Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 09 Sau 2016 12:03

Tikrai, Virginija, aš irgi dabar prisiminiau! Tik kur?!

Gladiatorių-karių-kovotojų ženklas žavingas!

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 09 Sau 2016 12:20

Ko gero, matėme ne toje pačioje vietoje, tai reiškia, ir pas mus ne taip jau blogai :) . Taip buvo Alytuje.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 09 Sau 2016 12:37

Aš mačiau vaikystėj, Vilniuje Vingio parke arba Valakampiuose... :?

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė lelijele » 09 Sau 2016 15:24

Labai mėgstu senus medžius. Deje labai senų neturiu savo sodyboje. Atsiradus galimybei gėriuosi senoliais milžinais. Rudenį draugė nusipirko papuvusią sodybėlę ir sako: Gėda kam nors pasakyt, kad tokią nusipirkai, bet užtat koks medis kieme. Vien už jį buvo verta pinigus mokėt. O kad taip galvotų kaimų seniūnai. Pagatavi viska plikyne paverst.

http://gartenkunst-blog.blogspot.de/201 ... aumen.html" onclick="window.open(this.href);return false; Įdomus rožynas iš pietų. (nežinau ar rodys, nes iš FB)

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Arijana » 09 Sau 2016 21:05

Regina rašė:
Tadas rašė:Gražios nuotraukos.
Tikrai netikėta žiema . Šiais metais rožės liko nedengtos :)
O, Tadai! Galėsim pavasarį kartu verkti!
O aš galvojau, kad viena tokia nedengusi likau, tai tylėjau-gėda gi. Mano nedengtos nei kaime, nei prie namų. Tiesą sakant, labai neverksiu, nes tikiu, kad atžels. Vat tik burbonių gaila, tas reikėjo uždengti.
Pavasarį suvesim duomenis apie veislių atsparumą skirtinguose Lietuvos rajonuose :) .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 10 Sau 2016 12:03

Arijana rašė:Pavasarį suvesim duomenis apie veislių atsparumą skirtinguose Lietuvos rajonuose :) .
(like) (handshake)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė klevo lapas » 12 Sau 2016 17:20

Arijana rašė:Pavasarį suvesim duomenis apie veislių atsparumą skirtinguose Lietuvos rajonuose :) .
aha :) mano pusė prilenktos, iš jų dar pusė – simboliškai šakom pridengtos, lutrasilu aprištos

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 13 Sau 2016 09:14

Šį rytą mūsų kieme baisų erzelį kėlė žvirbliai, zylėms taip pat pavasaris širdyse. Juodieji strazdai jau kiek anksčiau balsus rodė ir skraidė pasimaivydami.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė DaliaRaimonda » 13 Sau 2016 16:19

Nežinau ar paukščiai džiaugiasi, kad yra lesinami ar jaučia, kad dienos po truputį ilgėja, bet man patinka jų čiulbėjimas kartais į triukšmą pavirstantis :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 13 Sau 2016 19:45

Vos oras bent kiek atšyla, ir tvarte gyvuliai iškart atkunta, laisviau pasijunta, linksmiau juda. Per didesnius šalčius visi būna didesnėj įtampoj, ir gyvūnai, ir žmonės, organizmai mobilizuojasi šalčio išbandymams.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė DaliaRaimonda » 14 Sau 2016 10:25

Tikriausiai :-) Nemėgstu aš žiemos |( Gera ir gražu man dvi tris savaites, o po to norisi, kad viskas kuo greičiau pasibaigtų. Kažkaip nepastebėjau, kad kiti metų laikai man atsibostų, tikrai ne :-) Iki Kalėdų buvusi "žiema" be sniego ir šalčio man labai patiko. Bet žiema su savo šalčiu ir sniegu įkyri stipriai (xixi)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 14 Sau 2016 10:41

O aš labai mėgstu žiemą , ir būtent su sniegu! Dieną galima paslidinėti, vakare ant pečiaus filmus pažiūrėti :) Viskas aplink taip švaru, šviesu, balta, tyra. Tik gaila žvėrelių, galėtų visi žiemos miegu miegoti, o ne graužti mano sode rododendrus, kukmedžius, tujas, kadagius ir visus kitus medelius (devil)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 14 Sau 2016 10:59

Tai tavo augalų reikia gailėti - žvėreliams ko gero jie yra desertas.
Aš taip pat esu žiemos megėjų klube (sun) .

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 14 Sau 2016 14:02

Kokia nuostabi žiema :) Negaliu atsidžiaugti,atrodo,švenčiam gražiausią metų šventę :)
Manau ir paukštelių širdys nerimsta,jau čiulba taip anksti,kaip vidurvasaryje ,pastebėjau kelintą kartą,kad čiulba ryte 4valandą.Vyrui šįryt sakau,kelkis,tavo alkana šeimyna tavęs laukia,sako visai išprotėjai,4 valandą?Nuostabus dalykas tas gamtos grožis :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Platelių rožė » 14 Sau 2016 19:14

Tikrai, puiki žiema :) Šiąnakt nemažai prisnigo ir pripustė. Vietom pusnys siekia gerokai virš kelių. Turėjom darbo atsikasti , nuvalyti šiltnamį, bet smagu kai sniegas lengvas ir purus. Paukštelius taip pat lesinu ir kasdien jų būrys vis didėja . Nebežinau kaip reiks beišmaitinti (xixi) Šiandien jau ne vienas svilikas , o visi keturi. Zylių ir žaliūkių nebeskaičiuojų. Atskrenda keletas kėkštų su itin geru apetitu ir genys. O strazdai mieliau renkasi uogas.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė DaliaRaimonda » 14 Sau 2016 19:51

Rita, Platelių rože, jums paukščiai visą vasarą dėkos už žiemos vaišes. Ir aš kelis kartus per dieną einu ir pilu maistą į lesyklėles. Paukščių iš tiesų labai daug priskrenda, kai juos lesini. Bet man patinka vasarą, kai jie ir toliau lieka pas mus, visus vabaliukus ir amarus nuo rožių nurenka :) Šiandiena kasiau sniegą, tai matomai į žvirblių skaidymo zoną buvau patekusi. Pirmą kart taip, net nejauku, kai būrys gal 30 žvirblių pro tave ir tavo galvą praskrenda. Ir taip kelis kartus.
Gražiai dabar tas purus sniegas viską užklojo. Tokia šilta danga augalams, gaila tik kad dideli šalčiai buvo, kai to sniego, bet Kaune buvo labai jau mažai.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rudenelis » 14 Sau 2016 20:57

Neapsakomas grožis <3 .Nesumeluotas, tikras gamtos paveikslas.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Platelių rožė » 15 Sau 2016 09:42

Šįryt -17, atrodo šalčiai grįžta :) Tų tokių didelių virš -20 pas mus ir nebuvo ,nes pakliuvom į pajūrio zoną. Sėkmės dalykas tie orai :) būnam tai pajūrio zonoj , tai vidurio Lietuvos, kaip kokioj loterijoj. Paukšteliams labai svarbu turėti kur nutūpti. Kol buvo plynas laukas visi praskrisdavo pro šalį. Kuo didesnis medžių, krūmų tankumynas, tuo daugiau sparnuotų draugų ir kasmet jų vis daugėja. Labai smagu, kai daug gyvybės sode :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 15 Sau 2016 13:54

Ir mes labai džiaugiamės sodyboj savo sparnuotais draugais - nereikia jokio televizoriaus :) Sniegenos labiau mėgsta gliaudyti klevų, alyvų sėklas. O kiti paukštukai mieliau vaišinasi lesyklėlėj, į kurią kasdien po puslitrį saulėgrąžų supilam. Kai nutirps sniegas - rasim kalną lukštų aplink lesyklėlę (xixi) Gal lesinat dar kažkuom kitu, ką paukštukai mėgsta?

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 15 Sau 2016 14:01

Ką turim, tuo ir lesinam, pvz. avienos lajum :D

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 15 Sau 2016 19:23

Mūsų paukštukai vegetariauja žiemą (xixi) Pavasarį bus pasiilgę mėsytės ;)

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Arijana » 17 Sau 2016 16:31

Rita rašė:Vyrui šįryt sakau,kelkis,tavo alkana šeimyna tavęs laukia
:D O mano vyras sako-eik savo paršelius šerti, jau medžiai kaip spiečiais nutūpti-laukia.Ir tikrai-pas mane jie papenėti kaip paršeliai, paskaičiavau, kad kieme 5 lesyklos su skirtingais meniu,tskant : lašiniai, kruopos (šių labai menkai mažėja), saulėgrąžos (per savaitę 5kg, jau 35kg sulesė), batonas (per dieną 2vnt.). Batoną pradėjau mažint-lai kruopas daugiau lesa. Man tai teikia didelį malonumą,kai tik galiu spoksau per langą,koks ten gyvenimas verda, kokių įvairių rūšių ir visi ne po vieną-tuntais.Tikiuosi vasarą amarų nebus (xixi) <3 .

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Platelių rožė » 17 Sau 2016 16:40

Įspūdingi kiekiai (like) Asortimentas ir pas mus panašus, tik lesyklos dvi. Pažįstamas ornitologas patarė avižinius dribsnius sulieti aliejum, tokius labiau lesa , nei sausus.

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė lelijele » 17 Sau 2016 17:16

Išlydau bet kokius taukus (avienos, jautienos. Jų turim daug) ir jais užpilu miežines kruopas. Sušaldau indelyje iš kurio patogu išimt ir pakabinu. Tokį daiktą mėgsta zylės ir geniai ragauja.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 18 Sau 2016 09:21

Mes tai tik saulėgražom ir žaliais lašinukais maitinam,net nežinojau,kad ir batonas gerai,reiks pabandyti :)
Atėjo anūkas pas mus ir nusiminęs sako,kodėl pas jus tiek paukštelių ir taip lesa,o pas mus nei pernai,nei šįmet niekas nelesa. Klausiu,ką papylėt į lesyklėlę,sako duonytės ir šakočio :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į