Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 12 Bal 2012 18:18

Jūrate,šluotelinės hortenzijos pasižiūrėk tinklalapyje http://www.daugiametes.lt/man" onclick="window.open(this.href);return false; Dalia davė/,ten yra internetinė parduotuvė ir man atrodo yra,ką idomaus išsirinkti,aš tai daug ko norėčiau :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 12 Bal 2012 18:26

Apie medelyna Ukmerges plente esu girdejus, kad ten uzkeltos kainos...
Dabar paziurejau Limino kataloga - ir pukenis raudonas yra, ir sluoteline hortenzija (:| (drunk) Man buvo ramiau, kol ju kataloge nebuvo... :B

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė RožėDD » 12 Bal 2012 20:00

Daugiametės.lt labai brangu. Pas juos yra ir retesnių, bet kaip kaime, tai labai užsikėlę, be to truputėlį meluoja.

O pūkenį raudoną prieš 15 metų pirkau kainavo apie 25,- litus, tai ir tam Ukmergės plente prieš pora metų tokia pati kaina buvo. Nebent dabar bus kitokia, bet kaina labiausiai priklauso nuo augalo amžiaus, aukščio ir pan.

Į muges augintojai augalus atveža medelyno kainomis, jei užsisakai. Dar ir nuolaidas padaro.
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė DaliaRaimonda » 12 Bal 2012 20:04

Ritos pateiktoje nuorodoje tikrai labai daug įdomių augalų, o kainos- kaip ir visur :)
Bet aš ką tik paskaičiau apie artėjančią ankstyvą karštą vasarą :) http://www.grynas.lt/gamta/jav-meteorol ... d=58019590

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 13 Bal 2012 18:56

Šiandien daug laiko praleidau šioje svetainėje (http://www.daugiametes.lt/man). Iš pradžių buvo euforija :D - nieko sau, kiek visko daug gražaus, ir, sakyčiau, kai kas gerokai pigiau negu paprastai siūlo mūsų augintojai. O paskui geriau įsižiūrėjus ir įsigilinus susidarė įspūdis, kuris vis stiprėjo, kad tai jie ne patys augina, o greičiausiai viską veža iš užsienio, ir visi šie augalai yra „užsieniečiai“. Kai kurie akivaizdžiai sėkmingai nežiemos mūsų klimato juostoje, nors pristatomi kaip daugiamečiai. Ir tokių augalų labai daug |( Manau, Džilda, tai jau net ne „truputėlį meluoja“, o gan smarkiai :) Nuotraukos labai patrauklios, bet „googlinės“, iš užsienio katalogų, o Lietuvoje vaizdelis gali būti visai kitoks. Ir šiaip viskas taip reklamiška - nuotraukos, užrašai (beje, atrodo, kad visi verstiniai pagal užsienio šaltinius). Žodžiu, mano visai neprofesionalia nuomone, reikėtų atsargiai su šiais „gyvos“ produkcijos augintojais“, bent jau reikėtų turėti galvoje, kad nusipirkę kai kuriuos „daugiamečius“ gausim mūsų sąlygom vienmečius arba tokius, kurie vargs užuot klestėję, kaip jų patraukliosiose nuotraukose.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 13 Bal 2012 19:27

Na nežinau,Rūta,gal ir pačios tiesa,bet aš taip pat labai susižavėjus visą savaitę žiūrėjau šį puslapį ir labai nesigilinau į reklamą.Man norėjosi labai paprastų augalėlių,kuriuos aš pažįstu ir tikrai jie daugiamečiai,beje,taip pat pastebėjau jų užrašus,kad prie kai kurių parašyta,kad pas mus jie auginami,kaip vienamečiai.Koks skirtumas,jei jie pvz.iš Lenkijos,juk lietuviai labai daug,ką ten perka:ir raganes,ir mėsą,buitines prekes,tai kuo čia skiriasi daugiametės gėlės?Aš surizikavau,net nesusimasčius ir kai ką užsisakiau,ryt atveš į mūgę Kaune prie Megos,paskui savo įspūdžius aprašysiu,kaip augs ir kokie augalėliai :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 13 Bal 2012 19:41

Rita, aš irgi labai susižavėjus žiūrėjau, ir, manau, taip pat kai ką užsisakysiu iš tų paprastesnių augalų :) Įdomu būtų išgirsti Jūsų įspūdžius, kokie tie augaliukai ir iš kur. Nesakau nieko blogo, tik budrumas, manau, bet kuriuo atveju nepakenks :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė DaliaRaimonda » 13 Bal 2012 20:09

Pagal mane jų augalai iš Lenkijos. Bet juk užsisakant augalus gali pažiūrėti kokiai zonai jis priklauso. Be to, aš visada dar ir internete daugiau paieškau, kaip tas augalas atrodo, kokios jo auginimo sąlygos (jei jų nežinau). Be to juk auginame ir tokius augalus kurios čia Lietuvoje nuo šalčių dengiame, tuomet svarbu tik žinoti, kad jis dengiamas. Na, aš iš jų tik heucherų krūvą išsirinkau, daugiau kam nors sodinti man vietos niekas nebeduoda (xixi)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė RožėDD » 14 Bal 2012 15:01

Mano nuomone, verslas pirmiausia turi būti paremtas sąžiningumo principu. Negalime juk būti visų sričių ekspertais ar nuolat sėdėti prie kompiuterio tyrinėjant ar tiesą kalba pardavėjas, todėl, aišku, pirmiausia pasitikime (arba norėtumėme tikėti) jo teikiama informacija. Kad ir kaip liūdna bebūtų, tačiau realybė visai kitokia. Man bepigu, kai esu tarybinių laikų prekių žinovė, bet irgi ne augalų srityje :P , nors įžvalgumas praverčia. Rūtai ir be tokios profesijos gerai sekasi :D

Nenustebau, kai Rasa pasidalino praeitų metų Kairėnų mugėje nugirsta melaginga apie augalą informacija. Pati tokias girdžiu kone kiekvieną kartą.
Pardavėjai piknaudžiauja mūsų patiklumu (žinoma, toks pardavėjų "praturtėjimas" yra trumpalaikis). Tuomet kai nudengame ir pradedame gailėti prarastų nemažų pinigėlių už pražuvusius, bet taip trokštamus augalėlius - esame priversti sėdėti prie kompų ir gaišti savo brangų laiką.
Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera (makeup) Nuo to mes tik laimime, o pardavėjai ne- praranda potencialius pirkėjus ir pasitikėjimą (smoke)
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 14 Bal 2012 22:28

Šiais laikais, kai labai daug visiems prieinamos informacijos, kai panorėjęs gali sužinoti kone viską apie rūpimą augalą, pardavėjai turėtų būti atidesni informacijai, kurią skleidžia. Bet... juokas pro ašaras, sąžiningumo principai ir šiuolaikinis verslas daugeliu atvejų tik :D , taigi belieka kliautis senu rusišku posakiu "tikėk, bet patikrink" (yes)
Kiek žinau iš patikimų šaltinių daug įmonių, tame tarpe ir tos, kur labai seniai veikia Lietuvoje ir patys augina, daugina augalus, įsiveža jų nemažai iš Lenkijos. Tikiu, kad dauguma jų karantinuojami kurį laiką, kol pasiekia pirkėjus. Sąžiningi pardavėjai ir patys pataria, ar verta įsigyti tam tikrą augalą atšiauresniai vietai, ar geriau susilaikyti, palaukti kokie bus jų žiemos eksperimentų rezultatai. Man asmeniškai yra taip patarę Pailgėje sodinukai.lt ir Vilniuje "Vilniaus žalumoj".
Daugiametės.lt mane sudomino informacijos pateikimo forma (augalai sugrupuoti pagal augimo poreikius, kainų lygį, pateikiama inormacija su kokiais kitais augalais dera) ir tuo, kad siūlo įdomesnių, retesnių augalų. Kai jau nusimanai kiek tai (aš dar mažai :) ) apie augalus, tai kritiškai vertini informaciją apie lepesnius, 5b zonai priskiriamus.
Beje, pernai vieno gerai žinomo Lietuvoje medelyno prekybos aikštelėje išgirdau ne vieną "perliuką" :) Vienas jų, kai klientė prašė visžalio augalo paradinėje namo pusėje, jai pasiūlė bugienius. Tada įsiterpiau, pasiūliau tai moteriai pagalvoti, nes labai daug šansų, kad Vilniuje apšals po žiemos. Pardavėja užpykus pareiškė "matot, pas mus visą vasarą žaliuoja". Mugėse mane pirmais metais, dar visai žalią, yra apgavę, esu prisipirkusi beverčių ar netinkamų augalų konkrečiai vietai. Pasimokai ir aplenki tuos pardavėjus kitais metais iš tolo :)
Pasikartosiu ir visai nepataikaudama dar kartą pareikšiu: smagu, kad yra toks LRD forumas (yes) Bent jau su rožėmis sunku apsigauti :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 15 Bal 2012 06:08

Ar aš visiškai kvaila,ar naivi,ko mes čia tiek nagrinėjam apie tuos pardavėjus?
Man atrodo esam jau pakankamai patyrę ir neperkam ko nors,ką kas nors stengiasi įpiršti,juk einam pirkti konkretaus augalo,konkrečiai vietai,pasiskaitę,išsinagrinėję,žinantys,kad būtinai to mums reikia,o,jei jau pasiduodi pirkimo manijai ir negali atsispirti,tai kas čia blogo,juk kartais reikia ir atsipalaiduoti ,o po to ir nieko nekaltinti,o tik save,ar aš neteisi?
Apie daugiametes.lt nieko blogo negaliu pasakyti,neturėjau laiko ir noro aš ten ką klausinėti,pasiėmiau savo užsakytus augalėlius ir lėkiau į namus,viskas tvarkinga,paprasti augalėliai,susodinti tvarkingai į vazonėlius,kaip ir visų vietinių gėlininkų,gal jie ir atvežtiniai,skirtumo nemačiau.
Yra ir pas mus ,ką palyginti,kiekvieną sykį,kai perku iš Dariaus,vis galvoju,ar jie čia gali užaugti,praktiškai jų vazonėlyje beveik nesimato,bet auga puikiai ir užauga,pasitiki,žinai,kad neapgaus ir perki drąsiai,aišku su mūsų Rasa nėra ko lyginti,nei vienas neprilygsta,bet ir Rasa ne viską turi,ko norisi,argi mes kas nors kur nors kitur pirktume,jei pas ją būtų?Rasos augaliukai taip išpuosėlėti,kad aš visada bijau,kad tik pas mane nepradėtų skursti,kaip man tokius gražius išlaikyti? :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 15 Bal 2012 10:17

Rita, užėjo kalba, tai ir kalbamės apie savo patirtis, abejones. Argi tai blogai? Čia gi šiokiadienių tema.

Ne visi esame patyręs, toli toli gražu. Aš, pvz., esu ne tas žodis kokia žalia, gaudau kiekvieną info dulkelę. Kad yra neatsakingai kalbančių pardavėjų - irgi tiesa, bet tai greičiau perpardavinėtojai arba anoniminiai augintojai, kurie nelabai nori ir vardą pasisakyti. Bet pasitaiko ir rimtesnių pardavėjų, kurie nenaudingą info tiesiog nutyli- nemeluoja akiplėšiškai, bet patogiai nutyli.

Na, kad bugienis Lietuvoje vargiai ar neapšals, ypač Rytų Lietuvoje, tai čia jau manęs niekas neišdurs, bet su kitais augalais - nesunkiai, todėl forumiečių patirtys, ,teigiamos ir neigiamos, man labai įdomios. O teigiama informacija apie agintojus ir pardavėjus iš lūpų į lūpas - aukso vertės, tokios reklamos nenusipirksi. Tegu visi stengiasi, o mes bandysime susigaudyti :D

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 15 Bal 2012 13:13

Viskas gerai Gema,čia man ,kaip visada,užplaukė,tokia jau aš esu |(

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 15 Bal 2012 13:58

(flower) (xixi) (flower)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 15 Bal 2012 16:40

Aišku, bet kokia informacija - gerai :) Bet sąlygos ir priežiūra skirtinga, tai geriausia viską pačiam išbandyti, kaip rožes, taip ir daugiametes. RS kolekcijose yra tokių augalų, kur aš nė nesvajočiau. O pas juos auga. Be to, daug kas priklauso nuo vietinių sąlygų ir nuo žiemų, ypač pirmosios žiemos po pasodinimo. Jeigu paskaičiuočiau, kiek augalų prarasta per ilgus sodininkavimo metus...Bet vistiek sodinam :)
O iš pardavėjų nereikia tikėtis ypatingos informacijos.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gulbe » 15 Bal 2012 19:01

Aš turiu dvi nekokias patirtis su lietuviškais augintojais, viena tai tiek to, silpni ir prastai prižiūrėti augalai buvo, bet atrodo, žiemą ištvėrė, o viena medelyninkė (devil) , man ir dabar pagalvojus net kraujas užverda, skaudu iki šiol, o ji šiame forume pagirta buvo... Individualu, bet ir objektyvių parametrų augintojų sąžinei įvardinti irgi yra.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 16 Bal 2012 08:36

antosė rašė:O iš pardavėjų nereikia tikėtis ypatingos informacijos.
O kodėl nereikia? :) Na bent jau tiek galima tikėtis, kad ta informacija nebūtų akivaizdžiai neteisinga. Pavyzdžiui, perskaičiusi Sibirkos rožyno svetainėje apie kokios rožės atsparumą šalčiui arba pakartotinį žydėjimą galiu būti visiškai tikra, kad tai nesumeluota, ir šiuo šaltiniu pasitikiu daugiau negu bet kokiu kitu (nekalbu apie forumus :) ) O kodėl kiti sau leidžia, sakyčiau, kūrybiškai žvelgti į pirkėjui pateikiamą informaciją? Vieni sąžiningi, kiti – ne. Vadinasi, nesąžininga konkurencija. Na nežinau, kažkodėl noriu tikėti, kad sąžiningumas yra viena svarbiausių kultūringos visuomenės vertybių :)

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 16 Bal 2012 12:00

Mažai sąžiningų pardavėjų išgyvena. Jei visi sakytų teisybę, niekas iš jų nepirktų.
Gal Rita galėtų pasigirti, ką pirko iš Didelių Naujų Gėlynų? Turbūt pirmieji ir vieninteliai įspūdžiai šiame forume. Ar bent kas matosi tuose vazonėliuose? Pas juos toks didelis pasirinkimas ir taip visko norisi, bet neramu ar atitinka. Pagal straipsnį apie hibridinius bijūnus ,,Sodo spalvose", tai jie užmezgę ryšius su olandų kompanija. Aišku, olandai taip pat primaišo, kaip ir kiti. Bet perkant vazonėliuose, geriau matosi teisybė.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 16 Bal 2012 13:34

Rūta rašė:
antosė rašė:O iš pardavėjų nereikia tikėtis ypatingos informacijos.
O kodėl nereikia? :) Na bent jau tiek galima tikėtis, kad ta informacija nebūtų akivaizdžiai neteisinga. Pavyzdžiui, perskaičiusi Sibirkos rožyno svetainėje apie kokios rožės atsparumą šalčiui arba pakartotinį žydėjimą galiu būti visiškai tikra, kad tai nesumeluota, ir šiuo šaltiniu pasitikiu daugiau negu bet kokiu kitu (nekalbu apie forumus :) ) O kodėl kiti sau leidžia, sakyčiau, kūrybiškai žvelgti į pirkėjui pateikiamą informaciją? Vieni sąžiningi, kiti – ne. Vadinasi, nesąžininga konkurencija. Na nežinau, kažkodėl noriu tikėti, kad sąžiningumas yra viena svarbiausių kultūringos visuomenės vertybių :)
Pardavėjai visai nebūtinai turi būti augintojai, netgi jei ir turi savo medelyną, sodmenų realizacija gali užsiimti kitas žmogus. Utopistinės idėjos, aišku, labai gražios, bet kol kas žmonijai dar nepavyko jas įgyvendinti, juolab kapitalizme.
Apie rožių atsparumą šalčiui galima spręsti tik tiek, kad konkreti rožė gali augti Lietuvoje, tinkamai ja pasirūpinus. O jei ji iššals ar apšals, tikrai negalim kaltinti nei Sibirkos, nei kitų augintojų.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rasa » 16 Bal 2012 13:58

Dausa rašė:Pagal straipsnį apie hibridinius bijūnus ,,Sodo spalvose", tai jie užmezgę ryšius su olandų kompanija. Aišku, olandai taip pat primaišo, kaip ir kiti. Bet perkant vazonėliuose, geriau matosi teisybė.
Kalbant apie bijūnus, man jau būtų neramu, pamačius štai tokią nuotrauką :?
http://www.daugiametes.lt/index.php?pag ... &Itemid=58
Tokių bijūnų nebūna. Palyginimui, susiraskime tą pačią veislę čia http://www.paeon.de/navigation/name_vi.html
Dar vienas nelabai geras rodiklis - perkama iš olandų. Aišku, ir pas olandus yra puikių augintojų, bet abejoju, ar čia perkama iš specializuotų bijūnų ūkių. O apie olandišką produkciją su gražiomis nuotraukomis bent jau mano nuomonė yra vienareikšmiška
Na ir šiaip kainose yra keistų dalykų, pvz. 'Carol' kainuoja kokį 18-19 eurų, o čia (xixi) Senos puošniųjų bijūnų veislės kainuoja apie 8-10 eurų, o čia ir virš 80 lt. yra.
O norint bijūno, atitinkančio veislę, reiktų juos pirkti iš labai patikimų augintojų. Rožes juk irgi ne Maximoje perkate. O bijūnai ir brangesni (dažnai net labai), ir kartais žiedų tenka palaukti metus kitus. Yra Europoje rimtų augintojų, juos siunčia rudenį plikomis šaknimis, tad persiuntimas palyginti nėra brangus.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 16 Bal 2012 14:04

Ar kas buvote susidūrę su šiais bijūnų augintojais iš Panevėžio? - http://www.peonynursery.com/ordering_peonies.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Čia bijūnai lietuviški, gal nuvažiavus galima ir už litus jų nusipirkti, ne tik už JAV dol, kaip ten rašoma?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rūta » 16 Bal 2012 14:15

antosė rašė:
Rūta rašė:
antosė rašė:O iš pardavėjų nereikia tikėtis ypatingos informacijos.
O kodėl nereikia? :) Na bent jau tiek galima tikėtis, kad ta informacija nebūtų akivaizdžiai neteisinga. Pavyzdžiui, perskaičiusi Sibirkos rožyno svetainėje apie kokios rožės atsparumą šalčiui arba pakartotinį žydėjimą galiu būti visiškai tikra, kad tai nesumeluota, ir šiuo šaltiniu pasitikiu daugiau negu bet kokiu kitu (nekalbu apie forumus :) ) O kodėl kiti sau leidžia, sakyčiau, kūrybiškai žvelgti į pirkėjui pateikiamą informaciją? Vieni sąžiningi, kiti – ne. Vadinasi, nesąžininga konkurencija. Na nežinau, kažkodėl noriu tikėti, kad sąžiningumas yra viena svarbiausių kultūringos visuomenės vertybių :)
Pardavėjai visai nebūtinai turi būti augintojai, netgi jei ir turi savo medelyną, sodmenų realizacija gali užsiimti kitas žmogus. Utopistinės idėjos, aišku, labai gražios, bet kol kas žmonijai dar nepavyko jas įgyvendinti, juolab kapitalizme.
Apie rožių atsparumą šalčiui galima spręsti tik tiek, kad konkreti rožė gali augti Lietuvoje, tinkamai ja pasirūpinus. O jei ji iššals ar apšals, tikrai negalim kaltinti nei Sibirkos, nei kitų augintojų.
Taigi - kapitalizmas, kur svarbiausia greitas pinigas, tik reikia į gražų popieriuką įvynioti. Ką gi, pagyvensim, pamatysim, kas yra kas.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rasa » 16 Bal 2012 15:10

Gema rašė:Ar kas buvote susidūrę su šiais bijūnų augintojais iš Panevėžio? - http://www.peonynursery.com/ordering_peonies.htm" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Čia bijūnai lietuviški, gal nuvažiavus galima ir už litus jų nusipirkti, ne tik už JAV dol, kaip ten rašoma?
Aš esu |( ir mano patirtis šiaip sau. Taip, turi tokių veislių - senų sovietinių - kurių niekur pasaulyje nenusipirksi. Tačiau bijūnų sodmenys buvo tokio mažumo, kad kai kurie iki šiol dar neparodė žiedų (o pirkau gal prieš kokius 4 metus, jei ne daugiau). Be abejo, tai kažkiek ir nuo veislės priklauso, bet akutės buvo tokio mažumo, kad neturiu nė ką pasakyti. Palyginimui, esu pirkusi iš keleto augintojų Europoje, tai nėra nei ko lyginti - šitų tai kai kuriuos sodmenis galima buvo iš karto dalinti į normalaus dydžio augalus. Šiaip standartas normalaus bijūno sodmens yra 3-5 normalios akys. Čia buvo 2-3 mikroskopinės akutės, iš kurių tik menkas lapelis išauga .
Sakytum, gal lietuvius skriaudžia, kai konkurencijos nėra :? bet girdėjau nekokių atsiliepimų ir iš Vokietijos (xixi)
Galbūt kas pasikeitė per tuos metus. Siunčia jie ir Lietuvoje, tik paskaičiuoja versdami dolerius į litus, o kažkaip pagal save.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 16 Bal 2012 15:21

O kurie europiniai bijūnininkai patiko?

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rasa » 16 Bal 2012 15:31

Ne vieną kartą išbandytas šaltinis, tikrai labai patenkinta http://www.pfingstrosen-paradies.de/
Bijūnai parduodami rudenį, plikomis šaknimis
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą

Grįžti į