kas labai sudomino- tai, kad Prancūzijos vynuogynuose (Šampanės regione buvau) kas 3 eilės vynuogių iš priekio sodinamos rožės. Po vieną krūmą, tam, kad pastebėti vynuogių sergamumą. Pasirodo rožės puikus tam indikatorius. Kai tik ligų požymiai pasirodo ant rožių, tuoj pat pradedamos purkšti vynuogės.
O taip susidarė toks vaizdas, kad visur rožės serga ir dėl to niekas per daug galvos sau nesuka (xixi) . Aplamai, visur pietuose, galioja toks požiūris į darbą: jei nepadarei kažko šiandiena, tai padarysi ryt. Bet jei ryt to nepadarei- nepergyvenk, bus dar sekančios dienos...

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Dausa » 18 Spa 2011 18:02

Kažkur skaičiau,kad rožes prie vynuogių sodina,kad vynuogės įgautų jų aromatą(rausviems vynams).

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 18 Spa 2011 19:17

Aivė rašė:Man teko garbė pačiai 15 duobių iškast, žvyrą išvežt ir geros žemės atvežt, ir pasodint (rock)
Rūta rašė:Aive, turiu gerą tėtį, o tėtis, - ne taip kaip vyras - nepasakys „Tavo rožės, tavo problemos“ :)
antosė rašė:O kieno tada rožės? :D
DaliaRaimonda rašė:Antose, dukters rožės :D , tai nieko ir nesako, ir tikriauisiai kasa su malonumu :)
Išties net negaliu pasakyti, kieno tai rožės :D Norėtųsi sakyti, kad mano, bet negaliu taip sakyti :) Mano pinigai, darbas, žinios, o rožės visų, gal net tėvų labiau nei mano. Juk tėvus jos pasitinka kasryt savo žiedais, juk tai jie mato patį gražiausią žydėjimą, o aš atvažiuoju tik peržydėjusių žiedų nukarpyt :D O ir tėvai dažnai sako, tai juk mes su rožėm gyvenam :) Užtat ir padeda, tėtis dažnai nupurškia, kai aš nespėju, mama žiedus nukarpo, kai ilgai neatvažiuoju, per sausras laisto ar patręšia. Tai va ir negaliu pasakyti, kieno jos :D

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 19 Spa 2011 08:45

Aciu , Jums Elena, labai! Tikiuosi, pastas nepaves, ir jau si savaitgali galesiu apgyvendinti raganaite roziu kaiminysteje :)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aivė » 19 Spa 2011 14:36

Rūta rašė:
Aivė rašė:Man teko garbė pačiai 15 duobių iškast, žvyrą išvežt ir geros žemės atvežt, ir pasodint (rock)
Rūta rašė:Aive, turiu gerą tėtį, o tėtis, - ne taip kaip vyras - nepasakys „Tavo rožės, tavo problemos“ :)
Geras, Rūta, ir kaip tu atspėjai :D
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 20 Spa 2011 11:01

Labai prašau patarimo.
Norėčiau pasodinti senovinę rožę kapinėse savo močiūtei.Kapinės kaimo,labai labai gražios,ramios,išpuosėlėtos ant Nemunėlio kranto,man atrodo,kad rožė ten labai derėtų.Tik kurią rožę?Aš ten lankausi dažniausiai tik du kartus į metus,todėl reiktų labai atsparios,taip pat norėčiau simbolinės,labai kaimiškos,nostalgiškos...Patarkit,labai prašau,man galva sukasi :visos gražios,visos tinka.. :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 20 Spa 2011 11:19

Rinkitės ką nors iš Alb-ų ar Gallic-ų. Alba grupės rožės dažnai buvo sodinamos kapuose. Dažniausiai jos didelės ir augavo pakraščiuose. Jeigu sodinsite tiesiog ant kapo reiktų ką nors iš mažesnių , Pvz. Pompon Blanc Parfait (nors apie ją prieštaringi aprašymai - daug kur skaičiau, kad tai maža 1,2x1,2 rožė, o štai HMF rašo Climbing). Kodėl nesiūlau Félicité Parmentier', todėl, kad pas mane ji nemaža - apiė 1,6 m, o ir priežiūros reikalaujanti. Yra nedidelių šviesių Gallica grupės rožių. Šių rožių nereikėtų dengti. Juo labiau jeigu kapinės senos, tai bus kokia užuovėja nuo didelių medžių.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 20 Spa 2011 12:46

Ačiū,Koala labai.Aš taip pat galvojau apie Alba rožes,o pirmiausia apie Felicite,bet,jei reikalauja priežiūros,tai atkrenta.Sodinsiu ne ant kapo,o prie kapo,todėl ūgis gali būti ir aukštesnis.Labai graži Jūsų paminėta rožė tik nežinau,kur jos ieškoti,gal pavasarį bus pas Sibirką?Iš Galicų pas Sibirką man labai gražios Duchesse d Angueleme ir Duchesse d Montebello,bet galvoju tokioms gražuolėms reikalinga ypatinga priežiūra?O kaip alba Prūsiška?Man ji ir gražuolė ir kaimui tinkanti,tokia tikra .

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 21 Spa 2011 10:10

Aš į kapines sodinau šviesias ar baltas rožes tai albas ir damaskus, prie brolio kapo nesodinau, šeip pačiose kapinėse prie vartų vien žodžiu neutraliose vietose sodinau kapines papuošti, prie vartų sodinau aukštas 'Maiden's Blush' "Maxima", 'Botzaris' . Arti kapo didelio krūmo nesodinčiau "Prūsiška" rožė užaugs didelė. Duchesse d Montebello kai suaugs apie pusantro metro rato jei reiks - Belle Isis" kompaktiškesnė negu D.M. dar Dovilė turėjo, nežinau kaip tos rožės vadinasi rastos LT kaimuose bet jos nedidelės vos ne metrinės ir kompaktiškos galima parašyti ir paklausti gal turi, bet jos nebus baltos jos rožinės.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 21 Spa 2011 11:49

Ačiū,Nijole labai :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 24 Spa 2011 09:51

Nagi pasipasakokit, ką gero per savaitgalį savo rožynuose nuveikėt :) Aš neturiu ko pasakot - buvau mieste :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė RožėDD » 24 Spa 2011 10:37

Rūta rašė:Nagi pasipasakokit, ką gero per savaitgalį savo rožynuose nuveikėt :) Aš neturiu ko pasakot - buvau mieste :)
Mes retinom miškelį (drunk) žinoma, rožių dengimui (xixi)
Pakviečiau vyrą ir sūnų į mišką "žibučių rinkti". Pasiėmėme du tuščius bulvių maišus. Maniau abu juos pririnksime eglišakių, pušų šakelių. Bet kadangi krituolių buvo nedaug, tai tik vieną maišą pririnkome spygliuočių, o kitą pripildėme šakaliais - jų pritrūkau. Nusmailinus pagaliukus, atplaišas pabarsčiau aplink rožes. Padarėme kelis karkasėlius, didžiąjai daliai rožių neliko. Nors miškelis tik per kelią, bet vyrai vienbalsiu šaukė "neee, šiandien jau neisim...". Ką gi, teks laukti šio savaitgalio (makeup)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 24 Spa 2011 10:48

Savaitgalis buvo neblogas- ir orai lepino, ir energijos nestigo :) Susodinau desimt Sibirkos roziuir Elenos dovanotaja ragane.O svarbiausia, kad dar radau neblogai zydincia Home and Gardner :)Paveikslėlis Kazkaip nesunkiai issikasiau visas duobes, ar zeme minksta , ar cia tokia stipra? Be to, ir kurmiai padejo- tooookius kurmiarausius man paruose, kad as be problemos uzpildziau duobes trukstamu kiekiu ir dar kaupus nemenkus supyliau. Ir dar dziugus momentas - pradejau senoviniu roziu invazija naujoje zemeje :) ,na, kitoje sklypo vietoje, ir vyras NEPRIESTARAVO (dance)

Užrakinta

Grįžti į