Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 17 Vas 2011 09:29

koala rašė:O kokiame žurnale yra straipsnis ? Aš matau tik čia pas mus :? Kuris tikrai labai geras :) Man Rasos straipsniai visada labai įdomūs ir gražūs :)
Rasose ir tu rožes sodini, bbėk pirkti gražu :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 17 Vas 2011 09:50

Ot tai derevnia :D Vakare paieškosiu. Pas mane kaime kuriame dirbu, nėra ne tik žurnalų bet ir vietų kur juos galima nusipirkti :D

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 17 Vas 2011 10:04

:* ačiū visiems, smagu kad jums smagu :* . Man irgi smagu, kai žinau, kad tikrai kažkas skaito ;) Nors paskutiniame numeryje mano nuopelnai tik daliniai, ten yra Rūtos ir Loretos pranešimų santraukos, mano tik 'konspektavimas'.
O dėl baltojo sodo - taip ir žinojau, Rūta, kad dėmesį atkreipsi :D
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 17 Vas 2011 10:53

Atkreipsi, ne tas žodis... :) (sun) Ir mano mama perskaitė, sako, matai, kaip įdomiai apie baltąjį sodą rašo :) Savaitgalį važiuosiu į kaimą, nufotografuosiu būsimojo sodelio vietą, o tada jau klausinėsiu, klausinėsiu... ;) Nebus jums visiems ramybės :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 17 Vas 2011 11:02

:D Dabar būsimas sodelis ir taip baltas - nieko ir kurti nereikia :) :P

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 17 Vas 2011 11:20

Turėčiau vietos daugiau, irgi daryčiau... kažkaip vien geltono ar mėlyno nesinori, o va baltas sodas tai kažkodėl įdomu
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 17 Vas 2011 12:28

Taip, koala, dabar baltas, tik nekvepia :D Ech, baltasis sodas dvelkia paslaptim... Kartais kaime vasaros naktimis priešais rožyną užsisėdėdavom nuo vakaro iki švitimo. Labai įdomu būdavo stebėti, kaip temstant visos rožės dingsta sutemose, tik baltos, regis, dar labiau išryškėja, švyti, bet galiausiai ir jos ištirpsta. O švintant pirmosios išnyra iš tirštos nakties tamsos...

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 17 Vas 2011 13:30

Rūta rašė: Kartais kaime vasaros naktimis priešais rožyną užsisėdėdavom nuo vakaro iki švitimo. Labai įdomu būdavo stebėti, kaip temstant visos rožės dingsta sutemose, tik baltos, regis, dar labiau išryškėja, švyti, bet galiausiai ir jos ištirpsta. O švintant pirmosios išnyra iš tirštos nakties tamsos...
sunku net apsakyti, Rūta, kaip gražiai tu čia parašei...
po vakarykščios liūdnos žinios jautru skaityti apie bet ką gražaus ;(

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė opera » 17 Vas 2011 19:47

Aš irgi jau ant popieriaus "primečiau" balto rožyno-gėlyno planelį.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 17 Vas 2011 21:37

Ačiū Rasai už tokius gražius vaizdinius ir išsamius aprašymus,jau balto sodo idėja nuostabi tiesiog,man atrodo ji nepaliks abejingo nei vieno,tik,kur tos vietos rasti?Jei jau mano pikčiūrną vyrą sužavėjo,kuris perskaites pasakė:"čia tai estetika,žiūrėk,koks grožis,tai ne tavo rožės mažame žemės lopinėlyje"..Ai,ai,bet,kad ir man labai gražu....

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 18 Vas 2011 19:38

Niekada nebuvau teminių rožynų šalininkė, bet paskaičiusi Rasos straipsnį, kaip ir daugelis čia parašiusių, nelikau abejinga :) Labai gerai suprantu, kad nėra taip paprasta kaip Rasa rašo ir kuria savo sodą, bet labai norėčiau balto gėlyno savo kieme. Net negalvojau, kad kada norėsiu sodinti augalus (daug augalų) vidury kiemo. Kažkada, kad nebūtų labai bjauru, pasodinau 3 rožes ir tikrai neketinau plėstis. Bet paskaičius pradėjau mintyti kokias rožes reikėtų per vasarą pasidauginti, kokių augalų nusipirkti ar daugiamečių gėlių pasisėti baltajam gėlynui. Ir kaip tik Rūta moka ypatingai mintis dėstyti, norėčiau gėrėtis nuo terasos šiuo gėlynu iki visiškos tamsos ir vėl nuo aušros. Žinau, kad nebus nuostabu, kaip galėčiau įsivaizduoti, bet bent jau pabandyti verta. Juo labiau, kad turiu pakankamai didelį apie 4 arų kiemą, ir vakarais "grožiuosi" bebaigiančiu sugriūti tvartu ir lentų krūva ...
Ačiū, Rasa (flower)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 19 Vas 2011 09:14

Smagu kai geros įdėjos užkrečia :) . Man irgi labai gražu teminiai ir rožynai, ir gėlynai. Rasa šaunuolė, kad savo straipsniais, žmones apdalinote sparnais (like)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Vas 2011 08:10

Kaži kas čia atsitiko, kad visi esam kaip apmirę?... |( Nors šaltukas ne juokais spaudžia, vis dėlto pavasaris neišvengiamai artėja... :D

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 22 Vas 2011 12:42

Rūta, tai kad įdienojus lauke tikras pavasaris <3 . Paukščiai čiulba, kaip pamišę ir saulė jau nuo stogų sniegą tirpina :) . O visi tikriausiai rožynus "ant popieriaus" kuria :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 22 Vas 2011 12:53

Neapmirę, tiesiog vis dar snaudžiam kaip meškos po sniegu :D O jeigu rimtai, tai nuo sekmadienio gerokai atšils, tiesa vis dar bus minusiukas, bet naktimis jau bus vienženklis skaičiukas. O jau nuo kito trečiadienio dienomis žadama pliusinė temperatūra (bravo) < tai, kad pavasaris tikrai neužkalnų.

O aš vis dar apsvarstymuose dėl rožių, noriu kelių iš Sibirkos, "Angelos" ir 'Rosarium Uetersen', bet siųstis tik dvi rožes kažkaip :? Gal kas iš Vilniaus nori irgi kelių? Susikoperuotumėm? Tiesa pasakius, noriu daug, bet finansai visada pavasarį būna nekokie, o jau kai Sibirka gegužės mėnesį nebesiunčia finansai susitaiso, va taip ir gyvenam :D Tada tenka iš kitur pirktis (drunk)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Vas 2011 12:56

Taip, oras visai malonus, pavasariškas, regis, jau nė neprisimeni, kad ryte einant į darbą -20 spaudė ir skruostus svilino... :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Vas 2011 12:59

aistejukas rašė:O aš vis dar apsvarstymuose dėl rožių, noriu kelių iš Sibirkos, "Angelos" ir 'Rosarium Uetersen', bet siųstis tik dvi rožes kažkaip :? Gal kas iš Vilniaus nori irgi kelių? Susikoperuotumėm?
Aistiejuk, aš kelias siųsiuosi ir aš iš Vilniaus :) Galėsiu priglausti taviškes prie savo užsakymo :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 22 Vas 2011 13:28

Rūta rašė:
aistejukas rašė:O aš vis dar apsvarstymuose dėl rožių, noriu kelių iš Sibirkos, "Angelos" ir 'Rosarium Uetersen', bet siųstis tik dvi rožes kažkaip :? Gal kas iš Vilniaus nori irgi kelių? Susikoperuotumėm?
Aistiejuk, aš kelias siųsiuosi ir aš iš Vilniaus :) Galėsiu priglausti taviškes prie savo užsakymo :)
Būtų super. Tai man tada šitas dvi. I kelios dienos prieš užsakant primink, įmesiu pinigų į sąskaitą ir pervesiu (bravo) NU va, vienas "galvos skausmas" nukrito :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Vas 2011 13:35

Patirtis rodo, kad „galvos skausmai“ visada nukrenta, kai bendrauji ir kalbiesi apie savo rūpesčius. Netikėtai atsiranda problemos sprendimo būdas :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 22 Vas 2011 13:45

Rūta rašė:Patirtis rodo, kad „galvos skausmai“ visada nukrenta, kai bendrauji ir kalbiesi apie savo rūpesčius. Netikėtai atsiranda problemos sprendimo būdas :)
Tas tiesa, tik reikia žinoti kam tiksliai pasiguosti (xixi)

raskila
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 17 Rgs 2010 18:52
Miestas: kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė raskila » 22 Vas 2011 14:50

Man dar galvos skausmas del vieno krumo is Sibirkos. Kas is Kauno, gal galetu kartu "prigriebt". Tik nezinia,kaip cia su tuo pavasariu is tiesu. Girdejau kalbas,kad tikras pavasaris ateis tik geguzes men (no) . Zodziu, stipriai paveluotai. Baisu ir galvoti, jeigu taip butu. Kaip isgyvens augalai tuos atsilimus-atsalimus.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 22 Vas 2011 15:34

raskila rašė:Man dar galvos skausmas del vieno krumo is Sibirkos. Kas is Kauno, gal galetu kartu "prigriebt". Tik nezinia,kaip cia su tuo pavasariu is tiesu. Girdejau kalbas,kad tikras pavasaris ateis tik geguzes men (no) . Zodziu, stipriai paveluotai. Baisu ir galvoti, jeigu taip butu. Kaip isgyvens augalai tuos atsilimus-atsalimus.
Bet tai ar galima tiketi "bobuciu" prognozemis? Vistik keliais menesiais i prieki labai sunku nustatyti prognoze. Jie gali paspelioti, o gamta vistiek padaro savo (sun) (rain) (flower)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 22 Vas 2011 16:22

Rūta rašė:Kaži kas čia atsitiko, kad visi esam kaip apmirę?... |( Nors šaltukas ne juokais spaudžia, vis dėlto pavasaris neišvengiamai artėja... :D
Oi, neapmirę tikrai :) jau ir sėklos užsakinėjamos, ir gėlynai planuojami, ir daržai.. :D
raskila rašė:Girdejau kalbas,kad tikras pavasaris ateis tik geguzes men (no) . Zodziu, stipriai paveluotai. Baisu ir galvoti, jeigu taip butu. Kaip isgyvens augalai tuos atsilimus-atsalimus.
Pamenat, rudenį buvo kalbų, kad jau ši žiema tai siaubinga bus ;) Į tolimas prognozes žiūrėčiau skeptiškai, pamatysim, kaip ten bus su tuo pavasariu :)
Aš tai vis su siaubu laukiu kada rožės iš Serbijos užgrius (:| vat bijau kad joms mūsų pavasaris gali nelabai patikti :?
Paskutinį kartą redagavo zebenkstiejka 22 Vas 2011 16:25, redaguota 1 kartą(us).
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

raskila
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 17 Rgs 2010 18:52
Miestas: kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė raskila » 22 Vas 2011 16:24

Reikes dar pasitikslinti. Cia darbe buvo tokia kalba, lygtai pagal kazkokias prognozes.
Kol parasiau,jau ir zebenkstiejka atsake. Taip,dar yra laiko. Tokios tolimos prognozes nevisada pasitvirtina.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 23 Vas 2011 13:55

Rita rašė: ...smagu ir visos Jūs čia truputį "pamišę"(gerąja to žodžio prasme) dėl savo gražuolių,labai geras kolektyvas... <3
Taip, Rita, aš irgi negaliu atsidžiaugti mūsų rožininkų kolektyvu <3 (flower) <3 (flower) <3 (flower) <3 (flower) <3 (flower) <3 (flower) <3 (flower)

Užrakinta

Grįžti į