Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 14 Sau 2014 07:31

Priimam priimam (handshake) Seniai bekalbėjom, kaip jūs gyvenat? :)

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 14 Sau 2014 12:00

netyčia užklydau
http://warrengrovegarden.blogspot.com/2 ... itors.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 14 Sau 2014 12:05

kasiopeja rašė:netyčia užklydau
http://warrengrovegarden.blogspot.com/2 ... itors.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
vajetau! kodėl pas mus nėra to veidelio su išsprogusiom akim????? Ačiū, Aušra!

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 14 Sau 2014 12:18

tame bloge kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių (čia aš tingiu su žuvininkystės kvotomis knistis)... :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 14 Sau 2014 12:20

Labai teisingai, Jūrate, pastebėjai - turiu galvoje išsprogusia akis <3 . Kažkas tokio - labai harmoningas sodas. Nors ir lubinų žvakės išvirtusios ir augalai nėra super - duper kažkokie išskirtiniai, bet viskas taip savo vietose, kad tik ir lieka likti išsižiojus. Ar matei Therese Bugnet penktoje nuotraukoje - super (like) .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 14 Sau 2014 12:36

Aušra, marš dirbti! (yes) klientai laukia :B
:D
dar taip atidžiai neperžiūrėjau (jau tą nuotrauką panagrinėjau - jėtau jėtau!), numečiau darbus ir šuoliuoju per nuotraukas, atidžiau galėsiu gal tik kitą savaitę. Jūs gi visos žinot tą jausmą, kai nuo vaizdo pakerta kojas (nors ir sėdi) ir toks silpnumas apima :$ nu ne iš pavydo, tikrai ne :D

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 14 Sau 2014 12:40

šitas kampelis gražus, o fėjos (12 nuotrauka) labai norėčiau savo gėlyne <3
http://warrengrovegarden.blogspot.com/2 ... -tour.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 14 Sau 2014 13:28

Viskas labai gražu, labai harmoningas sodas, kaip sako Loreta.
Bet aš noriu pasakyt ką kita ;) Puikus fotografas, nuostabios nuotraukos <3 Pagalvokit ir prisiminkit savo sodus :) Turit ne prastesnius sodus, o gal ir gražesnius :) Pas visas ir snapučiai, ir rasakilos, ir rožės, ir kiti augalai tokie pat puošnūs ir įvairūs (flower) (flower) (flower) <3 <3 <3 Gal net dar gražesni ir įvairesni :) Turit ir suoliukų, ir pergolių :) Ir angeliuką galima pasodint, ir kokią fėją įtupdyt :) O visa tai gražiai pateikt nuotraukose - tai jau menas. Kai kas turi tam talentą, kažkam dažniau ar rečiau pavyksta.
Kartais vartydama savo nuotraukas pagalvoju - o, visai gražiai atrodo :D O juk žinau, kad tikrovėje visai ne taip (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 14 Sau 2014 14:08

Pirmiausia aš ir pagalvojau apie savo |( , kiek reikia vargti, kad nesimatytų kokia skylė, t.y. tuščia vieta, tiksliau daug tuščių vietų, kurioje nėra nei vešlių snapučių, nei rasakilų, nei kitų augalų. O čia ar iš aukštai, ar gulint ant pilvo - viskas atrodu super. Suolai yra, bet ar jie tikrai puikiai įsipaišo į sodą (no), angeliukų net neturėčiau kur pastatyti - jie pas mane būtų kaip ubagėliai be namų. Taigi nereikia nurašyti viską fotografui, reikia įvertinti apželdintoją, dizainerį ir subtilų skonį :) .

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 15 Sau 2014 07:53

Vakar vakare šiek tiek arčiau susipažinau su šiuo sodu. Nuotraukose, kurias mes taip godžiai "surijome" pavaizduota tik maža jo dalis. Sodo dydis apie 4 hektarus, kuriame yra pagrindinis pastatas ir vasaros namelis - jo apželdinimas ir buvo pirmoje Kasiopėjos nuorodoje. Taip pat jame yra tvenkinys. Gėlynų plotas užima apie 1,2 ha. Žodžiu jo plotas milžiniškas, lyginat su daugelio, žinoma ne visais, mūsų turimais sklypais. Bet mane tai visai nenustebino, nustebino kas kitą - laikas skirtas sodo priežiūrai. Kaip rašo jo puoselėtoja, pavasarį dviese su vyrų sklypo tvarkymui per savaitę skiria apie 40 valandų, t.y. normalią darbo savaitę - du žmonės dirba 80 valandų. Vėliau užtenka 20 valandų, vasarą tik 10! Atitinkamai viską reikia dauginti iš dviejų. Kaip rašo sodybos šeimininkė - didžiają dalį laiko praleidžia gėrėdamasi :? . Va čia tai bent! Dar ji rašo, kad sodas kuriamas maždaug 15 metų, ne jos (jos sodui apie 30 metų), bet aplamai. Taigi aš dar turiu 7 metus laiko pasitaisyti . Jeigu ir po šių metų sode žiojės skylės ... :(

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 15 Sau 2014 08:04

Labas,labas ,daugiau tokių nuorodų ,visas rožininkes išvis iš darbo :) Viskas taip gražu :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 15 Sau 2014 08:57

Vis galvoju - realus ar nelabai tas skiriamas laikas sodo priežiūrai :? Nusprendžiau, kad viskas normalu. Taip, plotas ten didžiulis, dvigubai didesnis, negu mano prižiūrimas. Bet, kaip suprantu, jie ten gyvena ir tikriausiai daugiau niekur nedirba? Jei aš nuolat gyvenčiau savo kaime tai irgi galėčiau be streso susitvarkyt ir turėt laiko pasigrožėjimui :) Kitas dalykas, ar sugebėčiau taip estetiškai, su fantazija ir polėkiu apipavidalint, suprojektuot, suderint, susodint... Manau, kad ne... Tam reikia ir talento, ir žinių

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 15 Sau 2014 09:07

ir dar faktas, kad jie turi 7 vaikus ir daugiau dėmesio sodui pradėjo skirti tik tada, kai mažiausias jų pradėjo eiti į darželį. Mes su bendradarbe vienareikšmiškai nusprendėm, kad mes turim per mažai vaikų.
:D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 15 Sau 2014 09:10

Jūrate, nematau problemos, gali pasitaisyt :) Turiu galvoj vaikus ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 15 Sau 2014 09:14

Mane, taip pat, pribloškė vaikų skaičius :) .
Taip, Regina, jie jau nedirba, bet sodui skiria labai mažai laiko, bent taip rašo. Jeigu aš nedirbčiau, bet sodui vasarą skirčiau per savaitę tik 20 valandų, jis atrodytų košmariškai. O juk mainiškis mažuliukas.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 15 Sau 2014 09:19

Tikrai, ir aš turiu per mažai vaikų, ploto :D Ko gero idėjos, norai ir žinios svarbiausia. Dažnai pagalvoju, kad man trūksta žinių, gal dar ir įgudžių, "užkariaujant" naujus vejos plotus. Turiu išmokti viską padaryti lengvesniu būdu! (yes)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 15 Sau 2014 10:06

Loreta, tu tikriausiai nori, kad pas tave būtų kaip vaistinėj (xixi) Juk ir taip ten nėra jokio nereikalingo ne vietoj nukritusio lapo, jau nekalbu apie nužydėjusių žiedų nuskabymą, nuravėjimą ir pan. ;) Ką tu veiktum, jei ištisas dienas praleistum tik savo sode? Su pincetu pešiotum per padidinimo stiklą žiūrėdama (xixi)
Mintyse primečiau, kad per savaitę aš galiu skirt daugių daugiausiai 10 val., na gal 12 val., jei labai pasistengiu, nesvarbu, ar tai būtų pavasaris, ruduo ar vasara. Negaliu tas dvi turimas savaitgalio dienas tik "art" nuo ryto iki vakaro (dance)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 15 Sau 2014 11:25

Be abejo, labai gražus sodas. Bet nereikia visiškai tikėti tuo, kas parašyta :). Nors skiriamas laikas sodui yra visiškai normalus, priešingai būtų galima pagalvoti, kad jie vergai. Ir jokių lankytojų nepamatytumėm, nesilankytų gi jie naktį :D Neužmirškit, kad jie ten gyvena jau 36 metus ir negyveno gi dykynėj, be abejo, kažkas dirbo ir anksčiau, tik dabartinis vaizdas sukurtas vėliau. Be to, juk visiškai nerašoma, kas padaro daugelį kitų darbų, galbūt emigrantai iš Lietuvos ar kitur( nors jie berods nenoriai įsileidžia).
Čia gali būti panašiai kaip "Elizabetės vokiškam sode" sodininkaujama :) Kitoks gyvenimas, kitos finansinės galimybės.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 15 Sau 2014 12:05

Va Antosė paminėjo nuostabią knygą. Gal kuri galėtumėte parekomenduot ką nors panašaus (na čia netikslu taip sakyti, greičiau panašia tema ir verte) paskaityt?

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 15 Sau 2014 12:44

Tema ne visai tokia, bet paskaityti verta- tos pačios autorės "Balandžio kerai".

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 15 Sau 2014 12:45

antosė rašė:Neužmirškit, kad jie ten gyvena jau 36 metus ir negyveno gi dykynėj, be abejo, kažkas dirbo ir anksčiau, tik dabartinis vaizdas sukurtas vėliau. Be to, juk visiškai nerašoma, kas padaro daugelį kitų darbų, galbūt emigrantai iš Lietuvos ar kitur( nors jie berods nenoriai įsileidžia).
Čia gali būti panašiai kaip "Elizabetės vokiškam sode" sodininkaujama :) Kitoks gyvenimas, kitos finansinės galimybės.
Taip, dykynėje negyveno, bet aplink buvo tuščia. Tikiu, kad visus darbus nudirba patys ir tikiu, kad jiegu būtų kitaip, parašytų. Gal aš neteisi, bet aš ttokį jų sodą ir matysiu: be įsivaizduojamų ar tikrų vergų iš Lietuvos, ar kitų rytų šalių. Finasinės galimybės, žinoma kitos - plika akimi matyti. Bet pinigai nei prideda nei atima įgimtos meninko gyslelės. Kas tikrai labai akivaizdžiai matyti - nereikia įmantrių augalų, reikia auginti tai kas veši be ypatingos priežiūros. Ir vienodų augalų gali būti pasodinta labai daug - tai daro sodą harmoningą. Taip kaip pas mano mamą - vienodos veislės melsvių eilės, apjungia skirtingus augalus į visumą. Kai visko atsiprašant "pritraidžioji", o suvaldyti nesugebi - taip ir atrodo :$ . Aš čia apie save, jeigu ką (xixi)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 15 Sau 2014 13:01

Netgi jei ir apie save, apie augalus kalbant tokie žodžiai nevartojami :D Labai gražus sodas, jau minėjau, bet mano asmenine nuomone sodą kuriame ne tam, kad pademonstruotume subtilų skonį, o kad mums ten būtų gera ir gražu...Jei tai sutampa -puiku :D
O šiaip jau, mokėti džiaugtis - gyvenimo menas (flower) (sun)

Visgi manau visos mes džiaugiamės savo rožėm ir sodais, išskyrus trumpas nuodėmingas valandėles, kai sukyla pavydas - nesvarbu, juodas ar baltas... :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 15 Sau 2014 13:17

O ką daryt, jei labiau norisi įvairovės, o ne harmoningo sodo? Žinau, kad vienodi spalviniai ar vienodų augalų plotai geriau žiūrisi, bet man norisi įvairiausių rožių, įvairiausių augalų. Finansinės galimybės lemia,kad mano sode auga daug skirtingų veislių rožių, o ne daug spalvinių derinių po 3-5 vienodas. Su daugimečiais paprasčiau, įsigijus vieną gana greitai galima prisidaugint tiek, kad paskui reikia nešt į kompostyną :D Bet ir vėl - norisi įvairiausių :D Todėl pas mane vyksta nenutrūkstamas procesas - kažkas atkeliauja, kažkas iškeliauja :D

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 15 Sau 2014 13:27

Kiek ne į temą, bet aš daug kam iš savo artimųjų giriu neeilinius mano nuomone Virginijos sugebėjimus, sukūrus toookią aplinką, darbštumą, įterpdama "ir kaip moteris viską spėja, juk dar buitis, pomėgiai, augintiniai, anūkas...".Rašau apie Virginiją, nes tik ten buvau "gyvai". Kitų sodai matyti nuotraukose, kurias žiūriu su malonumu ir garsiai reiškiu emocijas <3 Kiek įspūdžių ir gerumo dar parsivežu iš rožių, jurginų, daugiamečių kolekcionierių :) Kol nieko nebuvau aplankius su didele pagarba žavėjausi Nancy Ondra, kitais blog'eriais. Dabar manau, kad ir mūsų augalų mylėtojai drąsiai gali lygiuotis, tiek idėjomis, tiek jų išpildymu. Nesikuklinkite, jūs ir jūsų sodai nuostabūs, patarimai - aukso vertės! :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rudenelis » 15 Sau 2014 13:44

Kol kurpiau žinutę, Paukštukas viską pasakė ką norėjau. Pasirašau po kiekvienu žodžiu. Nebuvau nė viename Jūsų sode (nesakau, kad nenorėčiau), bet kiek mačiau virtualiai, kiek skaičiau, užteko, kad sužavėtų. (flower) (flower) (flower)

Skelbti atsakymą

Grįžti į