Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kukushka » 06 Geg 2013 07:20

LoretaA rašė:Man atrodo, Regina, dar gegutė nekukavo.
Tikrai kukavo :D Duodasi nuo balandžio 27 d. po aplinkinius miškus (Vilniaus rajone), net sugebėjom pamatyti (dance)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 06 Geg 2013 07:34

LoretaA rašė:Man atrodo, Regina, dar gegutė nekukavo. Vakar su vyru apie tai šnekėjom ir priėjom išvados, kad tu, ko gero, girdėjai ulduką - laukinis karvelis, kuris labai panašiai kukuoja.
Dar pagalvojau, gerai, kad pavasarį užvertė sniegu, nes jeigu jo nebūtų buvę, dabar pas mane jau būtų dykumą. Ir tai lubinai džiūsta :( . Nesupratau kas darosi, paliejau - atsikėlė. Vakar kapojau kietą kaip plentas žemę apie rožes, o jas jau tręšti reikia, jau žiedinai pumpurai matosi ir toli gražu ne ant vienos :( .
Kodėl manai, kad gegutė dar nekukuoja? Normalu, kad balandžio gale jau užkukuoja. Nežinau, gal ir uldukas :? Bet gegutės kukavimą girdžiu jau kelis dešimtmečius, maniau, kad pažįstu ;)
Nesistebiu, kad pas tave labai sausa, nes net ir pas mane nelabai drėgna. Pasėjau žirnius, tai reikėjo palaistyt. O purent žemę su kauptuku neįmanoma - tik su kastuvu. Ir tą vos įsmeigt gali

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 06 Geg 2013 07:45

kukushka rašė: Tikrai kukavo :D Duodasi nuo balandžio 27 d. po aplinkinius miškus (Vilniaus rajone), net sugebėjom pamatyti (dance)
Kukushka, pagąsdinsiu ;) Liaudies išmintis sako, kad geriau kukuojančios gegutės nepamatyt, ypač tupinčios medyje. Pernai ir aš pamačiau, deja...

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 06 Geg 2013 07:56

Šį savaitgalį kaime nebuvau, turėjau darbų, bet tėvai nusprendė, kad reikia rožes laistyti, nes trūksta drėgmės. (rain) beveik nebuvo, o jo taip reikia.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 06 Geg 2013 08:12

Dar apie vandens stygių. Atvažiavau penktadienį į kaimą ir nusprendžiau palaistyti visai dar plikutėlį gluosnį. Atsikeliu iš ryto, o jis jau su lapukais |( . Manau ir rožės laukia nesulaukia kol aš jas paliesiu.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 06 Geg 2013 08:19

Nemanau, kad rožėms trūktų drėgmės (no) Jų šaknys giliai. Kaip ir gluosnio ;) Sužaliavo jis todėl, kad atėjo laikas žaliuot (sun)
Mano kaime šeštadienio rytą beržai dar buvo juodi, o vakare jau žaliavo :) Aš jų nelaisčiau (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 06 Geg 2013 08:30

O aš manau. Nematei mano žemės - pieskos, kai pavyksta išjudinti plutą. Kadangi "neturiu ką veikti", važiuosiu antradienį laistyti ir tręšti :D . Beje "glauciukus" ir "complicatukus" vyras gražiai nukarpė. Jis nenorėjo, bet aš jį įtikinau, kad taip bus gražiau (xixi).

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 06 Geg 2013 09:02

Jei jau rožėms drėgmės trūksta, tai ką bulvės (čia aš apibendrintai) darys :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 06 Geg 2013 09:09

Nagai į save riesti - bulvių neauginu (xixi).

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 06 Geg 2013 09:22

Čia gal nuo vietos priklauso, kur arti vandens telkiniai, ten gal ir netrūksta drėgmes. O šiaip šis laikas rožėms labai svarbus – reikia ir pamaitinimo, ir pakankamai drėgmės, nes nuo jo priklauso ir vasaros žiedai.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 17 Geg 2013 09:04

Pas mane jau irisai žydi :P (sun) ir vieną nusususį rožės žieduką vakar mačiau. Matomai peržiemojęs, kad toks negražus |( .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 17 Geg 2013 09:17

O pas mane irisai tikriausiai visai nežydės, nes praeitą savaitgalį aš juos persodinau. Kurių nespėjau, tai dabar ketinu tą padaryt (dance)
Bet prieš savaitę jau žydėjo viena vandens lelija :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 17 Geg 2013 09:20

Tai kam taip drąstiškai - reikėjo po žydėjimo persodinti. Atsiprašau (xixi) (stupid) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 17 Geg 2013 09:22

Reikėjo, nes visi daugiamečiai beveik pievoj. Visus iš eilės kasu ir sodinu. Kitokiu būdu išravėt neįmanoma

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 17 Geg 2013 09:31

Aaaa... supratau. Pas mane lanksvos taip pasidarė. T.y. jos ne pievoj, bet tarp jų šakų pieva pasidarė. Iškasiau ir šiaip ne taip suplėšiau į gabalus. Lyg ir išrinkau "pievą", o gal ir ne. Bet jos žydės (sun) .

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 20 Geg 2013 11:36

Nijola rašė:Ačiū Loreta paguodei :D taip pavasario kaip ir nebuvo, dabar kaip pažiūrau atrodo jo net nemačiau |(
šį savaidgalį sodinau rožes :| darbas buvo sakyčiau (:| karštis žudantis - su kastuvu mojuoti, bet nebuvo kitos išeities, pasodinau rožių - daug (xixi) net neverta sakyti kiek, nes neskaičiavau, jau nebeįdomu :D (skaičiuoti) visgi pritrūkau jėgų, sodinau dvi dienas. Dar atradau tokį daliką, rožyne nemoku komanduoti :D (turėjau pagalbininkų) arba saviemas pagalbininkams lengviau duoti komandas :D
Aš šias metais sakiau nesodinsiu rožių, bet neišsisukau :D šendiena darbe ilsiuosi (xixi) bet labai gerai atrodau (xixi) įdegis nuostabus, kaip pabūvojus gerame kurorte :D dar viena išvada - geriausias įdegiui kremas - prakaito ir purvo mišinys :D :D :D :D
Tai buvo darbingas savaitgalis (like) Kas begali būti geriau :)

Mes šį savaitgalį praleidom ne kaime, o važiavom į Varšuvą – tai buvo siurprizas pusbroliui (pagal artimumą beveik broliui) taip švęsti jo gimtadienį. Juk buvo muziejų naktis. Pati muziejų naktis – tai nėra žodžių. Prie Koperniko mokslo centro, dėl kurio ir važiavome, buvo tokios tūkstantinės eilės, kad iki 2 nakties nebuvo jokios galimybės patekti. Nusprendėm ateiti rytoj už normalią kainą, nes tam muziejui apžiūrėti tikrai ne pusvalandžio pralėkimo reikia. Prie Šopeno muziejaus, į kurį irgi norėjom patekti, irgi buvo labai didelės eilės. Užtat vakar apvaikščiojom Koperniko muziejų, o, svabiausia, apsilankėm Lazenki parke. Vidury miesto didžiulis parkas su klasicistinio stiliaus rūmais, tvenkiniais, senais medžiais, sutvarkytais pasivaikščiojimo takais. Šiuo metu žydėjo daug krūmų - alyvų, lanksvų ir kitokių. Žodžiu, labai gražus parkas. Gaila, kad neturėjom daug laiko jame vaikščioti, bet pakako ir to, ką pamatėm. Jei kas lankysis Varšujoje, rekomenduoju :)

Užtat per visas gastroles kaimo darbai liko apleisti :( Jau ir taip į visišką neviltį varo, kad neįmanoma nieko spėti, vieną galą laikai, kitas griūva, žodžiu... (:|

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 21 Geg 2013 19:58

Rūta rašė: Mes šį savaitgalį praleidom ne kaime, o važiavom į Varšuvą ...
Užtat per visas gastroles kaimo darbai liko apleisti :( Jau ir taip į visišką neviltį varo, kad neįmanoma nieko spėti, vieną galą laikai, kitas griūva, žodžiu... (:|
Rūta, darbai nepadaryti, bet jūs savaitgalį smagiai ir turiningai praleidot (like)

O aš dvi dienas ariau, ariau, bet rožės nepatręštos, nenupurkštos. Galvoju, kad gal jau ir neverta nuo to pjūklelio purkšt, nes jis savo juodą darbą jau atliko. Nuo ligų nupurkšt gal dar kaip nors ištaikysiu valandžiukę. Bet labai tikėtina, kad lietus neleis to padaryt

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 21 Geg 2013 21:17

Taip, Regina, savaigalis tikrai buvo turiningas, o kaimo darbai... |( Mano rožės, pasirodo, buvo nupurkštos tik šį sekmadienį ar šeštadienį. Dar aną savaitgalį galvojau purkšti, bet purkštuvo pompa buvo sugedusi, teko palikti tėvams šį darbą. O paskui tai kažko nerado, tai neprisiruošė, taip viskas ir susivėlino... Taip kad aš morališkai jau pasiruošusi dideliems pjūklelio nuostoliams. Bet ką padarysi. Pagaliau tai tik rožės...

Pamenat, anais metais buvo diskusija apie pievelių purškimą nuo piktžolių. Tuo metu nemačiau didelės bėdos dėl kelių pienių. Bet dabar pastebiu, kad nekontroliuojamas procesas visą pievą gali paversti vientisu pienių lauku - ir tai ne perkeltine, o pačia tiesioginiausia prasme. Tokių lopų galima pamatyti net mieste - kur vien pienės. Tai štai, pamačiau, kad ir mums tas labai gresia...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 21 Geg 2013 21:29

Mano visos pievos geltonuoja nuo pienių :) (flower) (flower) (flower) (flower) (flower) Tiksliau - geltonavo, kol nebuvo nupjautos. Buvo labai, labai gražu <3

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 21 Geg 2013 21:46

Na tai ir mūsiškės geltonuoja :D Ir normalus tas geltonavimas, nesiekiu sterilių vejų, jų ir neįmanoma pasiekti. Tik ar teko matyti veją, kurioje yra VIEN tik pienės? Man teko - vaizdelis ne iš maloniųjų...

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 22 Geg 2013 06:32

Kaip baisu užaugti ir turėti savo gėlynus - nebegalim džiaugtis žydinčiomis pievomis. Juk vaikystėje taip gražiai atrodydavo geltonos ir baltos pienių jūros.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 22 Geg 2013 06:40

Kodėl gi negalim, važiuoju pro svetimas pievas ir gėriuosi.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 22 Geg 2013 06:57

LoretaA rašė:Kodėl gi negalim, važiuoju pro svetimas pievas ir gėriuosi.
Savos pienės man gražesnės :) man pienės kliudo tik tada, kai jos išauga rožės krūmo ar kokio daugiamečio vidury ir jų niekaip neįmanoma iškrapštyt

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 22 Geg 2013 07:15

O man kliudo, nes nupjovus pievą nėra kur dėti žolės, kurioje vienos pienių sėklos. Ir visai nesvarbu ar pjausi pūkus ar geltonus žiedus, pastarieji subręsta ir nukapoti.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 22 Geg 2013 07:24

Tą žolę aš labai sėkmingai kloju po rožėmis ir jos tuo labai džiaugiasi :D Puiki trąša, o kad išdygsta viena kita piene daugiau - tai tiek čia tos ir bėdos ;) Geriau pienės, nei koks varputis :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į