Raganių užsakymas iš lenkų

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 22 Vas 2012 13:57

Gulbe rašė:Gal Antosė galėtų patarti - siunčiant jiems suformuotą užsakymą, ar man pačiai rašyti ir kainas? Ta prasme, jei aš iš anksto surašyčiau kainas ties kiekviena eilute zlotais, tai gal jie neperskaičiuotų į eurus, aš užbėgčiau jiems už akių, jei suprantate, ką noriu pasakyti :) Bet tada man darbo prisidės, aišku, ir tada tikrai ne anksčiau rytojaus išsiųsiu. Kaip jūs darėte? Ačiū
Aš tai tiesiog nukopijavau krepšelį ir nusiunčiau. Kopijuokit tą, kur dešinėj pusėj, prasideda kiek aukščiau, be nuotraukų. Dėl visa ko laiške priminkit, kad sumokėsit dabar, t.y. iki 15 kovo, tad tikitės 5 proc.nuolaidos raganėms. Nors jie ir patys turbūt paskaičiuos.

na, tik ne anglišką krepšelį kopijuokit :D

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 22 Vas 2012 14:11

Aistėjuk, tai aš iš čia ir užsakinėsiu ;)
Antose, tai per krepšelį reikia? :? Aš galvojau laišką jiems rašyti ir priseginėti savo lentelę :$ Bandysiu.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 22 Vas 2012 14:29

Krepšelį irgi galit prisegti arba tiesiai į laišką įdėti. Taip patogiausia ir viskas bus suskaičiuota, išskyrus nuolaidą, o gal reikėtų pabandyti iškart nuolaidą įskaičiuot : gale krepšelio su nuotraukom yra eilutė "kupon rabatowy"-ten įrašykit "wiosna" ir paspauskit "przelicz", turėtų gautis gerai, pažiūrėkit, ar suma sumažėjo.

beje, kiekviena sau krepšelį gali susidaryti ir lengva bus susitikrinti.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aivė » 22 Vas 2012 19:13

Gulbe,
mano sarasas nesikeicia, nors truputi abejojau del 'Elizabeth' atsparumo, bet surizikuosiu :D
Gal kam teko auginti?

Clematis 'Arabella'
Clematis 'Aljonushka'
Clematis 'Maidwell Hall'
Clematis Montana 'Elizabeth'
Clematis integrifolia 'Juuli'
Clematis 'Purpurea Plena Elegans'
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 22 Vas 2012 22:52

Esu nevilty. Mano 2 valandų darbas - šuniui ant uodegos. Neišeina su tais krepšeliais tokio didelio užsakymo padaryti. Puslapis vis persikrauna (aš ten esu užsiregistravusi), pirmą kartą persikraudamas dar išlaiko info, antrą kartą - viską ištrina (devil) Nežinau, teks priseginėti lentelę, padaryti viską iš naujo ;( ir rašyti paprastu emailu. Labai ilgai užtrunka tas krepšelių pildymas, o kai dar ištrina darbą, tai visai (devil) manau, padarysiu jiems lentelę ryt ir prikabinsiu failą. Viskas. Lūžtu.Sorry.

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė rajonas » 23 Vas 2012 07:51

jeigu dar nepavėlavau, norėčiau jungtis prie užsakovų: prašau įrašyti Comtesse de Bouchaud, 1 vnt., ir Mme Julia Correvon, 2 vnt. Ačiū (flower)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 23 Vas 2012 10:06

Gulbe, tai taip ir padarykit. Neaišku, kodėl tas krepšelis Jums nesigavo, aš nebuvau prisiregistravusi.
Bet nesijaudinkit Jūs dėl tų kainų. Aš manau, kad paskaičiuos viską normaliai.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 23 Vas 2012 10:10

antosė rašė:Gulbe, tai taip ir padarykit. Neaišku, kodėl tas krepšelis Jums nesigavo, aš nebuvau prisiregistravusi.
Bet nesijaudinkit Jūs dėl tų kainų. Aš manau, kad paskaičiuos viską normaliai.
Ačiū, Antose. Išsaugo maždaug 60 raganių, o tada - viskas - webpage has expired, ir laisva :) kaimynė verčia tekstą :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 23 Vas 2012 19:04

Viskas, išsiunčiau.
48 veislės. 115 vnt. Jei teisingai ;)

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė kukushka » 23 Vas 2012 19:10

Šaunuolė (flower) Ačiū labai (flower)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Tadas » 23 Vas 2012 19:16

(flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aivė » 23 Vas 2012 21:12

Gulbe rašė:Viskas, išsiunčiau.
48 veislės. 115 vnt. Jei teisingai ;)
Vau, atrode nedaug, o sudejus toks kiekis (xixi) Gal gales pritaikyt didmeninku nuolaidas... :D
Padaret dideli darba, Gulbe (handshake)
O kada reikes pinigelius pervest?
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 08:36

Būkit geri, tik nesveikinkit dar :) Pasisveikinsim, kai gausim raganes sveikas ir tas, kurias užzsakėme (xixi)
Va va, man reikėjo dviejų raganių, maniau, prisijungs kas nors iki 11, ir atsisiųsim vienoje dėžutėje (xixi)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 24 Vas 2012 09:20

Gulbe rašė:Būkit geri, tik nesveikinkit dar :) Pasisveikinsim, kai gausim raganes sveikas ir tas, kurias užzsakėme (xixi)
Va va, man reikėjo dviejų raganių, maniau, prisijungs kas nors iki 11, ir atsisiųsim vienoje dėžutėje (xixi)
Man atrodo, kad šitame forume taip nesigauna (xixi)

Pasakiau vyrui kiek raganių sinčiamės, sako, tai gal furą ten nusiūsti :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Jūratė » 24 Vas 2012 11:39

Apie fura visai nebloga mintis :D ištikrųjų galima apsvarstyt visokius transportavimo variantus.nes iš mūsų užsakymo jau labai nemažai paštas uždirbs

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 24 Vas 2012 11:59

Reikia tikrai su vyru pakalbėti apie pargabenimą raganių (yes) Gal ką nors pasiūlys :) Nes realiai gal ir įmanomą kokią nors mašiną pasiųsti, kad pakeliui paimtų |( nes čia vos ne patiem jau apsimokėtų su didesne mašina nulėkti ir parsivešti :) Manau tikrai mažiau už benziną sumokėtumėm pinigų, aišku ir mašinos amortizacija ir laikas, bet,... nu grįš namulio, užklausiu (yes)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 12:09

Sveikos, gavau paskaičiavimus.
Mano skaičiavimu gaunasi raganės vidutinė kaina apie 20Lt (su atvežimu, bet be pavedimo mokesčio). Manau, ramiai, važiuoti pačioms nereikia :)

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 24 Vas 2012 12:13

Gulbe rašė:Sveikos, gavau paskaičiavimus.
Mano skaičiavimu gaunasi raganės vidutinė kaina apie 20Lt (su atvežimu, bet be pavedimo mokesčio). Manau, ramiai, važiuoti pačioms nereikia :)
tai ten už pavedimą tada centai gausis, manau labai gera kaina :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 12:16

Tiesa, galutinę sumą pateiks kovo viduryje - kaina gali svyruoti apie 20Eu už atvežimą (prisidėti arba atsiimti 20 eu nuo viso užsakymo, kas turbūt neįtakoja nieko daug). Klausiau apie Pay Pal, kol kas nieko neatsakė. Vėl perklausiu. Dabar aš iki kovo mėnesio galo ramiai darysiu skaičiavimus - kiek kiekvienai kainuos - aišku, jei jūs pačios sau apsidarytumėte ir man atsiųstumėte - irgi nepykčiau. Ar aš teisingai manau, kad atvežimo mokestį (kuris svyruos kaip sakiau tarp 120 - 140eu) reikia dalinti iš viso raganių skaičiaus? Beje, mums kainą paskaičiavo zlotais :) ir tada keitė į eurus, kursu 4,17. Manau, kursas irgi svyruos, bet tikiuosi, čia jau smulkmenos.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 24 Vas 2012 12:21

Raganes siunčia kurjerių paštu, man atrodo, ant padėklo, nes galima laikyti dėžes tik stačiai. Kuo vėliau siunčiama, tuo raganės didesnės, kartais kai kurios veislės net netelpa į dėžes ir negali taip toli siųsti. Buvo ir su žiedais.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 12:23

antosė rašė:Raganes siunčia kurjerių paštu, man atrodo, ant padėklo, nes galima laikyti dėžes tik stačiai. Kuo vėliau siunčiama, tuo raganės didesnės, kartais kai kurios veislės net netelpa į dėžes ir negali taip toli siųsti. Buvo ir su žiedais.
Taip, rašė, kad ant padėklo. Siūlote prašyti išsiųsti kuo anksčiau?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 24 Vas 2012 12:25

Nors ir nedalyvauju užsakyme, bet išreikšiu nuomonę (xixi) Manau, kad reikia dalinti visą transporto kainą iš visų užsakomų raganių kiekio - taip teisingiausia. Kaip ir makestį už pinigų pervedimą taip pat reikėtų dalinti iš raganių kiekio ir dauginti iš kiekio kurį kiekvienas individualiai užsisako.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 12:33

LoretaA rašė:Nors ir nedalyvauju užsakyme, bet išreikšiu nuomonę (xixi) Manau, kad reikia dalinti visą transporto kainą iš visų užsakomų raganių kiekio - taip teisingiausia. Kaip ir makestį už pinigų pervedimą taip pat reikėtų dalinti iš raganių kiekio ir dauginti iš kiekio kurį kiekvienas individualiai užsisako.
Ačiū, Loreta, ir aš taip manau :) Bet noriu būti tikra, kad visiems tinka.

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 24 Vas 2012 12:33

LoretaA rašė:Nors ir nedalyvauju užsakyme, bet išreikšiu nuomonę (xixi) Manau, kad reikia dalinti visą transporto kainą iš visų užsakomų raganių kiekio - taip teisingiausia. Kaip ir makestį už pinigų pervedimą taip pat reikėtų dalinti iš raganių kiekio ir dauginti iš kiekio kurį kiekvienas individualiai užsisako.

neupratau Loreta o kam dar dauginti

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 24 Vas 2012 12:37

Lazda turi du galus :) Geriau anksčiau - lengviau transportuoti ir mažiau nuostolių, bet reikės dar jas palaikyti, nes balandį vargiai sodinti įmanoma. Nebent dangstyti, nes bus visai sulapoję. Bet jei vėlai, gali būti, kad net negalės įpakuoti tokiai kelionei.

Skelbti atsakymą

Grįžti į