Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 24 Vas 2014 08:45

Arijana, o kas tai per žiedai Tavo nuotraukoj, už kurių vaikelio nesimato ? (bravo)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 24 Vas 2014 09:04

Pabandysiu už Arijaną atsakyt - tai "Gloria Dei" ("Peace")

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 24 Vas 2014 09:20

Ačiū Reginai už tokį greitą atsakymą :*
Aš vakar irgi kaip Jūratė negalėjau atsidžiaugti tokia šilta saulėta diena. Tik negaliu pasigirti tokiu darbštumu - tik slampinėjau , viską apžiūrinėjau, darbų prisiplanavau, o rankos pakilo tik rožių patalėlius pakedenti :)
Bet širdy liko šiltas prisiminimas paukštelių čiulbesio, saulutės šilumos ir pavasario kvapo (sun)
Jūrate, mielai paskaityčiau tą žavią knygelę, jei kada paskolinsi

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 24 Vas 2014 09:27

Esmiralda rašė:Jūrate, mielai paskaityčiau tą žavią knygelę, jei kada paskolinsi
Jokių problemų (handshake)
Tik reikia Reginos atsiklaust, norės ji skaityt ar ne , kažkada kalbėjom ir dabar nepamenu, ar aš ją siūliau perskaityt ar pati sakė, kad norinti :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 24 Vas 2014 09:28

Man pasisekė nugenėti obelis, nors ir labai tingėjosi - žymiai smagiau tiesiog vaikštinėti su kavos puodeliu rankoje ir nieko neveikti. Džiaugiuosi, kad jas nubalinau, nors kai balinau buvo mintis, kad to šiemet net ir nereikia.

Vartotojo avataras
Gina
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 10 Kov 2011 21:33
Miestas: Klaipėda

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gina » 24 Vas 2014 19:45

Pas mus lauke šiandien +5, o stikliniam šiltnamyje +20. Pasėjau ridikėlius, salotas ir pan. Žiauriai norisi ką nors daryti. Rudenį šiltnamyje buvau užkasusi paguldytas dvi nedideles stiebines rožes, nes neturiu vėsios vietos. Iškasiau jau su sprogstančiais lapais, puikiai peržiemojo.
Žemė kieme atsileidusi gal apie 20 cm, o toliau visiškas įšalas. Dygsta rūteniai, narcizai, česnakai, tulpės jau nuo gruodžio žaliuoja, o keletas išdygusių lelijų tikrai nustebino.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 24 Vas 2014 20:34

Visai suprantama, kad rankos pasiilgo žemės. Sako, kol įšalas neišėjęs, negalima žemės judinti - supuola, ar dar kažkas jai pasidaro.

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 24 Vas 2014 23:06

Ech, pajūris. Ten net braškės vasario mėn. ,,sirpsta".

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Alinda » 28 Vas 2014 15:08

Mielos rožininkės,skaitau šį forumą ir jaučiu,kad ir manes neaplenks pavasarinė rožių pirkimo karštligė.Norėčiau ir aš senovinų rožių.Numačiau joms tikrai nemažą plotą,bet kad labai ''nenugrybaučiau'',tai neturiu tokio tikslo visą jį vienu kartu apsodinti.Pradžiai gal galėtumėte patarti keletą veislių,kurios tikų antram tolimajam planui.Jos ir bus matomos iš toli (žinoma niekas netrukdys prieiti arčiau ),tamsios ir aukštos apie 2,4 m aukščio tujų gyvatvorės fone.Jau iš patirties žinau,kad tamsių spalvų gėlės nelabai žiūrisi,o pavakare visai prapuola.Man visai patiktų rožės,tikrai dičkės-kartais forume pavadinamos monstrėmis.Bet gal tarp senovinių tokių nėra?Būsiu dėkinga visoms už patarimus :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 28 Vas 2014 15:18

Alinda rašė:Mielos rožininkės,skaitau šį forumą ir jaučiu,kad ir manes neaplenks pavasarinė rožių pirkimo karštligė.Norėčiau ir aš senovinų rožių.Numačiau joms tikrai nemažą plotą,bet kad labai ''nenugrybaučiau'',tai neturiu tokio tikslo visą jį vienu kartu apsodinti.Pradžiai gal galėtumėte patarti keletą veislių,kurios tikų antram tolimajam planui.Jos ir bus matomos iš toli (žinoma niekas netrukdys prieiti arčiau ),tamsios ir aukštos apie 2,4 m aukščio tujų gyvatvorės fone.Jau iš patirties žinau,kad tamsių spalvų gėlės nelabai žiūrisi,o pavakare visai prapuola.Man visai patiktų rožės,tikrai dičkės-kartais forume pavadinamos monstrėmis.Bet gal tarp senovinių tokių nėra?Būsiu dėkinga visoms už patarimus :)
http://www.rozes.lt/lt/senovines-rozes/ ... rozes.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

čia pažiūrėkit kiek nuostabių aukštų rožių Alba Maxima, Chloris (labai graži) Rosa centifolia, jei vietos yra pirmąsias dvi sodinčiau po kelias :D įspūdis būtų nepakartojamas, R.centifolia pas mane aukšta bet pakankamai retoka

o jei sodinsite sodyboje, tai kokia lietuviška sodyba be "Double White I" tai viena iš anksčiausiai žydinčių rožių, sodybos kiemą pripildys saldaus nepakartojamo kvapo :)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Alinda » 28 Vas 2014 15:50

Ačiū už pasūlymą :) .Mano rožės turėtų apsigyventi ne sodyboje,o vienam iš senesnių Kauno rajonų.kur sklypai didesni negu 6 arai :) :) Tai ko ne sodyba!!!

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 04 Kov 2014 09:00

Būti moterimi yra daug lengviau, nei vyru!
Vaiką pagimdei, užauginai, į mokyklą išleidai, į darbą nuėjai,
į parduotuvę užbėgai, namus susitvarkei, vaikų namų darbus
patikrinai, vakarienę pagaminai, visus pamaitinai, indus išplovei, drabužius
išlyginai, grindis išvalei, vyrą pamylėjai, darže pasikapstei,
gėrybių primarinavai ir viskas. Ir daugiau visą dieną LAISVA!
(bravo)
Tada jau galima užsiimti rožėmis (flower)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 04 Kov 2014 09:05

Esmiralda rašė:Būti moterimi yra daug lengviau, nei vyru!
Vaiką pagimdei, užauginai, į mokyklą išleidai, į darbą nuėjai,
į parduotuvę užbėgai, namus susitvarkei, vaikų namų darbus
patikrinai, vakarienę pagaminai, visus pamaitinai, indus išplovei, drabužius
išlyginai, grindis išvalei, vyrą pamylėjai, darže pasikapstei,
gėrybių primarinavai ir viskas. Ir daugiau visą dieną LAISVA!
(bravo)
Tada jau galima užsiimti rožėmis (flower)
visai netolimas kelias iki rožių :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 04 Kov 2014 10:03

Esmiralda rašė:Būti moterimi yra daug lengviau, nei vyru!
Tada jau galima užsiimti rožėmis (flower)
(yes) (like) (handshake)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė klevo lapas » 04 Kov 2014 11:01

Esmiralda rašė:Būti moterimi yra daug lengviau, nei vyru!
Vaiką pagimdei, užauginai, į mokyklą išleidai, į darbą nuėjai,
į parduotuvę užbėgai, namus susitvarkei, vaikų namų darbus
patikrinai, vakarienę pagaminai, visus pamaitinai, indus išplovei, drabužius
išlyginai, grindis išvalei, vyrą pamylėjai, darže pasikapstei,
gėrybių primarinavai ir viskas. Ir daugiau visą dieną LAISVA!
(bravo)
Tada jau galima užsiimti rožėmis (flower)
betgi kovo 8 gaunam po tulpę, ir tai viską atperka!!! (drunk)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rudenelis » 04 Kov 2014 16:48

Čia vienas iš komentarų po straipsniu"Kokia buvo praėjusi žiema?":
Gavau aš šiandien laišką nuo... pavasario. Tas šelmis taip ilgai man neparašė. Nuo pernai metų dingo kaip į vandenį- Nei laiško nei žinutės, nei paskambino. Nors ...,tiesą sakant, jis ir nežadėjo, Pati aš jį aklai įsižiūrėjau... Juk šitaip mergino mane ir rodė dėmesį, Ne dieną ir ne dvi- visus tris mėnesius... ...Kiekvieną rytą, langą vos praverdavau, Jis vėjo pirštais plaukus man kedendavo, Ir pasivaikščiot vesdavos į gojų, O ten... žibuoklių lūpom išbučiuodavo. Kaskart, saldžia klevų sula nugirdęs, Mano akis ir skambų juoką girdavo... Kai naktimis skaičiuodavom žvaigždynus, Jis dovanojo kvepalus alyvinius... O jau gėlių gėlių - žydėjo visas sodas, Net taką obelų žiedais nuklojo... Kartu dar pienių žiedus vynui rinkom... O štai paskui kažkur staiga jis dingo... ... Bet šiandien aš iš džiaugsmo nenustygstu... Jis man parašė-jau sugrįžta!!!
Juk užgavėnės, žiemai "sudie". Skanių blynų!

--------------------------------------------------------------------------------

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 04 Kov 2014 18:37

Gražu (flower) (flower) (flower)

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 13 Kov 2014 09:55

Bandau suprasti, kas galėjo tokį straipsnį parašyti? (rock)

http://www.manonamai.lt/mano-sodas-ir-k ... d=64258694" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 13 Kov 2014 10:09

Labai patiko terminas "apipjaustymas" :D :D :D . Gal turėjo ką nors kitą galvoje ne rožes (xixi) .

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 13 Kov 2014 18:49

Dabar tik pamačiau Rudenėlio perrašytą komentarą po straipsniu "Kokia buvo praėjusi žiema".
Labai apsidžiaugiau,daugiau tokio grožio,lyg ant sparnų pakėlė,kaip gera,kad dar yra tokių gražių žmonių,kurie parašo,ar perrašo :) Labai ačiū (flower)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 20 Kov 2014 12:20

Kaip nervas ima, kai už lango toks gražu oras (jau ir vėjai baisūs, berods, aprimo), o sėdi tarp keturių sienų ir nežinia kokius darbus dirbi. Visai ne tuos, kuriuos reikėtų (hit)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 20 Kov 2014 14:04

Oi kaip Tave suprantu.... (smoke) Aš irgi panašiai jaučiuosi. Bet ir savaitgalį neteks „nuo dūšios“ pasidarbuoti, nes sekmadienį 15 val. turėsim būti Vilniuje, tai reiškia, kad iš kaimo išvažiuoti teks taip tik tada, kai labiausiai norisi dirbti lauke ir dirbti iki tamsos...

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 20 Kov 2014 15:56

Aš irgi suprantu. Sėdžiu serganti su sergančiu vaiku :( Na bet jau kapanojamės atrodo, jau ryt tikiuosi ir lauke pabuvosim |( Tik duobes savaitgalį kas vyras ne aš, kas pas mus retai būna (sun)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 20 Kov 2014 16:15

Aiste, blogai, kad sergat :( Sveikit greičiau! (flower) O vyras nors kartą tegul duobes iškasa, paskui žinos, kaip tai "lengva" :D

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė lelijele » 20 Kov 2014 19:04

LoretaA rašė:Labai patiko terminas "apipjaustymas" :D :D :D . Gal turėjo ką nors kitą galvoje ne rožes (xixi) .
Čia tikriausiai tiesioginis vertimas iš rusų k. obriezka. tai yra genėjimas. matyt atitinkamas vertėjas papuolė

Skelbti atsakymą

Grįžti į