Raganių užsakymas iš lenkų

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Paukštukas » 10 Bal 2012 11:09

Rašo, kad mano pavedimas "atliktas".

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 10 Bal 2012 18:05

Sveikos ir sveikas Tadai :)
Gavau iš visų (flower) Sorry, kad neatsakinėju operatyviai, telefone tik perskaitau, akys baigia išvarvėti :)
Labai pergyvenu, kad greičiausiai anksčiau šeštadienio pavedimo padaryti neišeis, turėjau laiko šį rytą, bet dar nebuvo viskas suėję... O nuo rytojaus man mokymai Valakampiuose, su vakarine programa, niekaip neištrūksiu. Tas SEB kur Antakalnyje, dirba tik nuo 9val... Pasiimsiu visus duomenis, jei netyčia vakare nebūtų banke klientų, spėčiau tada pakeliui. Labai ačiū visoms už palaikymo žodžius, smagu turėti reikalų su pareigingais ir supratingais žmonėmis (like) Beje, su lenkais susisiekiau, sakė, kad viskas ok, lauks pavedimo, tada siųs mums.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 13 Bal 2012 19:41

Merginos,
padariau pavedimą. Bankas sakė, kad eis maždaug 4 darbo dienas. Lauksime žinių iš lenkų :)
Gero ir darbingo savaitgalio visoms (dance) Ir dėkui už kantrybę (flower)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 23 Bal 2012 11:08

Gal yra kokių naujienų iš Lenkų apie raganes? Kokiame jos dabar etape? Planuojam kaip ir išvyti šią savaitę (80proc) tai ir galvoju kaip kas ir kur :) Kaip čia suorganizuoti viską, jegu jos atvažiuotų, nesinori Gulbės užkrauti dar ir sandeliavimo rūpesčiais |(

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 23 Bal 2012 19:41

Na tyla iš tų lenkų, rašysiu jiems dabar, tik dabar priėjau prie interneto. Neramu man jau... |(

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 23 Bal 2012 20:19

Sunerimusi puoliau ziureti saskaita - pinigai nurasyti, pavedimas padarytas penktadieni, 13d. (devil) , kaip kad ir dariau, negi data nesekminga buvo, skambinau ka tik i banka, jie sake, kad pinigai prapulti negali, kad jei blogi rekvizitai (bet juk taip buti negali - tikrinau ir pati, ir vyras!), tai viskas bus istaisyta, kai lenku bankas pranes, jei kas netaip. Parasiau ir lenkams, aisku. Blogiausi, kaip kad antose paaiskino, jog gali tiesiog nebesiusti raganiu - nezinau, net ka daryt. (mad) Viskas taip gerai ejosi, Seb'as sako, kad pinigus lenkai turejo gauti jau praejsi treciadieni, susinervinusi esu labai.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Paukštukas » 23 Bal 2012 22:07

Nusiraminkite (coffe) Peržvelgiau jų pardavimo taisykles ("Very important" skyriuje, poskyris "terms"), kiek supratau, užsakymų siuntimas į EU šalis užtrunka 3-5 darbo dienas (10 punktas). Bet, aišku, kai viskas individualiai derinama ir kiek nukrypsta nuo standartinių procedūrų (kiek supratau, dėl to, kad sujungė du užsakymus į vieną, procedūrinis nukrypimas galėjo būti), tuomet visai kitaip gali būti. Kiek supratau iš 7 punkto, tai gavę pinigus savo sąskaitoje, jie per 12 valandų turėjo informuoti? 8 punktas skelbia, kad gavę pinigus į EU šalis jie išsiunčia užsakymą individualiai sutarę su užsakovu? Klaustukai, nes neaišku, ar viską jie darė laikydamiesi išdėstytų pardavimo procedūros punktų.
Pasižiūrėjau http://www.timeanddate.com/calendar/?country=14" onclick="window.open(this.href);return false; , matosi, kad balandį be šv. Velykų oficialių išeiginių (neskaitant sekmadienių) kaip ir nebuvo. Gegužės 1 ir 3 d. Lenkijoje nurodytos kaip nedarbo.
Lauksim žinių, pinigai neturėtų prapulti. Labiausiai būtų gaila Gulbės sugaišto laiko ir atsakomybės naštos, ir dar savo laiko, praleisto renkantis.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gema » 24 Bal 2012 04:38

Gal lenkams galima nusiųsti trumputį užklausimą: patvirtinkite prašau, kad pinigus pagal sąsaitą nr... , gavote." (nemokiu lenkiškai). Tai įprastas užklausimas. Ir nereiks kyboti nežinioj.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Bal 2012 05:16

As uzklausiau vakar vakare, tik saskaitos nr nenurodziau. pakartosiu su numeriu. Geros dieneles visoms

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Elena » 24 Bal 2012 05:50

dėl to, kad sujungė du užsakymus į vieną, procedūrinis nukrypimas galėjo būti



Su visa atsakomybe atsakau; antras užsąkymas dėl vėluojančio raganių siuntinio, nieko dėtas. Patys nenorėjote jungtis, tad viską darėme atskirai, mano užsąkytos raganės atkeliavo balandžio 12 dieną.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aivė » 24 Bal 2012 06:25

Kaip keista, juk jau balandzio 24 d.... |(
Gulbe, manau jau reikia skambinti (call)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 24 Bal 2012 06:37

Aivė rašė:Kaip keista, juk jau balandzio 24 d.... |(
Gulbe, manau jau reikia skambinti (call)
Aš manu viskas gerai, nesuprantu ko jūs panikuojat :? viską Gulbė išsiaiškins ir praneš, niekur nedings tos raganės :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 24 Bal 2012 07:02

Rašau už Gulbę . Naujienos visai neblogos :) Raganes turėtume gauti iki savaitgalio. Lenkai atsiprašė, kad nepranešė apie pinigų gavimą.
Dar truputį kantrybės :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 24 Bal 2012 07:29

Svarbiausia gausim :) (bravo) (bravo) (bravo) (bravo)

Aš iš Elenos pasisakymo supratau, kad vis tik užsakymų nesujungė :?

Pas mane jau duobės kelios paruoštos, įdomu kokios stadijos jos atkeliaus (spėju jau žydinčios), tai kada dabar jas sodinti? Orai neblogi, bet jie raganes augina šiltnamyje, tai kaip suprantu jas reikės pratinti prie lauko :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 24 Bal 2012 08:20

Neturiu jokios patirties su raganėm. Kai jas gavau, pirmiausia persodinau į didesnius vazonus. Gal to ir nereikėjo, bet, kad labai jau nestabilūs ir nedidukai vazonėliai į kuriuos jos pasodintos. Kitą vertus, nežinau kada aš jas sodinsiu į nuolatinę vietą ir laistyti paprasčiau - nebūnu kiekvieną dieną ir nematau jų, tokiose mažuose gali ir perdžiūti. Kadangi mes jas gavome jau senokai, aš pastačiau laikiną šiltnamį iš dvigubos 30 gr/m2 agrodangos, kuriame jos puikiai ištvėrė šalnas - yra liūdininkai :) Sekmadienį buvo tiesiog idealus oras raganėms pratintis prie lauko sąlygų, taigi jos stovėjo lauke, taip jas ir palikau. Šiandien nuvažiuosiu aplankyti - jeigu nebus liūties kaip kad vakar buvo. Jeigu nebuvo kaime krušos, manau, viskas turėtų su jomis būti gerai: saulės kepinančios nėra, šalčio nėra. Į nuolatinę vietą dar tikrai nesodinsiu - seksiu prognozes ir jeigu bus numatomos šalnos - vėl kišiu į šiltnamį.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 24 Bal 2012 08:41

Tai vieni su vienu užsakymu užsisakinėjo, kiti su kitų užsakymu |( nieko nebesuprantu :D Gal ir nereikia :D

Tai geriausia būtų persodinti turbūt į kits vazonus, didesnius. O Jūs raganes gavote su žiedais? Ar didelės buvo?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 24 Bal 2012 08:59

Su pumpurais, bet nežydinčios, bent jau mano. O tas didumas tai visoks - priklausomai nuo genėjimo tipo: negenimos ar mažai genimos - apie 1 metrą (tiesa aš jų neišmazgiau, gal jos ilgesnės, o tik sulankstytos) |( , genimos daug - apie 5 cm :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 24 Bal 2012 10:12

Mūsų pavasaris neprognozuojamas, tai sunku pasakyti, kaip elgtis.
Aš sodinu raganes į dirvą gegužės pirmoj pusėje. Dabar galima laikyti šiltnamyje, tačiau, mano nuomone, dar geriau šviesiai, bet vėsiai, tada nuolatinėje vietoje bus lengviau sutvarkyti. Dabar raganės bus gerokai didesnės ( nors tikriausiai parinks mažesnes), tai vėsiai laikomos mažiau išstybs. Gali stovėti ir lauke, pavėsyje, svarbiausia, kad būtų gera užuovėja. Bet jei kokios ypatingos šalnos, aišku, reikia pridengti. Jei tik pora raganių, manau, galima sodinti, jei bus galimybė apsaugoti esant reikalui. Bet orai lyg palankūs.
Vazonėliai pilni šaknų, tai tikrai labai greit džiūsta, reikia žiūrėti. Bet raganės labai gajos.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 25 Bal 2012 06:58

Good morning!
Kristina yesterday evening we've prepared plants for shipment, and I have problem with 2 species: Kardynał Wyszyński and W.E. Gladston - they are not awake, and I've decided not to send them to you. It's really pity, as all other species are really ok. I've asked nursery for quick delivery of new plants but I don't have idea if I receive new plants before carier will be here. So I have two proposals - we can exchange those two species with others which are the most similar in terms of flowers colours, blooming and prunning and of cource hight, or we will send the proper species to you separately when we've finally have them. What would be your decision?
Apart of that there are only good news - the shipment is appointed today before noon, so delivery should be realised on Friday.
As soon as car left us I'll let you know.
kind regards
Anna
Merginos, as varau darban - ka liecia, skubiai atsakykite, bet net nezinau, ar spejam iki pietu nutarti, ka darom. Aisku, reikia paklausti, ar kainuos papildomai

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 25 Bal 2012 07:07

Aš čia neturiu raganių sarašiuko, ir negaliu tiksliai pasakyti ar tai mano, jei tai lies mane aš sutinku, kad pakeistų kaip jie rašo, papildomai siunčiant tai yra vėliau, aš manau kainuos.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 25 Bal 2012 07:33

AŠ irgi eisiu tikrinti ar ten tik ne mano, bt jeigu mano sutinku, kad pakeistų kitomis (flower)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 25 Bal 2012 07:37

2vnt W.E. Gladston mano, galim keisti :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 25 Bal 2012 08:11

nekainuos, atsius atskirai sios sav pab ar kt sav pr. Atsipraso uz nepatogumus. As negaliu nusprest uz visas, saraso neturiu, laiko nera , gal taip ir darom, laukiam? Suprantu, kad jie to nori

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 25 Bal 2012 08:14

Gulbe rašė:nekainuos, atsius atskirai sios sav pab ar kt sav pr. Atsipraso uz nepatogumus. As negaliu nusprest uz visas, saraso neturiu, laiko nera , gal taip ir darom, laukiam? Suprantu, kad jie to nori
Man atrodo nelogiška būtų laukti, bent jau iš mano pusės, tai aš sutinku, kad pakeistų :) Nebent dėl kitos raganės kiltų nesklandumų :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 25 Bal 2012 09:08

tai rasau, kad keistu. Nepykit, kas nespejot perskaityti. Atrasysiu, ka pasakys

Skelbti atsakymą

Grįžti į