Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 22 Geg 2013 07:37

Man nepatinka (no) . Kaimynai savo žolę prie pat mano tvoros be surinkimo maišo (jų tokia vejapjovė) nupjauna ir pavaro viską ant mano pakrašty pasodintų augalų. Niekaip nesupratau iš kur ten tiek pienių. Tarp rožių iškrapštyti - baika, o pabandyk iškrapšti iš gludo krūmelių. Ir jų būna ne viena kita, o tankiai tankiai, kaip pasėta. Praktiškai juos reikia iškasti ir išmesti :( - tas pats kas iškrapštyti žolę iš ožekšnių

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 22 Geg 2013 07:44

Kadangi savo laukinių laukų pienėms aš niekaip neuždrausiu sėtis ten, kur joms patinka, tai rožynų ir kitų gėlynų užklojimas storu žolės sluoksniu yra pati geriausia išeitis. Kur neužpilu žole, ten pienių pridygsta gerokai daugiau

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 22 Geg 2013 09:21

Pagiriamasis žodis pienėms :)
http://gyvenimas.delfi.lt/grozis_ir_sve ... d=61435249" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 22 Geg 2013 11:34

Et, ne apie tai kalba, kad pienės yra bjaurios piktžolės, o idealas – angliška vejelė be menkiausios kitokios žolytės. Pati labai myliu visokias žoles, vaistažos ir nesu iščiustinto grožio šalininkė :) Kalba tik apie tai, kad jei visiškai nekontroliuosi proceso, na kad ir kauptuku, tai ilgainiui tiesiog VISKĄ uzurpuos kiaulpienės :D Tikriausiai taip ir bus, nes štai dabar rašau, o pro langą matau gražiai lyg sniegelius skraidžiojančius pienių pūkus :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 23 Geg 2013 07:12

o tai teorija, kad pjaunant žolę, visi plačialapiai (ar kaip ten jie vadinami) nyksta - nepsitvirtina? Ar pienės ne iš tos žolių grupės? |( Pas mus taip susiklostė aplinkybės, kad šįmet žolės kieme dar nepjovėm, visi galite įsivaizduoti, kaip viskas atrodo :$ :$ Šią savaitę lyja kasdien, žolė neišdžiūsta :( Tuoj žolynai bus iki kelių, su visom pienėm ir kt. grožiais... Šiaip pienių iš pievos niekada neravėjau, nei kuom nors purškiau, aplink laukai ir visokios pakampės vėlgi pilni to grožio, bet pas mus tikrai nėra tokių vietų, kur pienės būtų nustelbusios pievelę, net neįsivaizduoju, kodėl taip atsitinka - gal per gera ten žemė? ir pienės labai lengvai įsitvirtina?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 23 Geg 2013 07:21

Nežinau, kaip su teorija, bet pienės pas mane okupavo pievos gabalus ir tose vietose kitokios žolės nėra visai. Mano nuomone, vieną kartą reikia nupurkšti nuo plačialapių ir pieva bus su pienėmis, bet ne pienių pieva. Arba galima ravėti, jeigu yra pakankamai laiko. Dabar gal visai ir neblogai būtų - lietus palyjo, žemė gal ir nebūtų labai kieta.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 23 Geg 2013 07:46

Jūratė rašė:o tai teorija, kad pjaunant žolę, visi plačialapiai (ar kaip ten jie vadinami) nyksta - nepsitvirtina? Ar pienės ne iš tos žolių grupės? |(
Kiek aš pastebėjau - tai pienės nelabai bijo šienavimo, jos tik tampa mažesnės, prisiploja prie žemės, bet vis tiek žaliuoja ir žydi, o žiedeliai būna nelabai nuo žemės atsiplėšę (flower) Galima sakyti, kad jos užsigrūdina :D

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aivė » 23 Geg 2013 09:02

Taip greitai šiais metais viskas vyksta - radau pirmuosius Therese Bugnet žiedukus. Nors gal tai normalu :)

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 23 Geg 2013 09:15

Normalu :) Kažkada ir mano sode ji pirmoji pražydo :) . Įdomu, tai, kad (bent jau pas mane) niekada pirmoji nepražysta viena ir ta pati rožė. Šiemet tai Stanwell Perpetual, jeigu nežiūrėti į žiemojusias rūsyje vazonuose.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aivė » 23 Geg 2013 10:15

Na taip, čia gal gyvenimas per greit bėga, o rožės žydi laiku :D
Pas mus lyja beveik kiekvieną dieną, gan sunku ištaikyti nupurkšti nuo ligų kenkėjų. Vakar vakare padariau kokteiliuką iš Actara-Candit-Score. Tikekimės kad spėjo suveikti, nes ryte, o gal ir naktį pliaupė lietus :B
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė andriuxplind2 » 25 Geg 2013 18:20

:$
Atėjo pavasaris, nubudau ir aš po žiemos miego :D
Noriu pasakyti, kad jei kas nors svajojat apie Rosa banksiae Lutea, tai paskubėkit į "Lietuvos žiedai", dar buvo pora likę

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aivė » 27 Geg 2013 07:37

Nemačiau... tik daug žydinčių rožių ir tokio dydžio ..... ir be pavadinimų, tik raidelės kažkokios (bandit)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė andriuxplind2 » 27 Geg 2013 07:54

Aivė rašė:Nemačiau... tik daug žydinčių rožių ir tokio dydžio ..... ir be pavadinimų, tik raidelės kažkokios (bandit)
Ten tos raidelės labai gerai išsišifruoja. Pvz: PABR - Parko Abraham Darby ;)
O Bankso rožę aš planuoju dauginti, tik kad ji nežiemoja Lietuvoje, tai teks sukti galvą kur įkurdinti, kadangi tai visžalė rožė |(

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 27 Geg 2013 09:18

Rūta rašė: [ o, svabiausia, apsilankėm Lazenki parke. Vidury miesto didžiulis parkas su klasicistinio stiliaus rūmais, tvenkiniais, senais medžiais, sutvarkytais pasivaikščiojimo takais. Šiuo metu žydėjo daug krūmų - alyvų, lanksvų ir kitokių. Žodžiu, labai gražus parkas. Gaila, kad neturėjom daug laiko jame vaikščioti, bet pakako ir to, ką pamatėm. Jei kas lankysis Varšujoje, rekomenduoju :)
prie lankytinų vietų Varšuvoje dar pridėčiau zoologijos sodą. Iš visų mano matytų zoologijos sodų šis pats gražiausias: didžiulis sutvarkytas parkas ir nuostabiai įregtos erdvės gyvūnams (ypač liūtų uola ir beždžionių namai) <3
http://www.zoo.waw.pl/pl/home.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aivė » 28 Geg 2013 10:52

andriuxplind2 rašė:
Aivė rašė:Nemačiau... tik daug žydinčių rožių ir tokio dydžio ..... ir be pavadinimų, tik raidelės kažkokios (bandit)
Ten tos raidelės labai gerai išsišifruoja. Pvz: PABR - Parko Abraham Darby ;)
Mano vaizduotė matyt prasta :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 30 Geg 2013 09:58

http://www.alio.lt/sodui_namui_pasiulymas.html?id=552" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Ir kas gi čia per nauja rūšis "angeliškosios" rožės :? Gaila nėra straipsnio autoriaus; -ės. Kai kurie teigiai kelia labai didelių abejonių ir mes taip nedarysium, kaip delfi pataria |( .
Nors nuotraukos labai gražios - ypač su rožėmis ant baltos tvoros, šalavijų, raskilos bordiūrų :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 30 Geg 2013 11:37

Prieš kurį laiką spaudos platinimo vietose pasirodė naujas žurnalas apie rožių veisles iš „Sodo spalvų“ serijos. Jo autoriai – mums žinomi rožių augintojai, bet ne tie, kurių sodinukais džiaugiasi dauguma iš mūsų. Tekstai kaip prieš 10 metų rašyti. Žiemojimas - vis tiek nukarpyti ir apdėti eglišakiais... |( Tarsi laikas neitų pirmyn, nebūtų atrasti patikimesni būdai, kitokios dengiamosios medžiagos... :? Būtent taip uždengtos mano pirmosios rožės (ir būtent taip pagal tų pačių augintojų patarimus prieš žiemą nugenėtos) naują sezoną pradėjo nuo pat pažemės. O kiek tenka sutikti žmonių, kurie skundžiasi: „Nušalo mano rožės, nežinau, ar visai neiššalo, visos juodos... Kaip dengiau? Nukarpiau ir eglišakiais uždengiau, kaip rašoma...“ Va taip. O vis rašoma ir rašoma tas pats... (drunk)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 30 Geg 2013 11:45

Tame bordiure dar ir katžolės. Prieš gerus porą metų buvau radusi šią foto kažkur interneto platybėse ir "nukopijavau" bordiūrą į savo patvorį. Tikrai įspūdingas kone visą vasarą (kirpdavau peržydėjusius žiedynus dažnai). Rudenį dėl katinų iškasiau katžoles ir kol kas viskas ne pagal norus.
Po praėjusios mugės Kairėnuose ir mūsų kvartale yra pražydusių stiebinių rožių :) Gražu ir nuteikia optimistiškai laukiant savųjų žiedų :)
Man optimizmo prideda ir šis forumas, be jo geriau nei nepradėt rožių auginti (like)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 30 Geg 2013 11:51

Primityvokas ir klaidinantis straipsniukas.
Balta tvora apželdinta nuostabiai, bet nuotrauka tikriausiai iš interneto platybių :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Tadas » 30 Geg 2013 12:25

Metų senumo straipsnis iš delfi alio persspauzdino :)
http://gyvenimas.delfi.lt/naujos_formos ... d=58746885" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten galima ir komentarus rašyti

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 30 Geg 2013 13:33

Tadas rašė:Metų senumo straipsnis iš delfi alio persspauzdino :)
http://gyvenimas.delfi.lt/naujos_formos ... d=58746885" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten galima ir komentarus rašyti
:( :( :( nu baisu, ir kaip galima tokius straipsnius, skleisti, platinti, visiškas neišmanymas surašyta :(

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė andriuxplind2 » 30 Geg 2013 20:52

Psio, šeštadienį esiu nukapoti savo rožių, noriu kad žydėtų (xixi)

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Pavasaris » 07 Bir 2013 09:24

Sakiau sau, kad šiemiat tai jau viskas - rožių nebepirksiu.. ir ką... vakar nuvažiavau į Sibirką ir grįžau su 5 rožių sodinukais. Dabar galvos skausmas - Kur jas sodinti ? |(

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 07 Bir 2013 09:41

Dažniausiai naujoms rožėms vietos visada atsiranda ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 07 Bir 2013 10:13

O kokias parsivežei? Labai smalsu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į