Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 24 Geg 2012 13:40

Tokios stiprios šalnos pas jus buvo?
Pas mane net rodžersija šiemet neapšalo, nors kiekvienais metais apšąla, dar niekad nemačiau jos gražios

Vartotojo avataras
Lina
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 28 Gru 2011 17:38
Miestas: Vilnius–Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Lina » 24 Geg 2012 19:48

Rasa, labai ačiū už atsakymą į mano klausimą! (flower) Džiaugsmas tiesiog, kad pas mus toks šaunus, profesionalus ir geranoriškas kolektyvas! (sun)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 25 Geg 2012 06:36

Įdomiai šiemet rožės skleidžiasi - vakar radau "Rhapsody in Blue" žiedą |( Na , Sophie's Perpetual kininių atstovė lyg ir nieko nuostabaus, jeigu nekreipti dėmesio į tai, kad tik šiemet pavasarį į vazoną pasodinta - pernai rudenį vėlai gauta ir prikasta. Beje, pirmas žiedas, taip pat, rudenį gautos ir pavasarį į vazoną pasodintos kininės rožės Old Blush. Gal reikia kinietėmis visą sodą apsodinti :)

Vartotojo avataras
Vilma_K
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 11 Geg 2011 14:47
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Vilma_K » 25 Geg 2012 10:20

Vakar ir pas mane prasiskleide pirmasis rozes (neziniukes) ziedelis . Anksti siemet. Pernai tik birzelio pradzioje prasidejo zydejimas.
Bet rozes pas mane siemet labai nukentejo: nors ir purskiau, bet , aisku, jau gerokai per velai - daugybe nulinkusiu virsuneliu :( .
Kai kurios ir toliau dziovinasi jau prasprogusias sakas |( Totatli mistika. Pavasari dziaugiausi geru perziemojimu, nes po prilenkimo buvo like labai daug zaliu saku. Tai dabar tos rozes apskure ir pakankamai daug nudziovine saku, kurios buvo net pradeje sprogti. Gal per anksti atidengiau...
Ir dar - tokioje ankstybeje mano vazonines rozes eme pulti miltlige. Na, ir pernai jos buvo ligotos (Gletcher, Superstar), bet geguzes menesi turbut dar niekada gyvenime nemaciau miltliges :(
O prie viso to, pats didziausias "kenkejas" netoli roziu zaidzia krepsini ir daznai sunkus kamuolys pataiko nukristi tiesiai i rozes ...
Zodziu, kiemas pilnas priesu :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 28 Geg 2012 20:11

Mes kasmet kaime turim kokių nors problemų su paukščiais. Tai anties lizdą saloj šienaujant randam, paskui jos kiaušinius kažkas suryja, tai sužalotam gandrui turiu varles gaudyt ir maitint, kad iš bado nemirtų. Pernai musinukė pavėsinėj lizdelį susisuko, o mes toj pavėsinėj, galima sakyt, ir gyvenam - galvojau, kad neišperės tų paukštelių ar iš bado numarins mūsų bijodama. Nieko - ir išperėjo, ir išaugino :) Šiemet paukštelis (manau, kad ir vėl musinukė) lizdelį susisuko dar blogesnėj vietoj - verandoj ant palangės, prie durų, vaikštom savaitgaliais per tas duris dešimtis kartų. Šeši mažučiai gražūs kiaušinukai. Paukštukui šokas, vos neužsimušė į stiklus besiblaškydamas. ir ką dabar daryt?

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Sigita » 30 Geg 2012 18:07

Regina rašė:ir ką dabar daryt?
Ir pas mus paukščiai suka lizdus kur papuola, teko ne vieną iš lizdo išmestą ar iš vanago nagų iškritusį auginti, deja, nesėkmingai :( Aš labai jautriai visada reaguoju, žinau, kad reikėtų gamtai leisti pačiai tvarkytis, bet neištveriu, įsikišu ir... Buvo ir pas mus lizdas prie durų, turėjom vaikščioti pro kitas duris. Kai paukščiukai išsirito ir išskrido, išardėm, kad daugiau neperėtų toj vietoj.
Paveikslėlis

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 30 Geg 2012 21:58

Praktiškai visa Alchymistas, pasodintas vejoje,- vien akli ūgliai :( Ir kas iš to, kad nukarpysiu, vistiek niekas nežydės, ką man su juo daryti? :(
Turbūt visgi dėl šalčio.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 31 Geg 2012 06:55

Kažkur skaičiau džiaugsmingą šūksnį, kad "Alchymist" paržydo antrą kartą, po žydėjimo jį nugenėjus |( Tie akli ūgliai vistiek nepražys, tai manau nieko blogo neatsitiks juos nukirpus. Taip pasielgė (dalinai) Daktaras Jamainas ir tikrai dėl to, kad jam buvo per šalta. 'Kathleen Harrop', nors ir liko keturios šakos iš kokių dvidešimties, baigiu visas nukirpti, kadangi jos po truputį nekrozuoja (kitaip aš to pavadinti negaliu) ir taip pat tikrai nuo šalčio.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 31 Geg 2012 07:55

Pasirodo elementariai - HMF nario komentarai :)
September 18, 2011...I am so excited to share with any lovers of Alchymist that one of my three plants (which I cut back harshly about 5 weeks ago) is showing buds! I have had Alchymist for about 10 to 12 years. and this is the first time I have ever had a rebloom. This one is in a pot and I transplanted it about 5 weeks ago to a bigger pot. Since it was in the summer, I cut it way back, probably to about a foot from the top of the soil. So, it can rebloom if you cut it back harsh. Yeah! I live in Mill Valley, CA.
Joan Goff

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 31 Geg 2012 08:03

O apie ką čia jis šneka? Pabandžiau pasinaudot vertėju, bet nieko nesupratau :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 31 Geg 2012 08:16

Maždaug taip:
Rugsėjo 18, 2011 aš esu taip susijaudinęs, jog noriu pasidalinti su visais Alchymist-o mylėtojais, kad vienas iš mano trijų augalų (kurį aš žiauriai nugenėjau maždaug prieš 5 savaites) augina pumpurus! Aš auginu Alchymist-ą maždaug 10-12 metų ir tai yra pirmas kartas, kai jis žydi pakartotinai. Rožė auga vazone ir maždaug prieš 5 savaites persodinau ją į didesnį vazoną. Kadangi buvo vasara, nugenėjau palikdamas maždaug pėdą nuo žemės. Taigi jį žydi pakartotinai, jeigu jus stiprai ją nugenėsite. Aš gyvenu Mill Valley, CA.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 31 Geg 2012 08:17

Ačiū :*

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rasa » 31 Geg 2012 08:18

Apie tai, kad po 10 ar 12 metų auginimo, Alchymistas pagaliau pražydo pakartotinai. Veiksmas vyksta Kalifornijoje, tad lietuviams, manau, verčiau net nepradėti svajoti :)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 01 Bir 2012 11:03

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

"...Nei sėti, nei prižiūrėti..." :D - pas mane pilnas miškelis, gražu :) Tai ne, dar kažko užsimanė (čia aš apie save) (mad) :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 04 Bir 2012 08:26

Savaitgalis kaip niekad buvo darbingas: penktą atsikeldavau - prieš šešias prie darbų. Padariau vieną gėlyną su drenažu, jį apsodinau augalais per lietų, pasitiesūs lentą, kad neprasmegčiau, sekmadienį nukasiau 15 kibirų tulpių - visų, deja, nespėjau.
Taigi, negaliu sakyti, kad savaitgalis nuėjo šuniui ant uodegos :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 04 Bir 2012 08:43

aš nežinau ką dariau, berods, nieko... Bet šiandien 'nei rankyčių, nei kojyčių'.. Ilgiau pasėdėjus, kai reik atsikelt - visa kaip surakinta (drunk)
aaaa - viendienių 8 kupstus iš angliško gėlyno iškėliau kitur, mat ant rožių visia baigė užlipti. Kupstai buvo nemenki, su sūnum kėlėm, vienai sunkoka buvo. Ir dar kažką veikiau, visą laik ant kojų - bet akivaizdžių rezultatų (no) :?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 04 Bir 2012 09:17

Jeigu būtum tas viendienes iškasus ir išmetus, tai darbo kaip ir nelabai daug. Bet kai reikia joms paruošti duobes ir pasodinti, tada ir atsiranda problemikės, o vėliau: "nei rankyčių, nei kojyčių". Labai gražus šis tavo posakis :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 04 Bir 2012 09:37

Kokios jūs šaunuolės - šitaip dirbti per tokį lietų (rain) (rain) (rain) O gal pas jus nelijo taip, kaip pas mane :? Kaip pradėjo penktadienį, tai tik sekmadienio vakare truputėlį prasigiedrijo. Pylė, kaip iš kibiro su labai trumputėm pertraukom. Man savaitgalis visiškai buvo sugadintas - nei dirbt, nei nieko neveikiant lauke sėdėt :( Tiek darbų buvau suplanavus nuveikt, o gavosi šnipštas... Užtat mano ir "kojytės, ir rankytės' labai gerai jaučiasi :D
Loreta, jau tulpes kasi? pas mane jos dar kaip rūtos žaliuoja

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 04 Bir 2012 09:54

Kai kurios kaip šienas, turiu galvoje tulpes, kai kurios žaliuoja. Kasiau išsišiepus, nes žinau, jeigu nekasiu dabar, galiu nenukast ir niekada. Beje, kažkur skaičiau, kad nereikia laukti kol tie lapai visai nugels ir svogūnas pasidengs tamsiai rudu lukštu.
Kas dėl oro: šeštadienį nuo 6 iki 13 val. nelyjo, o sekmadienį iš vis nelyjo, tik truputį gąsdino. Žinok, mano kaimas Siesikuose, apie kurį mano brolis sako - čia Siesikai, čia lietus nelyja (xixi)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė DaliaRaimonda » 04 Bir 2012 10:15

Mano savaitgalis buvo ne šuniui ant uodegos, o šuniui ant garbės :D . Abi dienas vežėm šunį į parodą. Jam tai buvo pirmas kartas gyvenime. Bet elgėsi labai ramiai, nei bijojo, nei ant šunų puolė. Tiesiog buvo ramybės įsikūnijimas :) . Na ir abi dienos buvo sėkmingos. Gavo labai gerus aprašymus iš teisėjų ir pelnė visus savo klasės apdovanojimus :) . Tai, savaitgalis sėkmingas, neskaitant žiauraus oro šeštadienį (rain) (rain) (rain) . Buvo taip šalta, pūtė toks galingas vėjas ir taip lijo, kad man su žiemine striuke buvo šalčiau nei žiemą (hit) . Per tokį orą, koks buvo tikrai dirbti būtų buvę neįmanoma. Loreta, matomai pas jus tikrai "ne lietaus zona" :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 04 Bir 2012 10:50

Tokiame jauname amžiuje ir tiek apdovanojimų :)
Lyjo šeštadienį po pietų ir pas mane - su žiemine striuke dirbau. Tiesiog trūks - plyš turėjau padaryti: negalėjau juk didžiausios, plačiausios iškastos duobės palikti nesutvarkytos. Vakare pasikūriau ūgnį - baisiai žvarbu buvo.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 04 Bir 2012 11:02

aš tai vis bijojau, kad tas baisus vėjas rožių šakų neišlaužytų, mat beveik niekur niekas dar neparaišiota, vėjuje baisiai plaikstėsi.. Įtartinai liko pasvirusi nauja Šekspyro šaka su ant galo gan gausiai pumpuruotu išsišakojimu. Bandžiau atkast šiek tiek žemių ir pažiūrėt ar išlūžus ji ar ne, bet nepavyko nieko išsiaiškint, tai palikau parėmus, vis tiek jei išlūžo - netrukus pasimatys.
Rožyne į viendienių vietas susodinau alūnes, kai nužydės, liks gražūs žali kupsteliai, bet jau įsibėgėjusių rožių nebestelbs.
Per tuos orus pusės darbų nespėjau nuveikt - nepasėjau morkų (pavasarį ką sėjau, tai tarp krapų, tų, kur patys pasisėja, nerandu), ridikėlių, salotų. Dabar toks laikas, kad jokių daržovių neturim, na gal keli svogūnų laiškai nupiepę ir apipešiotos salotos likę. Ridikėlius suvalgėm kažkaip greit, salotos nedygsta, rukola dar visai mažutė. Turiu daržą, o nėr ką valgyt (devil)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 04 Bir 2012 21:31

Jūratė rašė:... Turiu daržą, o nėr ką valgyt (devil)
Jūrate, tu norėtum ištisus metus šviežias daržoves iš savo daržo valgyt? Labai nemaži norai (xixi)

Šiemet galvojau, kad rožės sužydės gerokai anksčiau. Anksti sužaliavo, anksti sukrovė pumpurus. Bet taip smarkiai atšalus orams viskas sustojo. Pažiūrėjau pernykštes nuotraukas - šiuo metu gausiai žydėjo visi vilkdalgiai, bijūnai, o šiemet dar tik pradeda. Birželio 14 pernai jau buvo labai daug žydinčių rožių ir ne pavienių žiedų - krūmai jau buvo apsipylę žiedais. Turint galvoj, kad daugumos rožių pirmuosius pumpurus suvalgė stirna ir jie turėjo ataugt iš naujo, tai žydėjimas tikrai buvo daug ankstyvesnis. Šiemet pas mane birželio 14 tikrai dar taip nežydės

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 05 Bir 2012 06:36

Labai patinka man toks oras :) Atsimenu kas buvo pernai: žolė išdžiuvusi, rožės žydinčios ir apniktos jas graužiančių vabalų, žiedlapiai byrėjo vos palietus. Jau rėkiau garsiai: "greičiau atvažiuokit, nes nebus į ką žiūrėti". O šiemet viskas po mažu. Atvažiuoji - vis daugiau prasiskleidusių žiedų. Ir rožės tiesiog svaiginančiai kvepia. Aš darbe sau ir bendradarbei mažyčius bukietėlius suskyniau - sėdim, alsuojam rožių aromatu (sun). Praeitais metais brolis padarė išvada: "o rožės vis tik nekvepia!" - kurgi tai matyta (xixi)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 05 Bir 2012 06:54

Nekenčiu tokio oro (mad)
Visada norėjau gyvent šiltuose kraštuose (sun) Vasarą ir turi būti vasara, o dabar pirštinių ir žieminės striukės reikia, o prie rožių greitai be naro kostiumo, jei taip lis, nebus galima prieit. Rožės net balkone nenori skleistis, ką jau kalbėt apie lauką... Ir kaip jas pauostyt, jei iš kambario nosies iškišt neįmanoma :( (rain)

Skelbti atsakymą

Grįžti į