Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 02 Geg 2012 10:30

:)
Rožių tai reikia,bet koks tas bukas didelis,niekas nemato,kad jis dvigubai praauges Megą :D Tai bent žemė (xixi)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 02 Geg 2012 10:56

Už Nemenčinės yra Pailgės medelynas, man labai patiko, bet ten gal tik dekoratyviniai - http://www.sodinukai.lt/kontaktai/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 02 Geg 2012 11:12

Ačiū už Cijunaičio tel. (flower) (flower) (flower) Pirkom mes iš jo kažkada vaismedžius, tik telefoną buvau pradanginus, reikia pasiskambinti ir pasiklausti ar turiu vazonuose. Aišku atvirom šaknimis jau vėlu sodinti, bet pavasarį tiek darbų, kad man visada sunku suspėti su viskuo |( tai aš dažniausiai sodinu iš vazonų, tik praeitą rudenį 5 obelis sodina atvirom šaknim. Kai sodyba įrenginėjama naujai ir plynas laukas tų darbų atrodo ne tik kad nemažėja, bet vis daugėja :D ir manau toliau tik daugės :) Ir žolę pasėk, ir šiltnamį pastatyk, rožės sužiūrėk, o kai dar per kelias vietas lakstai tai atrodo nieko nespėji (bandit)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 02 Geg 2012 11:16

jau paskambinau :D
sakė prekiaus po dviejų savaičių vaismedžiais vazonuose :)
Aš teiravausi dėl obels Auksis. Mugėj prie Senukų nebuvom, o kitur niekur nerandu.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 02 Geg 2012 11:18

Aš irgi tik ką skambinau, pasakė tą patį, tai reiškiasi nemelavo :D

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 02 Geg 2012 13:33

Peršasi mintis, kad per pora savaičių susodins neparduotus į vazonus. Manau, kad tokiu atveju geriau sodinti rudenį, juolab po tokios žiemos. Ir išvis, mano nuomone, Cijūnaitis baisus brangininkas, esu pirkusi iš jo avietes už nežmonišką kainą, kurios nė viena neprigijo. Geriau pirkti vietoj medelyne ir pas paprastesnius sodininkus, o ne pas verslininkus. Pirkau ir pas Vrublevskius - vazonuose, paskui gailėjaus, kad šaknų nejudinau, skurdo. Čia tik mano nuomonė :) .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 02 Geg 2012 13:38

kaip supratau iš jo, tai tie medeliai jau susodinti, tik prekiaus jais po dviejų savaičių...

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 02 Geg 2012 13:52

Tada nušvieskite mane dėl kainų, už vaismedį 20-25lt tai yra daug ar ne |(

Aš irgi supratau, kad tie kurie buvo neparduoti yra susodinti į vazonus ir kai įsišaknys bus parduodami. Mes pirkom iš jo ir avietes po 5lt ir serbentus berods irgi po 5lt, ir dar dovanų prisiprašiau :D Gavau rojaus obelaitę dovanų :$

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 02 Geg 2012 13:54

Kažkada pirkau iš Vrubliavskių raudonlapius lazdynus. Ar kas nors pas mane juos matėt ? (xixi) Tupėjo, tupėjo, kol neapsikentusi rudenį po kokiu dviejų metų išroviau ir išmečiau. Šaknys buvo praktiškai tokios kaip ir vazonėlyje - turbūt jau tame vazonėlyje pora metų tupėjo. Įdomiausia, kad vienas jų sugebėjo riešutų subrandinti. Man vyras sako, tavo lazdynai jau su riešutais - žvengiau nerealiai, galvojau šposina. Pasirodo - akurat, net paragavau, bet vis tiek išroviau. O pavasarį radau vieną išdygusį, kuris jau turbūt tris metus "auga", lygiai kaip mamaša - šiemet gal 30 cm pasiekė, bet čia jau mano žemės fauna matomai kalta.
Į darbą atsinešiau glėbį tulpių ir pamerkiau trijų litrų akvariume - atrodo nerealiai, kvepia taip pat (flower) (flower) (flower) Kas turite žiedų, negailėkit, skinkite, merkite ir grožėkitės darbe, jeigu negalite grožėtis lauke - vis arčiau sodo būsite :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 02 Geg 2012 13:59

Aistė rašė:Gegutė prieš savaitę mane pažadino. Miegu sau ramiausiai (naktis), ir kad užkukuos, pirmoji mintis ir vėl pinigų neturiu :D
Sodininkų pinigai ne kišenėse, o užkasti žemėje :D

jau kvepia...

PaveikslėlisPaveikslėlis

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė mamaviete » 02 Geg 2012 14:11

:D :D :D Labai taikliai Antose parase! Mes praeita savaite su vyru sodinom seivamedzius palei kelia,as kazkuria diena dar ir rozes ten "kavojau", tai kaimo pijokams baisus rupestis buvo- ka jus ten vis kasat? - nugi mes kaip buratinai- pinigus sodinam! Gal jie ir patikejo :D

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė mamaviete » 02 Geg 2012 14:17

Mums su Vrublevskiu sodinamaja medziaga :D tai irgi, kaip ir nepavyko...Krumai- serbentas ir agrastas tai jau uogu duos siemet, hortenzija sluoteline- lux! , o va vaismedziai- seimos medziai- tai (devil) is keturiu medziu vienas telikes, bet ir tas - nesprogsta dar vis, nors jau antras pavasaris bus, jauciu, teks atsisveikint...

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 02 Geg 2012 17:29

Neatsimenu kas, bet man atrodo, kad Jūratė (jeigu ne atsiprašau) klausė apie raugerškius. Tai va, tada išdidžia galva gyriausi, kad turiu, jau ilgai ir nenušąla jau nnn metų. Tai va konstatuoju faktą, kad šiemet nušalo :D nelabai supratau ar tikrai nušalo, bet rėšiu beveik iki žemės |( Vienas pradėjęs sprogti sustojo, kitas net nepradėjo sprogti, tai yra pradėjo,bet tik pati apačia, dar laukiau, bet manau jau šakės su šakutėm.

Ir išviso šiemet nušalo įdomūs augalai |( kurie niekados nebuvo sukėlę problemų, tokie kaip šeivamedis kuris buvo apie 2metrų aukščio, ligustrai visi iki vieno, gerai kad šiemet tą gyvatvorę ketinau naikinti (xixi) taip pat forzija nušalo beveik iki apačios. Na va pasibėdavojau (sun)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 02 Geg 2012 19:20

Nu va :| raugerškiai ir šįmet sprogsta tik nuo apačios, visos viršutinės šakos nušalusios ir taip kasmet... Šeivamedis ir kasmet stipriai apšąla... Dabar gailiuosi, kad sodinau jį, reikėjo rinktis sedulą.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 02 Geg 2012 19:53

O man keista, nes jisai pas mane auga nuo 2008m ir nei karto nenušalo, šeivamedžiui jau gal irgi kokie 3 metai, ir pirmoji tokia žiema :| nieko, ataugs, bet va,kad forzicija nušalo, tai man keista |( ypač kai tokia pati per kelis namus kaip niekur nieko auga ir žydi |( pradedu galvoti, kad greičiausiai todėl,kad gruntas truputuką kitoks, pas mane buvo vežtas molis, o pas juo visur tik žvyras |( , gal todėl. Nors gerai pagalvojus, tai ir tokios pačios rožės, viena nuo kitos augančios peržiemoja skirtingai (drunk)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Tadas » 02 Geg 2012 19:59

Aistė rašė:Gegutė prieš savaitę mane pažadino. Miegu sau ramiausiai (naktis), ir kad užkukuos, pirmoji mintis ir vėl pinigų neturiu :D tada supratau, kad į lovą su piniginę dar neteko keliauti, o turbūt teks kitąmet, nes vėl pinigus nukukavo :D
Ne gegutė o gegutinas pažadino :) Kukuoja vien patinai. O patelė kvatojančiai kikena ;) :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 07 Geg 2012 19:48

Norėjau paklausti, gal kas marširuoja Vilnius-Šiauliai arba Vilnius-Radviliškis :$ Na kažkur į tą puse :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 08 Geg 2012 06:54

Sibirkos puslapis pasikeitė neatpažįstamai - tapo labai modernus, šiuolaikiškas ir truputį šaltas ;)
Bet visas rožės charakteristikas dabar galima pamatyt labai aiškiai, tiksliai ir greitai, vos užmetus akį. O surast pageidaujamą rožę galima pagal įvairiausius parametrus (like)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 08 Geg 2012 08:06

Acha, šaltokas - pažiūrėjau (susipažinimui), pasidarė šalta (xixi) . Manau, čia dėl tos pilkai žalsvos spalvos. Tikrai labai viskas greitai, patogiai ir aiškiai sudėliota.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gulbe » 08 Geg 2012 08:34

Aistė rašė:Norėjau paklausti, gal kas marširuoja Vilnius-Šiauliai arba Vilnius-Radviliškis :$ Na kažkur į tą puse :)
As nemarsiruoju, bet galbut vyksiu geguzes pabaigoje i mociutes 90 - meti :) Bet mes nevaziuojame pro Radviliski, o tik pro Pakruoji visada.

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 08 Geg 2012 08:43

Tikrai, Sibirkos puslapis naujas. Bet pritariu, kad ankstesnis buvo malonesnis akiai - labiau išskirtinis, mielas tarsi rankų darbo dovanėlė (flower) O šis - kaip nuo konverjerio. Jokiu būdu ne prastas, bet pernelyg standartinis. kritikuoti visuomet lengviausia :B
O šiaip - sveikinimai persikėlus į naują svetainę!
Paskutinį kartą redagavo kasiopeja 08 Geg 2012 08:49, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 08 Geg 2012 08:45

mano draugė (ir Sibirkos klientė) ką tik paržiūrėjo ir pasakė tą patį ką ir Kasiopėja...
Ir sakė, būtinai turi būti kaip anksčiau VISOS jų rožės, nesvarbu ar parduotos, ar ne, taip kaip anksčiau būdavo, kurios parduotos tiesiog parašyta "PARDUOTA"...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 08 Geg 2012 08:49

Aš irgi ankstesnio dizaino ilgiuosi <3
Taip pat norėčiau, kad būtų visos jų rožės. Prie parduotų galima tiesiog nenurodyt kainų.

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 08 Geg 2012 08:49

Jūratė rašė:Ir sakė, būtinai turi būti kaip anksčiau VISOS jų rožės, nesvarbu ar parduotos, ar ne, taip kaip anksčiau būdavo, kurios parduotos tiesiog parašyta "PARDUOTA"...
irgi pritariu... :) nors pamąsčius, nelabai logiška būtų palikti kataloge rožes, kurių nėra ir galbūt niekada nebebus. Kam be reikalo erzinti klientus?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 08 Geg 2012 08:53

jei tik nebus kainų, tai skambins ar rašys ir klaus, o kiek šita kainuoja? (drunk) Geriau, kad būtų tas prierašas apie parduotą prekę, kad klientai bereikalingai galvos nesuktų ;)
Visos rožės tikrai būtinos, nes kitas tiesiog pažiūrės, ras tik kas, pvz. šiandien pateikiama prekybai, ir daugiau nežiūrės, nes kažko neras. O kad reikia vėl pažiūrėt rudenį, gal ir nebeprisimins.

Skelbti atsakymą

Grįžti į