Tegul viskas pražysta rožėmis... 2017

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 3975
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Tegul viskas pražysta rožėmis... 2017

Standartinė Jūratė » 07 Lie 2017 15:58

Ką tik praėjo nuostabus mūsų (jau antrasis toks!) renginys "Tegul viskas pražysta rožėmis 2017". Prisiminimai dar nepaleidža, dar kuriam puokštes, vaikštom po vienuolyno skliautais, dar laimina vienuolė, dar vakarienė prie bendro stalo...

Tikiuosi, Esmiralda nesupyks, jei čia įdėsiu jos įspūdžius:
"Tiesiog neturiu žodžių išreikšti savo susižavėjimą ir padėką Daliai Raimondai už nuostabią idėją ir tiesiog fantastišką jos įgyvendinimą. Viskas buvo tobula! Vieta, aplinka, indai puokštėms - neįmanoma geresnių rasti! Žemai lenkiu galvą visai puokščių darymo komandai su Andrium priešaky - jau žinau, kad labai norėčiau sudalyvauti tokiuose mokymuose ;)
Apie tokią išsamią ekskursiją su palaiminimu net svajoti nedrįsau - ir šiandien dar jaučiuosi Šv. Marijos glėbyje, labai dėkinga mus lydėjusiai sesei Julitai (sun) (flower) už jos malonę, už skraistę ir pasidalinimą savo išminties perIais. Ir visą šventę vainikavo karališka vakarienė. Ačiū visiems kurie buvote kartu, išskynėte gražiausius savo sodų žiedus, gera buvo su visais pasimatyti, pabendrauti, pasidalinti :*"

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 3975
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Tegul viskas pražysta rožėmis... 2017

Standartinė Jūratė » 07 Lie 2017 16:01

Feisbuke yra sudėta daug gražių nuotraukų iš renginio. O aš turiu keletą tokių buitinių, telefonu darytų. Fotografavau ir puokštes, keletą nuotraukų įdėsiu ir čia. Jei kas skaitys ir domėsis šia tema, šiek tiek vėliau gražiosios nuotraukos ir renginio aprašymas bus ir pagrindinėje mūsų svetainėje :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į